Kúpiť kočík Atlantic?

danielka11
22. apr 2008

S mužom sme moc vysoký a kôli výške nám veľa kočíkov nevyhovuje. Chcela by som si kúpiť s vaničkou do ktorej ide aj taška, pretože byvame na 3 poschodí bez výťahu a s vaničkou sa mi dieťa lepšie vynesie keď spinká,ako ho mám budiť. Chcela by som aj s prehadzovateľnou rúčkou. Pozerala som teraz bazáre a veľmi veľa žienok predáva kočíky s hlbokou vaničkou plus športová verzia už po 2-5 mesiacoch, myslíte si, že sú s nimi neni spokojné?

sasiki
22. apr 2008

Ahoj, ten kočík vyzerá fajn, musíš ho odskúšať v predajni. A prečo sa menia kočíky??? No ja som sa nevedela dočkať, až prejdeme na športový, lebo sme mali poľský, ktorý nám bol ťažký, pomaly sa skladal - a ťažko do auta. Športový je ľahší, zložíš ho na placku, ľahko sa s ním manipuluje. Ale ak si vyberieš ten správny kočík, nebudeš potrebovať športový 🙂 Niežeby mali byť všetky poľské šmejdy, ale to je moja skúsenosť. Moja kamarátka bola so svojím spokojná 😉

danuska24
22. apr 2008

nam poradila predavacka coneco, vravela ze atlantic je tazsi, a co sme porovnanali s kamoskou kt. ma atlantic tak ma sirsi rozchod kolies a niekde sa ja mam problem ,,vtrepat,, do dveri.

kkatrina
22. apr 2008

danielka mne tieš poradili coneco V3 a tiež som pôvodne chcela atlantic - neviem či bažíš po tom istom čo sa mne páčil ale ja keď som ho zbadala naživo tak by som ho nechcela ani zadarmo ☹

coneco je fajn a ľahko sa skladá, prvý som mala 3 kombináciu športový a nikdy viac 😉

a kamoška sa po 5 mesiacoch zbavila breakera lebo pochopila to čo som do nej celé tehotenstvo húdla a teraz ma šporťák chico c 3 a je nadmieru spokojná.

dzidzuska
22. apr 2008

Ahoj ja mam implast bolder 4 aj s fusakom takze v nom sme maleho bez problemu ńosili muz ma takmer 2 mestre tiez som hcela vyssi teraz ho ideme predat a mam vyhliadnuty iny aj ked ma sportovu verziu ktoru teraz vyuzivame...ja som taky typ ze potrebujem zmenu idem kupovat uz 3ti kocik 😀

mouse
22. apr 2008

dzidzuska, ako si spokolna s bolder 4? Ako sa s nim manipuluje? Nie je moc tazky? Pytam sa preto, lebo zvazujeme, ze ho kupime. Este vahame medzi nim a moon S4.

dzidzuska
22. apr 2008

no je celkom fajn nie je najtazsi ale zase da sa kupit aj lahsi ma natacave kolieska ide lahko.Som s nim spokojna lahko sa sklada aj rozklada,lahky system upevnovania vanicky, super vetracie okienko to sa mi strasne paci.mam ho aj v albume

mouse
22. apr 2008

Vdaka dzidzuska 🙂 . Poslala som Ti IP.

stresmenka
19. máj 2008

Ahojte, vie mi niekto poradit chcela by som kupit kociar Atlantic, ale vraj nevojde do felicie a mi hodne cestujeme. Vie mi niektora z vas poradit ci je to pravda 🙂 dakujem

alami
19. máj 2008

nemám tento kočík ale mám felíciu 😀 😀 😀 a raz mi jedna kočka spomínala, že atlantic sa jej nevojde do výťahu - na šírku. ja vojdem do výťahu z kočíkom v pohode a do feldy dám na šírku kočík len tak - tak. Takže predpokladám, že sa tam ten atlantic nevojde
Ale - ak dáš na trvalo preč z kufra tú dosku - či ako to nazvať, čo zakrýva kufor, tak ho tam možno postavíš v zloženom stave bokom - teda, že bude ležať na dvoch kolesách a dva mať hore - ja to tak robím a je mi to jednoduchšie 😉 - ale neviem, či je to možn= urobiť s atlanticom - neviem, ako sa skladá

gulicka
19. máj 2008

danielka, aj ja som povodne chcela atlantic, ale ked som ho videla "nazivo", rozmyslela som si to kvoli malej vanicke. Cakam babo na zaciatku oktobra a chcem, aby mu v tom kociku-vanicke bolo pohodlne pol roka, prip. dlhsie, kym sa neposadi. Potom sa moze dat aj sportova verzia. Ale neviem si predstavit ako sa do tohto kocika da zmestit 5-7mesacne babo naobliekane a vo fusaku. Tuto nevyhodu spominali aj baby tu na MK, v teme "polske kociky", alebo take cosi

gabuliik
24. máj 2008

Baby a čo takto x - lander ? Ja sa tiež rozhodujem medzi atlanticom a x.landerom. No fakt neviem.

zuzanat
25. máj 2008

ahojte, ja mam atlantic a som s nim zatial velmi spokojna! super sa s nim manipuluje, je lahky. do vytahu sa nam v pohode vojde, len s cestovanim je to komplikovanejsie, mame fabiu, tak vanicku davam na sedadlo a kostu kocara do kufra, ale musim dat dole zadne kolesa, lebo su velmi velke. alebo vanicku do kufra a kostru na sedadlo.

abetka
26. máj 2008

ja mam atlantic a som spokojna. my mame corsu a nadavam dolu ani velke kolesa. V pohode sa mi zmesti ,len tie mensie kolieska musia byt odistene.Mam ten zeleny a som fakt spokojna. BBol za rozumnu cenu ale chyba mi , ze ma len fusak a nie aj nanoznik.

gabuliik
26. máj 2008

Baby, má tu niektorá x-lander? Ozvite sa. Potrebujem ho súrne porovnať s Atlanticom.

jahodka11
26. máj 2008

gulicka, my mame abc design roedo a som max spokojna, vanicka je vacsia ako ostatne a nas maly je tiez vacsi a vanicku sme pouzivali pol roka....aj teraz by sa tam zmestil, ale mam uz sport verziu...chcela som zmenu...🙂 a snazim sa ho aj tak predat a cchem si kupit iny....asi moc vymyslam, ale jednoducho chcem druhy kocik....len aby som s nim bola potom tiez tak spokojna..... 🙂

zabka1003
30. máj 2008

Pridávam sa..máme Atlantic, a som veľmi spokojná!
My máme auto opel kadet, trojdverový(!) a kočík aj s vaničkou doňho vpraceme..takže do iných áut vojde úplne v pohode.. a do výťahu vojdeme tiež..
takže môžem len a len odporúčať..

zabka1003
30. máj 2008

ozaj a vanička je v pohode, lebo Nelka bude mať pol roka a ešte máme asi 10 cm na výšku miesta..takže vydrží, kým dieťa sedí..

pinco
1. jún 2008

Gabulik, kamoska ma X-lander a zatial si ho len chvali. Jedina vada je na nom ta, ze s nim neprejde cez vchodove dvere panelaku, tak musi otvarat vzdy aj to druhe kridlo. Lebo tam su tie zadne kolieska tak sirsie od seba ako predne. Ja som si ho skusila pokocikovat, tak je taky obratny a vyzera dobre. Ale ja potrebujem nieco lahsie a moc sa mi ani tie velke kolesa nepacia. Ale ty sa rozhodujes asi medzi Atlanticom a x-landerom, tak rozdiel bude asi v cene. Mozno tie materialy su na x-landeri kvalitnejsie, ked je drahsi. Neviem ako su na tom s vahou....

gabuliik
2. jún 2008

Tak dík za radu,v piatok som kúpila x-landera. Mali sme možnosť porovnať Atlantic a x.lander a teda poviem vám, x-lander je pevnejší a myslím,že aj kvalitnejší. Preto tá cena. Ale každý má iný názor-aby som niekoho neurazila. Keď som chytila Atlantica,tak sa celá tá konštrukcia trepala aj s vaničkou. X-lander bol v pohode. 🙂