Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

jannullka1
9. okt 2013

@antiiscaremt Ahoj, prosim ta, ja presne rozmyslam nad tymto kocikom..asi v bezovej farbe, velmi sa mi pacia tie bodocky aj celkovo ten kocik. Potesilo ma, ze ty s nim mas dobre skusenosti..ci to si len o nom pocula a este sa ho len chystas kupit? najviac som zvedava na kolieska, lebo niektore baby ma upozornovali, zevraj mozem mat s takymito kolieskami velky problem uz v mensom snehu.. a bojim sa aj, ci su tie kolieska dost kvalitne, ci nebudem mat castejsie defekt, kedze su nafukovacie. Ak by si mi vedela este popisat ako to je s tymi kolieskami v snehu a tak celkovo, bola by som ti velmi vdacna..

jannullka1
9. okt 2013

@bimba01 ahoj, velmi rozmyslam nad tymto kocikom, resp. nad granada. Skúsala si ho uz prosim, ze ako sa ovlada? ci sa s nim da ist v pohode aj rovno, alebo ci nahodou stale netaha do jednej strany kvoli otocnym kolieskam. A nepytala si sa nahodou predajcu na nahradne kolieska alebo plast, ze keby dostanes defekt? su nafukovacie, ze? dakujem vopred za odpoved. 🙂

bimba01
9. okt 2013

@jannullka1 ahoj, zatial sme s nim skusali chodit len po byte a ovlada sa uplne super, predne kolieska sa daju aj zablokovat, aby sa neotacali.. napr, ked bude vela snehu a podobne. na nahradne kolieska som sa teda zabudla spytat, snad defekt nedostaneme hned tak skoro 🙂

antiiscaremt
13. okt 2013

@jannullka1, ahoj ja som počula len dobre recenzie, ja som si ho objednala, mám ho už doma, ale nevidela som si ho, lebo som uz dva týždne v nemocnici, videla som ho naposledy v predajni, ovládal sa super, neviem prečo by mal mať problém s kolesami, má ich stavané do zimy, čiže veľké kolieska a dajú sa zablokovať do veľkého snehu, aby sa netočili.
Vyskúšam ho už onedlho. Teším sa naň.😀

jannullka1
16. okt 2013

@antiiscaremt držím palce,ďakujem za odpoveď.

andy57
16. okt 2013

@aristokratka ahoj ja si tiez planujem kupit camarelo v sivej farbe len neviem ci mas namysli ten camarelo malaga 🙂 dnes som sa bola nanho pozriet, vyzera byt super, aj je taky vyssi a vacsiu vanicku ma, pozerala som este aj tako laret black ale ten je malinky pre mna.

ivka2812
16. okt 2013

andy57 chcem sa spýtať, ako to myslíš že je tako laret black malý ,myslíš na výšku...lebo ja uvažujem nad tým takom ale videla som ho iba na internete tak teraz sa bojím či nebude pre nás moc nízky, lebo môj muž je dosť vysoký ...

veronka201
18. okt 2013

Neviete niekto je možné kúpiť kočiar v Targu trojkombináciu za 114 E ???

ja1985
21. okt 2013

@antiiscaremt ahoj , nevies mi prosim ta napisat aka je vyska rukovate??? mam na mysli vysku od zeme....mam vyssieho manzela tak ci bude vyhovovat aj jemu 🙂 , diky za infosky....

alenockap
23. okt 2013

ahoj bol niekto v Nowom Targu kupovať kočík? Alebo v tom obchode Babyboo? Oplatí sa ešte? Zatiaľ sa nám páči Graco Symbio, nemá ho niekto odtiaľ?

antiiscaremt
28. okt 2013

@ja1985 , ahoj, kočík mám síce doma, ale u maminy, lebo len včera sme prišli z pôrodnice, tak mám doma len vajko, neviem Ti preto povedať ako vysoko je rúčka, ale určite vyššie než ostatné kočíky, hoci rúčka sa dá polohovať zhora do dolnej polohy, takže každý pár si na ňom nájde svoju pohodlnú polohu...
Ja mám 170cm a manžel má 190cm.
Kočík je od ostatných trošku vyšší, čo bola tiež naša voľba kompromisu čo sa týka našej výšky, ale spokojné budú určite aj nižšie páry ... 🙂

ja1985
29. okt 2013

@antiiscaremt dakujem krasne za odpoved....a blahozelaaaaaam k babatku 🙂

tinka266
31. okt 2013

Ahojte. Neviete poradiť, či majú niekde v okolí popradu alebo kežmarku kočiare Camarelo Sevilla? Chcela by som ich vidieť naživo, nielen na nete 🙂 Vďaka 🙂

graziela
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
antiiscaremt
17. feb 2014

posielam skutočné foto Camarelo Granada ...

tinka1811
24. feb 2014

@antiiscaremt aj my máme tento len tyrkysový 🙂

tinka1811
24. feb 2014

aj ja pripájam skutočnú foto camarela - kupovaný v Poľsku - trojkombinácia, rukávniky a fusak za 360 eur

bambola82
28. feb 2014

ahojte baby,,,coskoro sa chystam kupovat kociar do Noweho Targu a chcela by som poradit,,,je lepsi kociar 3-kolesovy alebo 4-kolesovy?Je na trhu dobry vyber,ci treba ist radsej do mesta?

renatka80
4. mar 2014

Ahoj a môžem sa spýtať odkiaľ si? Ja som si kupovala kočík na Slovensku, lebo ak sa ti niečo pokazí na ňom, tak budeš behať zas do Poľska? To sú už ďalšie náklady. Kúpila som si kočík v ZA a dali mi naň aj pozáručný servis na dobu 5 až 6 rokov. Takže ho plánujem použiť aj pri druhom dieťati.

renatka80
4. mar 2014

Ahoj a môžem sa spýtať odkiaľ si? Ja som si kupovala kočík na Slovensku, lebo ak sa ti niečo pokazí na ňom, tak budeš behať zas do Poľska? To sú už ďalšie náklady. Kúpila som si kočík v ZA a dali mi naň aj pozáručný servis na dobu 5 až 6 rokov. Takže ho plánujem použiť aj pri druhom dieťati. Mám Camarelo Malaga. Splnil všetky moje očakávania. Je ľahký, dobrá manipulácia s ním. Má veľkú vaničku aj športovú časť. Všetky tri časti majú striešku aj nánožník. Súčasťou kočíka bola aj taška na rukoväť, sieťka, pláštenka.

luciferkax
4. mar 2014

@bambola82 ahoj ja som kupovala normálne na trhu, vyýber parádny, ceny ešte lepšie, aj keby sa po roku rozpadol, stále sa oplatí ísť kúpiť další :D a nie tu na sr kúpiš ten istý, z poľska, za prehnanú cenu a bieda ho reklamovať.. ...
Môj kočík z poľska držal štyri roky 🙂 nesťažujem sa.. a to prvé dva roky sme boli nonstop v teréne, od rána do večera 🙂
Ja mám najlepšiu skúsenosť s kočíkmi so štyrmi velkými nafukovacími kolesami, bývame v riadnej dedine 🙂 kde chodníky nehrozia a chodíme často do prírody, do terénu sa ináč ani nedá

antiiscaremt
8. mar 2014

@tinka1811 ,áno je krásny aj ten tyrkysový, videla som ho naživo, pre chlapca ako stvorený.

tinka1811
8. mar 2014

@renatka80 ja som z Čadce, no dúfam,že sa mi na ňom nič nepokazí a tiež mám naň normálne vypísaný záručný lístok - vypísanú cenu - všetko. aj ja som mala ku kočíku športovú časť, vajíčko, tašku, sieťku, pláštenku, nánožníky.... a dokonca zadarmo rukávniky na zimu a fusak za 10 eur. takže spokojnosť 🙂

bambola82
8. mar 2014

@luciferkax ahoooj,dakujem za radu 🙂 To mas naozaj pravdu,tu na Slovensku su polske kociky a prirazka je aj 100eur,co som pozerala v obchode,,,ale,mam uz aj predstavu,aky by som chcela,len pre farbu sa este neviem rozhodnut,,,ale urcite prvy dojem kocika rozhodne 🙂

luciferkax
8. mar 2014

@bambola82 veru, najlepšie je si ho aj "ochytať a zajazdiť" :D :D

luciferkax
8. mar 2014

@bambola82 ináč varujem ťa pred čiernou farbou, na ktorú letia osy a pečie slnko a pred kriklavozelenou, na ktorú sadajú nonstop mušk y :D

bambola82
8. mar 2014

@luciferkax hehe dakujem za radu 🙂 zeleny kocik,urcite nechcem,,,no a s tou ciernou nejako zvladnem 🙂

luciferkax
9. mar 2014

@bambola82 len bacha na slnko! :D

luk25
9. mar 2014

baby chcem sa opytat oplati sa ist do polska na postielku a veci do nej? lebo co som pozerala tak najdem aj na slovensku postielky za 30-40e, len potom tie komplety do postielky su neskutočne drahe

zuzana9411
9. mar 2014

@luk25 no my sme v poľsku kupovali pre malého skoro všetko. Kupovali sme od jedného predajcu, a ten keď videl čo všetko od neho berieme, tak nám dal zo všetkého 5€ dole, a nejaké veci zadarmo. Takže vo veľkom sa určite oplatí