Koľko stoja kočíky z Maďarska?

tobi08
11. feb 2009

Kočky, práve dnes som sa dozvedela, vraj v Maďarsko všetko polacnelo, poznáte to, chodíte tam nakupovať? Tak ma napadlo, keď všetko, tak aj kočíky, ktovie čo by tam vyšiel speedy? Vie niekto po maďarsky, že by sme to našli cez e schop?

reni11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marika6
7. mar 2009

práve sme dorazili z gyoru. bola som aj v brendone. Bolo super. Našťastie môj kočík nemali, lebo by ma bolelo srdce že som ho tam musela nechať. Chcem ešte totiž počkať.

majkas
7. mar 2009

aj my sme dnes boli omrknut brendon v gyori. Vyber zo vselicoho mali celkom dobry, cenovo sa mi to nezdalo ze nejako extra super lacnejsie ako u nas, na niektore veci tam tie ceny mali nizsie, na niektore vyssie prip. rovnake. A z vyberu kocikov som bola sklamana, nejako ma ich ponuka na predajni neoslovila.
ale hned v tom istom centre bol taky obchod s textilo mzslim ze sa to volalo Tik, alebo tak nejako a tam mali detske vecicky naozaj velmi lacno (body po 69 Sk, svetriky 149 Sk)...

katka1981
8. mar 2009

Neviete ci je v Gyore Tesco?

egyptanka
8. mar 2009

katka, je ale neviem kde presne, ja chodievam do Tesca do Mosonmagyarovaru.
Inac ja som v Gyori v Brendone kupila kocik Peg Perego Pliko Switch a zatial spokojnost. Usetrili sme a sme zatial spokojni.

kikuska551
9. mar 2009

caute baby prosim dajte mi cim skor vediet maju v gyori concord neo s neoprenovou strieskou a aka tam je cena?surne prosim piste cim skor

csikike
9. mar 2009

katka, v gyori je tesco smerom von z mesta na dialnicu, tam su vsetky velke obchody, ako kika, metro, tesco, takko, na druhej strane je baumax

zuzikanr
9. mar 2009

Ja by som sa chcela spytat neboli ste nahodou teraz niekedy na nakupy aj v Brendone v Budapesti? Ja sa tam chystam teraz v sobotu, tak ci sa mi tam oplati ist, tieź by som si chcela kupit kocik.

tilly
9. mar 2009

ja som bola v brendone v gyori v piatok... akože výber... bol, aj ceny boli dobré, ale ja by som si tam kočík nevybrala, nemali tam moje obľúbené značky 😀

majkas, nebol to náhodou Kik? taký červený obchod?

mima3
9. mar 2009

zuzikanr - aj ja sa chystám do budapešti, ale až neskôr, ešte presne neviem kedy. podľa internetovej stránky sa tam podľa mňa oplatí ísť. daj potom, prosím ťa, vedieť, či sa ti tam páčilo a čo si nakúpila 😉

paposk
9. mar 2009

Ahoj chcem ist zajtra do gyoru do obchodu brendone ,Potreboval by som nejake info kde to najdem,chcel by som nejaky kocik s 3kombinonaci (autosedacka,vanicka,bugatka) ale mam problem ze neviem po madarsky a mame auto renault clio a mato to maly kufor ,tak neviem ci by sa to tam dalo odskusat dat tu kostru do kufra.v kufry nemam povodnu umelinu ale dosku s reprakmy a zosilovacom na pevno.dakujem

katka1981
9. mar 2009

Dakujem vam za info. Ja mam vela veci z Tesca lebo sa mi pacia najviac a su lacne a ked som si pozrela cenovku vo FT a zratala kolko to vyjde v prepocte, nevaham a idem do Tesca tam, lebo chcem aj Angel Care a tam ma vyjde o 1200 sk menej ako tu.

katka1981
9. mar 2009

Neviete kolko trva cesta z BA do Gyoru?

ema.nz
9. mar 2009

sorry neskopirovala som to cele 😎 http://www.brendon.hu/ProductSearch/browser.asp...

katka1981
9. mar 2009

neviete ci maju v brendone angel care? alebo link, lebo nerozumiem ani slovo, dakujem

katka1981
9. mar 2009

uz som nasla maju

majkas
9. mar 2009

ahojte,

tilly - hej asi to bol Kik, ale kto si to ma pamatat? 😀

inac z ba do gyoru je to cca 70 km, my sme isli na samorin-gabcikovo-medvedov a gyor, po prechode na hraniciach v medvedove idete furt len rovno po hlavnej az pridete rovno do gyoru, potom stale rovno a ked prejdete kruhac (tiez rovno, tak hned za nim dolava a tam je brendon 🙂 My sme to nasli v pohode.

majkas
9. mar 2009

a babenky, ked si hladate cez google a on vam vyhodi zoznam, tak hned vedla linku je take ze Preloz tuto stranku, ked na to kliknete tak vam tu cielovu stranku da do slovenciny. Je to sice taka lamana a nie vzdy vsetko prelozi, ale na hladanie kocikov v brendone stacilo 🙂 a to neviem ani slovo po madarsky, vlastneuz teraz viem jonapot (ci ako sa to pise), ze dobry den 😀

given
10. mar 2009

Majkas, otazocka: ide sa tam po nejakej dialnici? Treba kupovat nejaku dialnicnu znamku alebo nie?

majkas
10. mar 2009

given, nie nejde sa po dialnici, obyc cesty

katka1981
11. mar 2009

Ahojte, tak dnes sme boli v Gyery, trasa ako pise majkas, uplne super cesta, iba hodinku z BA. Kupili sme Angel Care zadarmo k tomu bola taka nadoba na pouzite plienky, aj u nas je to v akcii ale cenovy rozdiel 1400 Sk. V C&A som kupila bundicku Disney za 220 Sk, troje ponozky krasne Disney za 90 Sk a este dalsie vecicky. A tiez v Tescu vyjdu detske veci asi o 25% lacnejsie, to si lahko zistite aky je tam rozdiel, lebo maju tie iste cenovky ako my, cize vidite cenu v SK, Eurach aj FT. Ked malicka vyrastie z terajsej vybavicky, pojdeme jej kupit tam na mieru, nema vyznam kupovat dopredu najma sezonne oblecnie, lebo to mozno ani nevynosi. Jedine co ma mrzi, ze nikto nevie ani anglicky ani nemecky, my zas madarsky. Mnohi mi hovorili, ze tam sa da dohovorit slovensky, no jedine mozno s tymi, co prisli autom znacky DS (tych bolo dost), ale pochybujem ze obyvatelia Gyoru vedia slovensky. Mali sme trosku jazykovy problem, najma ked sme hladali jeden obchod kvoli monitoru dychania.

katty3
12. mar 2009

Ahojte,Katka1981 alebo iné kočky,chcem íst do Madarska nakupit nejaké oblečky pre deti.vyplatí sa tam,je to lacnejšie ako u nás? A spomínate gyor,je tam nejaké nákupné centrum,ako sa volá a aké su tam obchody? Je tam aj TAKKo?

katkaborbelyo
13. mar 2009

ahojte baby,zajtra sa chystame do gyoru,chcela by som tam kupit kocik neonato-piuma.mohli by mat v tom brendone...prosim vas ak niekto vie tak mi odpiste...ja viem po madarsky keby ste nieco potrebovali.

csikike
13. mar 2009

katty3, ano, je tam aj takko, je to smerom na tesco, von z mesta

snazivazuzi
13. mar 2009

Ahojte,
taky postreh... u nás predávaju Cam Cortina X3 evo za vyse 660eur a v madarsku tento kocik maju za 90 000ft co je cca 300eur! - iba ak by ste chceli tento kocik, tak sa oplati ist do HU a kupit si ho tam 😉

snazivazuzi
13. mar 2009

a tu je aj X6

katkaborbelyo
13. mar 2009

snazivazuzi,dakujem za informacny emeil. 🙂