Ktorý typ kočíku Concord by ste mi poradili?

jasom
12. jan 2009

Ahojte, strasne ma ucarovala znacka kociku concord, hlavne dva kombinovane kociky concord fusion a concord neo 2009, alebo športove Fusion alebo NEO.
Chcela by som kupit aj vanicku a autosedacku v jednej farbe, takmer som rozhodnuta bud pre zelenu alebo modru ale neviem ktory kocik. Na nete je milion stranok kde sa da objednat ale neviem nikdy najst predajnu kde si ich mozem prist pozriet live.BA-TT- Rakusko
Mate niekto skusenosti s touto znackou, ktory by ste odporucili a preco ? 🙂

elule
20. aug 2009

Aojte zvažujem kupu športoveho kočika concord neo pači sa mi farba polar no ked som pozerala tieto kočiky trochu ma prekvapilo že napr zeleny a oranžovy ma cele čierne kolečka a tento čo sa pači mne ich ma kombinovane.Neviete aky je v tom rozdiel,mne sa viac pačia tie čierne.Dakujem

elule
20. aug 2009

Sorry nie polar ale neon už v tom mam gulaš

elule
21. aug 2009

Ahoj tak už som vybrala farbu a to krypton ten ma tie čierna kolieska tak nepozna niekto rozdiel medzi čiernymi a kombinovanymi kolieskami.Diki

duplicka
21. aug 2009

ahoj elule, rozdiel nie je, iba vzhladovo,kvalita aj material je rovnaky

babo7731
29. aug 2009

mam skusenost je perfektny a ak chcete mam aj cisto zabalenu novu vanicku nebola vobec pouzivana je 100 percentna je na predaj lebo mne je nanic 🙂

yravas
9. dec 2009

baby, ktoré máte osobnú skúsenosť - dá sa na neo 2008 nakliknúť vanička proton 2009 - tá s neoprénovou strieškou???
ďakujem

yravas
10. dec 2009

cca do koľkých rokov sa dá využiť športová časť???

marionn
10. dec 2009

yravas: s vaničkou nemám skúsenosť, no športovú časť využiješ dlho. Náš malý má 18 mes a úplne super priestranný. Zmestí sa aj väčšie dieťatko. Niekde tu som našla, že až 6 ročný syn v pohodičke 😀 .....
... inak myslím, že je odporúčaná váha max. 15 kg.

yravas
10. dec 2009

marionn - z ktorej kolekcie neo máte??? Je stabilný?? Ako s ním spokojná ty??

marionn
10. dec 2009

prepáč, myslela som, že myslíš fusion

marionn
10. dec 2009

my máme fusion 2008
a ten je fakt super véééľmi pohodlný aj pre drobca. Neo neviem.

yravas
10. dec 2009

jáááj, nevadí 😉

duplicka
10. dec 2009

yravas, ja mam neo 2008, vanicka ti urcite sadne, rozdiely su v materilaoch, sadne aj vanicka jane, ja mam na predaj cocnord scout v mojej inzercii za dobru cenu. ja soms kociarikom max spokojna, mam dokupeny skejt pre druhe dieta a som ako raketka. material mi viac vyhovuje 2008 a aj farebne🙂, cierna je lakava,ale realne ked osm porovnala material tak u mna boduje 2008.

yravas
10. dec 2009

duplicka - dik ... ja chcem neo 2008 - ten svetlomodry - tusim xenon a vanicku Proton 2009 ... tak dufam, ze zozenieme 😉

so sportovym si spokojna?? Ako sa s nim jazdi a tak ...

duplicka
10. dec 2009

no ja mam iba sportovy, nemala som vanicku ani autosedacku, sportovy je podla mna super, hrasne is maleho otocim v kazdom smere,super sa sklada, polohuje,jednoducho brzdi......

magdusska
23. mar 2010

Ahojte, pripajam sa...my mame concord fusion polar a sme maximalne spokojni. Super kvalita, design a ovladanie jedna basen. Kamoska ma klasicky a neviem sa s nim ani pohnut.
Noricka aj nam sa trochu hybala vanicka, ale v pohode...ja som ju zrusila, ked mal maly 10kg. Pomaly mi maly neposedi ani v sportovej casti, tak pokukujem po skate.

tedina, urcite ich maju v poslku, my sme ho kupovali v PL ale cez internetovy obchod...no je moznost zobrat si ho osobne v ich sklade

katka512
25. mar 2010

Ahojte baby.
Ja som dnes bola v Ba na kociky,velmi sa mi paci Concord fusion 2010 ten tyrkysovy a stal tam okolo 800 euro.....neviete kde by sa dal zohnat lacnejsie??
dakujem

didulka85
26. mar 2010

Katka ja mam Concord fusion tyrkysovy zaparkovany doma v obyvacke... Kupili sme ho tento tyzden cez nejakeho internetoveho predajcu za 785. Chod na najnakup.sk a vyhladaj si ho tam.
Vcera som bola v BA v obchode a pytali sa ma, ci mam kocik. Som povedala aky a za kolko a predavac bol uplne v soku. Lebo oni ho predavaju cez 1000 eur.

katka512
26. mar 2010

Ahoj Didi.Ja sa len bojim ze ked si ho objednam cez internet ci nebude nejaky poskodeny a tych 785 si platila celkovo aj s postovnym?Ano v BA ich maju velmi drahe ale este som rozmyslala ist sa pozriet do Viedne do toho SCS......tak citam ze budes mat dievcatko ja mam termin 14 juna +,- 2 tyzdne povedal doktor ale stale neviem ci budem mat chlapca alebo dievcatko.....ze si to netrufa odhadnut......a hned si vedela ze chces Concord fusion alebo si sa rozhodovala aj medzi inou znackou??? pa pa

juju
26. mar 2010

katka my sme objednavali cez www.preisroboter.de, kde si vyhladas naj cenu a poskedeny neprisiel. To by si nemohli dovolit a navyse to preberas, tak si to mozes skontrolovat 😉 a ked je poskodeny tak vratis

katka512
26. mar 2010

dakujem juju.hned to idem pozret.......a ky kocik mas???
pa

magdusska
26. mar 2010

katka my sme objednavali z polska www.bobowozki.pl , doruceny bez poškodenia...pouzivame nonstop 8mes. a bez problemov 😎

katka512
26. mar 2010

Dakujem Magduska teraz som nato pozerala ale este si musim zistit ze kolko je 3197zl euro 😉 😉

juju
26. mar 2010

Katka my mame Neo travel set quantum 2010 s protonom a sedackou intense a vysiel nas 885euro, ja osobne by som to asi radsje objednala z nemeckej stranky, lebo predsa je to lne nemecky kocik tak logicky by mal vyjst lacnejsie a nestratis na zmene eura, len si daj pozor na vysku cestovneho 😉

magdusska
31. mar 2010

katka 825 eur... no este dovoz na SR, ak si pon nepojdete do skladu do polska 😒

soldi
3. okt 2010

ahojte, mate niekto concord neo ale tento najnovsi podvozok, co ma brzdu hore na rucke?
dostala som ho s korbickou proton a vajickom ion.

vazne je ten sportak prilis maly a kontrukcia kaziva?

lusinecka
10. mar 2011

Ahojte,nemate niekto skusenost ci je lepsi Concord Fusion 2010 alebo nova kolekcia 2011?Rozhodujem sa medzi tymito dvoma typmi,len co ma odradza na novom 2011 je,ze vanicka je o 5 cm kratsia a uzsia.Myslite ze zavazi tych 5 cm?

kiwi82
14. apr 2011

ahojte dievcata, mozete mi prosim poradit? mate skusenost s concord fusion radon? zaujima ma najma, aké su tie kolieska. my sme mali predtym concord fusion proton kolekcia asi 2009 neviem - kolieska cierne - minimalne odruzeny, velmi v tom malu triaslo. na radone su kolieska asi ine, ze? a co sa tyka nafukovacich daju sa dokupit aj na radon? a este ma zaujima, ci sa da dat strieska neoprenova na ten radon, lebo na radone je ta s tym igelitom. dakujem.

petruska2385
14. apr 2011

@marionn som sa čudovala, že pišeš na neo že sa da využit do 6 rokov, podla mna je fusion lepši aj praktickejši ako neo 🙂

simi15
17. feb 2012

Ahojte.ja som sa chcela opytat ci uz mate niektora kocik concord fusion doma a v akej farbe?pretoze mne sa velmi pacila farba pepper,ale ked som ju videla nazivo bola ako vyblednuta a vysarena od slnka.na internete vyzera krajsie.neviete prosim ktora farba vyzera v skutocnosti pekne?ja som videla zatial iba tu pepper.dakujem