Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

vladkaz1
20. jan 2010

no ved ked nebudu tak doplnia zasoby nie? 🙂

renabr
20. jan 2010

ja neviem, nebudu sa už vyrábať len 2010 ? podla mna kolekciu 2009 už len vypredávajú...lebo som písala na viacero stránok v čechách kde mali dobré ceny na utopiu farbu a odpísali mi že táto farba nie je a ani už nebude...

vladkaz1
20. jan 2010

No som zveddava ja chcem zeleny ,sakra mam chrobaka v hlave ze ho z dani kupim veru .. dufam ze sa nepreda za 2 mesiace .. 😖 potom pojdem pozerat bazare no co uz ...
A kde maju este dobre ceny ?ja chcem len 2 kombinaciu za tych 449E ,9E je tusim postovne .
Kocky na nete ho predavaju hrozne draho nasla az za 18 nast tis. 😔

renabr
21. jan 2010

za 449 € máš ale kolekciu 2008...

vladkaz1
21. jan 2010

ano viem ,ale je pekna 🙂 mozno bude dopredaj aj 09 ked ma nabehnut ta nova kolekcia ..

blani81
21. jan 2010

renabr- jakou barvu a kolekci sis objednala? Jak ti příde, tak nám ji musíš vyfotit a ukázat. Já jsem se tam dívala ty ceny jsou naprosto bombastické! To se s naším trhem nedá srovnat. Jak se vrátí segra z dovči, tak ji hned zaůkoluji a popř. se objedná.

renabr
21. jan 2010

objednala som utopiu, ale najskor som ju bola vyobzerať v obchode, aj ostatné farby, neviem sa dočkať, začiatkom buduceho týždna by mohol prísť...

oliver1
21. jan 2010

ahojte, ja som objednala včera, farbu bohemian, už sa strašne teším, skúsim aj ja vyfotiť 😉

blani81
22. jan 2010

oliver- ty jsis ho objednávala taky z o-baby.de?
Pak nám musíte dát vědět,já bych si z tama objednala taky

oliver1
22. jan 2010

Ja som chcela pôvodne z o-baby.de ale ja som našla jednu kočku na mimibazar.sk ktorej som sa pítala že v akej cene dá slalom (lebo nemala na nete konkrétné ceny) a vravela že dvojkombinácia čo chcem ja športový + vanička za 610 eur čo je drahšie než na o-baby.de ale som sa s ňou dohodla že mi dá faktúru na niečo iné a ja si to dám do uct čiže daň sa mi vráti a tak ma to bude stáť 495 eur čo je lacnejšie než na o-baby. Takto som našla najlacnejšie riešenie. Ja som nechcela vajíčko lebo to nám ostalo. Včera mi písala že na farbu bohemian treba čakať 2-3 týždne, ale nevadí máme čas, babo bude až v 22 arpíla ale som si to už objednala lebo sa bojím že nebude farba alebo kočík.

oliver1
22. jan 2010

Čaute, volala mi dnes kočka za kočík a vravela že už aj u nej to bude posledná objednávka na 09 lebo potom už len nové bude mať 2010, ešte dobre že som sa rozhodla skorej objednať, ináč som chcela len koncom marca.

renabr
22. jan 2010

jéj dnes mi písali z nemecka, že kočík je už na ceste, tak sa neviem dočkať 🙂

laskonka
22. jan 2010

Ahojte, ako vidim o-baby funguje, naozaj maju skvele ceny, ja som si tiez objednala bohemian 2009 3-kombinaciu a presne za tyzden od objednavky uz bol doma, tiez som to objednavala skor, lebo som mala informacie, ze aj kolekcia 2009 sa dopredava. Iny kocik by som nechcela.
Super je aj to, ze ked by som ho chcela predat, tak na nom nestratim tolko, ako ked by som ho kupovala na SR, ale predavat ho nebudem kedze planujeme po roku, roku a pol surodenca
🙂

vladkaz1
22. jan 2010

Oliver1. ak mozes posli do Ip kontakt na tu pani na mimibazar. alebo hod mi link chcem 010 kolekciu a hlavne chcem vediet predbeznu cenu ,rozhodla som sa ,ze zoberem len sportak novy, kedze ma uz sportak aj pro aj pritsmere jazdy ,tak kupim bud vloznu tasku, alebo vanicku zo starsej kolekcie .
2010 jane pro rebel som nasla za 12.500 ceskych tak som zvedava kolko bude tu na Eura .. 🙂

oliver1
22. jan 2010

vladkaz1 : http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4952380
Tu je link, ale prosím ťa ak by si chcela aj ty "inú" faktúru nepovedz že to máš odomňa. Ináč vieš že v 010 kolekcii je športová časť menšia? 🙂

vladkaz1
23. jan 2010

Ja nechcem tu inu fakturu 😀
Ano viem ze je mensia ,ale zas ovela krajsia ,uvidim jak mi popustia financie ,ak nie tak sa rozhodnem ked bude starsi model s vanickou 🙂

oliver1
23. jan 2010

Jasné , veď každému sa niečo iné páči, mne sa vôbec nepáči kolekcia 2010, farby sú pekné to je pravda 😉

vladkaz1
23. jan 2010

No ja som sa do neho buchla 😀 😀 😀 ,vanicka vobec ma neoslovila teda 2010 ,ale sportak je nadherny nadherny no nadherny a tie farby ta zlto zelena krasa 😀 sibe mi co?
NO ale mojemu muzovi sa nepaci a povedal mi vcera ze za sportak 480Eur je dost bez nicoho v podstate ,tak pretoho ho otravujem stale ,stale nech potom len povie ze nech si robim co chcem 😀
Ak bude cena nad ,tak ho urcite nekupim..

oliver1
23. jan 2010

No vieš čo môj manžel tiež povedal že je to veľa peňazí za kočík ale keď sme sa boli pozrieť v obchodoch na kočíky tak si vybral najdrahší 😀 , lebo ich tam začal skúšať a najviac sa mu páčil peg perego gt3 za neviem koľko tisíc, ale nakoniec sme sa rozhodli pre slalom lebo sme sa boli viackrát pozrieť na pp a prišli sme na to že je to síce nádherný kočík ale veľký jak hovado a máme malý byt, slalom je o niečo menší ale čo je hlavné pre mňa že je o dosť ľahší, keď ho budem chcieť sama poskladať atď. PP som skúšala v obchode , vedela som ho síce sama poskladať ale rozložiť už nie. Naše prvé dieťa malo kočík obyč z poľska úžasne ťažký 🙂 raz som ho skúsila poskladať , chcela som ho dať do auta, nevedela som ani páčkamy pohnúť tak som to vzdala. Teraz som si povedala že chcem dobrý kočík. Ináč väčšinou chlapy hovoria že je to veľa peňazí na kočík ale keby si oni mali kúpiť auto alebo motorku... že? 😀

vladkaz1
23. jan 2010

Oliver sranda ,moj rezignoval ,ze mozem si z Dani kupit kocik do tych 800E aky chcem ,hahaha no len chcem este doma vymalovat izbu, je treba, mame pocmarane steny a zas tolko inevstovat nechcem ani nemozem .
Mala mala x lander za 24 tis 😀 a kupili sme ho ale spod ruky za 12 nast a pred sme mali este Peg perego Milano ,potom Moon a nakoniec mame Britax 😀 ,Ale moj chce silou mocou x lander ja chcem uz krajsi ,lepsi kocik za tie peniaze a Jane sa mi vobec nepacil ,ale nakoniec som sa do neho buchla jak sa hovori 😀 😀 na piaty pohlad ,jak niekto do Bugaboo alebo tak ,tak ja do Jane 😀
Vybavu celu mame takze podla mna to nieje az tak extra moc tych 480E za sportak
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29700969&tab=1 tento by som chcela ,a bud si kupim vanicku lacnejsiu spod ruky ,alebo tu vloznu tasku a kamoska mi vanicku ponuka ze mi ju pozicia len oranzovu ,tak uvidim .
uvidim aku cenu daju na to O -baby myslim sa to pise,na to len cakam ci objednat od niekoho z netu ,ale jasnacka ze budu mat na tom nadhodene,alebo z netu O baby alebo cez e- bay,v aprili uz chcem mat kocik 🙂
Jaj a auto uz nemame ,byvam na prizemi ,vade chodim peso ,o vahu teda nejde ...
O kolko je tento novy model mensi nevies???
Ta pani sa mi vobec neozvala z mimibazaru 😔

oliver1
23. jan 2010

Neboj sa podľa mňa sa ozve, len dnes je sobota a možno nepracuje. Neviem o koľko je menší len som počula či čítala, aj s tou pani sme sa o tom bavili , lebo ona hovorila že už je taký že na dve strany, ale mne to je vlastne jedno, pre mňa je dôležité aby sa tam zmestil aj s fusakom v zime. Možno že keby bolo tak že teraz otehotniem a teraz začnem pozerať kočíky tak by sa mi možno páčila kolekcia 2010, ale ja už strašne dávno hľadám kočíky na nete, vlastne od vlani asi tak od septembra. A už som bola rozhodnutá pre pp gt3 potom pre casualplay s4 ale jane som už objednala. A teraz kupujem použité jane vajíčko pro rebel, ináč mi ostalo vajíčko od Olivera cam bye bye, teraz sa to snažím predať aspon za toľko za koľko kupujem jane.
A už si videla nový x lander xa? Mne sa páčia aj farby aj kočík ale za tie peniaze budem mať jane. 😉
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=7556601

vladkaz1
23. jan 2010

Oliver ,videla som ho na zivo ten x lander xa a mna tam stale drzi ta otocna sedanka pre aj proti 😀 ,pretoze nechcem na leto investovat do vanicky ,kedze rodim v maji a v zime uz budem mat Oliverka vo fusaku ,takze myslim ze sa v pohode zmestime ,ak nie predame no co bude to novinka ,uvidime .
Tie x landery maju teraz strasne hore to madlo ,to sa mi moc nepaci veru ,ja som mala xa a to bol velmi dobry kocik len tazsky ,materialovo na nom nic nebolo ani jedna chyba ... takze spokojnost velka ,len uz mi srdce pisti po tom jane 😀
Ozvala s ami ta pani ,ze ceny este nema a ze jej dojde kolekcia az v marci teda ponuka ,tak uvidime ,inak ma prekvapila lebo ten co som dala link na toho pana z ciech tak uz ma aj cenu stanovenu 🙂 na nase tych 480E preto chcem pockat co sa bude diat na O baby ,ci tam nebude nejaky fest vypredaj 😀 podla toho sa rozhodnem a ale chcem len 3 kolku a zelenu 😀

vladkaz1
23. jan 2010

A sranda je ze aj ja som rozmyslala nad casual play 😀 ,jane som mala a este jeden jaj maxi cosi mura ... ten odpadol hned 🙂

blani81
24. jan 2010

Jé holky my sme se segrou dívali na o-baby.de, ale nedopídily jsme se toho jestli je v ceně nánožník.
Kočárek si stama asi objednám, ale nevím jak je to s tím nánožníkem. Mám si ho pakdokoupit tady, nebo se dá přiobjednat ke kočárku?
Jak vám kočárky příjdou, tak dejte vědět. Já se těším i za vás.
8.2. jdeme na velký UTZ a když to bude v pořádku, tak si ho hned objednám 🙂

marfic
24. jan 2010

blani, nánožník k šporťáku nie je v cene, ale dá sa doobjednať a je lacnejší ako u nás
http://www.o-baby.de/agr/Jane-Apron-Kniedecke_2...
dokonca majú teraz akciu

vladkaz1
24. jan 2010

A na ceskom mimibazare jedna pani sije tie nanozniky 😉

mmmk
24. jan 2010

Marfic nebo i ostatni, jak se tam ten nanoznik pripevnuje? A jak vypada zevnitr? Je tam fleece nebo nejaka umela kozesina?

Blani, on ten nanoznik v cene toho kocarku neni, ale kdyz si ho k tomu doobjednas, usetris i tak, protoze normalne se, aspon tu v DE, prodava tak za 70€, ted jsem na ebay videla pouzity, co se prodal za 50€. 😉

marfic
24. jan 2010

môj sa pripevňuje na suchý zips okolo konštrukcie, mám stylon na nomada... materiál je taký nepremokavý, akoby šušťák, rovnaký zvonka i zvnútra, nánožník chráni proti vetru, na zimu musíš mať fusak alebo deku, lebo nehreje
ale keď ho pripevním, tak malý je ako v bunkri, aj celý kočík vyzerá ako tank 😀

blani81
24. jan 2010

Tak to je super. Díky moc za rady. Už aby bylo po vyšetřeních a mohla si ho konečně objednat 😉

oliver1
24. jan 2010

Čaute, ja som rozmyslala nad tým či kúpiť nánožník alebo ten drahší fusak, lebo ten drahý fusak vyzerá byť veľký a teplý, myslela som že by ten mohol nahradiť ten nánožník či nie? neviem nevidela som naživo ako vyzerajú tieto veci, podľa vás? Ešte by som chcela zohnať staršiu autosedačku čo pasuje na kočík ale nie moc drahú, jedna kočka predávala 2007 pro rebel za 45 ale to už kúpili ☹