Koľko ste ochotné zaplatiť za kočík?

sassi
27. nov 2008

Maminky, kolko ste ochotné zaplatiť za kočík?
Totiž my sme sa s manželom vždy zhodli, že 10.000,- je strop a viac by sme neboli ochotní dať.
1. kočík nas vyšiel 7000,- , ten som predala za 2500,- a kupila som ešte buginu za 3300,-
2. kočík stal 8900,-
+ ešte sme kupovali zvlášť vajíčko 1600,- a pršiplášť a ostatné príslušenstvo bolo už v spomínanej cene
a to sme nekupovali žiadne polské trhove šmejdy, ale normálne v obchode

Ja ked vidím tie sumy, že 10.000 a viac tisíc len za zakald a k tomu ešte vajíčko, vanička, fusak/fusakotaška, taška, pršiplášť a ja-neviem-čo-ešte ... tak sa mi to zda nenormálne vysoká suma ...

parvitas
24. júl 2009

549,- € za trojkombináciu - kočík Cam MB X6 Tris 2009 - kupované v obyčajnom (kamennom) obchode - nový

klauduska
24. júl 2009

Nas kocik:

Reverso neonato sport tris 2009, 3-kombinacia,cena 540eur.Velmi lahucko ovaldatelny,lahka manipulacia... 😉

murinka
22. jan 2010

v case ked sme s manzelom cakali babatko manzel bohuzial nezarobil tolko aby som si mohla kupit vysnivany Espiro GTX 2OO9 ☹ kupili sme preto ,,odruky,,...povedali sme si ze ked prejdu ,,kriticke mesiace,, v praci kupime si novy kocik-no ked sa mi dcerka narodila tak som zistila ze vobec nechce byt v kociku-VOBEC.a teraz som rada ze sme ten kocik nekupili lebo by to boli zbytocne vyhodene peniaze lebo by sme ho vyuzili asi len tri-styrikrat 🙂

zuzanalv
23. jan 2010

My, za nas vysnivany Jane Nomad 3-kombinaciu sme dali 850 eur ale zvlast sme dokupovali nanoznik na sportovu cast a drziak na flasu,tak nejakych 920 eur

cerkris
23. jan 2010

pri prvom som dala za kočík 7000sk trojkombi predala som ho za 1000sk, kúpila som ešte dva športové vajíčko nás vyšlo na 2000sk máme ho doteraz a používalo ho už 5 detí takže to sa oplatilo(hlavene pre tých čo nemuseli kupovať) 🙂 terraz som vystriedala 4 kočíky, ale vždy som sumu , ktorú som získala predajom pridala som k nej niečo a mám jané odruky za 150euro a ss týmto som spokojná takže ho bedem predávať až ked malý ho už nebude potrebovať, cenový strop mám asi 10000 za nový a tých 150 za použitý

tyli
23. jan 2010

prvý kočík trojkombináciu - vajíčko, vanička a šport., sme kúpili za 12000Skk (neosvedčil sa), používali sme cca pol roka a predali za 8500Skk. Druhý športový sme kúpili za 10000Skk ešte budeme cca 2 mes. používať (čiže sme ho užívali 1 1/2roka) plánujeme predať za 200Eur a máme golfky za 4700SKK sú super, tak odložíme aj k druhému bábätku 😉

brisilda
23. jan 2010

ja mam momantalne 2 kocicky za jedena som dala cca 170 € za druhy taktiez 170 € cize obe nas vysli na 340 € a som nesmierne spokojna nakolko jeden budeme uzivat na prechadzky a druhy ked pojdeme niekde autom 😀 samozrejem kupovane z druhej ruky nakolko boli s perfektnom stave a obe minimalne pouzivane predchadzajucim majitelom 😉

brisilda
23. jan 2010

a este musim dodat ze obe su vhodne od narodenia cize autosedacka, vanicka a sportak 😉

katarina.banska
23. jan 2010

my sme kupili, kocik cam cortinu x3 evolution. za 400 eur trojkombinaciu a trojkolku. pouzivany bol pol roka je v super stave ako novy. vidno, ze vanicka a autosedacka bola trosku pouzivany,ale to je fakt minimum.
takze je este rok a pol v zaruke. nie je to jane, ako som chcela, no jane su celkovo o dost drahsie kociky ako cam a kedze cakame nase prve babo, tak sme sli do niecoho lacnejsieho. co myslite dobre sme kupili?

chasencha
23. jan 2010

my sme kupili teutoniu spirit,len sportovu verziu za 600 eur,teraz ju predavam za 370...

susik77
23. jan 2010

my sme dali za inglesinu magnum ergo bike novy +autosedacka, taska, plastenka, moskytiera, hyg. vlozka 17600 Kc, potom sme kupili golfky za 7600 Kc, uplne sme ich rozbili za 1.5 roka tak teraz ideme kupit nej. odolny sportak a mam strop 16500 Kc.