Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

domika9
25. sep 2009

bmmz dik včera bol mm v polsku tak som mu kazala nech ide najsť ten obchod baby boo čo sa tu skor spomínal a bol sa pytať na cenu a cely kočiar mu vyratala 3kombinaciu na nejakych 600eur čo je oroti slovenskej cene uplne super
a ty maš ktoru sedačku zero alebo prima? chcela by som vedieť do kolkych mesiacov sa da využiť ta prima

domika9
25. sep 2009

bmmz a si s kočiarom spokojna ?

gerci90
25. sep 2009

awojte baby...zajtra ideme do polska do Targu..ma niektora s vas skusenosti s nakupmi kočikov (ale ja chcem taký kde už je aj autosedana,a vaničkA SPOLU)kolko asi stoja???a co výbavicka???oplati sa to kupovat na trhu ci normalne v targu v obchodoch----??dakujem za odpoved.velmi mi pomožete-.

domika9
25. sep 2009

gerci ja som vyslala včera mm na prieskum kedže šiel do targu tak som mu vravela nech ide pozrieť do toho obchodaku tak viem o dvoch na ten jeden ti možem dať adresu je to ul.Harcerska7 a je to oproti kinu tatry vola sa baby boo to je taky obchodak 3poschodovy vraj tam maju fest vela tovaru tak ked chceš tak sa tam mrkni a ešte som vyčítala jeden obchod ale tam sa nebol pozrieť a vraj ho vidno ten obchod z kruhoveho a vola sa babycity
tak asi treba len pochodiť a určite si vyberieš a potom daj vedieť ako si dopadla ake su tam ceny 😉

gerci90
25. sep 2009

no ved to ide mi hlavne o ceny...bo tu na SR to fakt prehanaju......poyriem dakujem za radu....a na trhu ako nevies???

veva2
25. sep 2009

ahoj gerci, my sme boli v Targu asi pred 3 tyzdnami na trhu sme kupili kocik, ktory sa naozaj oplati ale podla mna vybavicka pre male ako dupacky, kosielky, body vobec nie je to skoro tak drahe ako tu iba z malymi rozdielmi. Bola som dost sklamana.

gerci90
25. sep 2009

veve a kolko ta výsiel kocik???a bol aj s vajičkom???a vanickou???

veva2
25. sep 2009

My sme kupovali 3-kombinaciu V-max je tam vanicka, sportovy a vajce. Najskor od nas chcel 320,- ale dojednali sme na 250,- E.

domika9
25. sep 2009

kočky skuste pozrieť na tuto stranku http://www.kojenecke.eu/zbozi/ maju super ceny oblečenia
ja sa chystam do polska kupiť take väčšie veci ako kočík prebalovaci pult ... ale čo sa tyka oblečenia tak sa mi celkom pačia ceny na tej stranke a posielaju aj na slovensko za dobru cenu tak skuste pozrieť

domika9
25. sep 2009

veva ty brdo tak to ste dobre zjednali cenu

domika9
25. sep 2009

gerci ten kočiar ktory sa pači mne maju v tom obchode baby boo lacnejší oproti slovensku o 10tisíc sk a je to trojkombinacia takže ak nezmením nazor na ten kočiat tak si ho určite pojdem kupiť tam lebo za tých 10 tisíc sa da kupiť hromada inych veci ktore nam bude treba 😉

veva2
25. sep 2009

Musim povedat ze asi uz boli zvyknuti ze sa ludia jednaju, a pacilo sa mi aj to ze dali zurucny list s 2 rocnou zarukou a maju obchod aj servis v Ruzomberku a niekde v okoli Bratislavy.

pata31
25. sep 2009

Veva a to ste priamo na trhu kupili? my ideme zajtra do Targu na kocik 😵

veva2
25. sep 2009

Priamo na trhu, maju stanok hned pod strednymi schodami.

pata31
25. sep 2009

diky 😵
a ten V-max sa da otacat vanicka aj sportova cast v smere aj proti smeru jazdy?

veva2
25. sep 2009

Ano, da sa preto som si ho aj vybrala a tiez preto ze je dost vysoky lebo moj manzel ma vyse 2 metrov🙂) a ma jednu z najvacsich vaniciek.

pata31
25. sep 2009

aha, no super, lebo som citala na nete a som to nenasla, ci sa da otacat... 😵

veva2
25. sep 2009

tu je vsetko o V-maxe napisane http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=4931526

gerci90
25. sep 2009

veva tak to fajne to si dobre zjednala cenu ......dufam že aj nam sa podari to takto fajne zjednat fu ha......

Pata ...aj mi ideme zajtra na kočik na trhi🙂)))hadam dobre výbereme

Dominika a nevies ci maju lacnejsie kociky na trhu alebo v tom obchode????ti mas tento za kolko vyhliadnuty???

gerci90
25. sep 2009

veva to je strasnbe krasný kocik dufam že ho budu este mat🙂))aj pre nas

veva2
25. sep 2009

aj mne sa hned pacil, a hlavne ak ti mozem poradit oni maju vacsinou z kazdej farby po jednom a vsetci hned rano idu na kociky a potom ostatne veci, tak sa na to zamerajte aj vy aby si dostala taky aky sa ti paci🙂

veva2
25. sep 2009

Akurat som si vsimla ze si z Martina aj ja som len momentalne zijme v BA 🙂

domika9
25. sep 2009

no to ti neviem gerci povedať mne sa pači kočiar casualplay s4 už velmi davno čiže ja si zisťujem čo najviac o nom a taky som na trhu ešte nevidela preto som poslala mm pozrieť dotoho obchodu
tu na slovensku stoji ten casualplay 27 tisíc a tam ho kupim za 18 tisíc (teda ak sa dovtedy nerozhodnem pre iny ale zatial vedie tento )

gerci90
25. sep 2009

alew a kde v Mt??bývas??? 😀 jASNE mi utekame rano o 5.abý sa mi usiel ten naj,...len sa bojim že nezjedname cenu no:(

pata31
26. sep 2009

Ahojte...tak my sme dnes boli Targu, kupili sme trojkombinaciu za 260e, sme zjednali z 280...je to verso...chcela som povodne oranzovy kocik, ale co tam mali, tak sa mi nepacili...tak mame takyto cerveny, kvietkovany..
kupili sme aj sadu do postielky za 35e..

gerci90
26. sep 2009

ajoj patka ..ako vidim mi sme dneska kupili taký istý ako ty 😀

lenca30
26. sep 2009

pata a gerci prosim vas na vajicku idu zo striesky take dve slucky, kde to mate pripevnene? ja neviem o co ich prichitit..dakujem

pata31
27. sep 2009

Gerci, sranda 😀
Lenca, neviem vobec...mam ho este zabaleny 😅

kiki5
28. sep 2009

dobre ranko. v marci som kupila kočiar v Polsku v krosne. no ne pekny aj ked nieje z najkvalitneších materialov- čomu nasvedčovala aj cena. včera sa mi pola´mal- koliesko v predu. hned som začala stresovat no musim povedat že som sa dovolala do Polska a pani ma milo prekvapila že ma počka aj do 20,00 nech niekto dôjde že mi hned podvozok vymení. tak mi spadol kamen zo srdca. 😉

jespera
29. sep 2009

Ahojte,
nemate nahodou skusenost s odsavackami z Targu - pripadne maju ich aj v Maluszekovi /Medelu/ a co to stoji?