Koľko kočíkov ste vystriedali pri jednom dieťati?

zajo79
31. máj 2009

Ahojte,

trochu statistiky - kolko kocikov ste vymenili? Alebo mali subezne s "hlavnym" vozitkom?

Mam pp skate, kupili sme gesslein swift, maly v nom nechce byt, chcem ho predat, ak sa nepreda,necham u brata na dome, bude ho tam maly mat, ked tam prideme, a teraz pokukujem po teutonii solano. Tatinko tvrdi ze som chora, ale myslim ze haaadam nie 😀
Kolko ste vystriedali kocikov? Nech sa mam cim branit 😀 😀

myskapipiska
1. jún 2009

pri dcerke 5 , najprv trojkomb. kupenu od kamosky, starsiu trojkomb. Iglesina -pozicana od kamosky, cam apollo, PP aria - este ju mam, vydrzala toho uz straaasne vela aj ked raz bol v servise, este je pojazdny a posledny golfac century buggy a pri malom najskor som mala mamas&papas ora, ale kocik som predala, skor ako sa maly narodil a kupila som hauck traxx ecuador. maly ma 4 mesiace a uz poskulujem po nejakom sportaku lahsom 😉

claudinka
1. jún 2009

tiez som si myslela, ze budem striedat kociky ako na pase, ale hold, bez prace nejsu penize 😒 takze mam cam trojkombinaciu a urcite vystriedam este za nejaky lahsi golfac neskor a tot vse 🙂

zuzana030
1. jún 2009

baby, noo toto dám prečítať môjmu drahému, taký bol nervavý, keď som pol roka špekulovala, aký kočík, nech je praktický,
no mala som mu povedať, že si kúpim raz do roka jeden a bol by asi spokojní... 😀 😀 😀
baby nebláznite s tými kusmi...ve%d tie kočíky sú také drahé a vy len nakupujete... 😀
aj ja by som rada, tak radšej ani nepozerám, lebo každý deň by som menila, ale keď si predstavím, čo vše iné za to môžme mať, tak ma to rýchlo prejde...hihihi

veronika81
1. jún 2009

tak ja neviem, pripadám si po prečítaní tejto diskusie nejaká divná 😀 ale máme jeden kočík a mám v pláne pri ňom aj ostať. Malý má síce iba dva a pol mesiaca, vozíme sa ešte v hlbokej verzií, koncom leta plánujem prejsť na šporťák 😉 Mooooožno keď bude väčší, tak na leto nejaký ľahký golfáč, ale ešte o tom nerozmýšľam. Neviem si predstaviť, že by som mala napr. 4 kočíky 😨
Nikoho samozrejme neodsudzujem, každého osobná vec 🙂

zuzana581
1. jún 2009

Tak ja 5. Prvý by sa možno ani nemal rátať, lebo ten sme použili raz. Kúpil ho manžel a po príchode z pôrodnice sme zistili, že sa nezmestí do výťahu, tak sme ho zniesli 7 poschodí, aby sme sa aspom raz v ňom povozili a išli ho vrátiť. Nechceli nám ale vrátiť peniaze, tak sme boli nútený kúpiť u nich iný kočík, ktorý sme používali asi tri mesiace a malá sa už doňho nezmestila. Kúpili sme tretí, taký s nafukovacími kolesami, priestranný. Ten som používala dosť dlho, ale ako malá rástla, tak bol už velmi ťažký, tak sme kúpili šporťák s otočnými kolesami. Ten sme prestali používať, keď mala dcéra dva roky a trošku neskôr sme kúpili golfky. Teraz mám odložené tie golfky ale tie nie sú úplne na ležanie, tak plánujem kúpiť na budúce leto iné a mám kombinovaný kočík, ktorý meniť neplánujem, lebo splňa podla mňa všetko, čo potrebujem.

aplless
1. jún 2009

dva,,,,,,,,,,,,,,najprv hlboky trojkombinaciu a po roku apol sme kupili golfač polohovaltelny

blau
1. jún 2009

2. 😉 s obidvomi nadmieru spokojna.Viac uz neplanujem kupovat aj ten druhy mam na inzerat.

veronikahel
1. jún 2009

quinny speedi sx, vanicka, sportovva cast - tu este vyuzivame spolu na striedacku s quinny zapp...

matica2
1. jún 2009

ja dva klasický hlboký a golfáč. viac by som nekúpila

danulik
1. jún 2009

zatial 4 a je dost mozne, ze ich bude aj viac 😅

zuzana76
1. jún 2009

zatial 2 kociky hlboky Steggi a sportovy Jane

lilyk
1. jún 2009

ja mam uz druheho syna a je stale v prvom kociku.

tilly
1. jún 2009

zajo 5 mesačné dieťa do swiftu??? to sa nečuduj, že tam nechce byť... do swiftu by som dala dieťa tak od roka, roka a pol... tiež ho mám... kupovala som ho na rýchle prevozy pre 2,5 ročné dieťa a využívame ho občas, ale dobre padne, keď potrebujem niečo rychlo vybaviť, malého naložím, dám hračku a mám pokoj..

budem tu za exota
12

nepýtajte sa prečo... lebo ma to bavilo 😉

a či muž neodporoval, nie, tiež ho to bavilo 😉

petrahy
1. jún 2009

jeden som mala na,, staro,, akoze doma v nom spaval alebo ked sme chodili na stavbu
jeden do dediny ukazkovy ale blbo sa skladal do auta a to bol problem uz predany
kupili sme sportak na ktory sa da nakliknut autosedacka a ten vyuzivam doteraz autosedacka predana
ked sa mi pokazilo kolecko musela som narychlo kupit nejaky ktory by sa dal do auta uz predany
ale vsetky kocarky som aj predala a ostal mi len sportak bez autosedacky

sirinka
1. jún 2009

prvy zdedeny klasika hlboky kociar, potom druhy novy sportak, treti ked podrastla jednoduche golfaciky a teraz ked pribudla sestricka stvrty surodenecky... 😉

danciacik
1. jún 2009

No ja sa pridám - ja som pri dvoch deťoch dokopy vystriedala 7 a uvažujem ešte nad ďalším 😀

lyongirl
1. jún 2009

tilly - radšej byť za exota, ale aspoň spokojná sama so sebou a samozrejme aj s kočíkmi 😉

My sme vyskúšali 3/pri 1 dieťati/, ale stále sme zostali pri prvej 3-kombináciu Cam Cortina. Zvyšné 2 sme predali. No a tiež stále pokukujem po niečom novom, už lahšom, skladnejšom a hlavne len káričke, lenže malý je ešte dosť malý na káričku a neviem nič zohnať, na čo by sa mi hodil náš skejt a nezavadzal. A samozrejme, je mi ľúto investovať ďalšie prachy do drahých kočíkov, takže ja som na tom tak, že som nespokojná....
Ale Teutonia je peknáááá....

susik77
1. jún 2009

Ahojte. tak my sme mali trjkombin. inglesinu magnum-do 8.mesiaca, potom golfky-pp pliko p3-ale to sme tak vela vyuzivali ze sme ich skoro uplne znicili. A teraz planujem pre 2.mimco kupit dalsie golfky, prip. dobry sportak. Uz mi tak nezalezi na vahe kocika-budem jazdit autom-kombi. Co myslite, co sa vyplati kupit?

sirinka
1. jún 2009

susik ja tiez jazdim vela na aute a prave podla mna zalezi na vahe, je to makacka stale nakladat a vykladat tazky kocik, ja mam hauck a ten je extra tazky a teraz ten surodenecky tiez nic moc... 😉 no ale co narobim, jeden sme dostali do daru a druhy je momentalne nutnost...

petrahy
1. jún 2009

ja mam pierre cardin travel system a som rada sama ho nakladam a vykladam z auta moj manzel ho do auta skoro nikdy nedava 😉 nechcela som golfky a tento je fakt skladny ale rozmyslal som povodne nad inym sportakom ale ten sa mi nedal dobre do kufra

fifinna
1. jún 2009

tak mi jeden hlboky a jeden sportak a tie iste vyuzije aj druhe dieta, ak bude. Urcite by som chcela pre druhe dieta nove a modernejsie, ale to by ma manzel akurat tak kopol do r... a bolo by. 😀

susik77
1. jún 2009

sirinka: ja prave chcem uz nej. odolnejsi sportak, stabilny. tie golfky ultralahke nie su do toho terenu tu, kde byvame. casto chodime do obory, al. lesa a tie golfky sa nam tam uplne znicili ☹
ta ingl. magnum je sice super hlboka verzia al;e v sportovej mala nechcela byt, je totiz dost nestabilna, hupe a mala tam nechcela byt priputana ale chcela tam stat 😎
takze si predstavujem sportak, kt. nema tak vysoko sedaciu cast a nehupavy podvozok, este by som chcela aby sa dala sklopit dole strieska a aby bol polohovaci. prip. aby sa tam dal v poho pridat skate. viete o niecom takom?

danona
1. jún 2009

ahojte, tak u nas...
pri Dade - 2ks - Cam, a nejaky neznackovy sportak
pri Ninke- 5ks-Chicco Trio S3, Quinny buzz, PP plico /pouzivam doteraz na dovolenky/,Britax verve,Quinny zapp /mam zlozeny v aute/.
A uz asi 7 mesiacov snivam o Philandteds-Vibe /zapacil sa mi daavno predtym ako ho kupila Veresova 😀 /, no uz by sme ho nevyuzili a je to poriadna palka peniazkov.. 😔
a este na mna "zmurka" Gesslein F2 tusim - z kolekcie 2009, no na to by uz asi trebalo dalsie bejbinko.. 😀

maruschka
1. jún 2009

dve deti a 4 kočíky-pri prvej dcérke hlboký 4 kombinácia + trekingová trojkolka, pri druhej dcérke nový hlboký kočík 3 kombinácia + Chicco C4+ trekingová trojkolka po staršej dcére...

Keďže mi teraz všetky stoja v pivnici, tak ich musím začať predávať, vďaka našej mánii na kočíky, nám zaberajú kopec miesta 😀 😀 😀

zajo79
autor
1. jún 2009

noo, ten swift nas bud pocka rok, alebo ho predam..ak nie, tak sa nedeje nic, pod cenu ho davat nebudem. Len ho dam mimo dosah tatinkovych oci

ale mi chceme este jedno, takze sa minu.

lyongirl, aku teutonku pozeras?

lyongirl
1. jún 2009

Teutonia spirit, ale aj solano je pekné, hlavne také moderné, ale ja by som chcela bábo smerom k sebe, nie od seba, preto ten spirit. Ešte aj cosmo je pekná, ale ja som zaťažená na 3kolky a to aj hlavne kvôli nášmu výťahu s vnútornými dverami...

emjee
1. jún 2009

jeden a aj ten zapada prachom 😀 pouzivam len satku a manducu, kocik sa mlademu nepozdava 😀

zajo79
autor
1. jún 2009

tak ja som sa rozhodla - bugaboo bee... tatovi nepovieme co stoji a hotovo. 😝 a uz fakt posledny kocik...treti, co nieje take zle pri mne.

dididi30
2. jún 2009

hehe zajo, aku tamu mas, teraz sa vyzivas co? 😀 😀 😀 😉
pri dcere sme mali 4 kocky a pri malom zatim 2 😉 😀

zajo79
autor
2. jún 2009

😀 😀 dididi, to si piiis. aspon si to viem odovodnit....xiixiiiii. ale uz fakt posledny.. 😝