Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

kaxnaa
15. máj 2014

@martinella1 aj mna ta pani predavacka strasne nehnevala a normalne ma odradila tam este vobec niekedy ist ,no nic asi ma naucene znacky kocikov ktore musi predat .... mam zaujem presne o ten typ ako vy s tou chromovou konstrukciou bexa chrome,to je len ten jeden typ v roznych farbach nie ?
prave to sa mi aj na nom paci ze zvonka posobi tak elegantne a aj sportovo ,velmi sa mi paci na pohlad ,a tie fukcie k tomu ma uz presvedcili 🙂

martinella1
15. máj 2014

@kaxnaa ano, je to ten typ, ja mam cerveno cierny.....a neznasam,ked si idem za niecim konkretne vybratym a oni ma zacnu odhovarat.....ked som teraz zhanala kocik, task do mna furt hustili len cam dinamivo dookola....mne sa aj pacil, len ked som videla cenu, tak ma sdkoro slehlo....vedela som, ze neskor budem chgciet lahsi sportovy kocik a tam investujem radsej....a oni v obchode vzdy nasli nejaky iny kocik, lepsi podla nich, nakoniuec sdom kupila bexu....suseda cam dinamico. Porovnanie - uz menila kolesa, strieska jej vecne pada, sportova cadt je nba sedenie malicka a mala sa jej furt zosmykuje....jooooooj ako som rada, ze mam bexu

martinella1
15. máj 2014

@kaxnaa mam ho aj v albume, pozrite sa 🙂

kaxnaa
15. máj 2014

dakujem kuknem ,tak uz sme definitivne rozhodnuty uz ho len objednat na nejakej stranke kde bude prijatelna cena za cely komplet 🙂

kaxnaa
15. máj 2014

@martinella1 dakujem kuknem ,tak uz sme definitivne rozhodnuty uz ho len objednat na nejakej stranke kde bude prijatelna cena za cely komplet 🙂

kaxnaa
15. máj 2014

@martinella1 Kombinovaný kočík BEXA NEW FASHION CHROM - Bexa -
Bexa b4x chrom - Bexa
viete mi povedat aky je medzi tym rozdiel ?

martinella1
15. máj 2014

@kaxnaa vobec netusim rozdiel...ja som objednavala cez svetkocikov.sk

kaxnaa
16. máj 2014

@martinella1 Ďakujem ,pokukam aj tam 🙂

teri24
25. máj 2014

Kúpili sme v Krosne Baby Merc Deluxe za 220€ komplet 3-kombináciu: hlbokú vaničku, športovú verziu s vajíčkom, slnečníkom a držiakom na fľašu, samozrejme sieťku proti hmyzu, fóliu do dažďa a prebaľovaciu podložku sme dostali k tomu. Dúfam, že bude dobre slúžiť. 😉

chanell211
25. máj 2014

ja som v stredu z Korsna kupila tiez 3 kom. Tiez som kupila za 210e baby marc deluxe q7 a aj zaruku na 2 r. +servis k tomu- oplatí sa ist 🙂

katuli3nocka
25. máj 2014

Aj my sme sa rozhodli ísť cez leto kuknúť do Poľska na kočík, keďže chceme Tako (a vraj Tako je pôvodom z Poľska), tak uvidíme🙂

mimisk
25. máj 2014

@katuli3nocka do polska sa uz neoplati ist hlavne kvoli znacke tako, ceny sa uz pohybuju rovnako ,ked si pripocitate cenu za dopravu a este ked sa vam pokazi nieco tak zase musite ist do polska

katuli3nocka
26. máj 2014

@mimisk Ďakujem za názor, tiež som nad tým uvažovala, ale berieme to skôr ako rodinný výlet a môžeme kuknúť, že čo a ako🙂 ..Cením si radu a ešte raz ďakujem🙂

caramellka
26. máj 2014

Nemáte náhodou niekto skúsenosti s kočíkom Verso Exclusive? Ďakujem. 🙂

mijadave
27. máj 2014

@mimisk no nie som si ista, podla toho, co mam zistene, tak tako su lacnejsie cca o 40-50€, ale aj keby nie, ja tam idem napr. kvoli tomu, ze u nas nemam sancu kociare vidiet "nazivo" a odskusat, vsetko len na objednavku... ked tam kociar aj nekupim, urobim si vylet a hlavne si ich pozriem... ja sa snazim podporovat slov. predajcov, ale proste je to dost velka polozka na to, aby som si ho objednala a potom nebola spokojna....

mimisk
27. máj 2014

@mijadave to verim, vy ste hned u hranic,ale ked ma ist niekto od Bratislavy je do dost kilometrov

majka10
27. máj 2014

@caramellka tento kočík máme my teda mali už nepoužívame ale len verso nie exklusiv len myslím v tej farbe a bolis me spokojní 🙂 nepotrebujeme kočík za 5 stovák a viac ošúcha sa rovnako 🙂

mijadave
27. máj 2014

@mimisk to je jasne, ze z BA sa to neoplati 😉 ja to mam do Noweho Targu cca 70km....

caramellka
27. máj 2014

@majka10 Vďaka za info. 🙂

iwka87
27. máj 2014

@caramellka my sme kúpili tento kočík tiež v Poľsku len v sivej farbe, bola som s ním spokojná a využijem ho aj určite pri druhom bábätku

caramellka
27. máj 2014

@iwka87 Ďakujem. 😉 Mne sa vizuálne, aj podľa popisu celkom pozdával, len ma zaujímalo, či s ním mamičky nemali nejaké negatívne skúsenosti, či sa s ním dá ľahko manipulovať, či nie je príliš malá vanička, či je dobre skladný do auta, či je fajn aj na zimu a pod.

iwka87
28. máj 2014

@caramellka tak ja nemám zlé skúsenosti. Vanička malá nebola, ale zas je pravda, že maý sa narodil v novembri, a keď sa naučil sedieť, tak som začala používať športovú časť, lebo vo vaničke nechcel sedieť ani za svet 😀 . A čo sa týka toho či je skladný, no poviem pravdu, máme auto s veľkým kufrom, takže ja osobne som problém nemala. Ale myslím si, že toto by si si radšej mala sama overiť.

ninmar14
28. máj 2014

@icejane
presne tento kočík sme si doniesli z Targu z predajne Babyboo asi pred 3mi týždňami a musím povedať že je naozaj úžasný, vyšiel nás na 360 Eur samozrejme 3-kombinácia a záruka 3 roky. 😉

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chanell211
28. máj 2014

@teegreen ja ani neplanujem j u vyuzit, len ma to prijemne prekvapilo, nevedela som ze aj take robia. Bol to taky prijemny prístup 🙂

ninmar14
28. máj 2014

@teegreen
Babyboo v Targu je veľké detské centrum, ktoré má veľmi dobré recenzie a pokiaľ viem tak práve s reklamáciami je tam menší problém ako na SK 🙂 A ten kočík, ktorý som si vybrala mimochodom na SK je poľskej výroby ,takže nevidím dôvod prečo by som ho kupovala tu, keď ma vyšiel lacnejšie práve v PL.
Aj keď musím povedať že najradšej by som samozrejme podporila slovenských výrobcov ako aj väčšinou robím, ale bohužiaľ v tomto prípade nebolo čo riešiť. 😉

bleee
28. máj 2014

ahojte, ja som pri prvom dieťatku mala takisto poľský kočík Espiro Vector. Kupovaný bol ale v Prešove, v poľskej predajni s kočíkmi. So zárukou teda problém nebol. Našťastie sa s kočíkom nevyskytol žiaden problém. Neskôr sme v tom istom obchode kupovali autosedačku a tá je úplne skvelá, mäkkučká. Skúšali sme nemecké, talianske autosedačky ale najlepšia bola táto. malý sa v nej vozí skoro 2 roky a nedá na ňu dopustiť.

lumo0304
28. máj 2014

ahoj kočik sme boli kupovat teraz 29 marca v Poľskom tešine dlhšie sme hladali kým sme našli aký taký kvalitný a nakoniec sme našli špecializovaný obchod kde sme kupili kočik Tako Warrior vanička aj s vajičkom a športovou castou taškou a daždnikom za 350€ da sa aj za polske zlote (a to vijde trosku lacnejsie ) a sme absolutne spokojný kočik nezmenil farbu je pevný a žiadne polske predsudky nemusis sa bát ..inak pri nakupovani tam bola jedna pani slovenka a velmi nam ho odporučala že ona ma presne taký istý a jedine čo bolo na nom zle bolo to že prepichli v hore koleso na kočiku ale to povedala že bola jej chyba to vravela že s nim chodili aj 10 km denne 🙂 takže odporučam 🙂 p.s. ten náš kočik mám vo fotoalbume 🙂

lumo0304
28. máj 2014

@katulka1 ahoj kočik sme boli kupovat teraz 29 marca v Poľskom tešine dlhšie sme hladali kým sme našli aký taký kvalitný a nakoniec sme našli špecializovaný obchod kde sme kupili kočik Tako Warrior vanička aj s vajičkom a športovou castou taškou a daždnikom samozrejme foliou proti hmyzu a daždu a prebalovacou podložkou za 350€ da sa aj za polske zlote (a to vijde trosku lacnejsie ) a sme absolutne spokojný kočik nezmenil farbu je pevný a žiadne polske predsudky nemusis sa bát ..inak pri nakupovani tam bola jedna pani slovenka a velmi nam ho odporučala že ona ma presne taký istý a jedine čo bolo na nom zle bolo to že prepichli v hore koleso na kočiku ale to povedala že bola jej chyba to vravela že s nim chodili aj 10 km denne emoticon takže odporučam emoticon p.s. ten náš kočik mám vo fotoalbume

bambulka222
28. máj 2014

@caramellka ahoj, my mame verso, ale nie exkluziv, ale obycajny...tiez farba fialovocierna....kocik pouzivame 5 mesiacov, zatial je ok, som spokojna...ak mate vacsi kufor v aute, tak je fajn, lebo dost miesta zabera...ale za tie peniaze myslim ze fajn...teraz chceme pomaly prejst na sportovu cast, len ta sa mi zda dost velka pre polrocne dieta