Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

ivka1984
7. jún 2010

adka no ja neviem ako v jablonke a v targu to nema chybu 🙂

kukucka26
7. jún 2010

ahojte nevitee ako t ovyzera v krosne nieje zaliate cedle trhovisko? chceme ist v sobotu

tosomja
9. jún 2010

ahojte, nie je neskoro ísť do Poľska do Krosna v 38 tt. ? :o) skôr to nejde...a nemáte skúsenosti s Treeco Emjot ? celkom sa mi páči, aj to že je ľahký...

yvetta_13
11. jún 2010

Ahojte dievčence,prosím vás poradte, kedy je najlepšie ísť do Nového Targu ,sú tam aj cez týždeň alebo len cez víkend?Chystáme sa tam kúpiť kočiar.A kde sa dá najlepšie nakúpiť?Čítam vaše diskusie a vidím,že ste v tomto zbehlé ,tak verím,že mi určite dobre poradíte 🙂 V auguste čakáme prírastok ,tak pokiaľ nemám bruško ako vagon,chceme využiť príležitosť a nakúpiť nejakú výbavičku pre malú slečnu😉 Tak ešte raz ďakujem za info Yvetta 🙂

mirmaj
11. jún 2010

@tosomja no tak neviem ja či by som to zvládla tak neskoro ja som bola teraz v stredu v Nowom targu v BABY BOO a som v 33tt a bolo to už dosť na mňa, hlavne ta cesta...neviem odkiaľ si ty teda....no a ešte som si kúpila aj kočík Trecco Emjot v zelenej farbe...páčilo sa mi na ňom hlavne ta váha, to naozaj nemá žiadny iný a v porovnaní aj s tou cenou nemá konkurenciu si myslím, vyšiel ma tam komplet aj s autosedačkou nejakých 244 EUR...zatiaľ som spokojná, ale ešte som ho neskúšala v terene s bábätkom 🙂

@yvetta_13 neviem či chceš ísť do obchodu alebo na trh, trhy sú myslím v sobotu ale obchody stále, my sme boli v stredu v BABY BOO a kúpiš tam do výbavičky fakt všetko a v lepších cenách ako na trhoch, ja som si tam kúpila, kočík, zavinovačku, cumlík, fľašu aj kefku na umývanie fliaš a cumľov, polohovateľné leháťko, prebaľovaciu podložku, do postielky paplonik a vankušik, obliečky nato a neviem čo ešte všetko a nestálo ma to ani 400EUR..tu by som dala viac len za kočík

tosomja
11. jún 2010

@mirmaj ... no dúfam, že zvládnem cestu, som z Trebišova a ten kočík sa mi zdá byť trošku drahý na to, že si ho kúpila v Poľsku...v Košiciach v Dargove stojí trojkombinácia 250 eur, bez autosedačky za 220 eur...tak neviem, či sa vôbec oplatí, keď som počula, že je tam len ročná záručná doba...a ešte niečo...všetky kolesá sú nafukovacie, alebo len veľké...lebo na nete sú len veľké a v Košiciach boli všetky.

mirmaj
11. jún 2010

@tosomja no tam je normálne 2ročná záruka a ja som ho videla na nete za 250EUR bez autosedačky tu v obchode ho nemajú nikde...nafukovacie su všetky 4 kolesá...no ak ho máš možnosť zohnať za tu cenu tak sa ti to určite neoplatí tam ísť, ja som tam išla preto, že tu u nás v PB majú tak po 3 kočíky v predajni a to sa mi naozaj zle nejaký vyberal

judr
11. jún 2010

mirmaj...pytala si sa na zaruku? Pretoze ja som v Baby bo, kupila dva kociare, autosedacku,...a viem ze tam davaju zaruku len rok...vzdy som sa na to pytala

yvetta_13
12. jún 2010

Mirmaj,ďakujem za informácie,ktoré si mi poskytla🙂Chystáme sa do Noveho Targu v piatok 25-eho,tak snáď dobre nakúpime od kočiara až po plienky🙂

yvetta_13
12. jún 2010

Ďakujem za informácie,už keď budem v Poľsku,tak sa stavim aj v obchode a určite skočime aj na trhy.🙂Budu trhy aj v piatok?

fubinka
12. jún 2010

Chcem s opytať býva pbchod Baby boo aj v sobotu otvorene???? Dakujem

mirmaj
13. jún 2010

@judr no tak to som sa nepýtala, brala som to ako samozrejmosť 🙂 🙂

@fubinka je otvorený aj v sobotu od 9:00-15:00 cez týždeň od 9:00-18:00

@yvetta_13 v piatok myslám že trhy nebudú

petulka_1
13. jún 2010

ahojte. ja by som sa chcela opytat, ci trhy v Novom Targu byvaju aj vo stvrtok, lebo asi som niekde citala ze hej. A ked tak od kolkej do kolkej? A viete mi nejako poradit kde je ten obchod babyboo, niekde blizko pri tej trznici? Este nikdy sme tam neboli tak neviem?????? dakujem

petulka_1
13. jún 2010

@mirmaj a este sa chcem spytat, ci nahodou nevies ci mali v Babyboo aj kocik Coneco/babypoint V4?
@tosomja aj ja sa chystam do Targu az toho 24,juna a to budem uz tiez skoro v 38 t, ale dufam, ze nebudu az take horucavy ako teraz tak by som to mala zvladnut. Ja som az Lucenca, ale skor sa mi tiez neda ist.

mirmaj
14. jún 2010

@petulka_1 ked som tam ja bola tak nemali, neviem ako často sa tam menia kočíky, lebo ostatné kočky čo tam boli tu spomínali že ich tam majú aj babysmile a také, ale keď som tam bola ja, tak tam žiadne z nich nemali, aj keď som písala priamo do tej predajne a pýtala som sa na Espiro GTX, tak mi odpísali že ho majú skladom vo všetkých farbách a keď som tam prišla tak mali jeden zelený aj ten zarezervovaný a o niečo drahší ako mi napísal cenu. Neviem či bývaš v baráku alebo v rod.dome ale nám ich veľa z toho čo tam mali nevošlo do výťahu, lebo mali široké rozpätie kolečká, typy ako Espiro Altantic, X-lander, trojkolky skoro všetky.

fubinka
14. jún 2010

Ahojte neviete mi nahodou poradiť v akych cenach sa daju kupiť v Baby boo postielky aj s matracom?

petulka_1
14. jún 2010

@mirmaj No ved prave, ze byvame v panelaku a aj preto som si vyhliadla ten kocik coneco, lebo je taky maly a sikovny. A to kde si im pisala? a po slovensky? Opytala by som sa tiez ci ich tam maju. Ale mozno na trznici ich budu mat, ked nie tam. A ten obchod je daleko od trznici?

ivka1984
14. jún 2010

tak z mojej skusenosti sla by som vo stvrtok alebo v sobotu ked su trhy lebo ja som tam teda nakupila vela postielky neviem ake ceny ale take tie obycajne na trhu vysli okolo 25 eur tie krajsie uz boli kusok drahsie ale aj tak myslim ze stale o dost lacnejsie

fubinka
14. jún 2010

takže trhy su vo štvrtok a v sobotu???????

krtica11
14. jún 2010

Ahojte baby chcem vas poprosiť viete mi niektora povedať ako sa dostaneme ku tomu obchodu babyboo v Novom Targu dake zachytne body aby sme nebludili.Ďakujem

yvetta_13
14. jún 2010

Ahojte dievčence,poprosím vás čím to platíte na trhu?Treba si meniť € ?Kedže su trhy v piatok zatvorené,ideme vo štvrtok o dva týždne s Košíc do Svitu ku svokruške odtiaľ do Nov.Targu:)

salma22
14. jún 2010

nie stacia aj eura nemusite si ich menit,tiez sme tam boli oni maju radi eura... 😀

fubinka
14. jún 2010

yvetta: su trhy v Targu aj vo štvrtok??????

ivka1984
15. jún 2010

fubinka ano su vo stvrtok

mirmaj
15. jún 2010

@petulka_1 na nete som našla mail baby.boo@interia.pl a písala som po slovenský, odpísali po polský ale pochopila som to 🙂 a ak ho vážne chceš daj si ho aj zarezervovať, na trhu neviem či ho majú lebo v Targu v stredu trhy neboli, boli len v Jablonke a tam ho nemali, mali tam len kočíky Verso alebo také niečo, a potom také akési veľke nespratne na prenášanie a skladanie

petulka_1
15. jún 2010

@mirmaj no som im tam pisala, tak mi odpisali ze maju oranzovy a modry, len teraz neviem ci ich budu mat aj ked pojdeme my. Rozmyslame nad cervenym alebo oranzovym pre chlapca, len neviem ci ked si ho zarezervujeme a bude sa nam pacit nahodou daky iny ci to bude vadit.

mirmaj
16. jún 2010

@petulka_1 myslím že by to nemalo vadiť ak si vyberieš iný, budú radi že nejaký kúpiš 🙂 ale byť tebou si ho radšej zarezervuj ak by sa ti žiadny iný nepáčil, nech si kúpiš aspoň tento ked tam budeš

kvapka99
16. jún 2010

Ja sa chcem opytat v obchode (baby boo) sa da platit aj EUR, ci len zloty? A este neviete aktualnu ich stranku kde by som si vedela pozriet ponukane vyrobky? Lebo na vvvv.babyboo.pl- to nejde stale mi pise error☹

anib
16. jún 2010

jej, hura, konecne som nasla odpoved, pytala som sa v inom fore a nevedeli mi odpovedat,či sú trhy otvorene kvôli tym zaplavam, takze su, super, chceli sme ist zajtra,ale pojdeme az v sobotu, tiez chceme ist aj do obchodov,my hlavne na nakup oblekov-pre otca,svokra a mm,a tiez nej oblecko pre mna a malu. 🙂 sa tesim,dufam,ze aj ceny budu dobre

katullka1
17. jún 2010

@kvapka99 : www.babyboo-nowytarg.pl, toto je web adresa, ale mne to tiez nejde otvorit, vraj to maju nejake zavirene, tak pre istou to nepusti otvorit a da sa platit aj eurami, ja som sa pre istotu vopred pytala, ci môzem platit a hlavne, ci mi maju vydat aj eura spat,kedze som mala vysoke nominalne bankovky zo sebou a nemali vsetko, co som chcela, tak mi sami odporucili, ze nabuduce ked pôjdem, mam zavolat telefonom a informovat sa, lebo nemali taku farbu kocika, aku som chcela, pretoze mailom to trva niekolko dni a im sa tam premelie hodne ludi, tak je dobre volat tak den dva dopredu