Ktorý z týchto kočíkov je najlepší?

tehula
3. mar 2009

Prosim Vas, neviem sa rozhodnut medzi tymito kocikmi. Hauck-Apollo 4 All in, Haberkorn- Variosport, ABC Design-Condor4 alebo Babypoint-V4. Nenasla som temy ku vsetkym spomenutym kocikom, tak skusam takto.
Condor4 a V4 sme videli a skusali aj na zivo. U Condoru sa mi pozdava najma, ze je to nemecka vyroba, V4 by mali byt Cesi, no bojim sa, aby nie Poliaci. Ak mate niekto V4, prosim napiste o akeho vyrobcu sa jedna. Pacia sa mi na oboch pomerne velke kolieska, no tusim ani jedny nie su nafukovacie. Dokonca vanicka u Condoru4 sa mi zda byt trosku mensia
Kocik Apollo ani Variosport som na zivo este nemala moznost vidiet, opat ma vsak povzbudzuje priatelna cena a rakuska vyroba (aj ked je mi jasne, ze montaz je v Cine), kolieska sa mi vsak zdaju mensie a opat nie su nafukovacie.....Mate niekto zo vsetkych spomenutych kocikov, ze by ste mi rozriesili moju dielmu?
Poprosim vyjadrit sa len k spominanym znackam, ine ma neoslovili bud funkcnostou, alebo cena bola uz total prehnana.
Dakujem

xyxy
3. mar 2009

Ahoj.my mame V4 a sme spokojni.predne kolesa su male a umele ale zadne su velke a nafkovacie.vanicka je velka.maly mi tam vosiel aj s fusakom(tym starym co sme este my mali 🙂 ).uz sme v sportaku a ten je tiez dobry len sa neda polohovat chrbat len cela sedacka.avsak nasmu malemu to vobec nevadi.uz skoro sedi. Inak my sme na dedine a v pohode.dobre sa ovlada.a ak ti mozem poradit chod kupovat do Madar. al. Polska.
V4je poliak ale ten lepsi.aj ja si myslim ze je zbytocne davat za kocik 20 litrov aj tak ho budes pouzivat max. 2roky. ostatne kociky nepoznam co spominas.

tehula
autor
3. mar 2009

xyxy, dakujem za rady a skusenosti. Predavacka k V4 tvrdila, ze je Cesky, montovany v Cine, poukazala v porovnani s byv. V3 na vylepsienia na V4, co sa mi fakt pacilo. Vraj sportova cast je trosku zvacsena v porovnani s V3, kolesa sa mi tiez pozdavali, jedine, na co muz upozornuje je, ze su uchytene nitmi a nie srobovane, teda ak sa to zlomi, neda sa len koliesko vymenit, ale treba cely kocar reklamovat. Ty si s V4 jazdila aj po snehu trochu? Mate aj tu autosedacku? Co na nu hovoris? A este sa spytam na farbu aku mate? Je pravda, ze na tu zelenu ide velmi hmyz, nevies?

Ostatne, co som uviedla su v podstate len v trolinku vyssej cenovej kategorii, najma ak by som objednala mimo Slovenska.......o 20 a viac tis kocikoch neuvazujem, preto zrovnavam prave tieto

tilly
3. mar 2009

hauck nemci
haberkorn tuším rakušaci
ABC nemci
babypoint by mal byť poľský, aspoň čo si pamätám, tak na výstave ich rovno aj predávali poliaci...

brala by som hauck alebo abc 😉

kočíky sú predpokladám tie dizajnovo tie isté, len výrobca je iný, tak potom hauc alebo abc, podľa ceny 😉

tehula
autor
3. mar 2009

tilly, dakujem za tipy, cize aj ten Haberkorn by si vylucila?
Cenovo vyjde Hauck asi lacnejsie, najma ked sa objedna mimo SVK, v cene je vanicka, sportiak, sedacka, nanoznik a taska
U ABC je jedno, ci zo zahr objednat, alebo na SVK kupit, vychadza cenovo rovnako radovo asi o 4-5tis drahsie, lebo v cene kocika je len vanicka a sportiak s nanoznikom. Sedacku treba dokupit. a tazku som ani neratala.....no zda sa mi vanicka u ABC mensia ako u toho Haucku

xyxy
4. mar 2009

ahoj.my mame cerveno cierny.a v snehu ide dobre ked zaaretujes kolieska.vajicko je dobre aj velke.mne sa paci.inak tie male kolieska ked sa pokazia daju sa vymenit.sada stoji cca 450sk.my sme kupovali na www.samo-kociky.sk.ale urcite chod kupovat mimo SK.v madar.vychadza V4hlboky+sport.) 6500sk.

tilly
5. mar 2009

hauck som mala, iný typ, bol to dobrý kočík... asi by som sa podľa ceny orientovala... a to maďarsko je dobrý tip, hlavne teraz pri tomto kurze...

tilly
5. mar 2009

každopádne si treba kočíky vyskúšať, omakať, trošku s nimi pojazdiť po predajni 😉

tehula
autor
11. mar 2009

takze sme zuzili vyber na Haberkorn a ABC Design Condor 6
Mate niekto dalsi s nimi skusenosti?
Haberkorn sme ale nevideli nazivo, lebo v BA som ho este na predajniach nevidela. Viete poradit, kde ho odskusat?

kika777
13. mar 2009

Ahoj Tehula, skús pozrieť stránku prenasedeti.sk a priamo sa skontakovať s tou pani, čo ich tu predáva, alebo ísť do Šale alebo Hornej Kráľovej

muska
23. apr 2009

Ahojte. My mame Hauck Apollo All 4 in one. Zatial iba odparkovany, kedze babo sa ma narodit kazdym dnom. Objednavali sme cez net v CR, nakolko v SR ho v tom case nemali. Vysiel nas 400 Eur. Kolieska su velke, nie nafukovacie, kocik je lahky. Vanicka vyzera byt dosatocne velka -najma na dlzku a sportova cast sa da polohovat do lahu. Zatial vyzera dobre, prakticku stranku este neviem posudit 😉

bzucica
3. jan 2010

Prosím poradí niekto, kde sa dá kupiť v okolí Banskej Bystrice kočík značky Hauck Apollo 4 All in.

janina.m
7. mar 2010

ahojte, chcem vas poprosit o skusenosti s kocikom Hauck apollo 4 all in one 😀
Dakujeeeem! 😵

muska
10. mar 2010

Ahojte! Ako som uz pisala, mame kocik Hauck Apollo All 4 in one. Moje skusenosti su asi take, ze je to kocik do mesta (teda skor chodniky, cesty), je pomerne lahky a nam sa zmestil do kufra auta podvozok aj vanicka. Material sa mi zda pomerne odolny, ale do autosedacky odporucam na leto nejaky potah, mala sa nam v nej potila, ked boli horucavy. Co sa tyka rozpatia koliesok nemala som problem vojst do akehokolvek vytahu alebo prejst aj cez uzsie dvere. Rucka sa da nastavit aj pre vyssie osoby, takze aj vysoki oteckovia mozu veselo kocikovat 😉 . Kocik sme pouzivali iba v lete, aj to iba vanicku, takze neviem posudit ako sa s nim jazdi v snehu. Museli sme kupit druhy kocik, lebo rodicia sa odstahovali do rod. domu a my sme tiez zahajili radikalnu rekonstrukciu zahrady, tak potrebujeme nieco "terennejsie". A este snad, ja osobne by som uprednostnila prenosnu tasku ako vanicku v pripade, ze mate take strme schody doma ako my 🙂 . Z toho dovodu kocik aj predavam, ak by mal nahodou niekto zaujem. Tolko moje skusenosti, ak by vas este nieco zaujimalo, napiste, pokusim sa odpovedat.

kraviatko
10. jún 2010

Ahoj muska.... našla som náhodou Tvoje info, že predávaš kočík hauck apollo 4 all in one, hľadala som rôzne po internete ale neviem sa dopátrať koľko je vnútro vaničky šírka a dlžka ... totiž mne sa má narodiť bábatko začiatkom novembra ... ďakujem

muska
22. jún 2010

Kraviatko, kocik je uz predany, takze premerat to nemozem, ale ak si dobre pamatam, tak vanicka mala rozmery 77 x 32 cm 😉

micurka
22. feb 2011

Ahojte 🙂 No práve ja tiež zvažujem Apollo kočík od Hauck-u ... pozerala som aj Malibu, ale to je strašne malé čosi... takže... Do mesta ideálne???