Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

sjuuuzie
10. mar 2014

@zuzana9411 a kde ste to boli presne?platili ste v pohode euracmi??

zuzana9411
10. mar 2014

@sjuuuzie v Nowom Targu na trhu. Ano platili sme eurami, kupovali sme postielku, matrac, komplet chranič okololo oostielky, hniezdo, obliecky 2x, detsky vankuš a perinu, zavinovačky, plachty, cestovnu postielku, osušky, také kresielko pre bábo (v PL to volajú bujak 😀 ) kolotoč nad postielku, deky, oblečenie a nejaké drobnosti. Treba ísť do stánku s tými vecami, a ak by si chcela kúpiť niečo čo tam nevidíš, treba si to pýtať a oni ti pre to pôjdu k inému stánku, a aj z toho ti niečo spustia

sjuuuzie
11. mar 2014

@zuzana9411 a v meste Zywiec si nebola, alebo nevies ci sa tam najdu obchodiky specializovane na vybavicku?

nankya
15. apr 2014

Ahojte chystam sa do noweho targu na kupenie veciciek a mozna aj kocika. Neviete ci tam predavaju aj znacku ADBOR ZIPP..... dakujem za odpoved 🙂

luk25
22. apr 2014

ahojte baby chcem sa vas opytat na nazor ktorý kocik je podla vas lepši? stale sa mi pači Passo-ale neviem ci ma 15kg ci 12kg alebo tento ?chcela by som lahsi kocik a našla som iba tieto dve značky https://www.modrykonik.sk/shops/kociky/m6xj/pas...
https://www.modrykonik.sk/shops/kociky/zbck/koc...

luk25
22. apr 2014

@zuzana9411 ahoj prosim ta kolko eur stalo komplet vybavenie do postielky aj s postielkou vojdem sa pod 100e?dakujem

teri24
22. apr 2014

@nankya Tiež si robím zálusk na adbor zipp lux a chystám sa na neho do Poľska, tak som zvedavá či niekto odpovie.

nankya
22. apr 2014

@teri24 no niekto by mohol odpovedat 🙂

haslerka91
25. apr 2014

@zuzana9411 Nevies nahodou kolko tam vyjde prirodna postielka s 3-polohami a spustacim bokom?

nankya
28. apr 2014

@teri24 ahojky prosim ta a kedy sa chystas do polska ? ja 8 maja keby si sla skor daj mi prosim vedie ci si nasla tie kociky adbor zipp dakujem 🙂

teri24
28. apr 2014

@nankya Ahoj, ešte neviem ale skôr to určite nebude,možno až v júni. Pôjdeme do Leluchova. Okrem adbor zipp lux chcem nájsť Adamex nitro, skrátka čo najmenší kvôli nášmu malému výťahu. Ozvi sa potom 🙂

nankya
28. apr 2014

@teri24 aha tak to ja uz chcem mat v juny pokoj kedze uz aj vjuny by to mohlo na mna hocikedy prist 🙂 nooo aj adamex nitro sa mi paci....pokukam a dam ti vediet ja idem do noweho targu...je tam aj jeden veliky obchod s deckymi vecami a aj kocikmi a vsetkym moznym pre deti 🙂

kaxnaa
7. máj 2014

ahojte ,chcem sa opytat ci neviete ci su v Polsku aj kociky znacky Bexa, a ak ano kde ? dakujem

teri24
10. máj 2014

@nankya Ahoj, kúpila si kočiarik?

nankya
10. máj 2014

@teri24 ahoj akurat sme dosli s polska....no ten adbor som nevidela a take znacky ako tako a camarelo v tom obchode baby boo boli taka suma ako unas takze lacnejsie tam neboli....ale vecicky do postielky a take vsetko mozne mali lacnejsie 🙂

martinella1
10. máj 2014

@kaxnaa ahojky, ja mam bexu, ked som zhanala, tak mi vraveli, ze v polsku sa suma pohybuje okolo 250-280 €....ja som na svk kupila za tolko, cize sa vobec neoplatilo z polska, k tomu mas u nas aj zaruku...skus mrknut cez net...

teri24
10. máj 2014

@nankya Ok, ďakujem za info.

kaxnaa
11. máj 2014

@martinella1 dakujem pekne... viete mi poslat link n tie polske stranky kde to kuknem lebo to nemozem najst 🙂 dakujem

martinella1
11. máj 2014

@kaxnaa neviem polske strankym objednavala som cez slovensku stranku....

gabko26
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kaxnaa
12. máj 2014

@martinella1 🙂 ak sa mozem este opytat ste spokojna s tym kocikom bexa?

martinella1
12. máj 2014

@kaxnaa ja som spokojna az prilis, naozaj, jazdi sa s nim lahko, po akomkolvek terene, vanicka je priestranna, pohodlna...bude mi za nim smutno, lebo coskoro prejdeme na bugy....co uz...ale mam len dobre spomienky...mam bexa fashion chromme

kaxnaa
12. máj 2014

@martinella1 tak to ste ma potesili,sestra mi dala za ulohu jej vybrat kocik a najviac sa mi pozdava knkretne ten typ co mate aj vy,tak bude verim tak isto spokojna,dakujem krasne za info 🙂

martinella1
12. máj 2014

@kaxnaa tak snad naozaj bude, mne vyhovuje....ako pisem, som s nim max.spokojna.....l

kaxnaa
14. máj 2014

@martinella1 to dufam aj ja ze bude.idem vas ale este trosku otravovat ,chcem sa opytat je ta vanicka dostatocne velka pre zimne dieta ? sestre sa maly narodi v auguste a vcera som bola v jednej predajni a ta pani predavacka mi tvrdila ze ta vanicka je strasne mala...teraz neviem u nas ho tu nikde nemaju na zivo aby som si ho kukla pobehala som vsetky predajne ☹

martinella1
14. máj 2014

@kaxnaa no mne sa zda velka, mala je oktobrova, je to vacsie babo a v pohode v nej bola este v marci aj s fusakom, sestra ma augustove dieta,ked tu boli, pozicala som jej kocik a mala don v pohode vosla....mozem premerat, ak treba....no mnetiez kadeco povedali v obchode,len aby mi vnukli drahy kocik....suseda ma cam dinamico, drahsi a nie je s nim spokojna, vanicka sice siroka, no kratka....kludnesa pytajte...ak nieco treba

kaxnaa
14. máj 2014

@martinella1 ste zlata ,ak by vam to teda nerobilo problem premerali by ste mi vnutornu dlzku toho kocika ?
ste ma ukludnili ,lebo naozaj sa nam ten kocik paci so vsetkym a vcera ma ta pani strasne vytocila ,ze ona by ho ani zadarmo nechcela ....

icejane
14. máj 2014

Ahojte, ma už niekto toto camarelo art? Po prípade, videli ste ho už predávať v Poľsku?

martinella1
14. máj 2014

@kaxnaa tak ta pani predavacka podla mna ani predavackou nie je, ked odlakava kupujucich od kupy....podla mna je fajn, nehovorim ze najlepsi na svete, to isto nie, ale v mojom okoli je teraz vela mamiciek a kazda mame iny kocik, hovorime si klady aj zapory....a co tak pocuvam, tak ten moj je vcelku sikovny.....mala som aj ine kociky, pri prvej dcerke som mala ine a s tymto som zatial najviac spokojna.....teraz sme uz presedlali na sportak, ale ako som uz pisala, bude mi za nim smutno, az ho predam...... a rozmer vanicky je cca 80 x 40

martinella1
14. máj 2014

@kaxnaa a podotykam, mala ma teraz 6 mesiace a 3 týzdne a meria 74 cm...pricom patri k vacsim babatkam....taktze maly isto nieje....aj ked navonok tak mozno posobi.....ale nie je....a inak, zavisi aj o ktory typ bexy mate zaujem.....ten fashion chromme je fakt fajn