Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

sonika1901
20. mar 2011

@deborah77 a aky kočik ste tam kupili?mne sa velmi pači tako warrioir jeans,ale ževraj ten v polsku nemaju☹(((

eviitka
20. mar 2011

baby,da sa v Baby Boo platit kartou???kamoska tam bola pred tyzdnom a musela eurami....

tina_22
21. mar 2011

@eviitka Ahoj, myslím, že sa nedá platiť kartou. Ale neviem to na 100% 🙂

martincca
21. mar 2011

nie nedá, iba eurami, alebo zlotymi

petulik22067
21. mar 2011

baby chcem sa opytat ci maju v babyboo aj sportak nuna?dakujem

eviitka
21. mar 2011

to je sila,sme sa tesili,ze nemusime prachy vyberat...inak idem na polsky kocik do polska a akurat v baby boo ho nemaju???!!!! tak si ho nakoniec musime objednat na SVK...neviete niekto este o nejakom detskom centre na trase Targ-Bukowina-Poprad a pod?

tina_22
22. mar 2011

@petulik22067 Myslím, že nie, ale napíš im mailik, dajú ti vedieť 😉

petulik22067
22. mar 2011

@tina_22 dik

tina_22
23. mar 2011

@petulik22067 Nie je za čo 😉

marry_ann
23. mar 2011

@deborah77 ahoj..všetko si kupovala na trhu?či si niečo kúpila aj v Babyboo?ake sú ceny tam?lebo som počula, že je trochu drahší, niečo sa tam neoplatí kúpiť..mam na mysli obchod..aj my sa chystáme, tak aby sme sa vedeli pripraviť🙂dik za odpoveď

deborah77
23. mar 2011

@sonika1901 Kúpili sme Tako Warrior. Je na ňom napísané ešte RADE, neviem, či to patrí k značke. Ale páči sa mi. Ak chceš nejaký kočík, skús sa spýtať mailom v obchode babyboo, ten je v Targu a je tam veľký výber.

sonika1901
23. mar 2011

@deborah77 a smiem vedieť kolko ste dali za ten kočik?

deborah77
23. mar 2011

@marry_ann Ahoj, tam je to tak, že zdržať sa dlhšie môžeš buď na trhu, alebo v babyboo. Ak ideš najskôr do babyboo, nestihneš všetko na trhu. Ja som najskôr prešla trh, väčšinu vecí som kúpila tam. Asi si čítala ceny v mojom predchádzajúcom príspevku. Postiešku, matrac, súpravu do postieľky, hrací koberec som kúpila veľmi výhodne u jedného predajcu. Čím viac vecí kúpiš u jedného, tým máš väčšiu zľavu. Potom som išla rýchlo pozrieť kočíky a tiež som našla n a trhu. Kúpila som Tako Warrior. Mne sa páči. Stál 330,-. Mali aj lacnejšie, ale tie sa mi nepáčili. Babyboo by malo byť otvorené do tretej, tak keď som mala už kočík, tak som sa ešte motala na trhu. V babyboo sme kúpili veľmi výhodne vaničku so zabudovaným teplomerom, vyšla necelých 10,- a dupačky, veľký výber po necelé 3,-. Dupačky, kabátik 6,-, kúpila som tam aj rôzne maličkosti- kefku na vlasy, silik´ônovú lyžičku, nožničky,...bolo to lacnejšie ako na Slovensku. V drahších veciach máš veľký cenový rozdiel a veľmi sa oplatia a v lacnejších sú tie rozdiely menšie v porovnaní so Slovenskom, ale aj tak sú lacnejšie. V Babyboo je to približne rovnaké ak na trhu- možno o málo drahšie, ale aj na trhu si pozri na viacerých miestach, lebo sú veľké rozdiely. Napríklad prebaľovacia podložka niekde stála 18,- a ja som kúpila za 10,- o pár metrov ďalej. Tak ti držím palce. A ešte, bolo tam blato a veľa vody, boli sme špinaví ako prasce. Ak preschne, bude lepšie.

deborah77
23. mar 2011

@sonika1901 330eur. Plánovala som dať menej, ale aj toto je dobrá cena s porovnaním Slovenských cien, lebo k tomu kočíku už nič nemusíš dokúpiť. Všetko tam je.

deborah77
23. mar 2011

@deborah77 No, fusak tam nebol, ten stojí okolo 20eur. Ale ten som ja nekupovala.

janina.p
23. mar 2011

@deborah77 ahoj, vidím, že si bola v Targu, aj my sa chystáme, premýšľame o štvrtku, to by mali byť tiež aj trhy, ale predpokladám, že bude menej ľudí ako v sobotu. Babyboo je teda dobrý? Videla som ich stránku na nete a veľmi sa mi páčila. Vidím, že na trhu je to lacnejšie o niečo ako v Babyboo, čo je asi jasné. Ten kočík máš 2 či 3 kombináciu? Teda je k tomu aj vajíčko? Vankúše na kojenie, také tie podkovy mali tiež? A postieľku máš klasickú drevenú? Za 30€? Asi moc otázok, ale pre istotu sa pýtam všetko, čo ma napadá 🙂

deborah77
23. mar 2011

@janina.p Ahoj, Babyboo je dobrý. Kočík je 3-kombinácia. Vankúše na kojenie som tam nevidela, ale ani som nehľadala, lebo ja som ten vankúš mala už dávno. Tak to neviem. Postieľku mám obyčajnú drevenú za 30,-. Kľudne sa pýtaj, aj ja som sa pýtala iných báb, keď som išla do Poľska. Bola som tam prvý krát.

majaja75
23. mar 2011

@janina.p ahoj...ja som v baby boo nakupovala komplet výbavu a ideme tam aj teraz v sobotu po športiak, autosedačku, avent hrnčeky , stoličku na krmenie. Maju veľký výber a dobré ceny. Veci na trhu su lacnejšie le nie su také pekné ako v tomto obchode-konkretne uvediem baldachýn s hniezdom, v obchode síce stal 50 eur, ale je oveľa peknejší a aj látka je kvalitnejšia ako na trhu.

malinovka333
23. mar 2011

@deborah77 nemozes dat fotku toho kocika?mne sa tiež strasne paci takko warior,

janina.p
23. mar 2011

@deborah77
@majaja75 jeeej ďakujem baby za recenzie 🙂 Do Targu chodíme na trhy pravidelne a keďže som teraz zistila, že 80% kočíkov na slovenskom trhu je z Poľska, tak tam chcem poriešiť aj kočík a iné veci pre bábätko.
Na tom taku sa dá športová časť otočiť do protismeru? Teda tak, aby si videla na bábätko?

deborah77
23. mar 2011

@janina.p Áno, dá sa otočiť v smere aj do protismeru.

deborah77
23. mar 2011

@malinovka333 Dala som fotku, ale nemám odfotený športový a vajíčko. Nejako som sa k tomu nedostala. Ale vaničku som odfotila. Pozri do albumu. Ja mám presne tento: http://www.tako.sk/index.php?page=warrior-gt - je to skoro na spodu stránky Tako Warrior GT 06 olivovo zelená- čierna.

marry_ann
24. mar 2011

@deborah77 ďakujem veľmi pekne za rady....dúfam, že tam pokúpim všetko...a ozaj- Babyboo je otvorený do 15tej aj v sobotu?či do 15tej je v sobotu a cez týždeň dlhšie?

janina.p
24. mar 2011

@marry_ann podľa internetovej stránky http://www.babyboo-nowytarg.pl/ cez týždeň 9-18 a cez víkend 9-15
Majú ju celkom dobre spravenú, je tam aj virtuálna prehliadka jednotlivých poschodí a aj zoznam značiek, ktoré predávajú.

sonika1901
24. mar 2011

@majaja75 a nevieš mi povedať kolko stoji sada navlečok do postielky bez baldachynu?myslim vankuš,paplon,hniezdo.

zajo79
24. mar 2011

@janina.p 80% z kocikov je z polska..to snad nie. 😅

grenka
24. mar 2011

@janina.p ahoj ja mam verso znacku kocika kuk do mojho albumu...vysiel ma s jednanim 260e 😀 je to 3 kombinacia....fusak som nechcela mam este po sebe a nevyuzila by som ho....
@marry_ann

sonika1901
24. mar 2011

@grenka a si spokojna s tym kočikom,myslim tu značku.je pekny.

grenka
24. mar 2011

@sonika1901 ano velmi,a do snehu je vyborny 🙂 za chvilu odlozime vanicku a dame bugynu ktora sa da azdo lezma...vanicka je super dlha a siroka....rychle zlozenie a vajicko sa da nakliknit na konstrukciu,toto dost casto vyuzivam ked niekam idem vytiahnem a idem s nim 🙂

malinovka333
24. mar 2011

@deborah77 dakujem mne sa velmi paci ten x sailor 01 taky tmavo modry,ale tu konstrukciu by som chcela inej farby,a nevysiel ta tam drahsie?tu idu tie kociky po 260-280€ plus ak chces vajicko nejakych 50€,co vsetko si k tomu mala?a da sa sportova cast otocit v oboch smeroch?nie je moc tazky?prepac ze tolko otazok ale musim sa informovat 😀