Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

hana99
13. apr 2010

Ahojte!!

tak výběr kočárku je u nás jasný pořídíme stejný jako u prvního dítěte tedy Jané slalom... teď samozřejmě řešíme kde koupit nejlevněji..takže mě zaujala tato debata o koupi kočárku na německých stránkách.. určitě to tu už bylo ale můžete pro mě: dají se převést za kočárek peníze i když nemám zřízený devizový účet?, ale klasiku u ČSOB??? tedy v korunách?? ale pokladky k platbě asi posílají v eurech že?? tak s tím převodem fakt nevím...kolik stojí převod?? a jak je to s reklamací??... můžu servisovat v době záruky i tady v ČR bezplatně?? nebo musím v Německu?? ...díky moc za veškeré info...

zuzu_z
13. apr 2010

Hani převést penízky určitě můžeš, ale poplatek tam bude...nevím kolik. Já jsem si kvůli tomu zřizovala účet Paypal, který je zdarma a převod mě nestál vůbec nic, mám mBank a neplatím poplatek za převod. Pokud bys měla Payp. účet, tak bys myslím platila tolik, kolik platíš běžně za převod na účet v jiné bance. Mně to za tu úsporu stálo, ale jen můj názor.
Reklamaci jsem zatím řešila dvakrát, v případě obaby teda, jednou hned jak přišel, byla ulomená pumpička - poslali okamžitě novou...stačila jim fotka,možná by ani nemusela být. Vše řešeno mailem, německy neumím, anglicky umí oni a velmi dobře. Podruhé se nám rozpadla osa jednoho kolečka, také okamžitě poslali novou osu, bez poplatků, nez problémů. Jsou hrozně milí a ochotní... kam se na ně podle mě hrabou čeští prodejci 😉 reklamace v Česku možná není, tedy ta bezplatná, Handy je na to, když si koupíš kočárek jinde než v ČR vysazená, hned to nazývají neoficiálním dovozem a opravu neposkytnou... Lovelybaby v Jihlavě opravují, ale na tvoje náklady.
Já jsem s nimi neměla žádný problém, spoustu ušetřených penízků se mi hodilo a nelituji 😉

vorllinka
14. apr 2010

Hani já mám taky jenom běžný účet u KB, šla jsem tam a paní mi se vším poradila. Do Eur si to přepočítají a tobě strhnout normálně české koruny. Jde to 😉 Platila jsem necelé 300,- a do dvou dnů byly peníze na německém účtu 😉 S reklamací je to horší, ale přinejhorším si tu opravu zaplatíme. Případně se budu snažit to nějak vyřešit s o-baby, ale to budu řešit až něco takového nastane.

Jinak nám včera z o-baby přišel kočárek (objednávali jsme ho o velikonočním pondělí) a všechno je v naprostém pořádku 🙂 No a o tom, že kočárek je nádherný se asi nemusím zmiňovat, co? 😀

vorllinka
14. apr 2010

holky a zeptám se - dostaly jste ke kočárku i plášťenku na hlubokou korbu? Já jestli jsem dobře koukala tak jenom na sporťák..

hana99
14. apr 2010

hoky moc děkuju za info.. no já bych do něho šla ale manžel ořád váhá že s tou relamací by přépadně byly problémy... a ještě malý dotázek kolik stojí poštovné ???

moc děkuju moc se nám líbí amazon tak snad manžela nějak přesvědčím.. ty ušetřené penízky by se nám hodily jinde 😉

kapr
14. apr 2010

vorli a co tedy nakonec vyhrálo? nebo spíš jaká barva?

vorllinka
14. apr 2010

hani poštovné do čr je 5,9 euro.

kapr máme doma slaloma 2009 s korbičkou v barvě stylon. A autosedajdu 2010 v té samé barvě 😉 Co ta pláštěnka holky? 😉

petule12
14. apr 2010

volinka - v ceně je pouze pláštěnka na sporťák
na korbičku jsme si objednávala zvlášť - cenově to vyjde stejně jako tady
a dá se koupit i nějaká univerzální

petule12
14. apr 2010

tak se mi podařilo u nás objendat k jane 09 bohemian také fusak bohemian - takže budeme pěkně sladění 🙂

hana99
14. apr 2010

tak já dneska viděla na živo Jané amazon a je fakt úžasne!!!!!!..no v obchodě za něj chtěli 21000,- 😨 😨 😨 ..tak snad opravdu zvítězí do Německo..

kapr
15. apr 2010

hani dá se sehnat i za 19.500 trojkombinace včetně zimního nánožníku na sporťák!!!!!!!

petule12
15. apr 2010

hani - v tom německu tě opravdu vyjde o dost laciněji
komunikují opravdu skvěle a co psali holky tak s reklamacemi taky žádný problém
🙂

kapr
15. apr 2010

peti a za kolik to vyjde teda ?

petule12
15. apr 2010

no dvojkombinace tj. sporťák s taškou, pláštěnkou, košíkem a pumpičkou + hluboká korbička - 13000,-
klasická trojkombinace by měla vyjít do těch 17000
dle kurzu
mluvím o 2009

kapr
15. apr 2010

Fakt? No tak to je super cena 😉 To jsem ani netušila

mmmk
15. apr 2010

Hani, mam amazon z Nemecka, uz s nim jezdime a je fakt skvely a krasny 😵 A levnejsi jsem ho nenasla ani na spanelskych strankach vyrobce.

petule12
15. apr 2010

mmmk - tak já si na ježdění musím ještě počkat 🙂 ale drandila jsem chvíli po bytě 🙂

mmmk
15. apr 2010

Petule, nepopiram, ze jsem si kocarek taky vozila po byte. Pro predstavu o budouci hmotnosti s ditetem jsem v nem chvili vozila i nasi psindu, ale nebyla dostatecne nadsena jako ja 😀

kapr
15. apr 2010

mmmk gratuluji k narození 😉 a kabel stále hledám, ale brzo určo najdu 😉 Abys věděla že s fotkama na tebe myslím 😵

zuzkagonos
15. apr 2010

Máte niekto ku kočíku aj slnečník? Chcela by som si kúpiť nejaký univerzálny (Jane je príliš drahý), ak máte hoďte nejaký link. Díky 🙂

hana99
16. apr 2010

já jsem měla u Jané slunečník univerzál za nějakých 290,- a v pohodě ....

tak jsem pečlivě proletěla ty stránky německé a ten amazon mají jen bez autosedačky 😒 tu jsem tam nikde nenašla.. za ty jejich akční ceny celou sestavu 599 euro mají zase jen barvu černou, modrou a červenou...takže zase nic 😒 ..takže pořád váhám 😒 😒
kdyby ta červená aspoň neměla černý podvozek..tak bych možná do ní šla ale takhle...áách jo

vorllinka
16. apr 2010

hani a viděla jsi ten černý podvozek naživo? Mně se to dřív taky nelíbilo a pak jsem to viděla naživo a bylo mi líto, že to dělají jenom v kombinaci s červenou. Čekat holčičku tak do toho určitě 🙂)))

mmmk
16. apr 2010

Vorllinka, kamaradka ma na kluka ten cerveny a divny mi to teda vubec neprijde 😉

Kapr, to jsi hodna 😵

hana99
16. apr 2010

vorlinko na živo jsem ten černý podvozek neviděla ale myslím si že se musí pěkně ošoupat a to by potom vypadalo dost blbě ale možná že néé nevím jen dedukuju..

taky se mi nelíbí v těch hlubokých korbičkách ten vnitřek černý chtěla bych světlejší... a ta červená ho má právě černý ...mě to přijde hrozně tmavý

vorllinka
17. apr 2010

mmmk mně by štvalo, že by si každý automaticky myslel, že máme holčičku a všem to vysvětlovat.. Ale jako když se to tak někomu líbí, tak mi to taky divný nepřijde, ale já jsem v tomhle prostě asi konzerva 😅

hani s tím odřením máš asi pravdu.. 😕

hana99
17. apr 2010

vorlinko manžel u prvního miminka vybral jané modrý.. tak nějak jsme předpokládali že to bude kluk protože u nás v rodině se rodili zatím samí kluci... no samo že to byla holka... ze začátku je fakt že každý kdo nás potkal : jé tak máte kluka.... néé holku... ..

a teď to bude zase překvápko takže modrý ani červený nechci... pak zbývá v celém kompletu na o-baby ten černý a to mi přijde děsně smutný nevím... takže bu´d vemu ten amazon a někde seženu ještě autosedačku nebo nevím.... pořád se dívám jestli třeba neobnoví nabídku i v jiných barvách ale je to už asi vyprodané za tu úžasnou cenu 599 euro za celý komplet.....

vorllinka
17. apr 2010

hani a bohemian se ti nelíbí? Ten tam taky mají, celý set. . 😉

hana99
17. apr 2010

no ten už se nám zase tak nelíbí protože má právě v hluboké koribčce vnitřek tmavý.. mě se to jaksi nelíbí chtěla bych světlý a to má ten amazon a už je taky dražší ta oranžovo šedá sestava....

nakonec jsme se domluvili že vezmeme ten amazon bez autosedačky... tu mám po první dceři / nejde dát ale na tento podvozek/ a koupím ještě manducu na přenášení.. ono stejně u nás ve většině obchodů s kočárkem nemůžete a v supermarketu na nákup tlačím vozík takže ruku na kočár a ještě k tomu první dcerku už nebudu mít..takže tu manducu asi využiju víc...miminko na bříšku v jedné ruce vozík při nákupu a ve vozíku první dcera 😀 😀 😀 .. no to bude sranda 😀 😀

hana99
18. apr 2010

holky prosím vás když vám z Neměcka posílali platební podmínky zaslali také údaje jako IBAN a takové údaje které budu potřebovat pro převod na přepážce... zjistila jsem že mi nepůjde převod udělat přes internetbanking protože částka bude v eurech....takže budu muset na přepážce...díky za info..

vorllinka
18. apr 2010

hani posílají to všechno 😉