Ktorý typ kočíku Concord by ste mi poradili?

jasom
12. jan 2009

Ahojte, strasne ma ucarovala znacka kociku concord, hlavne dva kombinovane kociky concord fusion a concord neo 2009, alebo športove Fusion alebo NEO.
Chcela by som kupit aj vanicku a autosedacku v jednej farbe, takmer som rozhodnuta bud pre zelenu alebo modru ale neviem ktory kocik. Na nete je milion stranok kde sa da objednat ale neviem nikdy najst predajnu kde si ich mozem prist pozriet live.BA-TT- Rakusko
Mate niekto skusenosti s touto znackou, ktory by ste odporucili a preco ? 🙂

penelope1
25. feb 2012

Ja som videla na živo teraz z tej novej kolekcie fialový a je celkom pekný 🙂

jorsulova
6. aug 2012

@zuschaho ahoj viem, ze si uz daaavno kupovala concord fusion ale nespomenies si kde a za kolko to bolo? cez net?

erinka123
1. nov 2012

kočky neviete mi poradit aky fusak pasuje do kočika concord neo do vaničky sleeper ,čo predavaju original tak ten pasuje len do športovej časti.

svistik
27. dec 2012

Ahojte mamicky, ja mam problem ako sa daju odpojit pasy sa autosedacke concord intense, ked tam chcem dat fusak alebo deku urcenu do autosedacky. Tie pasy su tam napevno a ja to tam nejako neviem dostat. Viete mi s tym prosim poradit? Dakujem krasne

mirka1988
1. júl 2013

PROSIM VAS MOZETE MI NIEKTO PORADIT AKO OPRAVIT BRZDU NA CONCORD NEO 2008? NEMAME TAM TO LANKO. MOC PROSIM A VOPRED DAKUJEM ZA RADY

irmicke
2. aug 2013

dobry den chcem sa spytat ze ci ste si uz zakupila kocik concord mame na predaj pekny modry

irmicke
2. aug 2013

@svistik zdravim zo spodu by mali byt take umele listy to su koniec pasov to sa musi zatlacit a vytiahnut

irmicke
2. aug 2013

@jasom zdravim mam na predaj concord kocik modrej farby

irmicke
2. aug 2013

ahojte mam na predaj concord kocik

svistik
4. aug 2013

@irmicke dakujem krasne, ale kocik som uz davno predala, ale kym som ho mala tak som nezmaturovala... 🙂

ekka
4. aug 2013

ahojte, potrebujem poradit, máme doma športovy kočik Concord Fusion a teraz čakáme druhé tak by sme chceli dokúpiť vaničku a vajičko, viete mi poradiť ktorá vanička je najlepšia - hlavne najvačšia lebo už teraz nám povedali, že to bude väčšie dieťa, dakujem

kukucka26
20. okt 2013

ahojte ma na predaj s poslanim a darceky pozri inzerat dohdoa mozna

kukucka26
20. okt 2013

@mirka1988 concord neo nemam ale kamoska ho mala mala problem v zime s koliekami iba po chodnikoch dobrych ja som sa mala super lahko skvele aj po kamenoch nerovnostiach nedal os ato s neom porovnat

kukucka26
20. okt 2013

@simi15 ahoj pozri aky mam na predaj je prekrasny nevahaj pozr ifoto poslem aj do mailu nebudes lutovat

kukucka26
20. okt 2013

@yravas sporat k aj do 4 v pohode vanicku mam polohovaciu

applede
6. nov 2013

ahojte, prosim va ...concord fusion....skusenosti s tymto kocikom? hlavne v zime, v snehu ...ako sa jazdi s tymto kocikom a podobne? budem rada za vase skusenosti s tymto typom..dakujem

nikolas15
2. okt 2014

@kukucka26 dobry den mate este ten kocik?cena?dakujem

kukucka26
3. okt 2014

@nikolas15 nemam zisiel by sa mi cakam opät babo

nikolas15
3. okt 2014

Blahozelaam.Som myslela concord fusion.

nikolas15
3. okt 2014

@kukucka26 blahozelaam. Som myslela concord fusion

nikolas15
3. okt 2014

@kukucka26 ale ja mam jeden na predaj cisto novy.dostala som ako dar a taky isty ma segra tak naco mi dve rovnake.

kukucka26
3. okt 2014

@nikolas15 aha tak pod ip

anucha27
3. okt 2014

@applede ja som mala dceru v zime je perfektny do snehu vanicka hlboka nefuka dnu a je velmi lahky budes spokojna

applede
3. okt 2014

@anucha27 teraz pozeram ....ze kde som kedy komentovala...a pozeram ze min rok 🙂 ..jasne kocik mame uz davno tento a som tiez max spokojna...je uzasny....priestranny, rychlo skladny..top pre mna!!!! 🙂

lelagula
27. okt 2014

ahojte 🙂 neviete mi poradit ci sa kocik concord fusion zmesti do kufra auta renault clio trojdverove? 😎 dakujem

kwella
20. máj 2015

baby ako je to s tou stielkou..naozaj sa popraska ? a je vemi nízky?dakujem

1236987
18. júl 2015

Baby rozmýšľam nad kupov concord Neo mam ročného chlapca oplati sa mi kupovat zmesti sa pohode don?

radkamt
30. júl 2015

Chcem si kupit Concord fusion travel set s vanickou Sleeper s chcem sa opytat mamiciek ktore ho maju ci sa im kocik nezda prilis nizky? Dakujem

danielaboba
30. júl 2015
danielaboba
30. júl 2015

ahoj ja osobne mam neo co je teda novsia verzua a je super nedam nan dopustit je skladny a vyborne sa s nim manipuluje
ja len odporucam