Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

petule12
7. máj 2010
kajca50
7. máj 2010

kočky
ale vám poviem , že sme dobre kúpili z o - baby. POzerala som aj babyland a nedá sa to porovnať - ceny. Už len ten človiečik chýba v ňom ale aj to bude čo nevidieť. 🙂 🙂 🙂 🙂

barushka0404
7. máj 2010

Dobrý den,
můžu se Vás zeptat, je to trošku mimo ale snad mi poradíte. Koupila jsem kočárek Jane Slalom Pro verze 2006 po jednom dítěti. A bohužel se mi začalo viklat přední kolečko a celá konstrukce se tak divně viklá, je možné to nějak spravit nebo je to časové opotřebení. Nevím jestli máte někdo tak dlouhou zkušenost. Moc děkuji.

kajca50
7. máj 2010

barushka0404
zatiaľ nemám s tým skúsenosť ale niekde na predošlých stránkach je niečo o kolieskach tak skús pohľadať

tutifruti
7. máj 2010

Caute baby, chcem vás poprosiť o názor....
Rozdiel vo vaničke medzi rokom 2008 a 2009 je v tom, že rúčka v 2008 je súčasťou striešky... Rúčka pri 2009 je mimo, strieška je len spevnená.... Nestalo sa vám niekedy na 2009, že vam ju vietor podfukol, zdá sa mi trochu labilná....

A ešte niečo... Viete mi niekto povedať rozmer vaničky 2008 a 2009....
dik

ellisabet
7. máj 2010

Ahojte! nenapísali by ste mi presný link na tu stranku o-baby odkial ste si objednavali ten kočik Jane. Ja som našla len nemeckú stranku. Dakujem

katy1979
7. máj 2010

Ellis tak to je spravna stranka. Su to nemci

tutifruti
8. máj 2010

Baby, ved určite máte niektorá 2009.... ja uvažujem o farbe amazonia, akurát má trochu odrádza tá strieška, tam mi dajte prosím vedieť, či to nie je problém....

kajca50
8. máj 2010

tutifruti
rada by som ti pomohla ale ja som si kupila 2008 a môj názor , že akurát dizaj je trocha iný ale funkčnosť by mala byť tá istá a rozmer vaničky ak dobre čítam by mal byť 80x 40 u obidvoch rovnaká
ellisabet
daj si nemeckú stránku preložiť v googli a si tam

renabr
8. máj 2010

tutifruti, ja mám 2009, ale nemám žiadnu výhradu na striešku, je v pohode, neviem čoho sa bojíš? čo ťa odrádza?

tutifruti
8. máj 2010

Mne sa dizajnovo páči viac 2009, v podstate iné vylepšenie oproti 2008 nevidím, ale... Strieška v 2008 je pevnejšia, nakoľko jej súčasťou je ráčka, za ktorú sa dvíha.... 2009 má rúčku "pred strieškou".... Samotná strieška sa mi zdá menej stabilná ako v2008 a bojím sa, že pri veľkom vetre mi ju podfúkne....

renabr
9. máj 2010

v tej strieške síce nie je tá rúčka ale je taká vystužená, určite ti ju neodfukne, ani nepodfukne, ono to drží tvar...teda neviem presne čo myslíš tým že ti ju podfukne...a tá ručka sa dá dať aj dozadu aj do polky tej striešky, ako sa ti to páči...

hobit
9. máj 2010

ahojte, neviete mi poradit, ci pasuje autosedacka - vajicko Concord ion 2008 na Jane slalom 2008? Vopred vdaka.

ivika18
10. máj 2010

hobit, já mám concord ion 2009 na jané slalom 2008 a když jsem to objednávala z netu, tak jsem se před tím prodejce zeptala, jestli to na to sedí, kupovala jsem na ondalek.cz

bajciatko
11. máj 2010

Baby, ked ste si objednali kocik z obaby, tak vam aj dali vedit, ze vam ho uz posielaju? mne napisali, ze peniaze prisli a ked som sa pytala, ze kedy mi ho poslu, tak uz nenapisali nic.... viem, ze ho poslu, len uz sa neviem dockat 🙂

pani_haf
11. máj 2010

tutifruti-já mám slalom 2009 amazon a stříška je ok, je pravda, že jak je dole ten kloub, který roluje stříšku, tak je tam dírka a může foukat, ale v zimě máš stejně fusak, tak je to ok 🙂

bajciatko
11. máj 2010

pani haf aj ja cakam na amazon, juuuj, nech mi uz pride 🙂

pani_haf
11. máj 2010

bajciatko-amoazon je luxusní 🙂, hned jak mi přišel, tak jsem fotila jako divá a teď jsem z něj celá pryč a stala se ze mě nej propagátora jané ...koupila jsem si i ten jejich fusak ve stejné barvě a je opět skvělý, používám ho i teď, rozepnu ho na díly a ten spodní mám pořád v korbičce, ať je Honzušovi teploučko, přece jen je to počasí zrádné...

bajciatko
11. máj 2010

Pani Haf, vies mi nejaky link na ten fusacik poslat? dakujem

katy1979
11. máj 2010

Bajciatko pozri doplnky aj na obaby. Su tam aj fusaky

bajciatko
11. máj 2010

ano, len zrovna amazon tam nie je:(

petule12
11. máj 2010

bajcatko - kdyz si das na ceskem www.seznam.cz do vyhledavace jané amazon tak to to najde i obchody, kde maji amazon fusaky skladem. Cena není o moc rozdílna.

katy1979
11. máj 2010

Tiez si myslim ze ceny fusakov sa prilis lisit nebudu.

bajciatko
11. máj 2010

ten fusak sa da rozobrat na viacero casti?

pani_haf
11. máj 2010

klasické dvě, spodek a vrchní část, obojí na zip

hobit
12. máj 2010

ďakujem...ozaj to pasuje, uz som tu skusala...🙂

bajciatko
13. máj 2010

tak moj kocik uz putuje, vcera presiel z nemecka do rakuska, dnes je v madarsku 🙂, ktovie kam este zabludi kym sa dostane az ku nam domov 🙂

petule12
13. máj 2010

bajcatko - teda ty budeš míz zcestovalý kočárek 🙂

bajciatko
13. máj 2010

no dufam, ze mi ho velmi nevyhrkaju po ceste a zaobchadzaju s nim slusne 🙂

petule12
13. máj 2010

no jestli jde z o-baby de, tak se neboj, je to zabalené v docela pevné krabici, takže by to snad mělo být OK 🙂