Koľko stoja kočíky z Maďarska?

tobi08
11. feb 2009

Kočky, práve dnes som sa dozvedela, vraj v Maďarsko všetko polacnelo, poznáte to, chodíte tam nakupovať? Tak ma napadlo, keď všetko, tak aj kočíky, ktovie čo by tam vyšiel speedy? Vie niekto po maďarsky, že by sme to našli cez e schop?

lucrezia
13. mar 2009

snazivazuzi, je to pekne od teba, ale nepomylila si sa trochu?
ta cam cortina aj mbx6-tka za tych 90 000 ft to su len dvojkombinacie (športový + vajíčko) chýba tam hlboká vanička
u nas sa to predáva aj s hlbokou vaničkou ako trijkombinácia, teda aj cena je vyššia

snazivazuzi
13. mar 2009

no hej lucrecia, ale nie kazdy chce aj vanicku... a vanicka sa dá urcite dokupit za nizsiu cenu ako u nás. Si nemyslim ze by stála jedna vanicka okolo dalsich desat litrov. Je mozné ze sa mylim, az tak som sa tym nezaoberala 😎
Napr. moje bábo bude aprilové a akurát vtedy bude mat pol roka ked by bola vanicka potrebná ale skoro kazdá vanicka sa vyuziva cca do 6-8 mes. Takze ja napriklad vanicku nepotrebujem. SKor mi bude vhodny kombinovany kocik 😉

snazivazuzi
13. mar 2009

Inak, niekde som nasla X3 aj X6 aj spolu s vanickou za 160tis Ft. Takze je tak ci tak lacnejsi v HU. 😉

susan66
14. mar 2009

Caute vsetky, ja cakam prve babetko a popravde ani velmi neviem presne aky kocik by som chcela, docitala som sa,ze peg perego je celkom fajn, tak som nad tym uvazovala. No a pocula som, ze v madarsku to vychadza lepsie ako u nas, neviete mi poradit prosim vas som od kosic, ze kde v madarsku ? ( mesto, predajna ) ak s tym mate skusenosti a hej madarsky neviem ani ceknut 🙂

snazivazuzi
15. mar 2009

http://plaza.unas.hu/plaza_artdet.php?art=8881,...
- tu máte kompletny kocik za 14000sk 🙂 /vanicka, autosedacka, sport., a k tomu este prebal. taska, plást, .../

mirbeti
16. mar 2009

Ahojte baby, neviete nahodou kde konktretne v Madarsku dostanem kupit kocik zn. X-lander. dik

cka
16. mar 2009

ahojte
neviete mi poradit, ci by som v Miscolci vedela kupit hniezdo do postielky???

katkaborbelyo
16. mar 2009

ahojte,no sme doma z gyoru,bolo super,bola som v brendone podla mna nic moc,na kociky nemeju ani taky velky vyber,oblecenie cenovo asi ak u nas kupila som dcerka teplakovu supravu adidas stala 900sk,najviac sa mi lubilo v ARKADE v obchode H-M a C-A,tu mali perfektne veci za dobre ceny,boli sme aj v tescu ajtu mali super veci aj akcie na vselico. o mesiac pojdem zas.ahojte ak budete vediet o nejakych akciach dajte mi prosim vediet..papa

lusilia
24. mar 2009

Ahojte, neboli ste niekto nedavno v Gyori? chcela by som tam kupit concord fusion 2009, ze ci sa tam nahodou neda zohnat...dakujem 😉

battole
24. mar 2009

Ahoj baby, ja som z kosic a tiez by som chcela ist pozriet do madarska kociky, a nejaku vybavicku. Najblizsie mi je asi Miskolc. viete mi niekto poradit kam treba ist? dik

marika6
24. mar 2009

daj si na google.hu názov brendon tam ti nájde ich www stranku a daj si to najprv preložiť do slovenčiny ak náhodou nerozumieš tam zistíš či ho majú v ponuka

marika6
24. mar 2009

keby ste náhodou niektorá išla do gyoru do brendona tak mi dajte prosím vedieť, z ich www zmizol jeden kočík ktorý som si u nich chcela kúpiť

biggy
24. mar 2009

Ahojte, kočík z Maďarska? Veď v KE je predajňa, ktorej majiteľ je ten istý, ako majiteľ predajne v HU... Cenovo je to cca rovnako a keď prirátate, že pri nákupe nad 400 Eur dostanete vernostnú kartu na 5% zľavu (pre vás aj vaších známych), ktorú Vám mimochodom v HU nedajú, nie je o čom...

lusilia
24. mar 2009

Marika no podla toho ho nemaju, tak asi to tak bude 😒 a iny obchod tam s kocikmi nie je?

marika6
24. mar 2009

možno hej to neviem

bonaqare
25. mar 2009

Ahojte, chcela by som sa spýtať na kočík jané pro slalom 3-komb( vanička,+ šport.+, autosedačka strata) či niekto pozeral v maďarsku. kde sa dá kúpiť a aká cena je tam tu je cca 830 až 950 €.Čítala som si aj predchádzajúce kočky čo boli v brendone ale väčšinou chcú iné značky. dakujem. Pekný dník

kingstonka
25. mar 2009

ahojte...ja sa podobne ako Battole chystam do Miskolca, ale vobec to tam nepoznam, viete mi poradit kde sa daju kupit kociky....

marika6
25. mar 2009

lusillia, ved concord fusion tam majú, už sa ich len treba spýtať či aj 2009

lusilia
25. mar 2009

Marika, no praveze podla tej ich stranky ho tam nemaju, len na objednavku, teda aspon tak som to pochopila...

A nekupoval niekto nahodou z tejto stranky, by ma zaujimalo, ako to funguje....
http://www.price-killers.com/

given
25. mar 2009

Biggy, a co je to za obchod v KE? Kde je a ako sa vola? Dakujem.

sabinazv
25. mar 2009

ahojte,

ja som kupovala cez madarskych "cenovych zabijakov" pred 2 tyzdnami concord fusion, farba apple.. treba sa s nimi dohodnut vopred, najlepsie tyzden ... komunikuju v pohode anglicky, vraj aj telefonom, my sme si mailovali... sli sme si pon zrejme k majitelovi domov do Budapesti - teda ono to bolo az za Pestou kusok... obchod prebehol bez problemov, zaplatili sme eurami (s prepoctom aktualneho kurzu) a odniesli si tovar... Dostali sme nejaky rukou vypisany doklad s peciatkou a mame na to rok zaruku udajne... Ale ja si myslim, ze keby bol problem, tak v cielovej krajine - SK plati 2 rocna zarucna doba, tak by sa to dalo uhrat... dufajme, ze nebude treba...
Ja som nebola vopred rozhodnuta na 100 % ci ho chcem, lebo na zivo som ho nikde predtym nevidela... pan nam ho nejak nevedel predviest, ale vidno, ze je to kvalitny kocik, vsetko pekne zapada do seba, sedi, sme spokojni ... uvidime ako nam bude sluzit, este sme ho v terene nevyskusali... 🙂

lusilia
25. mar 2009

Sabinazv, no super, tak som rada, ze niekto cez nich objednaval, takze da sa to jedine, ze si prideme tam preto? nechapem, preco to neposielaju kurierom...no zajtra tam budeme volat...

sabinazv
26. mar 2009

lusila, citala som na nete, ze sa da s nimi dohodnut aj na poslani kurierom, ale vraj to vyjde draho... alebo sa s nim niekto dohodol na nejakom mieste v Pesti, a oni tam doviezli tovar...
Ale stretla som sa aj so skusenostou, ze si zakaznici isli po kocik tak ako my k nemu, a vraj nedvihal telefon, nereagoval nic... tak sa vratili naprazdno... neviem ci sa zle rozumeli, alebo v com bol problem... My sme mali dobru skusenost, pan predavajuci vyzeral byt solidny, super anglicky komunikoval... ale mozno su viaceri, neviem...

denisab32
26. mar 2009

sabinazv
a čo pošleš do Budapešti SOI 😀 , dúfaj, že bude všetko OK, na Slovensku je dovozca AGS sport a oni riešia servis len pre svoje kočíky...

sabinazv
26. mar 2009

denisa, ak to bude treba, budem to riesit... madarik hovoril, ze sa to da reklamovat aj priamo cez vyrobcu v nemecku potom, podla toho, o aky problem ide.. doklad o kupe mam ..

A to mi je jasne, ze sa nebudem obracat na slovenskeho dovozcu... a este ked som mu nedala zarobit 🙂

lusilia
26. mar 2009

Sabinazv, dakujem za info, no ja by som radsej kurierom, lebo cesta by nas tam vysla aj tak okolo 1000,-Sk a predpokladam, ze kurier by nemal byt drahsi...no dneska tam bude volat moja mama, ta vie po madarsky, tak som zvedava...
A ty mas ten novy model 2009? lebo na fore o concorde som citala, ze ked si nalozili plnu tasku, tak sa im kocik prevratil 😒

sabinazv
26. mar 2009

lusila, naozaj netusim kolko to moze stat... ale predpokladam ze viac ako 1000 Sk... je to velke a tazke dokopy..., my sme to ledva vpratali do auta, aj to sme museli krabice vyhodit 🙂

inac som pozerala aj ceny v polsku a tam by to postovne mozno vyslo lacnejsie... treba skusit... ak chces, viem ti nejake linky poslat...

ano, mam ten novy model 2009, tasku som si u nich nekupila, co ma mrzi... ma to nenapadlo, lebo som ho fakt chcela viac vidiet, nebola som si ista, ci ho chcem... mam ho poskladany ako hlboky a neviem si predstavit, ze by sa mi prevratil... mozno ako sportak a aj to ked je prazdny, bez dietata... zasa taky lahky mi nepride 😎

lusilia
26. mar 2009

Sabinazy, no verim, ze je toho aj vela, to mas pravdu, no uvidime co nam dneska povie a teda cena ta vysla tych 175000 forintov? To by malo byt 560,52 EU...aj ked teda asi zalezi aj potom od kurzu...a doslo ti to tam k nemu do tych siedmich dni?

sabinazv
26. mar 2009

lusila, pred 2 tyzdnami boli cena 170000 f, a nam to prepocital kurzom okolo 295, vtedy bol bohuzial taky kurz, neviem aky je dnes (vtedy zaintervenovala ich narodna banka), tak nas to vyslo 575 euro... u nas so ho za menej ako 912 Euro ale nevidela, takze je to aj tak OK 🙂

my sme sa mu ozvali iba den predtym... ze prave ideme do Budapesti, ze ci ma farbu apple a polar, chcela som si medzi tymito 2 vybrat... on odpisal, ze ma volny len apple, ze nam ho zarezervuje (cize ak chces konkretne nieco a naisto, dohodni sa skor), lebo my sme boli rozhodnuti kupit aj iny kocik v inych predajniach pripadne, mala som tipy na obchody...