Kombinovaný kočík JET. Máte ho niekto?

danielaur
11. sep 2008

Ahojte, maminky chcela by som sa opýtať, či nemáte niektorá tento kočík. Vyzerá celkom fajn a aj za rozumnú cenu je aj športová časť, aj vanička. Len neviem to vyčítať z obrázku či sú to golfové palice alebo normálne držadlo.
Tu je link http://mimisvet.sk/foto.php?id=3427128
Čo hovoríte naň??

mirka755
12. sep 2008

ahojky má ho MaxKatka, tak jí napiš. Ale co vím tak kočárek nemá nánožník na sporťák. Rukojeť je spojená, ještě ho mají na www.anicka.cz

liona
27. nov 2008

Ahojky,

tak zrovna nad tímto kočárkem taky uvažuji, v některých nabídkách k němu nánožník mají, ale zatím jsem na něj nenašla skoro žádné reference...tak by se nějaká hodila 😀

maxkatka
26. dec 2008

Ahoj, opravdu tento kočárek mám. V novějších verzích, kdy už to má jiný podvozek má i nánožník. Nechala jsem si ho objednat a už ho mám.

Jinak jsem s kočárkem dopadla takto: jezdila jsem s ním 5,5 měsíce a upadla mu přední náprava. Mám jeden z prvních výrobků... Teď už uchycení dělají jinak. Kočárek jsem reklamovala u prodejce na www.anicka.cz . Reklamaci přijali s tím, že jsem první, co má s tímto kočárkem u nich problém. Celkem my vyšli vstříc, ale výrobce reklamaci neuznal. Prý jsem při jízdě použila nepřeměřenou sílu!!!!! Avšak mi to teda zdarma opravili. To co mám já, tak je vyloženě špatně řešená konstrukce a když padnete do sebemenší díry při jízdě, tak je ten svár nepřiměřeně namáhaný. Teď už to dělají jinak a věřím, že se poučili... mě to však nepomohlo, že... No uvidíme. Musela jsem si pořídit i druhý kočárek, protože být 3 týdny bez kočárku s šestiměsíčním dítětem nelze...