Ktorý je naj kočík 3 v 1?

juju
13. okt 2009

viem ze je to tu plne tem kociky, ale nenasla som ziadnu temu, ktora by zhrnovala vsetky za a proti kocikov roznych znaciek a citat vsety temy - uff 😅

vedeli by ste kazda zhrnut pozitiva a najma negativa kocikov, ktore mate? Zaujimaju ma najma kombinovane 3v1 alebo 2v1? Myslim, ze buducim mamickam tym pomozete sa zorientovat v obrovskej pomuke kocikov. 😵 Dik

susik77
13. máj 2010

Ja uz mam 2.dite, tak po nasich zkus. s kocarky si myslim, ze idealni je mit 3 kocarky:
1. pro nejmensi mimco houpaci kocarek -my jsme meli Inglesinu magnum, jeste podobny je Roan marita-jsou super tak prvnich 7-8 mesicu.
2. sportak nehoupaci s otoc,. kolami - my mame quinny freestyle-je polohovaci az do lehu, korbicka se da nasadit po aj proti smeru jizdy, nafukovaci kola, super odpruzeny
3. golfky-lehke, na nakupy, cestovani

veruska007
21. máj 2010

Ahojte, cekame druhe ditko. Bydlime ve meste, jezdime po rovnych chodnicich, vyuzivame MHD.

1. meli jsme polskou trojkombinaci a vetsina nasich kamaradu take a vsichni jsme s nimi nespokojeni. Prvnich par mesicu jsme byli nadseni, ale pak se tam provesily zavesy luzka ci autosedacky, viklala se kolecka, praskl podvozek, ...
2. koupili jsme sportak, protoze trojkombinace se po 10 mesicich totalne rozpadla a nesla spravit, vyrobce zavady odmital uznat. Jednou nam vymenil a jednou opravil podvozek - opraveny vydrzel dva mesice, novy vymeneny dva tydny. Sportak Zopa Fusion, vcelku dobry.
3. pak mame bazarove golfky, parada, lehounke, kdyz jdeme do obchodu nebo jakmile maly zacal venku vice chodit. Jen se v nem hur vyspi, ac je lze polohovat.

Ted cekame druhe miminko, v akci jsme objevili Cam Pulsar, za necelych 9.000,-. Dve kamaradky meli starsi Cam a moc si ho vychvalovaly. My jsme s touto trojkombinaci tez velmi spokojeni, ve sportaku a autosedacce zatim jezdi starsi ditko, pak ho vystrida miminko. Kocarek je super, v zime to asi do zaveji moc nebude a do terenu tez moc ne (ac je trochu odpruzeny), ale pro nase potreby parada (mesto, temer denne MHD, lehky, ovladatelny jednou rukou, krasne zataci). Je trochu podobny nasi puvodni polske trojkombinaci za stejnou cenu, ale technicke detaily jsou resene naprosto jinak, manzel je z Camu nadseny.