Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

bershka
20. mar 2011

baby, ja som mala najprv peg perego, ale predali sme ho. potom sme kupili jane slalom pro 2009 je uplne naj naj naj.. kebyze mam dieta aj za 20 rokov, tak by som si ho kupila

nina88
20. mar 2011

@bershka ahoj, aky perego si mala? GT3?

bershka
21. mar 2011

@nina88 ahoj, nie, mala som pliko P3, celu trojkombinaciu. nebol zly, ale male kolieska by som uz nechcela, bol malo priestranny, hlavne sportova cast. ked som malu narvala do fusaka a do kocika, tak sa jedovala,lebo tam bola natlacena jak sardinka... Ale pocula som ze Gt3 tiez neni buh vi co.. ze je moc velky, tazky a nie moc skladovatelny, napr. v malom aute.

standa82
21. mar 2011

Kúpim nový nánožník.na jane 2008.....

petule12
21. mar 2011

@standa82 - koukni se na mimibazar.cz , šijou tam hezké nánožníky na janéčka 🙂

standa82
21. mar 2011

Ďakujem

lillyzelvicka
22. mar 2011

@petule12 @apollo11 holky děkuju já jsem nad tím špekulovala a asi jsme měly to vajíčko i trošku dané blbě, takže teď už jsou tam ty nožičky trošku lepší.Ale budu se muset kouknout na novou do budoucna

petule12
22. mar 2011

@lillyzelvicka - no já jsem jí třeba dávala blbě, že jsem jí hodně postavila. Musí se jakoby víc podseknout do pololeže 🙂 pak se tam ty nožičky vejdou, kope do sedačky 🙂

apollo11
22. mar 2011

@lillyzelvicka tak tak, jak říká petule, trochu jakoby zaklonit, je to i pohodlnější pro prcka 😉

lillyzelvicka
22. mar 2011

@petule12 no přesně tak jsem ji dala i já a včera mi v ní malý usnul a ta hlavička mu klimbala tak jsem tam s tím hýbala a teď je to daleko lepší.Holky děkuju🙂

petule12
22. mar 2011

@lillyzelvicka - tak super 🙂

janulka21
22. mar 2011

Holky, máte tady někdo Jané Slalom Pro 2011? Jak je tam dělaná ta boudička? Na tom 2009 mě právě ta boudička odradila, jinak by byl perfektní. Ještě jsem koukala na Peg Perego GT 3, ale přijde mi hrozně velký a tenhle se mi líbí víc, ale chtěla bych ten 2011 vidět naživo tak hledám kde ho mají v Praze.

petule12
24. mar 2011

@janulka21 - na tom 2011 by měla být zase připevněná k tomu oblouku podobně jak bylo u 2008. Takže lepší než 2009 to uričtě. Měli by je mít v Malvíkovi nebo pak v Handy Praha určitě, to jsou přímí dovozci.

janulka21
25. mar 2011

@petule12 Díky 🙂, ale zbláznila jsme se nakonec do Peg Perego GT3 tak už ho máme doma a dneska jedem na prořádnou prochajdu 🙂))

petule12
25. mar 2011

@janulka21 - jo o tom jsme taky uvažovali 🙂 ale pro nás je moc velký a je fakt, že se mi pak potvrdilo, že bych se nevešla do výtahu k doktroce a na plavání a tak. S janéčkem to mám na milimetry 🙂
Ale jinak je to super kočárek 🙂

babo79
26. mar 2011

ahojte dievcata idem sa opytat neviete mi niektora pradit?Mame jane slalom pro a zacala nam vrzgat konstrukcia na pravej da sa to nejako odstranit alebo neviete noahodou popripadne stranku kde by mi mohli pomoct?

standa82
26. mar 2011

K 1.4.2011 predám vaničku Jane 2008- farba h59. K tomuto dátumu bude používaná 4 mesiace. Rozmer 80x40cm. Má Pro-fix system. Je homologizovaná ako autovanička pre skupinu 0, pre deti do 10 kg a dá sa pripevniť do auta na zadné sedadlá. Energiu absorbujúci material (polystyrén) po celej dĺžke vaničky a na bokoch pri hlavičke a
pleciach dieťaťa je unikátny na trhu. Celá vanička je skonštruovaná tak, aby bočný a zadný ventilačný system zabraňoval vnútornej kondenzácii Pridám adaptéry zadarmo k vaničke.

johnatanka
26. mar 2011

@babo79 mrkni na handy praha, určitě tam je jak odstranit nějaké vady 😉

babo79
26. mar 2011

@johnatanka dakujem uz som pozerala nic tam ohladne tohto neni..pokusil som sa napisat email na servis ale mi stale pisalo ze email neexistuje..ach jaj po pripade tam skusim crn crn.. 😉 😉

katy1979
26. mar 2011

@babo79 ked vrzga nastriekaj aj tie spoje na konstrukcii. nam to nachvilu pomohlo.

janefonda
26. mar 2011

@babo79 ako ti poradila katy , nastriekaj s WD olejom spoje na konštrukcii. Tie kovové všetky a potom zlož konštrukciu a znova ju vystri a malo by to byť ok. Ja som to tiež tak robila. Zatiaľ to bolo treba dva krát a máme kočík v plnom používaní 10 mesiacov.

babo79
26. mar 2011

@katy1979
@janefonda koceny dakujem pekne vyskusame dufam ze pomoze 😵 😵 a nahodou ked uz som tu medzi vami zhanam nanoznik na jane slalom 2009 vo farbe amazon neviete poradit kde by som ho kupila?dakovan

mzuzka
26. mar 2011

Ak mate niektora zaujem,mozem objednat takyto potah na Jane slalom 😵 blizsie info v IP

klaudis
27. mar 2011

ahojte maminy chcem sa spytat a zaroven poprosit o radu. pouzivam jane slalom 2008 uz takmer 2 roky a okrem jednej vady raz co vrzgali kolecka som nemala nic na kociku. Az teraz som si vsilma ze ta plastova strieska na vrchu sa zacala praskat a vznikaju drobne trhlinky , dierky a takisto zospodu som si vsimla 2 cm rez na potahu. zaruka mi konci o tyzden tak sa chcem poradit ci nemate podobne skusenosti ci sa daju take vady reklamovat. kupovany bol v kamenom obchode v piestanoch a oni zas kupili z babylandu v BA.dakujem klaudia

petule12
28. mar 2011

@klaudis - nevím, ale zkusila bych to. Mohli by ti vyměnit potah nebo alespoň boudičku.
Mělo by to vydržet.

sofiaella
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petule12
29. mar 2011

@sofiaella - super 🙂 sice dobrá rada, ale když máš dítě v 5 měsících dlouhé stejně jako korbička, tak ti menší fusak stejně nepomůže 🙂

zuzkagonos
30. mar 2011

@klaudis aj ja mám na tej strieške dieru 😢 skúsim to reklamovať do Nemecka - za skúšku nič nedám, len mi to bude trvať 😒

duppe
31. mar 2011

Ahojky 🙂 Nechci Vám sem jen tak vpadnout, ale vidím jak jste zběhlé "slalomařky" tak prosím o radu. Mám možnost a zájem koupit kočárek Jané Slalom. Jeden je kupovaný v roce 2006 a druhý je 2007. Můžete mi prosím napsat plusy, mínusy jednotlivých typů? Piště vše co Vás napadá, rozměry, brzdy, korbička atď...úplně vše, potřebuji se rozhodnout. Oba se mi hrozně moc líbí a až na barvu 😉 mi přijde že jsou stejné... (šedý je pořizovaný v r.2006-paní mi nevěděla napsat co je to za verzi) a ten černý/modrý má být verze 2007.

Hrozně moc jsem Vám vděčná za každou připomínku! 😵 😵

standa82
31. mar 2011

@duppe ... je úplne jedno, ktorý di kúpiš. Vaničky sú odlišné len na vonok, ináč rozmermi sú rovnaké a konštrukcia je rovnaká. Ja mám 2008 a tiež je iná len vanička.... 🙂