Koľko stoja kočíky z Maďarska?

tobi08
11. feb 2009

Kočky, práve dnes som sa dozvedela, vraj v Maďarsko všetko polacnelo, poznáte to, chodíte tam nakupovať? Tak ma napadlo, keď všetko, tak aj kočíky, ktovie čo by tam vyšiel speedy? Vie niekto po maďarsky, že by sme to našli cez e schop?

henrieta76
12. feb 2009

ahoj
no vzhladom na kurz ft a eura je v madarsku nakup vyhodny.ja som tam uz aj predtym nakupovala a v niektorych obchodoch zvyknu mat aj velmi dobre akcie.po madarsky viem tak ked potrebujes pomozem.

lulu77
12. feb 2009

ahoj,
my sme z Kosic, chodime do Miskolca, je tam jeden velky detsky obchod

http://www.tegel.hu/babakocsik.php

a inac sa oplati pozera letaky, a tak ist na nakup

kalllla
12. feb 2009

Ahoj henrieta🙂 chcela som sa opytat, ci nevies v akej cene maju tie drahsie kociariky, mala by som zaujem o jane slalom ... a v polsku vychadza na 10100sk... Dakujem

tobi08
autor
12. feb 2009

Henrieta, ďakujem za ochotu. Vedela by si mi zistiť, na akej www by som si pozrela ceny Quinny speedy alebo Teutomia - športových kočíkov?
A poznáš aj nejaké obchody s detským tovarom nie veľmi ďaleko od hraníc?

henrieta76
12. feb 2009

popozeram,ale ak vam to nesuri tak sa viem ozvat iba o tyzden,lebo nebudem mat pc.

marika6
15. feb 2009

dievčatá ja som pozerala tie kočíky v maďarsku a fakt vyjdú veľmi lacno, ak neviete po madarsky ja som si poradila tak že som dala www.google.hu a dala typ kočíku a stránky ktoré mi to vyhodilo len s koncovkou hu som si dala preložiť tak čo to som sa dozvedela, tak snád vám pomôže aj takáta rada

janina77
15. feb 2009

kociky concord najdete v super cenach tu: http://www.price-killers.com/
ine kociky uz nie az tak vyhodne, ale lacnejsie ako u nas tu: http://babakocsi.brendon.hu/ , vyberte si kategoriu z: Klasszikus babakocsi
Ernyőkocsi
Ikerkocsi, testvérkocsi
Háromkerekű babakocsi
Bugaboo
- podla obrazkov pochopite co co znamena 🙂 .

emode
15. feb 2009

marika6 my sme kupovali Concord v Budapesti a vysiel nas naozaj o cca 5 000 lacnejsie tiez pozname jeden velikansky obchod pri Pesti smerom na Sahy, tam nasi znami kupuju takmer vsetko ...

marika6
16. feb 2009

ja som tam pozerala bugaboo bee - a tiež vychádza o 5000 lacnejšie na tom brendon. hu , len neviem či už ho mám teraz kúpiť alebo počkať či ešte pôjde kurz dolu

kalllla
16. feb 2009

Ahojte dievcata, zajtra ssa chystam do Polska na nakup a idem kupit aj kociarik, chcem kupit konkretne jane slalom pro, neviete mi poradit stranku, kde by som nasla cenu? lebo neviem aky je rozdiel medzi polskom sa madarskom cenovy... Velmi mi pomozete, dakujem..

marika6
16. feb 2009

skus google.pl zadaj jane slalom a potom otváraj polské stránky

tobi08
autor
16. feb 2009

ďakujem, idem to skúsiť pohľadať, ale ak by sa mi to nepodarilo, zháňam cenu na Peg Perego to trojkolesové, speedy, a Jane všetko iba športiaky bez vaničky a trojkolesové.

tilly
16. feb 2009

kurz strašne kolíše, my chodíme teraz raz do týždňa do gyoru do arkádu, tam nemajú kočíky, ale je tam vedľa kika, takže tam určite kočíky budú, ale oplatí sa všetko... len ten kurz je dosť nestabilný, treba vystihnúť dobrý kurz, napr. teraz v sobotu bol 295, minulý piatok bol 287... takže teraz sa to viac oplatilo, ale rozdiely sú minimálne... keď chceš kupovať vec za cca. 330 €, tak tam nemáš až taký rozdiel, ale my ideme kupovať stavebný materiál, komplet zateplenie a tak, tam sa už oplatí čakať na lepší kurz... 😉

tobi08
autor
16. feb 2009

janina, prosím ťa, našla som tam Peg perego trojkolka farba coral za 125000 f čo je asi 417 e, ak budeš mať čas, pozrela by si sa, čo tá cena obsahuje?
V BA v baby markete je ten istý kočík za 563 e.
Ďakujem

kalllla
16. feb 2009

Ahojte, no skusala som aj polsky google, jane slalom pro tam ide do tych 349 e to je o viac ako 100 e menej ako u nas cez e-shopy, idem do Targu, len sa bojim, ze tam na tto znacku prave nenarazim, pozerala som aj na concord fusion a ten je v plnej vybave s vanickou a sedackou za 498 e, co je uplne smiesna cena.. narozdiel od nas.. kusala som zadat aj detske obchodiky, ale tie maju len quieny a tie ma nezaujimaju..

sevzuz
16. feb 2009

presne tuto temu som tu dnes hladala, ale kedze neviem nic po madarsky je to hrozne, po polsky je to ovela jednoduchsie ale madarsko je blizsie🙂
a tiez chcem kompletku trojkombinaciu peg pergo gt3, u nas 29 tisic slovenskych, v cechach 23 tisic a v polsku 18 tisic!!!!

sevzuz
16. feb 2009

baby co viete po madarsky, nepozrete mi tam peg perego GT3 2009 s navettou a autosedackou vo farbe corallo?
PROSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM,
ja tomu fakt nerozumiem ☹

denisab32
17. feb 2009

Ahojte,
- na Slovensku sú ceny Peg Pérega bohužiaľ stanovené dodávateľom, to znamená, že maloobchodníci už nemajú veľkú šancu hýbať s cenou, pretože marža je malá ☹ . Ja le dúfam, že sa Taliani zobudia a pochopia, že žiaden slovenský obchodník im to za takýchto podmienok nebude chcieť ponúkať. Ak by medzi výrobcom a konečným predajcom nebol ešte niekto tretí, tak tie ceny by boli úplne niekde inde....

Dievčatá, odporúčam však kúpiť kočík tam, kde máte aspoň nejakých známych, ak by náhodou bolo niečo treba reklamovať, aby ste nemali problém, na Peg Péregach je občas problém s poťahom, na GT3 sa občas trhá na rúčke tá guma, je to síce spôsobené skôr nesprávnou manipuláciou, ale dá sa to riešiť....

marika6
19. feb 2009

písala som, resp. kamoška hovoriaca madarsky na www. brendon.hu - a treba objednať a potom znovu prísť po tovar, na Slovensko nedodávajú. Ja som konkrétne chcela kupovať v Gyori.

tilly
19. feb 2009

ja si myslím, že ak tam napíšete po nemecky, po anglicky, tak by vám odpovedali 😉 a do gyoru je to z BA a okolia na skok, takže nie je problém si pre to ísť... ja bývam trošku južnejšie od BA a odkedy je takýto kurz, tak chodíme do gyoru nakupovať skoro všetko...

adka12
1. mar 2009

Baby koľko by ma vyšiel v Maďarsku kočík Cam Cortina X3?

kikuska551
2. mar 2009

ahojte baby viete mi povedat ci v gyori je nejaky obchod na kociky a ak ano ake su tam ceny a ake kociky tam maju maju aj bugaboo?

henrieta76
2. mar 2009

ahojte
v gyori je najznamejsi brendon maju aj internetovu stranku tam si mozes pozriet.

henrieta76
2. mar 2009

a adka ten cam je v cene od 16-20 000 podla toho kde vies kupit.

kikuska551
2. mar 2009

janina77
ahoj nevies ci sa da aj z toho price killer objednavat na sk a kde je ten obchod?

katka1981
2. mar 2009

Ahojte baby, prosim poradte. Hladam supravicky do postielok. Mam vyhliadnutu polsku firmu Scarlett. Od nich perinku, obliecky, paplonky do kocika... ale chcela by som ich objednat cez polsky alebo madarsky eshop, ale mam jazykovu barieru. Ak by mi niekto vedel pomoct, prosim IP, budem velmi vdacna.

miah
2. mar 2009

kikuska551 - my sme s niekym s pricekillers telefonovali, ale cele sa mi to zdalo dost zvlastne, ziadna objednavka, v telefone stale len vyhovorky, vzdy len odpisali, ze neskor daju vediet, a ked som hladala na madarskych strankach niekoho kto ma s nimi skusenost, nic som nenasla, takze ak ma niekto osobnu skusenost - napiste 🙂 my uz kocik sice mame, len by som chcela vediet ako to naozaj je 😎

ada21
3. mar 2009

caute, cez price killers sme si objednali kocik, vymenili sme si s nimi viac mailov, a teraz cakame, kym sa nam ozvu, aby sme si isli pre kocik. Tato stranka sa rozoberala v teme kocik concord fusion.

kikuska551
3. mar 2009

ahojte ja mam ist o dva tyzdne do gyoru tak ci tam sa da kupit niekde concord neo a ak viete tak mi prosim pomozte dakujem a za aku cenu ?

miah
3. mar 2009

teraz som si vsimla, ze nejake baby pisali, ze uz odtial kocik maju 🙂 tak potom super 😎
aj my ideme tento tyzden do gyoru, chceli by sme kupit stolicku na krmenie 🙂