Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

bajciatko
22. máj 2010

katy, no ja som taka prestastna, uz sme v nom ako doma, dalsi uspesny den, zaspala v nom vonku u svokrovcov v zahrade, ani sa s nou nemuseli prechadzat, len ju trosku podrgali....
Bobket, Filipko ti uz sam sedka ked pises, ze sa neda uplne do sedu dat, nepoznam flyer, ale Jane 2009 ma celkom dost vysoky sed, teda danielka sama este nesedka, tak mne pride, ze ten sed je pre nu tak akurat....no ved uvidis, nam v nom danielka nechcela byt prve dni vonku vobec, ale teraz je uz proficka, kuka na svet, no uplne sa s kocikom skamaratila, co nas nesmierne tesiiii. Tak prajem aj vam, nech ste len a len spokojni 🙂 Daj potom vediet

bobket
23. máj 2010

bajciatko, flyer mal polohu do uplneho sedu ale ja som ju este nevyuzivala,ale mal taku polohu nieco medzi ze aj bol dost vysoko ale aj lezkal, no ved uvidim ked ho don posadim. Filipko uz sam sedka,aj ked teraz ho to prestalo bavit kedze objavil lozenie. Vcera ked manzel videl ako Filip prefrcal izobou za nasim psom povedal, ze sa obava ci nam v kociku bude chciet vobec sediet. lebo ako objavil to lozenie tak sediet ho az tak nezaujima. No ved uvidim. hadam bude kocik v utorok doma a potom budem dufam dufat aby neboli velke lejaky 😅 isto dam vediet a hadam aj ja budem aj nadalej fannynka slalomu,xixi

bobket
28. máj 2010

Ahojte! tak od utorka mame slalom doma a musim povedat,ze to je laska na prvy pohlad! Proste je uplne skvely 😎 a lutujem ze som ho nemala uz od sameho zaciatku! Este k nemu musim kupit predlyenu clonu a bude dokonaly 😀 Teraz su prechadzky proste lahoda a radost sa chodit prechadzat! 😉 Skvely kocik!!!!

ceja
28. máj 2010

babenky vy tu mate asi najlepsi prehlad... teraz som namontovala sportovu cast kocika a neviem, ci pasuje prsiplast, co bol ku korbicke aj na sportiak.. ak nie, tak mate original alebo nejaky iny? dakujem za pomoc

marusik
28. máj 2010

@ceja, pršiplášť sedí aj na vaničku, aj na šporťák 😀

bajciatko
29. máj 2010

@bobket vidiiiis, ja som ti to hovorila, ja som sa tiez zalubila do toho kocika a o tej clone uvazujem aj ja, lebo takto ho taham za sebou a na uzkom chodniku mam co robit, lebo ono to zodpoveda nazvu, robi to take slalomove osmicky 🙂

katy1979
29. máj 2010

Moj trik na tahanie. Chytit ho oboma rukami a tak tahat. T.j. Ako privesny vozik za sebou ci ako kon taha voz. Vtedy by mal ako tak drzat smer

veqa
29. máj 2010

bajciatko, tak super, že si maličká na kočík zvykla 🙂
bobket, však perfektný kočiar?! ja si ho nemôžem vynachváli... 😉
musím si aj ja kúpiť asi clonu, mám slnečník, a tú clonu čo sa dáva na priesvitné okienko na strechu som niekde stratila 😠 😖 takže clonu mi treba určite 😉

bobket
29. máj 2010

veqa, mas pravu je skvelyyyyyyy!!len skoda ye maly musi mat naladu aby mi v nom dlhsie vydrzal,ale aj v nom pospi 😉 ja som si clonu na priesvitnu cast uz objednala dufam ze pride uz buduci tyzden a este som objednala aj slnecnu clonu sunshine kids, sa mi paci ze je taka dlha...lebo ked malemu svietido oci alebo ked lezi a spinka a zasvieti naneho prudke svetlo taksa zacne dost hnevat. teraz som dala na budicku plieku ale ked tu strasne fuka a aj ked ju mam prichytenu tak mi ju strhava na bok a tak tak radsej som zvolila tuto clonu, dufam, ze bude ok! 😉
katy, dobry patent na tahanie kocika, dobry napad 😵

bajciatko
29. máj 2010

@bobket bobket aj my chodime s plienkou, no bud ju Danielka strhne alebo nam ju odfukne

bajciatko
29. máj 2010

@bobket mas nejaky link na tu clonu? nechce sa mi hladat na nete

bobket
29. máj 2010

@bajciatko, jasne mam 😉 tu je: http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...
ale maju ju aj ine stranky,ale cena je tato rovnaka alebo drahsia. ak chces aj ine stranky tak mozem poslat 😉 maminy su s touto spokojne lebo ze je dlha a aj ked dietatko spinka a lezi tak je stale v tieni. su aj lacnejsie clony ale tato sa mi pozdavala naj aj za tu cenu ☹ no co uz....

veqa
30. máj 2010

bobket a náhodou tú clonu nemáš vyfotenú na kočíku? vyzerá to ok?

loginko1
30. máj 2010

....mne sa osvedčila táto http://www.baby-guenstig.de/Universal-Markise+f... , videla som ju už aj u nás v SR....

bobket
30. máj 2010

@veqa nemam ju odfotenu lebo ju este nemam, objednala som ju a kedze je v sade vzpredana musim cakat. ma im prist na sklad 7.6, a posielaju kurierom tak hadam osemho ju budem mat 😀
loginko ano aj tuto som uz videla ale neviem uz na ktorej stranke,ale mne skor vhovuje ina.mozno keby mam este korbicku tak by som uvazovala aj nad touto,ale na sportiak skor tu sunshine.

bobket
30. máj 2010

Baby potrebujem radu. Zadna brzda mi ide trochu tazko, da sa to nejako povolit? Stalo sa vam uz ze vam ta brzda isla tazsie?

bajciatko
31. máj 2010

podla mna ta brzda ma ist tak tazko, ja som si na to uz zvykla, opriem nohu o tu ciernu ruru a ide to lahsie 🙂

bajciatko
31. máj 2010

@bobket a vsade ju maju len ciernu? nam sa vobec nehodi :(, mame sedo zeleny kocik 🙂

bobket
1. jún 2010

@bajciatko videla som len ciernu ☹ a aj ja mam sivo zeleny,ale co uz lebo ja dazdnik nechcem 😉

bobket
1. jún 2010

no a co sa tyka tej brzdy tak mne ide brutalne tazko, sa bojim ze ked ju zabrzdim tak ju potom nedam hore 😅 raz som aj nemohla, musela som rukami 😖

veverka84
1. jún 2010

baby co mate kociky do seda super clona je na slalome kiddopotamus ja som ju chcela velmi ale ciernu a ta je vpyredana maju len modru a sedu je trosku drahsia ale je super, chodte do temy kiddopotamus clona a tam su aj fotky a tak co sme s babami pisali...

bobket
1. jún 2010

@veverka84 clonu som kukla a vyzera super,ale pre mna je to uz pase lebo clonu uz mam objednanu z aladina. Dufam, ze to nebude na kociku take strasne a mam model 2008 a ta siva je taka tmava nie taka svetla ako na 2009 tak si myslim ze ta cierna tak krucat nebude 😉 dufam.ale skoda ze som o tejto clone nevedela.....

veqa
1. jún 2010

tá modrá kiddd...... je krásna, tá by bola úplne na môj kočík, len tá cena 😨 dosť...
brzda ide aj mne tuho, ale radšej takto,akoby mala padať ako na ročníku 2007 😉

culicka
25. jún 2010

Ahojte.Potrebujem poradiť.Mám možnosť júpiť jane slalom neviem aký je to ročník ale farba je tyrkisovo pomarančová za 100 e.Tá pani ho už kúpila z druhej ruky a použivala ho rok a pol a pred nou nevie povedať koľko bol používaný ale povedala že má asi 4 roky.Len by ma zaujímalo či tieto kočiky aj ked majú štyri roky či sú ešte stále super či stým nemáte skúsenosť.Ja kočík mám casualplay S4 ale potrebujem ešte jeden na striedačku a hlavne aby bol väčší.Malý má 10 mesiacou a s S4 už nejako vyrastá.Poradte prosím ak viete .Ďakujem

kacka.l
25. jún 2010

Měla by to být kolekce 07, ale dej si pozor na padající zadní brzdu a vyšisovanou boudičku. Jinak je myslím v pohodě. Já měla kolekci 06. Mě vadil ten sed, ale v casualu je úplně stejný, možná o chlup lepší.

janefonda
6. júl 2010

ahojte, potrebovala by som poradit,
nas kocik nam zacal trosku vrzgat a to je v obehu len mesiac. Nemyslim pistanie koliesok, tie premazeme a je to ok, ale vrzgat, ked menim smer...Neviete nahodou co s tym?

veverka84
6. júl 2010

myslis teda konstrukciu ci ako?lebo mne trochu skripala konstrukcia napr. aj po hrbolcoch ked som sla a teraz ak osme dali sport. verziu uplne to zmizlo akokeby ta vanicka bola moc tazka na to...a teda kocik sportovy je omnoho lahsi ani neviem ze ho tlacim...

lupienok8288
7. júl 2010

Ahojte.Prosím,poraďte mi niekto kde by som zohnala nánožník Jane Amazon.Ďakujem

bajciatko
7. júl 2010

@lupienok8288 Ja ho mam z O-baby

petule12
7. júl 2010

@lupienok8288 - take jsem shanela, a kdyz si zadas na seznamu.cz do vyhledavace nanoznik amazon a pak co je skladem, tak bys mela jeste sehnat.