Koľko kočíkov ste vystriedali pri jednom dieťati?

zajo79
31. máj 2009

Ahojte,

trochu statistiky - kolko kocikov ste vymenili? Alebo mali subezne s "hlavnym" vozitkom?

Mam pp skate, kupili sme gesslein swift, maly v nom nechce byt, chcem ho predat, ak sa nepreda,necham u brata na dome, bude ho tam maly mat, ked tam prideme, a teraz pokukujem po teutonii solano. Tatinko tvrdi ze som chora, ale myslim ze haaadam nie 😀
Kolko ste vystriedali kocikov? Nech sa mam cim branit 😀 😀

elibetka
31. máj 2009

Ahoj mňe sa malá ešte nenarodila doma máme 3 a už obzerám dalšie 😅 asi to budem dosť často striedať 😀

mimikyky
31. máj 2009

nejsi chorá 😀

ja:
1. jeden
2. dva
3.dva
4.tri

zajo79
autor
31. máj 2009

😀 este pozeram po teutonii cosmo, zeby som PP skate strelila....ale to nam kupili svokrovci tak to by asi neprezili...a sme si povedali ze ho nechame pre tretie diite - co neviem ci vydrzim,nekupit iny. tak aspon na golfacoch sa vytesim

sue
31. máj 2009

Jané Slalom, Chicco Multiway, ďalší neplánujem a najlepšie vozítko je Manduca na maminkinom chrbte 😀

etuska
31. máj 2009

Mojej dcerke uplne stacil 1 hlboky a 1 golfky 😕 -teraz ich ma kamoska,takze nase kociky zatial povozili 2 deticky.
Pri druhom si chcem kupit novy,lebo predsa ten stary uz bude mat 5 rokov,ale tiez babysatku 🙂

mracik
31. máj 2009

0 😀
(teda pri poslednom dieťati, pri prvých dvoch chalanoch som mala dokopy 2 (z toho jeden len pre opatrovateľku), lebo nevládala nosiť Mateja 😉

zajo79
autor
31. máj 2009

hm...tak to asi chlap nepochopi. Musim strelit swifta, i ked po case by mozno nebol zly -tak ho len dam z dosahu oci 😀 😀 ale ja ked si nieco zaumienim, si nepomoze

jarula25
31. máj 2009

tak ja som pri vystriedala zatial 5 kocikou a nastastie uz kocik vobec nepouzivame tak dalsi tak skoro nekupim 😅 len potom pri druhom 😉

verulka
31. máj 2009

ja som mala najprv 4kombinaciu- pri ajke cely rok..potom len obycko golfky. Pri 2. sa mi po pol roku kocik pokazil, tak od susedy som kupila sportak, pri 3.som sportak docasne vymenila s kamoskou za hlboky, potom az dokonca posluzil nas sportak...no a terza? mala som doma 5roznych kocikov, uspech mal az 4., ktory som mala povodne darovat do domu na pol ceste 😅 akle uz tam je 😉 takze pri 4. tom total nekocikovom ditku som vyuzla satku 😉 teraz kombinujem manducu a taky pozicany golfacik od kamosky 😉 a som veelmi stastna, ze som pri 4. nemusela kupovat kocik, lebo by ma slahlo 😀

erikasadek
31. máj 2009

jeden na rozdiel od vas sa mi to zda byt prehnane tolko kocikov staci jeden a kvalitny

lili91
31. máj 2009

my sme vystriedali zatial 3 kociky...prvy x-lander...vanicka bola fjn, ale v sportovej casti mala vkuse revala. nemohli sme nikam chodit, bolo to na nervy. vydrzali sme tak 3 mesiace, potom sme kupili PegPerego Uno (ma preklapaciu rucku) a mala tam od prveho momentu sedela ako 5 penazi 🙂 ked mala 1,5 roka bolo leto a kupili sme Moon, lebo uz jej stacil taky "maly" kocik a je lahky. ten mame doteraz, pouzivali sme ho aj v zime a sme s nim velmi spokojni 😵

zajo79
autor
31. máj 2009

mne tak reve vo swifte...a nazaspi tam ani za niiist

mywiel
31. máj 2009

3 😀

lante
31. máj 2009

My máme stále jeden PP GT3 a bude voziť aj druhého.......... + Vili pude pripojený na Buggy Pode................a ešte mám jeden "v kufri auta" ale to je taká 3,6 kg trojkolka na "krátke trate" obchoďák alebo u svokry.

zajo79
autor
31. máj 2009

mywiel, ake znacky?

bzuco
31. máj 2009

pri malej 2
teraz pri synovi mám tretí....spolu s druhým v poradí...ten prvý je už predaný

mywiel
31. máj 2009

No planuje tri zatia mam dva a nie pretoze son nespokojna ale maju rozlisné pouzitie skladnost prakticnost a vahu, takze high trek od bébé confort, twin club od bébé confort pre jedno ale dve deti dvojicky ci blizkeho veku, da sa totizto modelovat a este planujem na neskor golfac ked uz mala bude chodit a nebude tak velmi v kociku nieco lahké a praktické. 😉

mywiel
31. máj 2009

Golfac asi tiez od bébé confort Viva+

zajo79
autor
31. máj 2009

😵 ja uz planujem solano ako posledny....xixi..i ked quinny zapp ma tiez laka pre vacsie dieta, ale ak by sa postastilo na buduci rok tretie tak kupim skate za kocik....a budeme vybaveny. I ked ako sa poznam...nic pri mne nieje iste 😀

erikasadek
31. máj 2009

mywiel ako ja bebe confort 🙂 😉

mywiel
31. máj 2009

Moja najlepsia znacka 😉 🙂 😵

zitaje
31. máj 2009

Pri starsej dceri om mala pozicany hlboky kocik, potom som kupila sportak v bazare, ale sa rozpadol 😖 , a nakoniec som kupila PP Ariu, to bol nas najlepsi kocik aky sme mali.
Pri malej som mala take hebedo velke hlboky kocik cez inzerat, ale teda spokojnost maximalna, ma to aj sportovu cast, ale nema popruhy a je taky strasne nemotorny, takze ho pouzivame len na spanie u babky. Potom som mala od kamosky pozicany sportak, a este som kupila golface, povodne preto, lebo sa kazilo koliesko na sportaku a chcela som nieco spratnejsie, no ale mala sa medzitym naucila chodit a v kociku ju to moc nebavi, vacsinou sa nosi...
Takze pri starsej som mala 3 kociky,
pri malej tiez 3,
ale novy iba jeden. 😉

bejbypd
31. máj 2009

jeden 😉

linddi
31. máj 2009

2 - jeden hlboký na zimu a jeden šporťák na leto (Tako a Dema)

digysa
31. máj 2009

Pri synovi 3
Pri dcere 4
Vsetky nove... 😕

mywiel
31. máj 2009

prvy novy, druhy cez inzerat a treti bude pravdepodobne tiez novy golfac 😉

zuzana030
31. máj 2009

no pri prvej dcérke pred 12rokmi som mala 3, hlboký klasika poľský trojkombinácia, športový veľmi nebol dobry ale hlboký bol super, druhý mi svokra doniesla z maďarska namiesto šporťáku, čo som jej ukazovala, akú mám predstavu, tak dovliekla golfáče buginku, no to som neschválila pre pol ročné bábo, celkovo sa mi nepozdávajú pre detičky kôli chrbátiku a tiež sa tam nedalo spinkať ani nemalo striešku, tak som si kúpila šporťák dema, a ten sme využili veľmi veľmi,
teraz mám http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-100577.html
a som absolútne spokojná, hlavne športový je fajn priestranný, tak uvidíme o mesiac - dva, či sa bude dcérke páčiť. a ďalší neplánujem
mala som problém s výberom, keď sa mi páčil hlboký, tak športový bol oničom alebo naopak a tento je fakt super-môžem vrelo odporučiť

vroni
31. máj 2009

pridavam sa k jednokociarovej mensine...

ukana
31. máj 2009

tiez jeden.....a len rok a pol..........potom sme uz chodili za ruku....v zime na sankach 😉

majcik
31. máj 2009

3, 4 kociky? Uff ..

My sme mal 3-kombinaciu, pouzivali sme ho aj ako sportovy, ale neskor sme si kupili lahucky, maly sportacik. Myslim, ze s tym vystacime. Pri druhom dietatku by som si kupila detsky skejtik za kocik.