Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

luckai
6. máj 2010

Ahojte kočky,
chystáme sa do Poľska, chcem si tam kúpiť nejaký jednoduchý golfáč - nekupovali ste tam niektorá niečo podobné v poslednej dobe?
Ďakujem!

veroniq11
7. máj 2010

Ahoj luckai.Včera som bola v polsku v Novom targu.Na trhu nič moc s golfačou nemaju vedšinou tam mali len kombinácie.Ak chceš tak chod do babyboo je to na harczierskej 7 na námesti kúsok od trhu ak pojdeš autom stačí obýst namestie dookola je to na lavej strane .Je tam perfektný výber golfačov ale aj iných kočíkov aj veci od fliaš po oblečenie.Ja so tam kúpila babypoint- Walker za 90 eur unas v obchode 120 eur.Kočík je zo zárukov na trhu boli za 80 ine načky ale take labilne a aj kolieska vyzerali použité.
Nedalo sa síce platit kartou ale eurami prepočítali mi to podla kurzu ako je aj unás.
Boli sme aj v babycity ale nič moc ceny mali také isté ako unás.A ani tovaru nejak moc nemali.

angie777
8. máj 2010

Ahojte dievčata,neviete ako to je s golfáčmi v Krosne? Neboli ste tam niektorá teraz? Zhánam niečo také ako Espiro Magic 4, Mark 4, Lira 4, Zopa Viper,alebo niečo na ten spôsob.Prosím vás o info ak niečo viete.dakujem.

ellisabet
8. máj 2010

Ahojte! neviete ako je to s trhmi v polskom tešine, a kde je tam nejaky obchod s kočikmi?

mirkak2311
10. máj 2010

ahojte neviete mi niekto poradit chcela by som kupit v Polsku kociar X lander X1, kde by som ho mohla zohnat,alebo kde je nejaky dobry obchod?dakujem za rady 🙂

mirettim
10. máj 2010

ahojte baby...nevete mi povedat? v Krosne v tych kamennych obchodikoch maju aj x- lander X ran? nevideli ste ho tam nahodou? je to trojkolka so zadnymi vacsimi kolesami a zakryvenymi dovonku, ..nahodou??? 🙂

veroniq11
12. máj 2010

Ahoj mitka2311 dobrý obchod je Babyboo v Novom targu na námesti maju tam asi všetky druhy kočíkov.

janushka84
16. máj 2010

Ahojt Ellisabet, my sme boli túto sobotu v polskom tesine a boli sme sklamani z výberu kočíkov ktorý tam bol.. Neviem teda o aký más záujem, ale je tam v podstate len jeden obchod s kocíkmi, hned na zaciatku trhov, majú tam len polske značky a cenovo vychádzajú tak do 350 eur, známi si kúpili za 290 trojkombináciu Dorian.. My sme chceli pozrieť X-lander XA, ten sme našli v pevnom obchode nedaleko trhoviska, volal sa ONO. Predavač nám ale povedal, že X-lander vo všeobecnosti nie je hodný svojej ceny, že je zbytočne predražený.. tak sme boli sklamaní, pretože sme boli relatívne rozhodnutí, že ho zoberieme. Ako alternatívu X-landeru nám poradil značku Espiro GTX, pri nej sa dali otočiť v smere aj proti smeru jazdy všetky diely kočíka, čo by nám vyhovovalo.. Tiež nás celkom zaujalo, že značka Nurse je v podstate lacnejšia alternatíva Jané. Značky ako Jané alebo Concord sú veľmi drahé, také tam ani nemali.. Kebyže sa mám rozhodnúť či tam pojdem znova, tak podľa toho čo čítam, tak by som radšej šla do toho Noveho Targu.. Podľa obrázkov z obchodu som si to takto nejako predstavovala aj v tom Tešíne, ale nič také tam nebolo..

ellisabet
17. máj 2010

Ahoj Jannushka84! Ja som bola tento víkend vnakoniec v Targu. Kúpili sme tam X Lander, ale cenovo nas vyšiel rovnako ako aj na SVK. Len tu ho nemaju nikde v obchode na sklade, len na objednávku. Chcela som ho vidieť, ale neviem, či to bola prave najštastnejsia volba. Uvidime, ked ho budeme používat. Bola som na trhoch, tam som kupila nejake oblečenie a v Baby boo kočik.

katullka1
17. máj 2010

ahoj ellisabet....a kolko ta vysiel ten kocik? a co vsetko obsahoval?...ja sa chystam zajtra do babyboo....dakujem

luckai
17. máj 2010

Ahojte kočky,
v sobotu sa chystáme do Targu na ten golfáč (ak deti prejdu dostatočne prechladnutia a spokojne ich tu budem môcť svokre nechať)! Som zvedavá. Chcela by som tam kúpiť niekde aj mlieka. používame HAMI.Neviete či ich zoženiem len v lekárni alebo aj niekde inde - a oplatia sa?

danculienka1
18. máj 2010

Ahojte, neviete mi prosím Vás niekto poradiť? Chceli by sme ísť zajtra ( v stredu ) pozrieť kočíky do Jablonky, ale nevieme, či sa nám tam vôbec oplatí ísť, keď sú teraz všade záplavy.

ellisabet
19. máj 2010

Ahoj katullka, cenovo to vyšlo ako u nas, len tu ho nikde nemali na skade. kupila som 3-kombinaciu + adaptery + taška, je tam aj sietka na hmyz a prsiplat+ taka ladvinka. vyšlo to na 570E

janushka84
19. máj 2010

Ahoj Ellisabet, prečo sa ti nepozdáva ten X-lander? Aky typ si kúpila? My máme vybratý XA. Aj tak vyšiel celkom dost, myslela som, že v Polsku sa zmestime do 500 Eur. Dalo sa s nimi zjednat? Akú farbu ste vybrali a majú tam nejaké aj na sklade, či si ich treba zajednat? Nevies prosim ta kolko tam vyjdu postielky so skladacou jednou časťou? Prepac za tolko otazok, ale chystame sa tam tiez, ale podla vsetkeho mi to tak vychadza ze cez dinosklep cez internet to vychadza lacnejsie.. Tam sme ho nasli za 498 Eur + postovne, ktore neviem kolko bude.. Dakujem za odpoved 🙂

ellisabet
20. máj 2010

Ahoj janushka! kupili sme XA 2010 modru kombináciu. Neviem ako je to na iných kočíkoch, ale na športovej časti chrbát držie len take popruhy na tej konštrukcii, trochu sa toho obávam, či to to dieťa vôbec udrží. Mali ho na sklade vo všetkých farbách okrem jednej, asi sivej, ale to už som si nie je celkom istá. Dá sa tam nakombinovať, aj napr. vanička 2009, sportak 2010 a aj autosadačka sa da vybrať z roznej kolekcie, ale vaničku 2009 viem, že mali v zelenej farbe, v modrej nebola. Každu vec si môžeš zobrať v akej farbe chceš. Postielky neviem, lebo toto som tam nepozerala. napíšem ti presne ceny - kočiar 1100, druhý 510, autosedačka 430, taška 100 a adptery 40. Ešte sme tam kupovali vankuš s paplonikom, ten vyšiel na 40 zlotých. Všetky ceny sú v zlotých. Kurz tam bol akurat 3,9. A na trhoch sme kúpili oblečenie a prebaľovací pult, a aj ja som si pre seba kúpila oblečko, je tam hneď na začiatku jeden stánok s tehu oblečením. Ak by ťa ešte niečo zaujímalo, tak sa kludne pýtaj. Snáď som ti pomohla

lucia2431
20. máj 2010

ahojte, chcela by som sa len opýtať či nepoznáte nejakú pl stránku s ktorou máte dobré skúsenosti, že ste si niečo objedali a nebol s tým žiadný problém. Chcela by som kúpiť pre dcérku stoličku na krmenie a u nás to je dosť drahé. ďakujem

silvia.hazuchova
20. máj 2010

Ahojte babule, chcem sa opytat, oplati sa kupovat v Polsku stvorkom.kocik? je tam dobry vyber, ci lepsi je na Slovensku? Dakujem velmo pekne za odpoved 🙂

katullka1
23. máj 2010

ellisabeth::: a ty si kupovala vsetko verziu 2010? ak ano, tak si myslim, ze je to aj tak super cena, lebo u nas v obchode stoji len sportova cast, vanicka a taska 550e, nic viac v tom nie je zahrnute, tak ja sa tam aj tak pôjdem kuk, lebo som nakoniec skoncila v nemocnici, tak musime nakupy trosku oddialit 🙂

nikush
23. máj 2010

lucia, co som ja pozerala, tak stolicky stali stejno ako u nas

dzala
24. máj 2010

ahojte, chcem ísť na trhy do Jablonky kúpiť kočík, chcela by som 3-kombináciu, kočík, športiak aj vajíčko typu Atlantic Espiro 2009 alebo Baby smile V-Max. Oplatí sa mi tam ísť? Viete niekto za akú cenu?

to.beruska
24. máj 2010

dzala no neviem ci ho tam najdes.lebo my sme boli asi pred mesiacom v jablonke a strasny vyber.myslim ze v targu je lepsi a V-Max tam ani nebol

luckai
24. máj 2010

Dzala, kamoška kupovala asi pred 2-3 mesiacmi presne Atlantic espiro (ale asi už 2010???), len si nepamätám presne cenu. Kupovala na trhoch v Targu. zistím ti cenu, ak sa neozvem do 2 dní, pošli mi IP a pripomeň mi to!

dzala
25. máj 2010

Beruska boli tam aj 3 kombinácie s vajíckom? Chcela by som klasika kočík, šporťák a vajíčko, ale nie typ picolino. Nemusí byť značka. Ja mám doma dve baby 14 a 10 a vyvozila som ich v kočíku z trhov v Jablonke za nejakých 2 500 Sk, žiadna značka. Keď sa vybrala vanička, zostala kárička. Ešte som ho potom darovala kámoške a vyvozila v ňom ďalšie dieťa a bola spokojná. V Hlohovci sa dá kúpiť ATLANTIC ESPIRO 2009, 3 kombinácia za 277 EUR. Tak preto skúmam, či sa mi oplatí ísť do Jablonky. Babulky zatiaľ vám všetkym ďakujem!

ellisabet
25. máj 2010

katullka1 - Ahoj! Áno všetko som kupovala 2010.

ellisabet
25. máj 2010

katullka1 - dufam, že už je všetko ok

to.beruska
25. máj 2010

dzala boli tam trojkombinacie ale take divne kociky,tu som ani nevidela.ale ked chces tak sa ti oplati urcite do targu tam je aj na trhoch super vyber

katullka1
26. máj 2010

elissabet:....dakujem, uz je vsetko ok, dokonca sme vcera zasli aj do toho polska a som nadsena, nakupila som vsetko co som chcela a je to o dost lacnejsie ako u nas...tak dakujem za tvoje informacie boli mi napomocne 🙂

petulik22067
26. máj 2010

ahojte kocky nakupujuce kociky v pl.videli ste tam aj casualplay?v akej cene, staci mi sportak.idem v sobotu do targu vycitala som tu ze najviac sa oplati ist do babyboo tak ak stihnete dajte info do soboty dakujem

ellisabet
26. máj 2010

karullka - a kúpila si aj ten kočík?

miculienka
26. máj 2010

ahoj kočky, trošku sa pridám , ja mám tiež kočík z PL, trojkombináciu - kuk fotoblog, vyšiel na 6600 našich bývalých korún a nakúpili sme tam aj iné potrebné vecičky, je to tam lacnejšie, ku kočíku aj vajíčku sú aj sieťky proti hmyzu a aj pláštenka proti dažďu