Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

bajciatko
29. apr 2010

tak na o-baby dostali sportak Jane Slalom Pro, super cena, ale taaaaa farba... boze, jedina, ktora sa mi nepaci.... neviete ci je sanca, ze tam dostanu aj amazon? ja ked som tam pisala (uz 3krat), tak ich odpoved je len taka co si viem pozriet aj na stranke (vzdy len aktualny stav) ... nevie niekto ako casto tam obnovuju ten tovar kocikov? ci mam cakat na amazon? alebo ho zhanat inde?

katy1979
29. apr 2010

Kfox zaruka je dva roky a s reklamaciou u nich problem nie. My sme reklamovali u nich rocny kocik a bez problemov...bajciatko podla mna nevedia a podla toho co sledujem ich stranky tak na amazon samotny sportak by sa nacakala. To v ponuke asi nebude.

kfox
30. apr 2010

katy, tak to je super že sú taký ústretový. Prosím ťa a ty máš od nich tiež dvojkombináciu Jane Slsalom pro Coche? Lebo rozmýšľam ako dlho vydržím s vaničkou ako autosedačkou. Či sa mi neoplatí ísť do trojkombinácie. Našla som na o-baby jednu dobrú cenu 599 EUR na Jane Slalom Pre Buggy Active Formula. Síce je v červenej ale to hádam prežijem 🙂

katy1979
30. apr 2010

Kfox zatial sme jane neobjednavali ale beriem len dvojkombinaciu. My mame maxi cosi sedacku po prvom synovi a dve su mi zbytocne. Klasicke vajicko na zavisi ake velke budes mat mimco. Nam sa zmestil do vajicka do tych 8 mesiacov. Potom mu uz trcali nohy a hlava. Za tu cenu nemaju aj inu farbu. Mam pocit ze stylon tam bol za tu cenu tiez. Utopia sa stale drzi na 666 eur.

bajciatko
30. apr 2010

Katy, myslis teda, ze necakat na amazon?... , no ja neviem, este sa mi paci aj ten oranzovy 🙂

katy1979
30. apr 2010

Bajciatko ak mas cas tak cakaj. Alebo pozri ine stranky. Na ebay ho nemaju za normalnu cenu? Vidis ze na o-baby so samotnymi sportakmi je to to bieda. A to co tam aj je su starsie modely.

bajciatko
30. apr 2010

no ved toto, ako vlastne funguje o baby? odkial maju tovar? a ako casto ho doplnaju?... ebay nula bodov :(

apollo11
30. apr 2010

Tak je Slalom doma a jsem maximálně spokojená 🙂 super ovladatelnost, moc pěkný materiál potahu, variabilnost atd...

akorát jedna věc mi na tom přijde úsměvná. Výrobce uvádí odpružení zadních kol, dokonce ve dvou polohách. Neměla jsem ještě možnost to vyzkoušet, ale už od pohledu je přece jasné, že tam žádné odpružení není - aspoň ne to klasické, čím se rozumí odpružení třeba u jízdního kola nebo auta - tedy pružinou. V čem tedy jako to odpružení spočívá? třeba je to nějaký jiný systém, no ale to mi teda řekněte jaký 😅

kapr
30. apr 2010

mmmk ikdyž už máš objednáno, tak posílám slib 😉 třeba to bude k něčemu i někomu jinému 🙂)))

petule12
30. apr 2010

bajcatko - taky jsme koupili na o-baby.de dvojkombinaci a autosedacku jsme koupili starsi (stejne ji kazdy pouziva caa 9 mesicu). Strata vyjde 1500-2000 kc, objedvuji se docela casto. Rebel se da koupit i levneji.

kfox
30. apr 2010

Babenky, prosím Vás je autosedačka concord intense 2010 väčšia ako Jane strata? A sedí concord intense na jane slalom pro Coche? Nechcem aby bol malý v zime namačkaný v autosedačke jak sardinka 🙂

petule12
30. apr 2010

holky, nemáte některá návod na autosedačku jané strata? Koupili jsme starší a nemůžu nikde najít, by mě zajímalo co tam vše píšou. Kdybyste byla některá tak hodná a mohla naskenovat, byla bych vám moc vděčná.

bajciatko
30. apr 2010

Petule my sme kupili stratu z bazaru, nebol k nej navod, ale daj si do You Tube vyhladavaca a urcite tam nieco najdes...., je tam toho dost, tak snad aj to co hladas 🙂

frida
30. apr 2010

Ahojte kocky. Tak od dnes sa aj ja vytesujem zo sportaka Jane Slalom pro, kupovala som ho na o-baby, a uplne super, za tyzden bol kocik doma - od objednania. Naozaj je super, aj manzel pochvalil ked sme ho boli vyskusat vonku. Starsi syn tiez kocikal a riadne sa vytesoval. Super sa s nim manipuluje. Takze vdaka, lebo som sa rozhodla na zaklade tejto diskusie. Takze dufam, ze bude vsetko fungovat ako ma. 🙂

sofiaella
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vorllinka
1. máj 2010

sofi nevím jak se ta barva jmenovala, ale myslím, že byl v kolekci 2006. V kolekci 2007, 2008 a 2009 určitě nebyl 😉

bajciatko
1. máj 2010

frida a ktory si kupovala?

ajda74
2. máj 2010

Sofi,barva se jmenovala negro a byla to kolekce asi 2006.

luci_enka
2. máj 2010

ahoj holky, mame slaloma kolekci 2008, potrebovala bych poradit, nemam moc casu to hledat na netu v diskusich...

jakou plastenku na sportak pouzivate? my mame na hlubokou korbu plastenku univerzalni od Emitexu - ale netusim / nezkousela jsem / zda je mozne pouzit ji i na sportak... v pripade, ze ne, jakou na sportak pouzivate vy? existuje i nejaka univerzalni na sportak?

diky moc 🙂

kapr
3. máj 2010

luci na sporťák by měla být jiná a dá se koupit rovněž od Emitexu. cca za 150 kč.

luci_enka
3. máj 2010

diky za info, kapriku, zkusim omrknout net a pohledat ji 🙂

frida
3. máj 2010

bajciatko, kupovala som kolekciu 2008 - hnedooranzovu kombinaciu. 🙂 , viac tam ani na vyber nebolo - ale paci sa mi (asi by som ju brala aj tak - keby bolo z coho vyberat) 🙂 Nejako som vyberala medzi 2008, 2009 a 2010 a toto je vysledok. Pozerala som na zivo 2010 a tam naozaj je velmi uzka ta sportova cast pre mojho drobca, 2009 nemali na o-baby a zlakala ma aj ta cena (nikde inde som taku cenu nenasla). A hlavne je to uz moj 5. kocik pri dvoch detoch, tak som sa musela aj krotit. Ale tuzila som po trojkolke, tak ju konecne mam 🙂 sa vytesujem riadne 🙂 😀 su tam aj veci, ktore mi az tak nevyhovuju, ale len preto, ze pri inom kociku som bola zvyknuta na nieco ine. Zaklad je fakt v tom, ze super sa s nim jazdi a drobcovi je v nom pohodlne. 🙂

veqa
3. máj 2010

frida, krásna farba kočíka...my máme tiež 2008 (páčil sa mi viac ako 2009) a aj cena bola perfektná...my máme modrý, pre chlapca je nádherný 😀

bajciatko
3. máj 2010

No ja vyberam moj prvy sportak, uz som skoro kupila Peg Perego, no nejako ma osvietilo 🙂, mame Stratu vajicko a manzel ma najprv nabadzal na Jane golfac, ale uzky priestor sa mi zdal a ked som videla Slalom, tak mi viac nebolo treba..., mna na 2008 odradza hlavne ta makka vypln, taku mame aj vo vajicku a ja som z toho uz na prasky, to makke je stale treba napravat, krci sa to, no neviem, ja s tym nemam skusenosti z vajicka dobre, tak preto som sa rozhodla pre 2009, no uz sa na SR neda zohnat v amazon farbe, tak manzel ide v sobotu pren do Polska....

veqa
3. máj 2010

baciatko, ten vankúšik v 2008 v športiaku drží dobre, netreba ho stále naprávať, a malý má super pohodlnú opierku 😉 inak je to tam len tak vložené, tak sa to dá rýchlo vybrať, ale nám to tam vyhovuje

bajciatko
3. máj 2010

veqa a ked sa to vyberie, tak co je pod tym, moze tam bez toho babatko lezat, nie je to tvrde?

veqa
3. máj 2010

je to mäkké, polstrované, ten vankúšik je tam ako bonus 😉 aj bez vankúšika je príjemný. ten vankúšik je z bavlny, je to príjemné na leto...

hana99
3. máj 2010

ahojky!!!..tak mě dneska z o-baby dorazil kočárek v barvě amazon a v žádném případě nezklamal!!!!,,,,, je fantastický prostě super.. kdo ještě váháte s koupí přes tento internetový obchod tak neváhejte..super komunikace super rychlá dodávka...

jen malinkatý dotaz ta pláštěnka je pouze na hluboký nebo se dá dát i na sporťák ...nevíte náhodu......díky díky

veqa
4. máj 2010

hana, tá pláštenka je z takým "okiekom" na suchý zips? ak áno, tak je to aj na športový kočík 🙂

renabr
4. máj 2010

tá pláštenka je hlavne na športový kočík, lebo na hlboký nepasuje uplne dobre, ale dá sa dať v prípade núdze, aj ked ja ked som bola von, a zrazu nás zastihol dážd, tak vobec nebolo treba pláštenku, lebo tie kvapky uplne odskakovali, urobili sa z nich také guličky a vobec sa nevpili, len pekne stekali dole, ked dopršalo tak tie čo ostali som rukou normálne zhrnula a kočík bol uplne suchý...a mám utopiu...

tiež som objednávala cez o-baby, a neviem si vynachváliť, prišlo to rýchlo a kočík je super, tiež možem len odporučať... 🙂