Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

johnatanka
18. apr 2010

vorli - já měla na kluka 2 červený kočáry, ale už mně ta barva přešla... 😉

johnatanka
18. apr 2010

Tenkrát jsem byla poučena, že chlapečci v modrém a tmavém oblečení vypadají dobře na světlejším podkladu a holčičky v růžovém na tmavým kočáru 😉

johnatanka
18. apr 2010

ale to nebyl důvod k těm barvám, ten druhý jsem koupila, protože jsem neměla jinou možnost, první jsem měla černo červený, druhý už Jané Nomad barva Rojo

hana99
18. apr 2010

jéé díky tak super jestli posílají všechno..dnes objednám tak potom napíši jestli dorazil a kdy... už se móoc těším 😉 😉

vorllinka
18. apr 2010

johnatanko my budeme mít chlapečka v modrém v tmavě modrém kočárku 😵 Záleží co se komu líbí 🙂

hani super 😉 tak jsem pak zvědavá na fotečky 😉

karkule
20. apr 2010

Ahoj holky!!!
Prosím o radu!!! Pořizovaly jste do hluboké korbičky Jané 2009 nějakou matraci???? Pokud ne, tak co jste daly na dno kočárku?? Mám strach, že ty pásy budou tlačit do zádíček. Děkuji

ceja
21. apr 2010

ten pas sa da vybrat ak ho tam nechces a nepouzivas vanicku v aute namiesto sedacky. kym bola mala este prcek tak bola v perinke a potom tam mala naskladanu deku a fusak ale kedze uz sa oteplilo tak som jej vsetko vybrala, teda nechala som jej spodnu cast Jane fusaku (je tensi a zvnutra flisovy), ale asi jej aj to vyhodim, lebo dost sa poti a moze to byt prave tym spodkom fusaku. a teraz uz pomaly vytiahnem sportiak.. takze uz s tymi pasmi asi nebudem nic robit

vorllinka
21. apr 2010

karkule já chci pořídit matraci. a možná ještě přes ní koupím prostěradlo do kočárku 😉

mmmk
21. apr 2010

Karkule, ty pasy normale vyndej (protahni), jde to trochu tezko, ale kdyz to nepouzivas jako autosedacku, je to k nicemu. My mame na dne jenom takovy silny mekkoucky rucnik v barve kocarku. Je to delane tak, ze je to pro miminko ok a zadna dalsi matrace tam neni potreba 😉

bajciatko
24. apr 2010

maminy, ktore mate skusenosti s nemeckymi strankami.... Jane Slalom Pro maju len v troch farbach, z ktorych sa mi ani jedna nepaci, vedia dodat aj ine podla mojej poziadavky alebo predavaju len tie, ktore tam maju zobrazene.... je mozne, ze po nejakom case sa tam ponuka zmeni ci je stale ta ista, treba to castejsie sledovat, alebo sa to vobec nezmeni a nemusim zbytocne cakat? dakujem

bajciatko
24. apr 2010

a este jedna vec ma zaujima, niektore Slalomy maju taku makku vystelku a ine nie, od coho to zavisi?

katy1979
25. apr 2010

Bajciatko ak chces iba samotny sportak tak maju iba tie tri. Kebyze chces aj hlboku vanicku tak musis pozriet v setoch tam su komplety vacsinou 2009 a 2010.

bajciatko
25. apr 2010

maminy, kde sa da zohnat Jane 2009 len sportova cast naljacnejsie, ale tak, aby som si mohla vybrat aj farbu? na tych nemeckych strankach maju model 2009 len v modro zelenej, taka u nas nepripada do uvahy, radsej by som isla do sedo zelenej... viete mi poradit, kde ho zozeniem najvyhodnejsie? aj s prislusenstvom popripade, ale nemusi byt 🙂
dakujem

katy1979
25. apr 2010

Bajciatko skus sa opytat priamo v babylande ake maju na sklade. Popr. Na e-bay.de

hana99
26. apr 2010

holky kdy asi vám došel email od o-baby.de že jim přišla platba??... peníze se strhly ve čtvrtek..díky za info

vorllinka
26. apr 2010

Hani mně to přišlo za 2 prac. dny 😉

hana99
26. apr 2010

aha..takže peníze se mě odečetly z účtu ve čtvrtek...tak dneska nebo zítra jo...no jsem trochu nervózní tolik peněz tak aby se to někde neztratilo nebo tak

apollo11
26. apr 2010

Ahoj,
můžete mi poradit, který kočárek je lepší? Rozhoduji se mezi Jané Slalom pro a Casualplay s4.
Mou hlavní prioritou je, aby vydržel i nějaký ten terén - splňuje to např. Jané Slalom? Pak ještě uvažuji nad Bebe Confort high trek, ale tam prý je nějaké divné polohování...
Budu ráda, když se tu najde někdo, kdo může porovnat

vorllinka
26. apr 2010

apollo - casual má o dost menší sportovní část, u Jané se ti tam vejde i troufnu si říct dvouleté dítko. Korbičky jsou srovnatelné, ale casual je o kousek užší, podle toho jak jsem je viděla. Jinak kvalitou srovnatelné, dle mého neuděláš chybu, i když vezmeš jeden i druhý. Jané slalom do terénu je, má nafukovací dostatečně velká kolečka, takže toho se neboj. Stejně tak bych řekla, že je do terénu i Casual.

Bebe Confort high trek bych nekupovala právě kvůli té sportovní části 😉

apollo11
26. apr 2010

vorllinko, moc děkuji - přesně tak jsem uvažovala, hlavní nevýhodou Casual je, že je dost malý (jak všude čtu). A myslím, že u Jané slalom člověk neudělá chybu - aspoň doufám 🙂 Takže zatím vede

bajciatko
26. apr 2010

vorlinka, my sme tiez uz presli tolkymi kocarikmi, nam ide hlavne o sportovu cast, lebo mala uz ma 7 mesiacov, este je stale v hlbokom kociku (ten sme mali pozicany), tak sa rozhodujeme pre sportak a presli sme uz kdecim, nakonieco to vyhral Jane Slalom Pro, aj ked zo zaciatku by som ho vobec netypovala, kvoli tomu, ze je trojkolka, no vyhrali nafukovacie kolieska a hlavne priestor, tie ostatne ako sme poskulovali maju tie kolieska nic moc, neviem si to predstavit v snehu 🙂... uz ho len niekde zohnat za dobru cenu a je nas 🙂

apollo11
27. apr 2010

Ještě mám dotaz: jaký je rozdíl mezi adaptérovou a bezadaptérovou verzí?
A jaká verze je tohle? http://o-baby.de/katalog/jane/jane-slalom-pro-b...
(a jakou na ni můžu nasadit korbičku - chci totiž kupovat už nějakou z druhé ruky a nevím, jak poznám, co k čemu pasuje)
díky 🙂

veqa
27. apr 2010

apollo, to je bezadaptérová verzia, adaptérová sa robila tuším do r. 2006, od 2007 sú už len bezadaptérové 😉 na ten čo si dala v linku môžeš nasadiť korbičku aj r. 2008,2009,2007

apollo11
27. apr 2010

veqa, díky 😉 takhle je to o moc jednodušší, že člověk nemusí pořizovat věci ze stejné kolekce

kapr
27. apr 2010

jojo apollo. Je to přesně ten, co máme my. Reál v albíčku. 2008. korbičku můžeš nasadit jakoukoli barvu 2007,2008, 2009 to samé platí i pro autosedačku.

veqa
27. apr 2010

apollo, my ho máme tiež, ale vo farbe air, je perfektný, priestranný 😉 fakt odporúčam

veqa
28. apr 2010

kapr, akú to máš prosím ťa clonu na kočíku? zišla by sa nám nejaká 😉 ďakujem

kapr
28. apr 2010

Veqa s tím už jsme kočárek koupili. Máme ho z druhé ruky. Ale dá se pořídit přes mimibazar.
Každopádně je tam našitá vysačka kdo to vyrábí. Tak se ti můžu podívat. Jen se musím dostat ke kočárku. Máme ho zaparkovaný u sousedů 😵 ale to by neměl být problém. Chceš? 😉

veqa
28. apr 2010

🙂 jé, to by si bola zlatá...ďakujem, nemusí to ponáhľať 🙂

kapr
28. apr 2010

jasně 🙂