Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

janina1977
21. mar 2009

čaute baby, ak ste niektorá boli v krosne, koľko asi stojí súprava do postieľky - myslím baldachýn, hniezdo s obliečkami? dá sa to kúpiť na trhu alebo v tých horných obchodoch nad trhom? chcela by som aktuálne info, lebo budúci týždeň sa tam chystám, vďaka 🙂 🙂 🙂

karneval
21. mar 2009

Ahoj janina 1977, súpprava stojí od 165 Zl, nám ju dali za 155, lebo sme tam kupovali celú výbavu. kúpiš to v obchodíkoch nad trhom na hlavnej ceste.

janina1977
21. mar 2009

ahoj karneval, dík za odpoveď, to sa mi nezdá nejako výhodné, za toľko kúpim aj u nás, iba že by bol v súprave aj vankúš a paplón, ale ja potrebujem súpravu len s obliečkami, možno aj ja po nákupoch niečím prispejem ... 🙂

henikav1
22. mar 2009

ahojte zienky,
viete mi prosim vas poradit, kam sa chodi nakupovat do Polska v blizkosti Ostravy??
dakujem vam za odpovede

karneval
22. mar 2009

Janina, v balení je paplón, vankúš, obliečky, mantinel, a baldachýn. Músíš si dokúpiť plachtu na madrac, ktorá stojí 20 Zl.

danka5
22. mar 2009

ahojte - neviete mi poradiť, kde v Bialsko - Biala sú nejaké obchody s kočíkmi a výbavičkou pre bábatka?

Henikav1:
Bialsko- Biala je blízko Ostravy - tak odpoveď bude aj pre Teba. Ja som zatiaľ bola len v nákupnom centre Auchen /hypermarket + obuv, oblečenie/ a LeroyMarlin /stavba, domácnosť/ na začiatku Bialsko- Biala /cca 25km od Polského Tešína/. Ceny tam boli rozhodne priaznivé.

henikav1
22. mar 2009

dakujem danka, tak dufam ze niekto nam napise podrobnejsie

cka
22. mar 2009

henikav....aj mna to zaujima, nakolko tam budem na velku noc, tak by som skocila. Ale viem, ze niekedy sa konali trhy v Jablonke, myslim v stredu, ak sa nemylim. Myslim si, ze tam budu nejake obchody, ci nie?? Nemam predstavu, ake velke je toto mesto, aj som hladala nejake obchody na nete a nic.
Snad este nieco niekto spomenie.
pa

daanka85
22. mar 2009

Ahojte, aj my sme kupovali kociarik v PL- este sme ho nepouzili 😉 Mame ho v albume...
My sme ho kupovali v PL - Nowy Targ na trhu...v januari.. Vtedy to este s tym eurom take divne bolo...A nebol ani nejaky extra vyber typov... Ale nechceli sme odkladat, lebo manzel isiel prec...
Najprv neviem kolko pýtali len za vanicku+sportiak, nakoniec nam za 305 eur dali k tomu aj vajicko, tu konzolu pomocou ktorej sa da pripevnit vajco do kontrukcie + som si vydrankala aj igelit- ten na trhu nedavaju -aspon, ked si nepytate, tak skuste na to nezabudnut 😉

Takze tak to je... Poliaci su v prvom rade spekulanti a to je riziko nakupovania na trhu.. V obchode mate ceny fixne, tam si to hned preratate, kým na trhoch vymyslaju...
Neviem, ci teraz sa aj tak neda kupit este lacnejsie ako sme kupili my...
Ale sme tam zase kupili aj lacno postielku, kokosovy matrac, supravu do postielky, bavlnené plienky, oblecko... Takze aj ked sme mozno kocik kus preplatili, stale sme kopu usetrili...Lebo sa to vyplatilo... A ku kociku mame aj zarucny list a aj na SR sa da reklamovat... Ten stanok bo, vysunutý z jedneho obchodu, ktorý tam potom sestra nasla kdesi cestou do mesta... Aj navod k nemu sme dostali..
Taky isty kociar ma jedna znama, kupovala ho v RK... Dala za neho okolo 10 tis. a bez vajicka... A je s nim zatial max spokojna... No ale viete, kocikova sezona- ta prava este len zacne 😉
Taaak....
Nazabudajte sa na trhoch handlovat a pripadne "postrasit", ze idete inde...
Potom dostanete este lepsie ceny... 🙂

edusik
22. mar 2009

Ahojte, včera sme boli v Nowom Targu - chcela som nejaky lepsi kocik, ale nakoniec som kupila na trhu VR connect - VERSO za 280 eur, je to 3v1, všetky časti sa daju otačat v smere aj proti smere jazdy, s taškou a plaštenkou, nafuk. kolieska, odpruženy. Len som sa tu o ňom nič nedočítala, tak ak máte nejaká skúsenosti napíšte mi prosím, či som kúpila dobre. Za takú cenu.... 😉 Ináč ostatne veci som kupovala v obchode, všetko cca o polovicu lacnejšie, a hlavne plienky - našla som akciu za Newborn Jumbo pack vyšliel 1ks - 4,4 SKK a k baleniu boli ešte gratis utierky Pampers - to som už nezaratavala do ceny plienky lebo neviem čo stoja u nás.

veroniq11
22. mar 2009

Ahoj edusik.Ja sa tam chystám budúci týždeň.Aké mali ešte kočíky a v akých cenách?

klarika7
23. mar 2009

edusik, ten tvoj kočík som pozerala na nete, je pekný, že vraj je to novinka. Chcem sa spýtať, či si mala v cene aj autosedačku...Tiež sa tam chystám, ale až po Veľkej noci...

edusik
23. mar 2009

Klarika7, mala. Autosedačka, vanička (veľká), šport., všetky 3 časti mali nánožníky, všetky 3 časti sa dajú otáčať v smere aj protismere jazdy, bola k tomu aj taška na rúčku, a pláštenku mi dal akože grátis. Ináč tam mali tie ich klasické TAKO, a pod. Ja som porovnávala s Babysmile V-max - ten som pôvodne chcela ak by nebol X-lander. X-lander bol ale bez vajička a šport. časť je iba v smere jazdy a V-max mal všetko to čo ten môj ibaže som ich mala vedľa seba a mal menšiu vaničku a bol tažký (V-max s vaničkou váži podľa netu 15 kg - u môjho som váhu nenašla ale bol o poznanie ľahší ). Všetky kočíky na trhu sa pohybovali okolo 3OO Eur. Mne môj dával za 290 eur ale mali sme zlote tak nas vyšiel v prepočte na necelých 280 zl. Ale nezjednávali sme - ja na to nemám nervy. Držím palce aby ste vybrali dobre. Ja som spokojná na 99% - 1% mi chýba ale to len preto že ma škrie že na prvý pohľad je jasné že je to kočík z poľska ináč nemá chybu a za tie prachy 😉

livinda
23. mar 2009

Ahojte, chcela by som vedieť či sa dá v Nowom Targu kúpiť kočík Austin4 normálne v obchode a asi za koľko. Ak máte s týmto kočíkom skúsenosti, napíšte mi.
Budem vám vďačná 🙂

pepies
24. mar 2009

ahojte, zajtra sa chystam do Bielsko Biala, do obchodu Gluck, poznate to niekto?
bojim sa, aby sme trafili, neviete, ci su tam tabule al. podla coho sa mame orientovat?
napiste prosim, nech tam s muzom nepobludime, lebo to budu potom ine nervaky.
dakujem. 😉

marika6
24. mar 2009

je to myslím na tabuliach, aj gluck alebo to obchodné centrum sa volá Auchan, to určite uvidíš tabulu, ale aj tabulu metro je to ešte dosť za metrom, ale podla toho odkiaľ pôjdeš my sme šli zo živca, iný popis :
Ja by som chcela zareagovat na nakupy v Polsku.Som v 7 mes. A aj ked sa hovori ,ze by sa nemalo kupovat skor ako sa babatko narodi, ja som si uz vybavicku nakupila komplet.Aby som uz vsetko mala a bez stresu nahanat to potom. A vsetko som kupila v Polsku.Velmi som spokojna.Su tam fantasticke ceny koli krize a nasmu prechodu na euro. A hlavne aj kvalitne .Nakupovala som v meste Bielsko-Biala ,hned na zaciatku mesta (ak idete zo smeru Zilina-Cadca-Cesky Tesin-Polsky Tesin- Bielsko -Biala) je v pravo odbocka z cesty do velkeho nakupneho centra Auchan- tam je velka predajna firmy ,,Gluck" ktora ma pobocky po celom Polsku a maju tam naozaj vsetko a velmi kvalitne veci !!!!! Aj vam objednaju, ak nemaju. Adresa na nich : www.gluck.pl. Oni vyrabaju aj vlastne vyrobky napr.postielky, postelne pradlo atd.U nas ich predavaju vsade ,ale stoja este raz tolko ako priamo tam. Kociare su tam aj znackove a v polovicnych cenach napr.Casualplay S 4 - 8.100,- sk,Mutsy a Concord 8-9 tis. Ja som zaplatila za celu vybavicku: myslim tym sportovy kociar Casualplay S 4 aj s farebnou vlozkou(8050,-sk- u nas 15.800+ vlozka 1200,-) ,autosedacka prima polohov.(4100,- u nas 8200,-)) taska ku kociaru (720,- u nas 2100,-), postielka (1700,-), cestovna postielka ( 3950,- u nas 5700,-) easy fix do auta na autosedacku ( 4300,-, u nas 6000,-) prebalovaci pult s vanickou ( 4000,-) oblecenie do postielky ( od 1200,- krasny vyber) okolo 24.700,-sk a u nas by som zaplatila cca 45 tis. Oplati sa tam kupit aj napr.odsavacku na mlieko s flaskami Avent, kde ma sada vysla na 1320,- u nas 2300,-. Odporucala by som vam tam kupit velmi dobry a prakticky prebalovaci pult ,ktory som u nas ani nevidela: kovova konstrukcia,vanicka je na nozickach, ale zasunuta pod prebalovacim pultom.Ak idem kupat vysuniem si ju a vytvori sa taky trojuholnik na lavo vanicka a vpravo prebalovaci pult s troma polickami vo farbe prebalovacieho matraca.K vanicke je aj zavesna policka na mydlo,uterak.Je velmi prakticky a pekny.U nas taky nekupite !!! (cena 3900,-) Take doplnky ako napr. parny sterilizator ( 750,-sk u nas 1400,-) ohrievacku a udrziavac tepla na detske flase , detske oblecenie + cajiky Milupa je vyhodnejsie nakupit vo velkych potravinach priamo v tom OC.Je tam vynikajuci vyber a super ceny.Pr.Detske zamatove dupacky som kupila v ,,akcii" za 90,- sk !!!!! Ceny so uvadzala este v sk aby ste mali lepsi prehlad.Platba je tam mozna kartou a je to velmi vyhodne. Kurz v Polsku stale klesa .... ak si chcete preratavat na sk,- tak cena v zlotych x 6.6 ( aktualny kurz).Odporucam !!!

sisinka76
24. mar 2009

ahojte kocky, prispejem vam do temy 😉

v sobotu som bola so segrou kupovat kocik v PL - Bialsko Biala, boli sme v normalnom obchode, segra presne vedela, aky chce. kupila Jane Nomad, komplet s vanickou a autosedacku, po preratani to vyslo na 16500 Sk a navyse dostala zimny fusak v cene 2000 Sk zadarmo. super nakup, mili predavaci 🙂
v BA sme pozerali a ten isty komplet, sportak, vanicka a autosedacka bol v akcii za 24500 Sk 😒
a nakupila este ine veci, napr. kokosovy matrac do postielky za cca 450 Sk, paraaaaaada, segra bola velmi spokojna.

pepies
24. mar 2009

marika diky moc, si poklad. pojdeme od ziliny. chcem o.i. nejaky golfac, dufam, ze budu mat 😀

danka5
24. mar 2009

SISINKA: mohla by si mi prosím Ťa povedať, kde v Bialsko Biala nájdem ten obchod? Aspoň približne. My zvykneme ísť do BIAlsko Biala cez Polský Tešín, ale nerobí nám problém ani opačne. Ďakujem.

stovka
24. mar 2009

Ahojte,
viete mi prosim odporucit nejaky obchod v Novom Targu kde kupim kocik 3-kombinacia znacky Jane Slalom pro 2008 - pripadne ak maju web stranku. Cez google som nic nenasla, iba e-schopy, chceme tam ist osobne.
Predavaju kociky Jane aj na trhu?
Dakujem

sisinka76
24. mar 2009

pepies, danka5, mate IP 😉

battole
24. mar 2009

Ahojte, poradil by mi niekto presnu adresu trhu v Krosne? Dik

martinex
24. mar 2009

ahojte dievcata..
chcem sa spytat ci niektora nemate skusenosti s polskymi kocikmi Adbor, konkretne Babylux... neviem nikde najst,ze kde ich v SR predavaju. By som si ich chcela nazivo pozriet..

petra1234
24. mar 2009

Ahojte,neviete prosím po čom majú v Targu kočík Baby Smile V-Max ? Dík

pepies
24. mar 2009

sisinka diky za ochotu 😉

eldzina
25. mar 2009

Martinex, kamoska ho mala a nadavala. bol dost kratky, polohovanie chrbta len na 3 polohy, blbo sa tam sedelo, ked malo baby tak 3/4 roka a viac. a dost sa jej kazil. ak chces takyto styl kocikov, tak radsej Viper alebo ARO. 😉

lofovka
25. mar 2009

Ahojte vsetci, prosim Vas, ake mate skúsenosti s kupou golfacou v Polsku? Ja chcem malej kupit nejake spratne golface, pacia sa mi CAM Flip alebo nejake CHICCO, no neviem, ci nejake take predavaju aj v Polsku na trhu. 🙂

martinex
25. mar 2009

eldzina ale ja chcem len hlboky.. sportak budem kupovat samostatne...
ten hlboky jej nevyhovoval? a mala babylux? l

eldzina
25. mar 2009

martinex, kamoska mala presne babylux, ako kym bol hlboky bol OK, problem bol, ked maly uz chcel trochu vidiet, nie len lezat. ale ako hlboky bude snad OK 😉

martinex
25. mar 2009

eldzina tak to si ma ukludnila...lebo na jat uz planujem kupitx-lander sportovy...