Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

veverka84
26. júl 2010

ak mas model 2007,2008,2009 tak urcite 🙂

renabr
1. aug 2010

to vrzganie je asi normálne, to proste asi tak pracuje...ako ho používam už 4 mesiace, tak sa mi zdá že to vrzga menej a menej...hádam to aj prestane uplne, ono sa to podla mna vychodí alebo také niečo...

ikula2
1. aug 2010

ahojte chcem sa spytat na kocik jane dnes sme ho boli pozriet a zdalo sa mi ze predne koleso pri pohybe tak zadrhava je to normalne robia to kociky jane alebo tam treba nieco nastavovat?

renabr
2. aug 2010

moj nezadrhava, ale ked bol uplne nový tak tá kotúčová brzda na prednom kolese trochu šúchala no po dvoch troch prechádzkach to prestalo, ako by to sadlo a už je dobre... 🙂

katy1979
2. aug 2010

nam tiez vrzga konstrukcia nie je to sice nic strasne asi to nastriekam WD40. snad to pomoze.
nam zadrhava aj predna brzda, teda ak zabrzdim tak potom uz brzda nepovoli musim to rucne posunut po tom lanku. mazala som to snad 3X a stale to robi.

ikula2
2. aug 2010

@katy1979 tak to si ma nepotesila, ale neviem ci to nie je problem aj viacerych kocikov s rucnou brzdou 😒

katy1979
2. aug 2010

@ikula2 to je specialita jane kedze tam je kotucova. Ale v cykloservise si s tym hravo poradia. Predtym sme mali casual tam zasa po case rucna prestala brzdit.

ikula2
3. aug 2010

babulky chcem sa spytat na jane donho sa dava vlozka na sedenie ta je do kolko mes. a potom sa vybera a ako dlho tam moze byt dietatko

ikula2
3. aug 2010

este sa chcem spytat na polohovanie sportaku, dobre sa detickam v nom spinka lebo nejde uplne do lahu, neposuvaju sa?

bajciatko
4. aug 2010

@ikula2 nie, pekne sa v nom da spinkat, tohto by som sa nebala, je to trosku nezvyk prejst z vanicky, ktora je rovna do sportaku, ale neboj, drobcek si rychlo zvykne

ikula2
4. aug 2010

@bajciatko prosim ta da sa dat do protismeru jazdy sportak?

bajciatko
4. aug 2010

@ikula2 nie slalom pro 2009 sa neda, 2010 sa da, ale je mensi oproti 2009ke

ikula2
4. aug 2010

@bajciatko ten novy som videla a nezaujal ma prisiel mi dost uzky a nepriestranny. A nevies mi napisat ci 2008 sa da dat do laku a ci ten sportak sa da otocit. Lebo citam cele forum od zaciatku a este som na to nedorazila. Dakujem

bajciatko
4. aug 2010

@ikula2 o 2008 neviem vela, ja mam 2009, no viem, ze sa v niecom odlisuje od 08 ale v com? juj, to neviem
kukala si aj web stranku, ani tam si nenasla? a chces kupit len sportak ci aj vanicku?

ikula2
4. aug 2010

@bajciatko len sportak lebo my mame kocik, len nas sportak nie je na zimu maly je v nom nechraneny a v jane sa mi paci ze ma taku dlhu striesku.

bajciatko
4. aug 2010

@ikula2 aj my sme chceli najprv len sportak, lebo sme mali hlboky, ale nakoniec sme kupili cely komplet, ze pre druhe babo, ak sa podari 🙂, ak nie, tak predame, s tym, ze vanicku sme ani raz nepouzili, uz nam bola mala

ikula2
4. aug 2010

@bajciatko ja som tiez tak nad tym uvazovala ale teraz bol by to zasa vydavok a peniazky treba, tak som zostala pri sportaku

bajciatko
4. aug 2010

@ikula2 a novy ides kupovat?

ikula2
4. aug 2010

@bajciatko nie pouzivany pol roka, no dufam ze bude v poriadku takto som este nic take velke nekupovala

bajciatko
4. aug 2010

@ikula2 ale urcite bude, uz si ho aj videla, ci kupujes z ineho mesta?

ikula2
4. aug 2010

@bajciatko ved to kupujem a nemozem ho vidiet je to daleko

majula28
5. aug 2010

baby potrebujem radu....dá sa na jané nomad ročník 2007 nakliknúť vanička jané slalom pro coche? foto vaničky prikladám.......´dakujem za odpovede

zuzu_z
5. aug 2010

majulo jj dá, to je kolekce ¨2008, barva Air - jsou plně kompatibilní...

sofiaella
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sofiaella
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veqa
5. aug 2010

@ikula2 ahoj, ja mám 2008, do protismeru sa nedá dať, do ľahu sa dá takmer úplne 🙂 ten mäkký vankúšik môžeš vybrať, polstrovanie kočíka je aj tak super mäkké. ja mám farbu air a materiál je perfektný, taký hrubý šuštiak či čo to je, dobre sa udržiava...nešedivie ....

hobit
5. aug 2010

@sofiaella zvladnes to uplne v pohode, ja som to skladala sama...a prislo to velmi rychlo, asi tyzden to trvalo 🙂

zuzana39
6. aug 2010

Ahojte,prosím Vás neviete mi poradiť kde by som zohnala adaptér na starší typ jané slalom? Chcela by som si naň nakliknúť vaničku a potrebujem zohnať tie adaptéry.Dakujem.

vorllinka
7. aug 2010

Ahoj holky,
prosím Vás nedoporučily byste mi někdo nějakou clonu na kočárek Jané? Děkuji 😉

klara.t
7. aug 2010

Kamarádka má tuto http://www.babystyle.cz/doplnky-k-autosedackam/...

pozor, když jí tam dáváš, tak někdy odstává - jakoby kočár chtěl odlétnout 😀 . Je na to figl. Musíš ji ohnout do toho tvaru ve vzduchu a pak jí v tom tvaru přiložit na stříšku a připevnit skřipcema. pak hezkdy drží.