Koľko stoja kočíky z Maďarska?

tobi08
11. feb 2009

Kočky, práve dnes som sa dozvedela, vraj v Maďarsko všetko polacnelo, poznáte to, chodíte tam nakupovať? Tak ma napadlo, keď všetko, tak aj kočíky, ktovie čo by tam vyšiel speedy? Vie niekto po maďarsky, že by sme to našli cez e schop?

lusilia
26. mar 2009

No vsak prave, tie ceny u nas su prehnane a takuto super cenu som este nevidela, a myslis, ze sa tam da is aj cez vikend?

sabinazv
26. mar 2009

my sme boli v piatok, ale podla mna sa da aj na sobote s nimi dohodnut...

lusilia
26. mar 2009

No super, vsak uvidime...tak dik moc 😉

atima
26. mar 2009

aj my sme si kupili kočiar v madarsku tento za 300 eur u nas sa pod 500 kupiť neda, je to on Giordani 3per8 (šport.+autovanička+autosedačka+prísluš.) 🙂

ada21
27. mar 2009

Caute, tiez sme kupovali concord z madarska. Komunikovali sme cez mail v anglictine, chceli sme kocik vo farbe polar, ktory nemal, tak nam ho objednaval. Manzel bol pren v Budapesti, platili sme 170000 f , akurat, ze od prveho mailu to trvalo asi 2-3 tyzdne, a medzi tym par krat zmenil cenu podla kurzu. Ale aj tak sa to tam oplatilo. Akurat nepochopil z mailu, ked sme mu pisali ze chceme aj fusak a tasku, tak tieto veci nemal. Aj ked v maily pisal ze ma ich na sklade. Tak to manzel objednal teraz znova, a cakame kedy sa nam ozve, ze uz to ma, aby nam ich poslal.

sabinazv
27. mar 2009

ahoj ada,

my sme zasa fusak a tasku vtedy neriesili, ale ponukal nam fusak - len som nevedela, ci malemu nebude maly, ked ho budeme potrebovat, tak som ho nebrala... a tasku mi nukal mamabag, ale nejak som nejavila zaujem, co ma teraz mrzi 🙂)

a on vam tu tasku a fusak posle postou? by ma potom zaujimalo kolo vas to vyjde, lebo tie ceny na SK su aj na tieto "drobnosti" o dost vyssie... diky 😉

lusilia
27. mar 2009

No, tak my sme si ho uz tiez objednali vo farbe polar a ze koncom buduceho tyzdna bude, tak som zvedava a dala som si k tomu aj tasku...

ada21
27. mar 2009

sabina, my sme mu pisali mail, ze chceme este mamabag a fusak, a pytali sme sa ho, ci nam to posle postou, alebo kurierom. A zatial nam neodpisal. Tak cakame, potom dam vediet. Inak, ked sme od neho kupili koci, a manzel sa ho v Budapesti pytal na tieto veci, tak potom sa nam sam ozval, ci ich chceme, alebo nie.

timulik
28. mar 2009

kocky,chcem sa opytat ohladom price-killers.com
-takze prevzatie tovaru je na dohodnutom mieste? nemaju ziaden obchod al. kancelariu? Ste spokojne so spoluprácou?

timulik
28. mar 2009

lusilia, aj mne sa najviac paci farba polar, videla si kocik aj nazivo v tejto farbe? je taka ako na nete? dakujem

lea132
28. mar 2009

ahojte, nevedeli by ste mi niektora poradit, ci sa na nakup pre dieta - chceme kupovat celu vybavu, oplati ist viacej do Gyoru alebo do SCS vo Viedni?

ada21
29. mar 2009

timulik, my sme odtial brali kocik, tiez Polar. Nemaju ziadnu kancelariu, ani obchod. Tu adresu co maju na stranke, to neviem co je za adresu, ale nam napisal inu adresu, kam sme si mali prist pre kocik. A to je v takej bytovke, v garazi tam mal tie kociky, takze vsetko v pohode. Dal nam prijmovy doklad, na kocik je jednorocna zaruka a platili sme vo forintoch. Ked chces kocik ti ten pan aj predvedie, teda ako sa sklada a tak.
My sme s price-killers spokojni, aj ked niekedy trvalo dlhsie kym odpisal na mail.

timulik
29. mar 2009

ada 21, tak super potesila si ma. Uz som tomu panovi pisala v piatok mail, len taky informacny a odpisal mi obratom.
A este, ako dlho Vam trvalo vybavenie celeho od objednavky po prebratie?

ada21
30. mar 2009

timulik, cele to trvalo asi tri tyzdne, lebo ten kocik co sme chceli nemal v tej farbe na sklade, tak ho musel objednavat. Potom sa nam uz neozyval hned, ale trocha to trvalo, az sme sa bali, ze asi je po kociku. Ale vsetko bolo v pohode, vzdy sa nakoniec ozval.

timulik
30. mar 2009

tak super, idem ho dnes objednat, ja cca o 2 tyzdne rodim, tak dovtedy to musime poriesit 🙂 dik za info

macalc
4. apr 2009

kikuska551 Teraz som pozeral na tejto stranke kociky co si pisala a skus sa pozrit aj ty http://www.brendon.hu/ProductSearch/browser.asp...

kobolova
4. apr 2009

Baby, boli sme dnes v Brendone (Gyor),... a som dost sklamana... 😒
Zo zoznamu veci, ktore som si nasla na ich www stranke a chcela kupit, mali asi len 1/5... Mrzelo ma to, lebo sme tam isli hlavne kvoli tomu... a este aj kvoli obleceniu pre malu - Cherokee v Tescu - tam to bolo tiez "chudobne"... 😖 mali tam dokopy 4 kratucke regaly s vecami pre babetka do 1 roka... Dokonca som tam nenasla ani jedny dupacky, ach jaj...
Takze, ak budete chciet usetrit na Tesco obleceni pre babo oproti Slovensku, do Tesco Gyor ani nechodte...
Kvoli plienkam, drogerii a prasku na pranie sa ist oplati, aspon to ma "vytrhlo" zo zlej nalady. 😝

tobi08
autor
6. apr 2009

Kočky, ak viete po Maďarsky, ako nájdem leták ASKA v Maďarsku, resp. stránku aska? Ďakujem

kobolova
6. apr 2009

tobi08 - Skusala som to najst, ale ich domaca stranka je "v pripravach", a nikde inde som to nenasla... ☹

tobi08
autor
6. apr 2009

ďakujem ti, a nejakú podobnú stránku, napr. jysk?

terezka044
12. apr 2009

baby prosimvas = nemaju v ttom Brendone v Gyori kocik Baby smile V-max??
Neviem ho tam vobec najst, ked to napisem cele, vyhodi mi to nejake okuliare a dalsich 20stran niecoho, po madarsky neviem ani makke f 😅

julianka99
14. apr 2009

Ahojte baby... tiež uvažujeme nad kupom Concordu Fusion cez pricekillers...
Prosím poradte...
poslali by ten tovar aj poštou?
A ada21 - máš kočík 2009 Concord alebo 2008? 🙂
Ďakujem za odpovede.... 🙂

kobolova
14. apr 2009

terezka044 - pozerala som ti ten Baby smile na stranke Brendonu, ale nenasla som ho tam... 😒

sabinazv
15. apr 2009

julianka, myslimm, ze by ti to poslali po vzajomnej dohode, ale udajne je to velmi drahe... oni uprednostnuju osobny odber... a ten by som tiez uprednostnila, lebo nevies v akom stave, ci vsetko... ci ste sa dobre pochopili, takto si to obzriete, odskusate...

lusilia
15. apr 2009

Julianka, skor neposle, povedal, ze je to moc drahe, ja ho mam uz objednany a nejak o posielani sa nechcel dohodnut, aj ked tomu nerozumiem, lebo aj z Anglicka si objednavaju a je to v pohode, ale tak co uz, ideme si preto...len mali sme ho uz mat pred tyzdnom a este stale nic, tak minuly tyzden nam odpisdal, ze teraz kvoli sviatkom sa to posunulo, tak, ze dneska by to malo prist, ze to objednava z Nemecka...

terezka044
15. apr 2009

kobolova - dakujem a nevies ci maju nejaky taky podobny typ?
napr. firkon (ale to neviem aka je znacka, v-max je polsky).
ale kazdopadne vdaka 🙂

sevzuz
16. apr 2009

baby co ste boli v brendone v gyori prosim odpovedzte mi🙂
potrebujem vediet ze ci ste v tej akcii s monitorom angelcare 301 s kosom na plienky je v nom aj napln alebo treba dokupovat zvlast?
a dalsia otazocka, niektore ste pisali ze tam nemali nic moc co ste chceli kupovat ked tam nemali nic moc?
ja chcem len ten monitor, a odsavacku soplikov na vysavac a neviem co este 😅

marika6
16. apr 2009

ved im napíš mail, mne práve teraz odpovedli, ohľadom kočíka, komunikujú anglicky

cliff
18. apr 2009

Ahojte. Dnes som bol nakupovat v Budapesti. Pozrel som Brandon a Price killers. V druhom menovamon som kupil kocik Janne Slalom Pro Formula Etna a v Brandone som kupil vsetko od postielky az po monitor.

Price Killer sa da najst celkom zle, ale pokial mate navigaciu tak uplne vpohode. Ten obchod vyzera ako vacsia kocikaren ale podarilo sa mi zjednat dobru cenu a vedia aj po anglicky.

Co sa tyka Brandonu tak som pozrel aj ten v centre (mensi) a aj ten co je pri dialnici. Bol som velmi spokojny ako s obshluhou (vedela super po anglicky) tak aj s tovarom. Maju tam toho strasne vela a za dobre ceny. Porovnaval som to s internetom ked som dosiel domov a usetril som cca 10000sk na celkovom nakupe.

Kto by chcel kludne mi napiste a ja Vam poslem co som kupil a za kolko. A ak mate problem s prepoctom penazi tak staci ked skrtnete jedno desatine miesto a mate ceny v SKK.

HUF 179990 = 17990 Sk...je tam rozdiel len par korun

siam
19. apr 2009

Cliff v ktorom Brendone si bol pri dialnici?Pri M1 al.M5?Na internetovej stránke pri každom tovare píšu,či ho majú v obchode al.nie,len neviem či sa podla toho dá riadit.