Koľko kočíkov ste vystriedali pri jednom dieťati?

zajo79
31. máj 2009

Ahojte,

trochu statistiky - kolko kocikov ste vymenili? Alebo mali subezne s "hlavnym" vozitkom?

Mam pp skate, kupili sme gesslein swift, maly v nom nechce byt, chcem ho predat, ak sa nepreda,necham u brata na dome, bude ho tam maly mat, ked tam prideme, a teraz pokukujem po teutonii solano. Tatinko tvrdi ze som chora, ale myslim ze haaadam nie 😀
Kolko ste vystriedali kocikov? Nech sa mam cim branit 😀 😀

maca793
29. jún 2009

pri dvojčatách 4, a pri Karolínke 3- hlboký, športový a golfáče ešte po dvojčatách.

bihan
29. jún 2009

My máme dva.. kedysi využívané tak max na 20%, teraz už úplne na nulu 😅 Na šatku sa žiadny kočík nechytá 😀

vanja
29. jún 2009

dva, hlboký a golfkáč

maca793
29. jún 2009

mne sa šatka nepáči, deti sa tam krčia, je to nepohodlné 😠
ale každý má svoj vkus

nicolkarin
30. jún 2009

ja som pri prvej skoncila pri troch s tym, ze ten tretis om kupovala uz ked som bola tehotna s druhou, takze bolo jasne ze ho vyuzijem. in ak isli v poradi: BAMBINO - sportovy, mini golfaciky - na to som dokazala upevnit autosedackuvajicko a chodila som v pohode a nemusela som nosit diete vo vajicku v ruke a treti je golfac Pierre Cardin - vyborne spratny na cesty a do auta. no a okrem toho sa mi od prveho roku veku dietata vyborne osvedcila trojkolka pre deti s ryckou na tlacenie.

katrin21
30. jún 2009

maca: suhlasim.. teraz som niekde citala . ,ze satka sa nema pouzivat viac ako 4 hodiny denne.. a niektore maminy v tom maju babenka furt.... babo ma byt na rovnom ked je malinke... 😉

ja osobne som vystriedala 3 kociky.. hlboky bol 13 r. stary, ale celkom pekny... po segrinych detoch. a hned na jar v ,marci do noevho sportaka... a potom som ho predala a kupila take male golfove palice, ke duz mala viac chodila...

lamada181
30. jún 2009

ahojte ja som mala pri dcere 3 kociky a pri synovy mam momentalne 2 kocik

katuskapd
30. jún 2009

ahojte tak my mame uz 4 , prvy vyberal manzel, velke kolesa samozrejme sa nezmestil do kufra auta, ten som predala, 2 nurse megaset, z toho vyrastol, ten predavam teraz, 3 golface ale total skladacie cestovatelske, tam sa mu moc nepaci,a cez zimu sa ani fusak nezmesti, 4 jane nomad, ale to je uz aj pre dalsie deti a nemienim uz kupovat ani jeden 😀
a na pocudovanie manzel sam videl ako to je tak ani neprotestoval 😀

addaa
30. jún 2009

hm, my máme dvojkombináciu a teraz kočík-šporťák používam čoraz menej a menej. vyberala som si maličký a ľahučký, rýchlo skladateľný, bola aj fajn cena. dúfam, že pri ňom ostaneme aj pri ďalších deťoch. podľa mňa vysoké investície do kočíka sú vyhodené prachy. 😉

cestovatelkaandrea
30. jún 2009

my mame tiez dvojkombinaciu ako addaa a zatial sluzi a je OK. zachvilu uz bude drobec chodit a tak bude sediet na trojkolke a ja ho budem tlacit. urcite uz novy sportak nekupime. a tento kocar co mame po malom pojde rovno do kosa.

geegee
30. jún 2009

mam dve deti a obe vystacili s tymi istymi kocikmi - trojkombinaciou a jednym golfacom.
MOj nazor je ze je sialene mat naraz niekolko kocikov - myslim, ze sa da vybrat z kocikovej ponuky taky, co vyhovuje najviac. Ale proti gustu, ziaden disputat 🙂 😉

katuskapd
30. jún 2009

opravujem sme mali 4 😀 keby viem to co teraz, tak rovno kupim taky ako tento najnovsi, ale clovek sa uci na vlastnych chybach 😀

silvia123
30. jún 2009

kto na to má, nech si kúpi aj desať a komu na tom záleží, mne je to jedno, môj názor je že škoda vyhodených peňazí... ja mám dva -prvý som kúpila trojkombináciu, bola som s ním veľmi spokojná, bol veľký a malý mal dostatok priestoru, spával mi tam počas dňa do 1 a pol roka pekne vonku na čerstvom vzduchu a teraz mám golfáč (kvôli skladaniu do auta) a myslím, že ďalšie kočíky by som fakt nepotrebovala. A keby mám ďalšie dieťa, nemám dôvod kupovať nový kočík, veď tie po malom sú stále pekné.

addaa
30. jún 2009

katuska pd, áno ked si človek zváži pri kúpe kočíka pre a proti v pohode stačí jeden dobre vybratý kombiovateľný kočiar 😉

silvia123
30. jún 2009

Ešte som chcela dodať, že ten golfáč som mala na cesty autom a keď sme niekam vyrazili na prechádzku, ale na poobednajší spánok bol ten veľký kočík neoceniteľný, neviem si predstaviť, keď vidím mamičky s tými malinkými kočíkmi, že ako tam dokážu narvať fusak v zime, to sa im tam bábo musí zmestiť asi len do 5 mesiacov, ale samozrejme chápem, že keby bývam na byte, tak si tiež taký veľký kočík nemôžem dovoliť kúpiť, lebo sa nezmestí do výťahu, ale určite by som urobila aspoň nejaký kompromis, aby bol čo najpohodlnejší a hlavne aby som ich nemusela kupovať tak veľa.

lencici
30. jún 2009

jeden kočik a keď bude druhe tak ten istý...nie je zničený tak nemam dôvod kupovať novy...

cmulinko
30. jún 2009

Mam 1 Britax travel system a 1 Cosatto golfac.....posluzili pri prvom synovi,posluzia aj teraz.

susik77
30. jún 2009

aj ja planujem satkovat, na striedacku s kombin. kocikom...ak budem s malou vonku sama, tak mimco dam do satky a ak s mm tak zoberiem mico do kocika...inak sa to zvladnut neda. Nepaci sa mi, ked vidim ako baby nechaju kocik s malym len tak napospas a utekaju opacnym smerom 200 m za dalsim dietatom 😖
a skor su povery ze mimco ma byt na rovnom-naopak, fyziologicka poloha je v klbku 😉

barny
30. jún 2009

ja mam dvojkombináciu Atlantic espiro, a jeden malý golfáč, viac neplánujem, aj keď ma to láka, ale myslím, že by to boli vyhodené peniaze kupovať ďalší, aj keď sú teraz krásne kočíky rôzne a určite by som pristala na tretí, ale muž by ma asi niekam poslal 😀

eimiky
30. jún 2009

zatial 2 malý ma 9 mesiacov a ešte plánujem nejaký iný, zatial mám oba 😉