Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

jankaeliska
3. júl 2014

@lessiie pretoze ked das dieta do lahu tak pod sebou nemá kolesa ale prazdny priestor a tym robi ten kocar nevyvazeny ☹

lessiie
3. júl 2014

@jankaeliska aha, vďaka...

suliatko
5. júl 2014

@lessiie Ahoj, prosim Ta kde Tvoja sestra zhana duse? Ako som spominala, neviem, kde ich mam zohnat. Dakujem 🙂

tenistka111
6. júl 2014

@bleee ahoj, prosim možes mi dať adresu toho obchodu v presove? dakujem

lessiie
7. júl 2014

@suliatko normálne v nr v obchode kupuje...a aj keď bola u nás v MI na prázdninách tak jej oco opravoval a normalne v cyklo potrebách kupoval...

suliatko
7. júl 2014

@lessiie dakujem, tak to skusim. Zatial som sa obratila na 2 obchody a ziaden z nich nemal dusu na tie mensie kolieska, len na vacsie.

lessiie
7. júl 2014

@suliatko na predne? tak ona tusim mala defekt len na zadnych stale...

zdstar
12. júl 2014

My mame tento z polska.. a spokojnost..no sportova cast sa mi zda tazsia,takze predavam 😉

renka40
15. júl 2014

My sme kúpili ed-re-ma IQ a sme veľmi spokojní !!!! Je ľahký, perfektne manipulovatelny, a každý mi ho chváli 🙂 športovú časť ešte nemám odskušanú, lebo ešte neprišiel čas 🙂 na hlbokej časti som akurát včera dosila nna sijacom stroji suchý zips, lebo mi to padalo do kocika...( to, kde sú tie visiace hračky)

dusika11
15. júl 2014

mali sme duo dorjan uplne sme ho znosili...v pohode spokojnost..len ..sme ho veeelmi intenzivne vyuzivali..

dusika11
15. júl 2014

ozaj defekty nam opravovali v cykloopravovniach..ja som na to nemala nervy...kolesa velmi casto mali defekty

lenocka15
20. júl 2014

Ahojte, máte niektorá kočík ANECO VENEZIA ??? Ako ste spokojné? ďakujem 🙂

majuska2232
6. aug 2014

Ahojte,nevie mi prosím Vás niekto poradiť, kde konkrétne v Poľskom Tešíne, alebo v Bielsko- Biala kúpim detskú výbavu, od postieľky cez detské oblečenie, názov konkrétneho obchodu,alebo ulicu, boli sme tam pred mesiacom s manželom a blúdili sme pol dňa,lebo sme nemohli nájsť žiadny detský obchod. V nejakej recenzií na nete som našla, že obchod Gluck v obch. centre Auchan a Bielsko-Biala,ale nic take tam nebolo..
Prosím, kto má skiúsenosti,alebo pozná konkrétne obchody, pordte mi, PROSIIIIIIIIM, Ďakujem 🙂)

majuska2232
6. aug 2014

@dalilali
Ahoj,prosim ta, vies mi poradit ako sa volal ten obchod,kde ti to rodicia pokupili,alebo aspon ulicu? dakujem 🙂

taniaz
17. aug 2014

Ahojte, prosím vás neviete mi poradiť, kde by som kúpila náhradné kolieska na poľský kočiar, značky EDREMA IQ. Kočiar je pekný, no na zadných kolesách máme osmičky, úplne sú pokrivené, kočiar je používaný zatiaľ iba 10mes. Písala som aj na poľskú stránku, no nik mi neodpísal.
Máme kočiar ako má renka40.
ďakujem

eritream
5. sep 2014

@antiiscaremt
Prosím Ťa, v ktorom meste si kupovala Camarelo Granada? Chystám sa ísť do Nového Targu, no bojím sa, že tento druh kočiara tam nenájdem. Ďakujem za správu.

oktobermimi
23. okt 2014

baby prosím vas ste tu niektororá?.. chcem si kočík z polska objednat ale neviem skade ☹
zhanam quatro caddy 2014... najlepšie na dobierku neviete kde sa tak dá v PL schope objednat? ☹

7katka
22. nov 2014

neviete, ci maju v pl baby jogger citi mini a v akej cene, dakujem

zuzka_puska
5. jan 2015

@eritream v nowom targu camarello urcite maju, niekolko druhov aj farieb. od vymyslu sveta, napravo od cesty, dole schodikmi, hned prvy obchod, su tam celorocne.

syrik
26. jan 2015

Babenky, ktorý kočík by ste mi odporučili viac - Caramelo Malaga alebo Bexa? Ďakujem

zuzankamalikova
26. jan 2015

@syrik my sme mali Bexu 2kombinaciu a bola som s nou maximalne spokojna...

syrik
26. jan 2015

@zuzankamalikova A nie je ťažká? Ďakujem 🙂

zuzankamalikova
26. jan 2015

@syrik ja myslim ze nie...mne tazka nebola...

juliet8
15. apr 2015

Chcela by som sa spýtať, bola som dnes v Krosne pozerať kočíky. Pani mi v obchode ukazovala kočiar a povedala mi, že to u nás v SVK značka camarelo art neviete ako mu hovoria v poľsku? vravia mu camarelo ale neviem ako ďalej.... chcela by som si ho vybrať na ich internetovej stránke a objednať ale neviem presný typ. Ďakujem 🙂

janja2502
12. okt 2015

Dievcata, kolko vyjdu v PL kociky pre dvojicky?

moncici264
29. okt 2015

Dobry deň chcela som sa spýtať či máte niekto odskúšaný aj kočík značky MAXIMO, boli sme prednedávnom okukať trhy v novom targu a videli sme tam tieto kočíky boli krásne aj vaničky mali veliké .. ale chcela by som vedeť ako to je s funkčnosťou a výdržou 🙂 ďakujme 🙂

lenula2705
16. nov 2015

@moncici264 prosím ťa v akej cene sa pohyboval tento typ na trhu?

moncici264
17. nov 2015

@lenula2705 ten co chceme mi maximo ecco vysiel v polsku 370 zo vsetkym a tu ba slovenskom eshope vyjde 380+60 vajicko

lenula2705
18. nov 2015

@moncici264 a ako to prosim ta vyzerá s kvalitou?

moncici264
18. nov 2015

@lenula2705 nam sa velmi pacil .. Videli sme ho v polsku na trhoch ... Cely nam ho predviedli ... Vanicka bola naozaj priestranna , ze babatko z nej hned nevyrastie, dala sa vanicka zo spodku aj vetrat aj by bolo teplo , odpruzeny , nafukovacie koliecka .. Nam sa pacil 😊