Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

ja1985
8. sep 2013

a uz ked som sa dostala do tejto temy, tak sa hned oyptam na kociare Baby world Faster a Takko Egg...vie mi ich niekto odporucit pripadne ma od nich odhovorit??? a najdem ich v polsku?

http://www.svetkocikov.sk/kociky-babyworld/1393...

http://www.svetkocikov.sk/kociky-tako/49650-tak...

ja1985
8. sep 2013

@kikaneu dakujeeem idem preskumat 🙂

jaja018
8. sep 2013

@ja1985 ahoj ja mám baby world len nie faster ale v-travel a maximálna spokojnosť. Mala som ho pri prvej a meniť nebudem ani pri druhom babatku 🙂

barrilla
9. sep 2013

Ja som v sobotu kupila v Krosne s 3rocnou zarukou holandsky X-Lander Move 2013 limitovana edicia, farba america, trojkombinacia za 540 €. U nas stoji ten isty min. 880 €.

adriana132
10. sep 2013

@barrilla a kde presne v Krosne?

tinka1811
10. sep 2013

@antiiscaremt a nevieš po akej cene sa tieto kočíky pohybujú v Poľsku na trhoch?

tinka1811
10. sep 2013

@nevenka ty si ten kočík kupovala v Poľsku a kde na trhu?

nevenka
10. sep 2013

@tinka1811

V Nowom Targu hned pod cestou, na zvodidlach mali taky modry kocik zaveseny, akoze reklama, tak tam...

tinka1811
10. sep 2013

@nevenka aha ďakujem, ja sa chystám do Jablonky, uvidím či aj tam natrafím 🙂 a cenu nevieš?

barrilla
10. sep 2013

@adriana132 V kamennom obchode, ktory je druhej strane hlavnej cesty ako je trhovisko. Podla peciatky je to "Sklep Oskar". Cize na pravej strane cesty je trhovisko a na lavej strane cesty hned od zaciatku (pri tom obchodnom dome). Poliak tam predava aj postielky, matrace, vanicky, detske oblecenie... Chodi tam strasne vela Slovakov.

nevenka
11. sep 2013

@tinka1811

No my sme kupili trojkombinaciu za 350, vzdy lepsie, ako na SK...lacnejsie velmi nechcel dat...🙂, dost poznaju ceny a on ma vlastne kamenny obchod, tak to clovek aj chape...🙂...ale celkovo sme usetrili dost, kupovali sme aj postielku, matrac, vanicku, oplatilo sa...

v.luccy
13. sep 2013

ahojte neviete ci niekde v polsku maju kocik Tako - City Move SPORTIME? maju ho v NOVOM TARGU v obchode BABY BOO?
Dakujem za odpovede 🙂

luk25
14. sep 2013

baby je tu kopec stran tak neviem ci budem mat cas si to precitat, je to pre kamosku, ktorý polsky kocik je najlahsi(aj vanickova cast a sportova) a zaroven ma peknu sportovu cast? dakujem

v.luccy
30. sep 2013

@macika666
ahoj nevieš ci niekde v polsku maju kocik Tako - City Move SPORTIME? maju ho v NOVOM TARGU v obchode BABY BOO?
dakujem

macika666
30. sep 2013

@v.luccy noo ja SOM tam bola pred 10mes ale kupovala som vecicky v baby boo mali tam tako kociky skoro vsetky ale to je uz dlha doba 🙂 🙂 🙂

v.luccy
1. okt 2013

aspoň viem, že tam maju značku TAKO, tak verim, že tam bude aj ten moj 🙂 a cenovo tam vyjdu kociky a vecicky pre bábo ako v porovnaní u nas?

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronka201
4. okt 2013

Ahojte 🙂 neviete niekto ako to je momentálne s cenami v Poľsku za trojkombináciu?? Oplatí sa tam ísť či radšej pozrieť niečo z bazára ?

katarina160
4. okt 2013

Ahoj, chcela by som poradiť. Chystáme sa do Poľska na kompletnú výbavičku pre maličké. Potrebovala by som poradiť či mám kúpiť všetko na trhoch alebo v obchode BabyBoo. Ktorá máte skúsenosti prosím poraďte mi kde sa to viac oplatí. ďakujem Vám 😉

iwqa
4. okt 2013

@veronka201 my sme zaplatili za 3kombinaciu 250eur

macika666
5. okt 2013

slubila som že ho ukažem tak tu je nas kocik s polska je to 3v 1 a za 300eur a už ho použivame 6 mes a je ako nový

alena1808
5. okt 2013

@teegreen X Lander nie je polska znacka. Ja som si kupila kociar tejto znacky, raz mi vypadla spruzinka ktora drzi rukovet a v obchode mi ju dali bez problemov a este aj zadarmo. Boli ustretovi a vpohode.

alena1808
5. okt 2013

@katarina160 v Nowom Targu su este dalsie obchody venovane nasim najmensim s kompletnou ponukou. Oba su na hlavnej ceste vedla trhoviska. Jeden BAby city na zaciatku mesta a druhy v obchodnom dome E Leclerk na konci mesta smerom na jablonku. Ten prvy je o nieco drahsi ako ten druhy. V tom prvom som si kupila kociar a v tom druhom vsetko potrebne / od postielky, cez vanicku, choditko, autosedacku pre vacsie dieta. takze urcite odporucam obchod v E leclerk.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina160
6. okt 2013

@alena1808 v Babyboo si nebola pozerať vôbec? a ak sa ťa môžem opýtať aké sú tam ceny? My by sme tiež chceli kúpiť všetko v poľsku od kočára, postielku, atď. ale neviem do ktorých obchodov mám ísť a kde sú aké ceny. Koľko si dala cca za všetko čo si tam kúpila? takže veci pre alé nekupovať na trhovisku? alebo čo si o tom myslíš je lepšie kupovať v obchodoch alebo na trhu? ďakujem

alena1808
6. okt 2013

ja byvam velmi blizko Noweho Targu, chodim tam casto, ale ja som nikdy nepocula o obchode babyboo, ale zevraj urcite existuje🙂 Na trhovisku sa daju kupit kociare, davaju sa k nim aj pokladnicne blocky, takze ak by bol nejaky problem da sa v pohode reklamovat. dalej sa da kupit akekolvek oblecenie pre babatka, ale nieco viac, ako postielky, nocniky tak to sa tam kupit neda. asi len drevene kolisky. takze to skor v obchodoch. ja som bola fakt len v Baby city a OC E leclerk tam je oooobrovsky obchod s uplne vsetkym pre babatka, je tam aj oooobrovksy vyber = vela kociarov, vela sedaciek, vsetkeho vela, vela oblecenia, proste vsetko. V obchode Baby city nie je az taky vyber, ale ak maju nejake znacky kociarov a chceli by ste nejaky iny, tak maju katalogy a vedia objednat (ak chces inu farbu, alebo inu konstrukciu 3 al. 4 koleckovy kociar) tak velmi radi objednaju aj iny. Ja som tam kupovala X lander su to uz sice 2 roky, ale v tom case na SVk stal 650 eur. ja som ho kupila za 520 eur. a par tyzdnov na to bol uplne super kurz zloteho a vtedy by ten kociar vysiel dokonca len na 430 eru!!!! co je myslim si ze brutalny rozdiel. Vela teda zavisy aj od aktualneho kurzu. ale teraz je celkom dobry, takze sa da nakupit oooovela ooooovela lacnejsie. V tomto obchode (Baby city) som kupovala aj cestovnu postielku so vsetkym a stala 60 eur. su samozrejme aj lacnejsie aj drahsie. No a v tom druhom obchode ( eleclerk) som kupovala vsetko ostatne. v tom case len vanicka stala o 4 eura menej ako na svk (porovnavam s obchodmi v KK a PP) kde som si bola obzerat tovar. Aj matrace do postielok boli ovela lacnejsie. Nepamatam si presne kolko som dala za kokosovy matrac, ale oproti svk bol fakt o dost lacnejsi. takze odporucam oba obchody, nie su daleko od seba (asi 2km) ale urcite do E leclerk sa chodte pozriet. ten urcite odporucam.

alena1808
6. okt 2013

@katarina160 alena1808 ja byvam velmi blizko Noweho Targu, chodim tam casto, ale ja som nikdy nepocula o obchode babyboo, ale zevraj urcite existujeemoticon Na trhovisku sa daju kupit kociare, davaju sa k nim aj pokladnicne blocky, takze ak by bol nejaky problem da sa v pohode reklamovat. dalej sa da kupit akekolvek oblecenie pre babatka, ale nieco viac, ako postielky, nocniky tak to sa tam kupit neda. asi len drevene kolisky. takze to skor v obchodoch. ja som bola fakt len v Baby city a OC E leclerk tam je oooobrovsky obchod s uplne vsetkym pre babatka, je tam aj oooobrovksy vyber = vela kociarov, vela sedaciek, vsetkeho vela, vela oblecenia, proste vsetko. V obchode Baby city nie je az taky vyber, ale ak maju nejake znacky kociarov a chceli by ste nejaky iny, tak maju katalogy a vedia objednat (ak chces inu farbu, alebo inu konstrukciu 3 al. 4 koleckovy kociar) tak velmi radi objednaju aj iny. Ja som tam kupovala X lander su to uz sice 2 roky, ale v tom case na SVk stal 650 eur. ja som ho kupila za 520 eur. a par tyzdnov na to bol uplne super kurz zloteho a vtedy by ten kociar vysiel dokonca len na 430 eru!!!! co je myslim si ze brutalny rozdiel. Vela teda zavisy aj od aktualneho kurzu. ale teraz je celkom dobry, takze sa da nakupit oooovela ooooovela lacnejsie. V tomto obchode (Baby city) som kupovala aj cestovnu postielku so vsetkym a stala 60 eur. su samozrejme aj lacnejsie aj drahsie. No a v tom druhom obchode ( eleclerk) som kupovala vsetko ostatne. v tom case len vanicka stala o 4 eura menej ako na svk (porovnavam s obchodmi v KK a PP) kde som si bola obzerat tovar. Aj matrace do postielok boli ovela lacnejsie. Nepamatam si presne kolko som dala za kokosovy matrac, ale oproti svk bol fakt o dost lacnejsi. takze odporucam oba obchody, nie su daleko od seba (asi 2km) ale urcite do E leclerk sa chodte pozriet. ten urcite odporucam.

kattulienka
6. okt 2013

Ahojte chcem sa opýtať koľko stojí v poľskú súprava do detskej postielky(Navlecky,hniezda,baldachyn) a kolko tam stoja tie prebalovacie pulty s vanickou?maju ich aj na trhoch alebo len v kamennych obchodoch.dakujem za info

aristokratka
8. okt 2013

@bimba01 prosim ta nevies sem hodit foto kocika na dennom svetle? 🙂

aristokratka
8. okt 2013

Je tu niekto kto ma camarelo v sivvej farbe? neviete dat foto realnu akko asi môze vyzerat?