Ktorý kočík je najlepší pre deti s ročným rozdielom?

mixka
15. dec 2007

ahojte maminky, poradte mi prosim, aky kocik je idealny pre dve deti, jedno ma 1r a druhe 2r... byvame v kopci, ziadna rovina a vytah mame v dome na medziposchodi - my byvame na prvom a vytah teda u nas neprichadza do uvahy... chodime vela von na prechadzky a do lesa a je predpoklad, ze deti nevydrzia tolko chodit... dakujem 🙂

tilly
15. dec 2007

jaaaj, tak to ti bude najlepšia trojkolka s veľkými kolesami, skúsim ti niečo pohľadať 😉 a kolesá sú najlepšie veľké s dobrým odpružením, či zrovna nafukovacie, neviem, predsa v takom lese je aj väčšie riziko defektu

mixka
autor
15. dec 2007

dik 😵

tilly
15. dec 2007
mixka
autor
17. dec 2007

tak sme s manzelom vyberali a zhodli sme sa, ze sa nam zatial najviac pacia dva kociky... Baby welt oregon tandem a Alaska Twin S 🙂

katka432
28. dec 2007

sue ale je asiine ked mas medzi detmi 3roky rozdiel ako ked mas rok rozdiel..rocne dieta toho eda este moc nenachodi a co potom s nim??v jednej ruke kocar s jednym dietatom,v druhej druhe dieta a pripadne este dake veci k tomu..no moc si so tiez neviem predstavit,my sme zvazovali ten stupienok ku kociku pre starsie ale kedze budeme mat 1,5rocny rozdiel tak to este asi moc neprchadza do uvahy

katka432
28. dec 2007

tilly,ten sa mi zda byt dost velky..ale zasa cochcem ked ma byt pre 2 deticky a este tam maju mat aj pohodlie

zuzka111111
29. dec 2007

ahojte ja tiez neviem ci kupit tento http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1300436 aj ked ta cena je priserna a to este plastenka taska a stoji asi 20t a to mame skoro novy concord fusion 😠 a moja lilka velmi v kociku neobsedi ale ani vela nenachodi takze neviem
je este nieco taketo a zda sami to byt aj cenovo dobre aj zaujimave
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2306653

ale asi bude babo v hlbokom a skusim skejtik a ked to nepojde tak nieco sa poriesi 😅

katka432
30. dec 2007

zuzi,tak to na tu buginku som este nevidela,je to super,len ci sa to da pripojit ku kazdemu kociku...my skor uvazujeme nad tym dvojkocikom co si dala link,ale ta cena je priserna vazne

lilly
31. dec 2007

podla mna je uplne super surodenecky alebo dvojickovsky kocik tento Peg Perego Duette s volantom
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

videla som ho raz v Tatrach, bol super 😵

zuzka111111
31. dec 2007

no len ta bugina je do 15 kil no teraz ma lilka 10 neviem kolko bude mat o pol roka no chcela BY SOM TO VIDIET NA ZIVO ... mne totiz lilka velmi malo sedi v kociku tak neviem ci by ten surodenecky neboli pre nas vyhodene peniaze 😒

katka432
1. jan 2008

lilli,ano ale je dost tazky,do maloktoreho auta sa zmesti a do nazho vytahu ho nedostanem urcite,po schodoch si s nim tiez neviem predstavit ist
zuzi,ani nasa nechce byt v kociku...znami nam radia,zatial kocik vobec neriesit a ze uvidime potom ci bude treba,alebo ci kupit tu dosku..lebo deti su rozne,niektore by sa len vozili..a niektore zasa behali..tak asi sa rozhodneme az potom..ved casu mame este dost

emjee
28. aug 2008

qetinka • 2d, 11tt • Dnes o 08:23
Ahojte baby,potrebujem poradit,tie ktore mate deti s malym odstupom,ako budeme mat mi/necelych 15 mes./aky kociar pouzivate?kupili ste si surodenecky kociar?a ak mate niektora skusenosti s kocikom phill-teds,aky je?myslim ovladanie,stabilita...ked sedia vnom dve deticky...dakujem za postrehy

bibula • 2d • Dnes o 17:08
moja svagrina ma deti do roka a mala taky tank,co zadnbe dieta lezka a predne moze aj sedkat.
ty mas ale vacsi vekovy rozdiel

womenne • 2d • Dnes o 17:13
ahoj poradim ti dvojičkovy kočik je to lepšie, susedka ma rozdiel tak ako ty a je štastna ked si ho može odo mna požičiat.Malemu sa nechce chodit,išiel by ale inde ako ona alebo sa mu nechce tak to občas vypada tak že tisne kočik a taha za ruku druheho a ten plače.je to pohodlnejšie aj pre teba

rrradkah
1. sep 2008

Ahoj holky, možná už jdu s křížkem po funuse, ale pro ty budoucí maminy třeba moje odpověd bude přínosem.
My máme děti od sebe 20 měsíců a problém jsme vyřešili vozíkem za kolo, CROOZER 535. Jedná se o trojkombinaci... kočárek s otočným nebo terénním kolečkem a jako vozík za kolo. My jsme vášnivý cyklisti, takže to využijeme všemi směry a i jako kočár jsem to užila, i když starší dcera ráda chodí a udržet jí v sedě je umění.
Jedna nevýhoda tu je a to jsou nepolohovací záda, ale není to ani jako klasický sporták, ale spíš jako sklon v autosedačce. Dá se to použít od narození se zmenšovací vložkou, my to používali od 3 měsíců.
Radka

valeri
14. sep 2008

🙂 ahojte mamini ja som to tak vibavila že som kupila skejt na kočik alebo velky priestrani chicco a vložila som tam dve deti 🙂

herminaorechova
3. okt 2008

Ja mam doma phil and teds kocik a mam deti s dvojrocnym rozdielom a som velmi spokojna. Starsi syn sa rad vozil a tak som to vyriesila surodeneckym kocikom. Mozno aj to bol jednym z dovodov, preco tak neziarlil🙂)))

bec
26. jún 2009

Ahojte kocky, ktore mate deti rychlo za sebou. My cakame druhe babo, pricom rozdiel bude 13 mesiacov. Riesieme co s kocikom. Mame este po malej aj hlboky a teraz sa vozi sportaku. Neviem, ci sa oplati kupit surodenencky kocik. Neviem ako budem sama vozit dve deti. Ja dost casto (aspon teraz s malou) jazdim autom. Tak rozmyslam, ci budem zvladat nalozit taky velky kocik do auta potom. Osobne nechcem investovat vela do noveho kocika (a nepytajte sa preco, ale proste som odporca second hand kocikov). Prosim poradite mi vase skusenosti?

keiko
27. jún 2009

Ahojte, tak my mame 15 mesačný rozdiel, je to riadna fuška, pokial sa chcete venovať deťom na 100%, kočík máme súrodenecký PT, ale najnovšie sme kúpili aj hlboký, v tom súrodeneckom sa mi to nepáči pre maličkú, nemá tam také pohodlie, aspon môj názor...ale ked som sama doma chodím so súrodeneckým, ked sme dvaja, tak berieme dva kočíky a pokial idem len na ihrisko blízko domu, malý cupitá alebo ho nesiem... 😝

hrzka
30. jún 2009

Ahojte, tak mi cakame v novembri a budeme mat 18 mesacny rozdiel a tiez stale neviem co robit. Mame doma Gesslein a je to perfaktny kocik pre mimi na zimu. Pozerala som PT len som si nie ista tym pohodlim pre malinke ci mu nebude fucat a meselo by potom spat len po sediacky a to zadne sedatko nema striesku na leto ani zimu tak neviem. nemate niekto skusenosti s dvojickovim kocikom Bumbleride indie tvin??? Mne sa celkom pozdava i ked manzel nechce tolko investovat zda sa mu to zbytocne kupovat 3. kocik mysli si ze mala uz nebude potrebovat ale ja si myslim ze este na taky rok bude kocik potrebovat teda aj ja ked budem chciet ist niekde sama a nesediet len doma. Dakujem za rady 🙂 🙂

jamik
1. júl 2009

Jednoznacne P&T !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sme stastni majitelia uz 1 1/2 roka a nedam na neho dopustit. 🙂
V zime, v lete, v predu, v zadu, jednoducho bezproblemovy. Nie je o com.

jamik
1. júl 2009

Dcera, ked chce spinkat, normalne jej sklopim predok a spi a syna dam hore do sedacky. Stale je tam dost miesta pre dceru, nijako ju double kid neobmedzuje. Dokonca ho tak davam aj ked ide spat iba sama, lebo je to vyborne tienitko proti slnku. A vzadu, ked ich mam oboch po sediecky, my sedava aj syn a na stabilitu kocara to vobec nema vplyv.
Proste premakany kocar.

bubadlo27
1. júl 2009

ja mam rozdiel rok a 3 tyzdne, a pouzivame Jane twin two 🙂
vanicku som mala z mojho Nomadu, nakliknutu na konstrukciu a dcera sa pekne vozila a este aj teraz vozi ako v sportiaku 😉

krista
8. júl 2009

Hrzka my budeme mít taky věkový rozdíl 18měs. a koupili jsme Buggypod přídavné sedátko:
http://img.mimishop.cz/dvojcatka/0/a435412.jpg

Já teda od začátku tuhle "hrůzu" nechtěla, chtěla jsem zásadně sourozenecký, ale bydlíme v paneláku a jak je sourozenecký kočárek dlouhý, tak bych ho musela dávat do sklepa a pak se vláčet s dětma a příp. nákupem v ruce, takhle se vejdeme do výtahu všichni v pohodě, dá se to jednoduše sklopit, takže to nebude na vození pořád, ale jen v takových nutných případech kdy budou malou třeba bolet nožky 😉
Takhle to vypadá u nás v reálu:
http://img.mimibazar.cz/foto/6/090426/01/f19163...
http://img.mimibazar.cz/foto/6/090426/01/f19163...

najjulinka
9. júl 2009

mne sa Buggypod páčil.. .kým som nezistila, že pos klopení zaberá asi 15cm... čo je dosť... vlastne je v tom pripade na nič... do výťahových dverí nevojdeme... a aj keby sme vošli, tka ja už ku kočíku potom nevojdem...

ooxy
10. júl 2009
krista
10. júl 2009

Najjulinka my se naštěstí vejdeme, i s malou se vejde ještě vedle kočárku, jinak by mi byl taky na nic... ale to i každý sourozenecký kočárek by mi byl takhle bohužel na nic 😖

deina
10. júl 2009

15 cm po sklopeni? To by sme sa asi do vytahu nevosli... ☹ Tiez rozmyslam, ci kupit nejaky kocik alebo toto sedatko alebo si poradim aj bez kocika (maly chodi vela a dobre, bude mat takme 2 roky, ked sa druhe narodi - lenze neposlucha bohvieako pri chodzi, kebyze sa potrebujem niekam dostat s oboma detmi, neviem, neviem...) - kto este vyuziva buggypod? Ako ste spokojni?

krista
Odpoveď bola odstránená
Zobraz