Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

standa82
24. jún 2011

@denisocka ... aký vankúšik? Ja v kočíku nemám žiaden vankúšik. Mali sme tam podložku, no tá sa mi dá pekne prať. Len je hrubšia, tak som kúpila podložku tenšiu. Neviem, či by od reversu pasovali podložky aj do ročníkov 2008,2009..... A kde si našla také dobré ceny?

standa82
24. jún 2011

@elina313
@denisocka ... nepovolilo Vám náhodou predné koliesko? Mne sa zdá akoby sme ho mali povolené. Keď ho zoberiem medzi prsty - myká sa. Asi sa to dá pritiahnuť imbusovým kľúčom.

denisocka
24. jún 2011

@elina313 co to je za clona? mala som jednu,ale ta mi už nepasuje na tento
a my mame tento , len je par veci,ktoretreba vymenit / ako kolesá 😖 /
- vždy som tužila po Slalome , len z fin.dovodou som nakoniec vzala Quinny freestyle a ten mi kvoli kratkemu rozpätiu medzi predým kolesm a zadnými neprešiel cez široky prach dverí,teda sa mi stale vo vchode zasekol -neviem to nazvat.takže som slalom vypustila z hlavy a nakoniec som nahodou natrafila na jeden a premerala a riskla,a prejde mi dobre-teda že ked vyjdem predkom na chod u dverí,tak potom ked chzacham,tak cely kočík podvihne a prejdem kusok na prednom kolese,to sa mi nedalo z Quinnym,lebo bol kratší,toto je tank , a som rada že sa mi splnil sen . len už mam po oboch stranach igelitových štvorčekoch dierky. ale najviacc ma teší nanožník a oridžinal fusak

denisocka
24. jún 2011

ja som si k tomu ušila ešte jednu tačku na ručku,ktoru tam mam stale /dnu tenku deku, plienku a vlhčene obrusky a / a jednu tašku na igelitovy prsiplašt dole na koleasa

@standa82 oranzovi vankušik,pod hlavou na podložke našity. a s kolieskami neporadim,mne by trebalo menit všetky

standa82
24. jún 2011

@denisocka ... krásne 🙂

standa82
24. jún 2011

@denisocka ... takú tašku na pršiplášť by si mi mohla ušiť?

elina313
24. jún 2011

@denisocka clonu som dala doviezť zo zahraničia, pretože tie lacné a pritom skoro 16 € braky čo sú tu, to je hrôza... toto neuveriteľne pekne drží, cloní, naozaj si to neviem vynachváliť... všetky kamošky ju potom chceli ... dala som priviezť viac...napíšem do IP

standa82
24. jún 2011

@denisocka .. ja taký vankúšik nemám. My sme tam mali podložku, od hlavičky popod celý chrbátik a pod hlavičkou bola plnšia ako vankúšik....

denisocka
24. jún 2011

@standa82 diky diky,mohla čobi nie,len tu nemame galanterku,už mam jednu babu,čo jej to mam robit,ale musim ist do velkomesta kupiť nepremokavu latku/šuštak. ibaze ak by si mala svoju nejaku ,tak neni problem

denisocka
24. jún 2011

@elina313 ok,napíš mi

standa82
24. jún 2011

@denisocka ... koľko látky treba?

denisocka
24. jún 2011

@standa82 máličko , strelim od oka - 40x80cm ? alebo aj menej , ake to velke chceš + 2cm na obšitie .. suchy zips som kupila,gumku do toho mam tiež

odkukane od lilinky http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9187144&tab=2

standa82
24. jún 2011

@denisocka ... OK, pôjdem dnes pozrieť do galantérie.
Napíš mi do IP adresu, kde ti to môžem poslať. Ďakujem

denisocka
24. jún 2011

ok

hobit
24. jún 2011

@denisocka ja tiez nemam nasity vankusik, len taky vyberatelny, ale je hruby na leto, mne saosvedcilo davat len plienku pod maleho

denisocka
24. jún 2011

nemate vankušik na verzii 2009?
@hobit

hobit
25. jún 2011

@denisocka my mame 2008

denisocka
25. jún 2011

@hobit tak preto tam nemaš vankušik

baby poradte skejtík na slalom

hobit
25. jún 2011

@denisocka ani mi nechyba

denisocka
25. jún 2011

@hobit ale veroim,že nechýba,lebo mne zas prekaza,je to len taka placka 20x20cm prišita pásikom o operadlo,že ma na tom dieťanhlavu a ked to spotí,tak to nejde odstranit a oprat,iba cely potah

hobit
25. jún 2011

my to mame na golfacoch Jane energy....

zuzikkaa
25. jún 2011

@hobit ja mam tiez slalom a ten vyberatelny vankusik ale teda je hruby
tak som teda zbuchala nieco taketo 😉 😀 😅 len v inej farbe kedze mame oranzovo sedu kombinaciu 🙂
je to super,,da sa to oprat ked sa prepoti 😉

denisocka
26. jún 2011

najlepšie by bolo,keby tam nič nebolo , a toto je ešte aj hrozne hrube

zuzikkaa
27. jún 2011

@denisocka a nemozes to odparat?? 😨

denisocka
27. jún 2011

@zuzikkaa nie,teda jasne že sa to da,ale zas znehodnotim si potah. skor to nejak dozadu preklopim a urychlene kupim vložku do kočika

standa82
27. jún 2011

@denisocka ...ahojky. Ten hrubší šuštiak nemali, mám prísť zajtra.... 🙂

denisocka
27. jún 2011

@standa82 super a čo to stoji?

standa82
27. jún 2011

@denisocka .. neviem, nepýtala som sa. Kúpim a pošlem 😉