Ktorý typ kočíku Concord by ste mi poradili?

jasom
12. jan 2009

Ahojte, strasne ma ucarovala znacka kociku concord, hlavne dva kombinovane kociky concord fusion a concord neo 2009, alebo športove Fusion alebo NEO.
Chcela by som kupit aj vanicku a autosedacku v jednej farbe, takmer som rozhodnuta bud pre zelenu alebo modru ale neviem ktory kocik. Na nete je milion stranok kde sa da objednat ale neviem nikdy najst predajnu kde si ich mozem prist pozriet live.BA-TT- Rakusko
Mate niekto skusenosti s touto znackou, ktory by ste odporucili a preco ? 🙂

jasom
autor
13. jan 2009

Nikto nema skusenost? ☹

jasom
autor
13. jan 2009

deina: dikes, tu diskusiu mam prestudovanu ale potrebujem poradit prave ked sa rozhodujem medzi typmi concord, baby tam porovnavaju concord s inymi kocikmi 😉

tessie
13. jan 2009

Jasom, videla som, že si bola na stránke, kde píšeme o Concorde. Rozhodnúť sa, ktorý typ ti bude viac vyhovovať, musíš sama. Mne napríklad veľmi učaroval Neo, no ked som ho videla naživo, bola som sklamaná, lebo sa športová časť nedala dať do polohy ležmo, tak som sa bála, ako by som tam dala polročné bábo (naša malá je augustová) vo fusako do takej polohy, že nohy dohora. Sama predavačka v obchode mi povedala, že to je kočík imidžový (myslím šporťák) a keď už, tak skôr pre staršie dieťa (od roka), ktorému už nevadí tá poloha. Naša malá zatiaľ ešte v kočíku veľa spí, tak neviem, či by jej to vyhovovalo. Možno áno. Uvidím, ako sa rozhodnem pri druhom, lebo väčšina kočíkov už dnes robí športovú časť tak, že ju nedokážeš dať do úplnej polohy ležmo. My sme sa nakoniec rozhodli pre Concord Fusion, zatiaľ sme veľmi spokojní. Uvidíme ako to bude, ked malú za nejaký mesiac dám do športovej časti.

Kočík si môžeš pozrieť v Pre deti na Košickej, majú tam aj starý aj nový model. www.predeti.sk

denisab32
14. jan 2009

jasom odporúčam FUSION, ten je ako športový kočík pre dieťatko pohodlnejší, NEO je podľa mňa OK len s vaničkou

jasom
autor
14. jan 2009

tessie : dikes, ja som bola tiez sklamana z toho neo, bola som vcera v predajni pre deti a ani mne sa nepacila ta poloha v sportovej casti 😒 starsie sa mi pacia tusim viacej,tie fusion, ten neo ma moc neoslovil a najviac by som chcela ten zeleny argon ale predavacka povedala ze ten uz nezozeniem 😠 ze ten je vypredany ta uvidime skocime do rakuska, tam maju akciu na fusion za 800 eur komplet cely aj s fusakom, taskou. 🙂 len v oranzovej farbe a ja neviem ci pre chlapca 😉 😀 je oranzovana idealna. Inak baby kedy ste kupovali prvy kocik, ja som v 25tt a uz ho asi kupime, lebo stara kolekcia sa zhana tazsie 😖 hadam to nie je skoro

deina
14. jan 2009

Jasom, aj my sme ho kupili priblizne v takom case ako ty. 😉 Okolo 25tt, kasli na povery, nie je to skoro.

danulik
14. jan 2009

my mame NEO, fusion sa mi nepacil dizajnovo, aj ked co sa tyka pohodlia babatka - fusion je na tom urcite lepsie 😉 ja mam male auto a potrebovala som kocik, ktory sa mi don zmesti, preto sme kupili NEO so skladacou vanickou.. ak ta nieco konkretne zaujima, napis IP 😉

denisab32
14. jan 2009

jasom, ja osobne by som išla radšej do novej kolekcie, oni ju trošku vylepšili....

na kolekcii 2008 zvykol "popraskať" plast na strieške športového kočíka - bolo to spôsobené zväčša zmenou teploty, ale tu na Slovenku bežne vymieňali kus za kus

poznám len málo mamičiek, ktoré využili NEO dlšie ako rok a to sa mi pri cene kočíka nezdá primerané...jednoducho väčím detičkám sa nie veľmi v športovom kočíku páči a maminky opäť musia investovať do kočíka

jasom
autor
15. jan 2009

Baby tak mame ho doma 🙂 deina: neverim moc na povery ale trochu som respekt mala 😵
Kupili sme ten starsi fusion v tej tyrkysovej farbe. 🙂 🙂 sa vytesujem nad nim,lebo sa mi strasne zapacil este viac ked bol doma 😀
Ten neo sa manzelovi moc nepacil, tie kolecka a ta sportova cast bola mala a nepacilo sa mi ani to ze by babo malo lezat s nohami hore 😒 a ta kolekcia fusion 2009 sa mi pacila,ale nepacila sa mi ta strieska ten neopren, keby bola farebna tak beriem ten. 🙂 ale ta cierna farba je taka smutna 😠

kikuska551
4. mar 2009

ahojte baby mne uz z toho sibe sedim stale za tym netom a mam dilemu zas z kociara a to mam skoro rocneho chlapceka rozhodovala som sa medzi bgb bee alebo abc design ale u mna vyhrava concord neo velmi sa mi paci ja mam s4 a chcem taky mensi a sikovnejsi kociar a hlavne chcem vidiet na maleho tak fakt neviem raz sa chvali raz nie som z toho zufala

denisab32
4. mar 2009

jasom
- dávaj pozor na striešku, hlavne v zime, keď bude pod 0 ju neskladaj, pretože skrehnutý plast ti popraská 😒
- po prvej prechádzke v daždi (vlhku) komplet premaž, aby nevŕzgal...

kikuska551
- najlepšie bude, ak sa vyberieš poobezerať do predajní , veď v BA ich máš dosť 😉

kikuska551
4. mar 2009

denisab32 ahoj deni ja som uz bola pozerat v predajni pre deti ale su tam drahe tie kociky co ja chcem a preto som tu pisala o rady a skusenosti ale dik

puba
13. mar 2009

kikuska551 ja ma presne ten isty problem,mam PP GT3 co je velky kocik supwer na zimu a pre rocneho potrebujem teraz nieco skladnejsie a lahke.tiez sa royhodujem medzi bee alebo concord neo,ako si sa rozhodla? kupila si uz nieco?

casy30
14. mar 2009

len neo nie..tento športový kočík je to najhoršie čo som v živote videla. kamarátka ho má a keď vidím tú jej malú ako je v ňom poskrčaná, tak mi je jej ľúto... tento kočík a pohodlie dieťatka nemajú spolu absolútne nič spoločného.

katyl
14. mar 2009

baby, budem predavat Concord Fusion, farba 2009 Polar, komplet set s vanickou Proton, autosedackou Ion, fusak Hug a taska Mamabag, pozivana bola len vanicka 4 mesiace, autosedacka parkrat k doktorke a k rodicom.
Ak mate zaujem, kludne mi piste

danulik
14. mar 2009

my mame NEO, zatial sme pouzivali len vanicku a bola som spokojna - kocik sa super ovlada, sklada, rozklada, az na to, ze nam vrzgalo koliesko, ale okrem toho sme nemali problem.. ten nastal az ked som vytiahla sportovu cast - chcela som vyskusat, ako sa tam bude sediet a bolo to fakt hrozne - kocik by sa mal urcite kupovat tak, ze don posadite dieta - ak nie vlastne, tak nejake "pozicane" 🙂 a uvidite..
to koliesko sme 2x reklamovali, vzdy nam ho vymenili a stale vrzgalo, teraz je na 3. reklamacii a len dufam, ze nam to uznaju a vratia peniazky a potom kupime iny kocik 😉
este musim napisat - vsetci nas od neho odhovarali, ale mne sa velmi pacil 😅 a potrebovala som kocik, ktory by sa mi zmestil do kufra, ale uz by som taku chybu nespravila, pohodlie babatka je najdolezitejsie 😉

duplicka
18. mar 2009

ahojte mate niekto neo a k tomu skejtik? vytvorila som aj temu ale nik neodpovedal🙂. mam buzz avsak zvazujem vymenu za neo, lebo sa k nemu da pripojit skejtik 🙂 a je sirsia sedacka. taktiez ma integrovane doplnky, takze pod sedackou je prsiplast, v madle nanoznik proti vetru a prakticke vrecka na chrbtovej casti.

tessie
19. mar 2009

ahoj duplicka, moja kamoška si teraz kúpila NEO kvôli tomu skejtu. Ona mala tiež Quinny, ale tam sa nedal dať ten skejtík. Vraj je spokojná 🙂

duplicka
19. mar 2009

ahojky, no super a kolko kiloveho drobca na nom vozi? ja mam 4mesacneho a 3rocneho chalana, sice som velmi spokojna s buzzom ale skejtik potrebujem. ked sa niekde ponahlam, tak len tak vleciem starsieho🙂🙂 a on stale mami uz nevladzem🙂🙂. mne neo nepripada zly, ked som porovanala buzz a neo, tak su medzi nimi celkom zaujimave rozdiely. buzz ma unikatne otvaranie (sam sa po potiahnuti rucky otvara), dokupila som si gumene predne koliesko, takze sa super jazdi aj v snehu🙂 a aj kosik, takze v kombinacii s buzz boxom mam kopec miesta na nakupy. podla mna sportova cast s tou pamatovou penou je super, je to prijemne vypolstrovane a ked potrebuje babo viac miesta staci prehodit xl vlozku. neo ma sice plastove kolesa, ale uz sa daju nafukovacie zadne dokupit (cca60eur), lahsie sa s nim brzi, da sa pripodit skejtik, je tam moznost uplnej lezacej polohy-iba na prebalovanie, ma obalene madlo v ktorom je nanoznik proti vetru, pod sedadlom je integrovana plastenka, je sirsia sedacka, rucka sa da polohovat nie len hore a dole ale aj akoby dopredu a hore🙂🙂, je mensi zlozeny a zda sa mi, ze sa lahsie prehazduje sedacka. v cene je aj nakupny kosik a na chrbtovej opierke z opacnej strany je prakticke vrecko a v nom aj zipsovacie vrecko. teraz mam neo tmavomodry doma a predavam ho za 360eur, lebo by som chcela zeleny🙂, ten sa nam najviac hodi🙂. obidva su krasne a in, hmmm naj by bolo nechat si aj aj🙂🙂🙂

kocurko1
20. mar 2009

Ahojte. Da sa pripnut skejtik na Conc. Fusion?

duplicka
20. mar 2009

ano ale musis kupit skejtik na fusion

kocurko1
20. mar 2009

dik

evicka1
25. apr 2009

ahoj kocky.potrebujem radu
cocncord fusion chcem velmi... paci sa mni ta nova kolekcia chilli
ale videla som aj tu starsiu cocncord fusion radon a ten sa mi tiez paci, ale mam problem . neviem ake su tam kolieska ci je to tvrdy plast alebo ten mekceny ako je na nnovom fusione...
a este dotaz ta strieska na novom je taka divna myslite ze v nej nemoze byt zima teda prefukovat tam: moc diky

minniee
26. apr 2009

Evicka, ja mám od piatku doma concord fusion chilli a som nadšená. Ľahučký, priestranný (dokonca sa mi do športovej časti narval môj 6-ročný syn a v pohodičke tam sedel). Všetci ho k nám chodia obkukávať 😀
keď to porovnám s inými kočíkmi, medzi ktorými sme vyberali, nedá sa to porovnať. Mne sa osobne veľmi páči aj tá neoprénová strieška, dá sa krásne zatiahnuť a chráni bábo pred slniečkom, ani slnečník nepotrebuješ. Kolieska na fusione sú veľké plastové, nie nafukovacie. Tie zadné sú dosť masívne, takže ak potrebuješ kočík aj do terénu a na sneh, tak podľa mňa super. A neviem, niekto tu písal, že radšej si vybrať novú verziu 2009, je to pravda, vylepšili tam veľa vecí, najmä tú striešku a aj spodný nákupný košík je oveľa väčší.
A čo sa týka vaničky, je super priestranná, v porovnaní napr. s Chiccom to je nebo a zem. Je aj šikovne spratný 😀 , jedniné, čo mi vadí, zadné kolieska mohli byť trošičku užšie, do dvier, ktoré majú menej ako 70 cm, je problém sa vopchať. Inak fakt nemá chybu.

zuschaho
24. máj 2009

Ahojte, ani som neprecitala cele toto forum, ale chcem sa podelit o skusenost s kocikom Concord Fusion Apple + vanicka Proton. Kupili sme si ho vo februari 2009 (v Polsku o 7 tis. lacnejsi 🙂, najskor sme pouzivali hlboky, nase babatko malo 3 mesiace. Zmestilo sa do vanicky dostatocne naobliekane aj v deke. Kocik nepremokol od snehu, ale do koliesok (nejaka tvrdena plastova pena s pamatovou vlastnostou) sa nam zabarali kamienky z posypu na ceste. Som si myslela, ze tie kolieska vydrzia tak mesiac, kamienky som zakazdym po prichode z prechadzky vyberala prstami. Ale netreba stresovat, treba sa na to vykaslat, ten material to znesie. Na vanicke sa tazko odopinal ten pogumovany zips, najma ked uz bola nasadena na podvozku. Netrvalo dlho, pocasie sa vylepsilo a nas maly zacal vo vanicke protestovat. Tak sme mu este nesediacemu nasadili sportovu cast. Ten kocik to je radost. Dizajn, farba, ovladatelnost... nam sa velmi paci. Este lepsi by ale bol, keby sa dala preklapat rucka alebo viac sklopit strieska, pretoze musite tocit cely kocik, ked svieti slnko do tvare. Prsiplast je velmi dobry, nakupny kosik ma pomerne zly pristup, ale je dost velky. Zadne kolesa sa daju lahko odmontovat, ak mate maly kufor v aute. Cely kocik sa lahko sklada. Mam pocit, ze by mohlo byt postacujuce a dobre nekupovat Proton vanicku, ale len fusak, original Concord, ktory sa da vsunut do sportovej casti 😕. Vpodstate my mame maleho od 4 a 1/2 mesiaca len v sportovom, ale zasa neviem, ci by to bolo mozne v zime. Vraj je krasna aj farba Polar. Tak ja teda odporucam urcite viac ako Concord Neo - ma malu sportovu cast.

tedina
25. máj 2009

Zuschaho, chcem sa ta opytat kde v Polsku ste concord kupovali. Maju concordy bezne v polskych obchodoch? Ja sa obavam toho, ze tam budu mat len polske kociky a ak nahodou aj bude,tak len jedna farba.

danu
14. aug 2009

tinkatomi • 1d, 25tt • Dnes o 23:16
Ahoj všetci,
chcem kúpiť nový kočík, ale aby bol čo najmänší, ale zase kvalitný. Mám zálusk na concord neo so skladacou vaničkou. Nemáte niekto skúsenosti s týmto kočíkom 🙂 . Mala by to byť 3kombinácia.
Ďakujem za odpovede +++++TINKA+++++

jajkar
19. aug 2009

Ahoj maminky,
tak my este nemame velku prax s kocikom Neo, je krsny, mame kolekciu 2009 bamboo, boli sme 3x na prechadzke, a zatial som velmi spokojna, dizajn je krasny, ovladatelnost na 1, strieska sa da preklopit uplne dopredu proti slnku, no proste super.
Ale mame jeden problem, vanicka sa nam kolise, je uplne nestabilna, a nevieme co s tym, Viete mi prosim niektora poradit????????? Sice ked malinku tam dam, tak sa zatazi smerom k rucke, ale ked prejdeme po hrbolci, tak sa preklopi.
Dakujem Vam za odpovede vopred, som z toho nestastna 😒 😒 😒

noricka
19. aug 2009

ahoj jajkar, my teda nemáme concord neo,ale fusion a tiež je vanička nestabilna. Ale to tak má byt,ja to registrujem iba ked ju vytahujem,že sa trochu hýbe,ale pri kočíkovaní sa mi nehýbe,možno aj preto,že náš mylý synček je už dost tažky 😀 Pozerám,že ty máš ešte malinke babatko,tak preto je viac pohyblivá tá vanička, ma malo zátaže 🙂