Koľko stoja kočíky z Maďarska?

tobi08
11. feb 2009

Kočky, práve dnes som sa dozvedela, vraj v Maďarsko všetko polacnelo, poznáte to, chodíte tam nakupovať? Tak ma napadlo, keď všetko, tak aj kočíky, ktovie čo by tam vyšiel speedy? Vie niekto po maďarsky, že by sme to našli cez e schop?

lusiamama
8. jún 2009

dadadaduska,a pečo si neobjednáš S4 z Poľska?Však ty tam vôbec nemusíš chodiť oni ti ho pošlu zasielkovou službou až priamo domov.Najlacnejší je na www.dino.sklep.pl 😉 😉 😉

julianka99
9. jún 2009

Ahojte,
ešte ma tak napadlo, či ste náhodou niektorá nekupovala nejaký ten kočárik na firmu... 🙂 zaujímalo by ma to, či by sa to vôbec dalo , teda kúpiť ho bez DPH... čo myslíte? 🙂)

farfy
9. jún 2009

Ahojte kocky, neviete mi poradit ci v Gyori v Brendone nemaju tento kocik - ANE NOMAD AIR Formula Strata?
Na ich webke som ho nenasla. Da sa u nich v obchode trebars aj objednat?
Vdaka za radu 🙂 Pekny den

ema.nz
9. jún 2009

farfy:da sa objednat ale neviem ci vsetko 😕 zavolaj tam a oni ti povedia...ale musis si ist pre tovar osobne!!!

biggy
11. jún 2009

Ahojte, je super podporovať ekonomiku mimo Slovenska. V každom prípade pri nákupe v HU vám asi nikto nepovie, že záruka je iba rok, keďže je tak daná zákonom. Ďalší prípad je ten, že pokiaľ doma zistíte, že kočík má nejakú závadu, musíte ho odniesť späť do HU.

farfy
11. jún 2009

Ema.nz, dik moc za odpoved. S tym telefonovanim to bude asi tazsie , lebo neviem po madarsky ☹ . Ale asi sa tam pojdeme pozriet. Nejako sa dohovorime rukami nohami...dufam teda.

maartinkaa
31. júl 2009

ahojte ja sa chcem pre zmenu opytat, ci neviete kolko stoji v madarsku nutrilon 🙂

kathr
15. apr 2010

Ahojte
Neviete mi niekto poradit, ci sa este aj teraz oplati ist kupit kocik do Madarska? Ak ano, kde je velky vyber a dobre ceny?

bamarama82
7. júl 2010

@kathr ja som chcela objednat z price-killers *concord aj som dva krat poslala mail ale nikto mi neodpovedal, dva krat som volala s panom, jeho anglictina biedna, vobec nechapal co chcem, tvrdil ze vsetko je na web stranke a ked som chcela travel set tak povedal ze to uz nie je a nebude, a cena dopravy je uvedena 15-20e a on ze uz je 3Oe. ponukaju modely 2009 aj 2010 ale tvrdi mi ze ma len 2010 ale predtym mi povedal dve ceny, no uplny motak. tak som sa vytocila bo bol nervozny, nevedel moc hovorit AJ tak mi aj polozil. tod moja skusenost

tanija133
7. júl 2010

Dnes som objavila stránku price killers koli kocikom Concord....Mate s nou v poslednej dobe nejake skusenosti? Bamarama pise ze sa s nim yle komunikuje...Viete poradit?

tanija133
7. júl 2010

@bamarama82 dne ssom ich objavila a vobec si ma nepotesila.....Skusim tam aj ja zavolat zajtra a pokusim s acez kolegynu hovorit s nim po madarsky......Tak ti napisem potom......

adulik76
14. júl 2010

čaute, ja som sa tiež pokúšala kúpiť si concord cez toho maďara, aj mi odpísal, ale na stránke ponúkal kočík concord travel set bamboo za 150000 forintov a mne napísal, že ho má za 189000 forintov. Keď som sa ho spýtala, či sa nedá objednať, tak mi písal, že za tých 150 tis. má len jednu farbu a hotovo. Tak som si kočík, teda ten set kúpila cez www.avapro.sk, kde som dostala 40 eur zľavu a ani poštovné som neplatila a bola som maximálne spokojná. Mám ho už doma a bez nervov. Ten maďar nejak neaktualizuje svoju stránku a ani neviem, ako by som si uplatňovala záruku, keby náhodou k tomu došlo. Len toľko.

tanija133
15. júl 2010

Ja madara skusim buduci tyzden a uvidim, mozno nakoniec ten avapro nebude zly....

adulik76
16. júl 2010

ja som si tam kúpila aj kojenecké vecičky pre malú a pohodička, poštovné majú tento mesiac zadara, tak ma to ani nevyšlo zle

adulik76
16. júl 2010

@tanija133
dnes som len tak brúzgala po nete a na tej stránke, čo som spomínala, dali víkendovú akciu na concordy. Tak sa kukni.

matamisi
17. júl 2010

@tanija133 ahoj citam ze si chcesobjednat kociar s madarska...mohla by si mi poslat stranku a ke ma ceny...dakujem 😉

tanija133
18. júl 2010

@matamisi Je to stranka www.price-killers.com len je to cele po madarsky, a ceny su tam dve , jedna je 150 000 forintov, co je okolo 540 eur za cely set, a druha je 189 000 ft co je okolo 630 eur, a neviem preco su tam dve......Chcem tam volat a spytat sa na podrobnosti , ze co a ako......

tanija133
18. júl 2010

@adulik76 som to pozerala, a naozaj je to zaujimave ta akcia.....este som stale nevolala madarovi...teraz idem na dovolenku, a ked s avratim uz to budem riesit....vyskusam madara, a ked budem mat z toho zly pocit,tak avapro to isti,,,,,

matamisi
18. júl 2010

@tanija133 moj muz je polovicny madar tak on rozumiet urcite bude... 😎
pozrem si tu stranku...a ked budes mat nieco nove tak napis....cauko a diky... 😉

tanija133
18. júl 2010

@matamisi tak to je najlepsie, ja to chcem tiez riesit cez kolegynu, ktora vie po madarsky, ceny su tam naj, tak to treba urcite skusit. aj ty daj vediet , ze co a ako.....

matamisi
19. júl 2010

@tanija133 len ja som si myslela ze bude mat aj ineznacky kocikov,lebo ja by som velmi chcela trojkolku jane.... 😝

tanija133
19. júl 2010

@matamisi Nie on ma iba concordy...ale skus www.brendon.hu , ze co tam maju 🙂

mirip
19. júl 2010

my sme tam kúpili komplet celú výbavu vrátane kočíka, postielky atd. brendon nemá chybu ešte aj tehitenské nohavice som si tam pokúpila, oela lacnejšie ako tu, to bolo ešte vlani na jar a odvtedy otvorili brendon aj v Blave ale kedže u nás je do blavy cca 1,5hod. cesta a do Budapešti tiež tak chodíme len do Budapešti lebo aj tak ked pozrieme ceny v Budapešti a Blaváckom brendone aj tak to vyjde tam lacnejšie tu síce zlavu dávajú ale je to prisposobené aj tak cenám u nás

tanija133
19. júl 2010

@matamisi A porovnaj si tie ceny ak www.brendon.sk, v Ba je tiez brendon, ale ako mirip pise asi v Pesti alebo Gyori su lacnejsi......

matamisi
19. júl 2010

@tanija133 dakujem pozrem... 😵

katulik225
4. aug 2010

@emode Ahoj Emode, prosím ťa, ako sa volá ten veľký obchod v maďarsku? Chystáme sa na kočík do maďarska, a veľmi by mi pomohla táto info. ďík, k

emode
6. aug 2010

@katulik225 ja netusim, my sme kupovali Concord v Brandone v Budapesti kvoli tomu, ze ten madar nas dobre obabral 😠

tanija133
8. aug 2010

@emode ako vas obabral madar? ja som tam volala tento tyzden , a u neho to vyjde concord v 3 kombinacii za 670, co sa mi nezda az take uzasne, ked na avapro vyjde kocik 750 eur, pretoze v auguste maju 10 precentnu zlavu, t.j. ze u Madara som si ho neobjednala, lebo za tych 80 eur minus, co by som usetrila, mi to nestoji a v auguste si ho objednam cez avapro,a plus k tomu su aj normalne zaruky......

katulik225
8. aug 2010

ďakujem aj za túto info. Ale nakoniec som sa rozhodla, že kočík kúpime v Čechách. Aj tam sú nižšie ceny ako u nás. 🙂

pepies
11. okt 2010

ahojte kočky, neviete mi poradiť, či sa stále oplatí kúpiť kočík v Madarsku? my sme chodili do Polska na kočíky, ale teraz uz kurz nie je taky vyhodny.......
poradte prosim - zhanam konkretne Quinny Buzz 4 alebo Mutsy Transporter + uvítam nejaké tipy na netové obchody v Madarsku.
Dakujem. 😀