Koľko stoja kočíky z Maďarska?

tobi08
11. feb 2009

Kočky, práve dnes som sa dozvedela, vraj v Maďarsko všetko polacnelo, poznáte to, chodíte tam nakupovať? Tak ma napadlo, keď všetko, tak aj kočíky, ktovie čo by tam vyšiel speedy? Vie niekto po maďarsky, že by sme to našli cez e schop?

cliff
20. apr 2009

Ahoj Siam,

ano bol som pri tom obchode pri dialnici M1 pri Budapesti. Je to tam velike a maju super tovar.

julianka99
21. apr 2009

Ahojte,

Cliff no super info... Ďakujeme 🙂
My sa tiež chystáem do Price killers pre kočárik Concord, lebo zdá sa že ten tam majú za najlacenjší peniaz... 🙂
Uvažovala som aj o kúpe iných veciičiek ale popravde neviem či tam je niekde poblíž nejaký obchodák pre detičky.... 🙂 ale teraz už viem že zrejem áno 🙂)
Chcela som sa Ťa spýtať , odkial si?
Neviem kolko tam bude trvať cesta, my sme z TN...

Ďakujem 😉

cliff
21. apr 2009

Ahoj Julianka,

Price Killers je v centre. Aj by som ti vysvetlil ako sa tam da dostat. Ja som mal navigaciu a nasiel som to vpohode. Je to taky obchod v dome a neni moc dobre vidno.

Brendon je hned na zaciatku Budapesti vedla Elektro World. Treba odbocit na TESCO a v tej lokalite to je. Z BA som tam bol za 1hod a 45 min. Celkovo to je asi 200km.

lusilia
21. apr 2009

Cliff prosim ta, napises mi di IP kde je presne ten price killers, staci nejaka ulica, alebo tak nejak, vsak na google earth si to najdeme...ja mam od toho madara objednany kocik uz mesiac a stale sa neozyva, uz som z toho na nervy 😠

jajkar
21. apr 2009

Ahoj Julianka, my ideme si tiez pre Concord do Price Killers, ale som dostala info, ze je lepsie ist na Banovce a Sturovo, a odtial je to uz len cca 40 km. Su aj dobre cesty, tak to netrva ani dlho!

A keby este niekto vedel v Budapesti o obchodikoch pre deti, dajte vediet! Dakujem! Tiez by sme cestu spojili hned s nakupmi 😀

lusilia
21. apr 2009

Baby a vy uz ste si objednali ten kocik a kedy? lebo ja mam tiez objednany concord, ale ako pisem, tak uz od 27. marca a stale nic...

jajkar
21. apr 2009

No ja som im tam napisala vo stvrtok minuly tyzden, a hned mi aj obratom odpisali, ten moj maju skladom, tak som mohla tento vikend ist pren, ale fusaky im dojdu za dva tyzdne, tak som im napisala ze ten kocik nech mi drzia, kym nedojde fusak a dojdem si po oboje naraz. A komunikujem s nimi po nemecky.

cliff
21. apr 2009

Ospravedlnujem sa, ale pomylil som si obchody. Nebol som v price killers ale v Elefani Babadiszkont na Bocskai ut 38 - 40. Tam som kupil kocik. Dali mi nizsiu cenu a este z tej mi dali 10% dole. Ostatne veci som kupil v Brendone.

lusilia
21. apr 2009

Jajkar a objednala si si cely set? No ja mu dneska asi teda zavolal, moja mama vie po madarsky, takze komunikuje s nim tak, ale uz sme mu aj pisali a povedal, ze sa urcite ozve, ze kvoli sviatkom sa to posunulo, tak neviem

julianka99
21. apr 2009

No Cliff nezavádzaj... 🙂)))
a majú aj nejaké net stránky? 🙂)) Nech to omrkneme....
JAjkar... dobrý tip dakujem za rady na cestu... my sa chystáme asi v máji, v júni....
A akú farbu ste zvolili? A concord Fusion?
Lusilia ja som tam tiež len písala, a povedali že ktoré majú skladom a ostatné do dvoch týždnov bez problémov....
😎

lusilia
21. apr 2009

No tak ja fakt nechapem, no dneska mu kazdopadne brnkneme...

jajkar
21. apr 2009

Ale ja komunikujem po nemecky, takze s nejakou Zuzanou, ale Madarkou. My berieme Neo Set vo farbe bamboo, a ze ten maju skladom, len na ten fusacik pockame. Tak pojdeme asi zaciatkom maja, ale uz sa tesim.. 😀
A chcem to co najskor vybavit, lebo je to fakt dobra cena, ved tu na sk stoji 32tis. 😲
A ze sa plati vo forintoch, tak aj kurz treba kukat....... 😀

lusilia
21. apr 2009

No tak ja dufam, ze to uz vybavime, lebo maly mi z toho hlbokeho uz aj vyrastie, ale tak nevadi, bude pre druhe, aj ked to sice v najblizsej dobe neplanujeme, ale tak aspon budmem mat s tym pokoj 🙂

k1k2k3k4k5
22. apr 2009

Ahojte,
chystame sa do Brendona do Gyoru. Chcela by som sa spytat, aka je vasa skusenost s nakupovanim konkretnych vyrobkov podla internetu. Na ich stranke je totiz pri kazdom produkte v tabulke vpravo dole napisane, ci produkt maju v obchode - teda su tam vymenovane predajne v roznych mestach Madarska, kde sa dana vec da kupit.
Aku mate skusenost? Sedi to?
Mam vybrane konkretne veci, ktore v Gyori chceme kupit a nechcem sa tam previezt zbytocne.
Neviete, ci to, co maju mat podla internetu v predajni v Gyori, tam aj skutocne maju ??
A funguje aj take nieco, ze si to tam objedname (e-mailom, telefonicky), oni to privezu do Gyoru (ak to tam nemaju) a my si to tam vyzdvihneme o nejaky cas ??
Zaujima ma , nakolko su ustretovy k zakaznikom ...
Za vsetky vase skusenosti budem vdacna.

ema.nz
23. apr 2009

v brendone si mozes veci objednat a oni ti ich zabezpecia,ale musis si ist pre ne ty sama 😉 neviem ako to presne gunguje ci treba volat alebo poslat mail...ale kamoska sa tak objednala kocik....

maximilian
25. apr 2009

Baby ako sa vam komunikovala s price-killers a koľke mate odtila kočík? MMne dnes tiež padol do oka Concord Neo a je to sila o koľko je lacnejší. U nas vychádza set cca 1071 eur a tam 662 eur, čo je teda poriadny rozdiel. Tá kvalita je rovnaka?
Dakujem. 🙂

lusilia
27. apr 2009

Ahoj Maximilian, no ja ho mam akurat teraz od soboty odtial, teda nemam neo, ale klasicky...tak super, myslim, ze to je to iste, ako sa predava aj u nas, vozia to z Nemecka...a da sa s nimi komunikovat nemecky a anglicky. Najlepsie je napisat mail a keby nahodou sa ti dlhsie neozyvali, tak aj zavolat...lebo mne kym dosiel, tak to mesiac trvalo, ale dockala som sa...

maminkamirka
27. apr 2009

🙂 ahojte ja by som chcela x-lander xa limited edition boy alebo girl 2009, pozerala som aj v poľsku vela som toho nenasla a chcela som pozriet v madarsku ale tam nerozumiem ani ň, mozte mi poradit, najake mesto blizko vychodu dakujem 🤐

maximilian
27. apr 2009

Lusia no dakujem, dnes som im pisla a behom dvoch hodín aj odpísali, tak už len objednať. 🙂

dara2583
6. máj 2009

Ahojte, neviete poradiť či sa v Maďarsku dajú kúpiť aj poľské kočíky? Myslím značky ako Baby design, alebo Baby smile?

rebeca123
14. máj 2009

ahojte,neviete mi tu prosim niekto poradit kde presne sa nachadza Brendon v Gyori?

julianka99
14. máj 2009

AHoj ja veru neviem, ale tiež sa tam chystám... tuším je to hned niekde pri dialnicu... 😀
Dúfam že niekto vie... 🙂

lusilia
15. máj 2009

Ahojte, je to presne tuto: Budapest 1066, Zichy Jeno" utca 10. , je to v podstate v centre...

irine
16. máj 2009

Ahoj Julianka, ja som z Nemsovej a tiez som rozhodnuta ist si kupit CF 09 cez price-killers, odber ze je iba osobne, priama platba...chcem farbu liquid. Obchodnik mi odpisal, ze sa to objedna, a daju vediet, kedy mam prist. Mohli by sme sa pripadne dohodnut na spol. ceste, no ja som teraz v 22tt. a to sa mi zda moc skoro kupovat kocik, planujem tak v juli najskor. Inak budem rada, ak das vediet Tvoje skusenosti...

maximilian
16. máj 2009

Baby tak ja som bola dnes pre kočík, všetko prebehlo v pohode, platila som eurami, trochu sa pohoršil kurz, ale stále sa to oplatí. Inak v júli majú dvíhať u Maďarov DPH, tak neviem ako to bude s cenami. S navigačným trafíte v pohode, aj podľa mapy, len tie ich jednosmerky sú hrozné, trochu sa pomotáte, ale nájsť sa to dá v pohode. Je to presne na tej ulici ako písla Lusilia a je to preberanie v Salóne krásy MIMO. Dotyčný pán komunikuje po anglicky a maďarsky.

zuzana030
18. máj 2009

baby, neviete adresu, kde sú tie známe trhy v budapešti? alebo aspoň blízko čoho sa nachádzajú? díky

eva01
21. máj 2009

Ahojte,

môj manžel bol včera pre kočík Concord v Budapešti, tiež sme si ho objednali cez Price Killers. S pánom sa dalo komunikovať aj po nemecky.
Kočík som objednávala cez internet. Napísala som mu o akú farbu mám záujem a on mi ho hneď ako prišiel rezervoval. Celý proces od objednania po rezerváciu trval asi 3 týždne. Takže naša skúsenosť s touto firmou je dobrá.

dadadaduska
7. jún 2009

ahojte prosím vás neviete či ma jú v maďarsku casualplay S4 snažím sa to nájsť no nejde mi to, rada by som ho kupila lacnejšie ako n aSlovenksu, našla som predajňu v poľsku ale je to ďalej ako maďarsko, tak či náhodou sa nedá natrafiť aj tam je to bližšie ako poľsko, ďakujem

julianka99
8. jún 2009

Ahoj Irine,
no my sa chystáme tento piatok do Madarska na Concord 🙂) už sa teším.... neskôr nechcem cestovať takú dlhú cestu... takže preto už teraz, ale nepríde mi to nejako skoro... 🙂 ideme dva páry, takže už sme full.. som zvedavá či tam napcháme ešte kočíky 🙂))
Ahojte...
Ozaj a čo ten Brendon? Viete kde sa to asi nachádza? Chceme sa tam tiež staviť 🙂

ema.nz
8. jún 2009

dadadaduska:aj madarsku sa predava casualplay ale cenovo vyjde podobne ako u nas 😠 a myslim,ze najblizsie ho maju v budapesti ☹