Koľko stoja kočíky z Maďarska?

tobi08
11. feb 2009

Kočky, práve dnes som sa dozvedela, vraj v Maďarsko všetko polacnelo, poznáte to, chodíte tam nakupovať? Tak ma napadlo, keď všetko, tak aj kočíky, ktovie čo by tam vyšiel speedy? Vie niekto po maďarsky, že by sme to našli cez e schop?

henrieta76
3. mar 2009

kikuska tu v brendone ho maju v akcii

http://www.brendon.hu/ProductSearch/browser.asp...

kikuska551
3. mar 2009

ahoj henrieta ale ja si chcem kupit ten novy s tou ciernou strechou a na precekillers ho maju za 123990 forintov ale neviem ci sa da aj objednat a ci je ten obchod v gyori

kikuska551
3. mar 2009

henrieta ale inak dakujem za info

henrieta76
3. mar 2009

nemas za co.neviem ci ten obvhod tam je.ja chodim len do brendonu.

kikuska551
3. mar 2009

a to je kde daleko od bratislavy?

henrieta76
3. mar 2009

no neviem kolko je gyor od ba.brendon je vasi v strede mesta.

kikuska551
3. mar 2009

janina77
ahoj nevies mi nahodou prosim ta povedat ci sa da aj z toho prece-killers objednavat aj na sk lebo to je az v budapesti dakujem za odpoved

ewa1311
3. mar 2009

Ahoj dievčatá aj ja som sa dnes dopočula ,že v Madarsku maju concordfusion stršne lacný.
Velmi by som hochcela ale po madarsky ani slovkoneviem 😒
Ale je to obrovský cenový rozdiel až o 400 eur.Za celu sadu aj s autosedačkou.

kikuska551
4. mar 2009

ewa1311
ahoj evi no je tam jeden obchod v budapesti co tam maju asi najlacnejsie concordy len zial je to v budapesti ale dnes mi ma moj znamy tam volat a spytat sa ci sa to neda poslat tak ti dam potom vediet ze co ak chces stranku si mozes pozriet janina77 na prvej strane napisala lin a je to price-killers.com pekny den

mima3
4. mar 2009

baby, poraďte ešte nejaké stránky, kde si viem pozrieť výbavičku, čo sa dá kúpiť v maďarsku. ja by som chcela ísť do budapešti pozrieť. neviete mi tam poradiť nejaké obchody? a neviete mi povedať, ako si mám vyrátať momentálny kurz za forintu na eurá? koľkými mám deliť tie ich forinty, aby mi vyšla cena v eurách? 😎 ďakujem.

kikuska551
4. mar 2009

mima3 ahoj k tomu forintu ja si to pozeram tu http://www.mataf.net/es/cambio/divisas-108-1

mima3
4. mar 2009

jeeej kikuska, ďakujem 😉 😉 super tip 🙂 🙂

kikuska551
4. mar 2009

mima3 mozem sa ta opytat odkial si lebo aj ja chcem ist kupit kociarik do budapesti ale nemame auto a kedy tam idete?

marika6
5. mar 2009

henrieta ja sa tiež chystám v sobotu do brendona, dá sa to v pohode nájsť??

je to velký obchod, a lacnejšie ako u nás?
ja tam chcem pozrieť bugaboo bee, ale asi bude treba objednávať, nevieš ako to tam chodí pri objednávkach, ako dlho sa čaká atd

henrieta76
5. mar 2009

no urcite je to vytabulkovane,je to jedno vacsie nakupne centrum je tam aj baumax.no teraz je urcite lacnejsi a s tymi objednavkami bohuzial neviem.

quetka
5. mar 2009

Ahojte baby, chystam sa kupit kocik a citam Vas ze v madarsku je to lacnejsie. Potrebovala by som poradit kam do madarska mam ist ten kocik kupit. Byvam v Ba ale inac som z vychodu tak to tu velmi nepoznam, a nemam tu moc znamych nakolko tu byvam kratko. Svokor by ma tam zaviezol autom. ale musim mu dat instrukcie, kde sa obchody alebo trhy s kocikmi nachadzju.
Budem vdacna za kazdu navigaciu z Ba do madarska 🙂 mozte kludne napisat aj IP.
dakujem

henrieta76
5. mar 2009

baby chodia vacsinou do brendonu je aj v gyori aj v budapesti.potom niektore chodia do miskolcu tam som este nebola.ja som zvykla chodit do brendonu v gyori.je priamo v meste ako som uz pisala.maju aj internetovu stranku je uz uvedena v predoslich prispevkoch,tam si mozes pozriet ake kociky maju.

a zabudla som baby tie ktore pojdete do brendonu pozrite si predtym na stranke odsek(hodim hned link) a ked sa vam nieco zapaci treba kupit noviny babamagazin alebo anyak lapja tam tie kupony su,velakrat z velmi vyhodnymi zlavami.

henrieta76
5. mar 2009

tu si naklikajte na linky tam uvedene a kedze neviete ake su to vyrobky vsetky si postupne klikajte a ukaze sa vam obrazok.dufam ze pochopite podla toho ako som to napisala.

marika6
5. mar 2009

henrieta ale nevieš ako sa volá to nákupné centrum, je vytabulkované že brendon??

henrieta76
5. mar 2009

nema meno,su tabulky brendon ale viac tabuliek ma vonku baumax.zajtra sa este spytam kamosky ona tam bola nedavno.

mima3
6. mar 2009

kikus, ja som z levic, takže to mám bližšie do budapešti, ešte neviem, kedy pôjdem, ja mám ešte čas, som len v 15tt, chcem si tam ist teraz pozriet hlavne tehotenske oblecenie a urobit si prieskum v tych detskych obchodoch a tam pojdem az potom asi tak v trištvrťke tehotenstva nakupovať 🙂 dúfam, že sa im dovtedy neposilní forint 😅

mima3
6. mar 2009

henrieta tie noviny sa dajú kúpiť tam niekde v novinovom stánku a stačí si ich kúpiť v ten deň ako pôjdeme nakupovať?

henrieta76
6. mar 2009

ano,je tam aj novinovy stanok,ale maju noviny aj v potravinach co su tam.vychadzaju kazdy mesiac a vzdy maju ine akcie.

mima3
6. mar 2009

jeeej, heni, díky za tip. a tie kupóny majú aj nejakú obmedzenú platnosť?

mima3
6. mar 2009

henrietka a koľko stoja tie časopisy?

henrieta76
6. mar 2009

ano kazdy mesiac nove zlavy,noviny stoja cca 6-700ft ked sa dobre pamatam.ale fakt sa oplatia kupit.

mima3
6. mar 2009

no tak to sa fakt oplati, keď som si pozerala tie zľavy, tak sú výrazné... dík za rady.. len škoda, že neviem po maďarsky, budem si musieť asi zobrať nejakého prekladateľa.. nevieš, či sa už dá v maďarsku v obchodoch dohodnúť aj po anglicky? alebo či sú ochotní vyrádzať sa aj rukami-nohami? 😀

henrieta76
6. mar 2009

urcite sa da s nimi nejako dorozumiet.a zmena nastala v tom ze tam uz nie je baumax ale interspar.ale ak vam to niektorym pomoze hodim link mapy z ich stranky.