Ktorý typ kočíku Concord by ste mi poradili?

jasom
12. jan 2009

Ahojte, strasne ma ucarovala znacka kociku concord, hlavne dva kombinovane kociky concord fusion a concord neo 2009, alebo športove Fusion alebo NEO.
Chcela by som kupit aj vanicku a autosedacku v jednej farbe, takmer som rozhodnuta bud pre zelenu alebo modru ale neviem ktory kocik. Na nete je milion stranok kde sa da objednat ale neviem nikdy najst predajnu kde si ich mozem prist pozriet live.BA-TT- Rakusko
Mate niekto skusenosti s touto znackou, ktory by ste odporucili a preco ? 🙂

danielaboba
30. júl 2015

@danielaboba
ja som sleeper kupovala tu na mk a som spokojna
kedze dieta sa tam zmesti do cca6mesiaca a hlavne sa da pouzit namiesto vajicka do auta

adamar
30. júl 2015

@radkamt ja mam 177cm, rucka je v pohode aj pre vyssiu postavu, mne nepride nizko, podla mna v pohode

radkamt
30. júl 2015

@adamar a inak spokojnost??? Ja este zvazujem concord alebo peg perego book plus

adamar
31. júl 2015

@radkamt ja som s nim spokojna, teraz ho pouzivam, ten isty pri druhom dietatku. Co sa tyka vanicky sleeper, podla mna je mala. Pri synovi som musela kupit vacsiu protonku, lebo sa mi uz naobliekany nezmestil ako 4 mesacny, ani na dlzku, to bol november. Teraz pri dcere to bude o tom istom, musim znovu zacat zhanat druhu vanicku. Ale zas kamoska vyvozila do 8 mesiacov malu, ale bola drobec.
Sportak je super, priestranny, vyspi sa dieta v pohode a zmesti sa fakt aj velke dieta kludne aj do 3rokov a kosik dole velky, ja vlacim stale vela sarkalabov🙂🙂

radkamt
1. aug 2015

Ja budem mat sportiak od sesternice takze budem dokupovat iba vanicku. Upevnuje sa priamo na konstrukciu alebo cez adaptery???

ataz
1. aug 2015

@radkamt ja som mala peg-perego a nakoniec som predala a kúpili sme concord 🙂 🙂

ataz
1. aug 2015

@radkamt a mám ho už vlastne aj v bazáriku 🙂

adamar
1. aug 2015

@radkamt pri concorde priamo bez adapterov vsetko. Aku chces vanicku? Tiez budem predavat sleeper, farba candy, sivo bordova

radkamt
1. aug 2015

@adamar ja budem chciet hnedu alebo nieco podobne pre chlapca

ataz
2. aug 2015

@radkamt ja mám tyrkysovo-čiernu komb. fusion 🙂

adamar
2. aug 2015

@radkamt chapem, ja som mala bordo pre chlapca

michaelafiladelfiova
9. aug 2015

Mamicky uvazujem nad concord fusion, kukla som aj video na youtube da sa v sportovej casti dat uplne do lahu?

ataz
10. aug 2015

@michaelafiladelfiova takmer, ale úplne do ľahu sa nedá dať asi žiadny 🙂

patkaza
2. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

ja by som si vybrala skôr ten športový 🙂 http://akoapreco.com/ako-vybrat-kocik/

monikaavanessa
24. máj 2018

Ahojte maminy🙂 prosim je možné dokúpiť na Concord aj inu značku vanicky? Dakujem