Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

mmacko
30. sep 2009

llllucka, prihod prosim link na novu kolekciu. Dakujem

llllucka
30. sep 2009

mmaxko:už to je na předešlé stránce.Je to odkaz na diskusi,kde to je.

grettka
1. okt 2009

llllucka, novy jane nema prehadzovaciu rucku... ale otacaciu sedacku...

wanda1
1. okt 2009

Ahoj, chci se zeptat jestli ta pláštěnka co je u sporťáku je i na hlubokou korbu (ještě jsem jí nerozdělávala). A máte některá zkušenost, jestli kolekce 2009 je opravdu nepromokavá (korbička)? Díky

ivanapor
1. okt 2009

Ahojte, máme Slalom 2009, farba amazon (šedozelená). Naša princezná má 6mesiacov = 8 kg a 71cm, a už sa nezmestila do vaničky, tak sme prešli na šporťák. Teraz idem kupovať nánožník a fusak. Nánožník kúpim originál Jané, ale fusak je dosť drahý - cca 75€. Prosím poradte mi aký fusak kupiť, aby aj ladil k tejto farbe a kde majú najlepšie ceny ak máte prehlad. Dík

janulev
2. okt 2009

Ahojky,

wando my kupovali kočárek minulý týden a ta plaštěnka co je k tomu je pouze na sporťák, na hlubokou korbu musíš koupit zvlášť. Buď originál jané, což nevím kolik stojí, nebo jen obyčejnou, my ji kupovali za 200,-. A z vlastní zkušenosti nevím, zda je opravdu nepromokavá, ale co jsem četla různé diskuze, tak by to měla být pravda...

Ivanapor, my jsme nánožník dostali ke kočárku zdarma jako dárek a fusak do kočárku jsem kupovala originál, ale už použitý od jedné paní a stál mě 700,-...dívala jsem se, že jsou ty fusaky docela dost drahé...

pipisek
2. okt 2009

ivanapor
já měla Jané Slalom Pro kol. 07 a kupovala jsem fusak od Emitexu, ten Combi, měla jsem šedooranžový kočárek a fusak jsem vzala černošedý, ladil dobře a neutrální barva se pak i dobře prodává

http://www.emitex.cz/k-zimni-pytel-combi.php
http://www.emitex.cz/k-zimni-pytel-combi-exklus...

meliska
2. okt 2009

ivanapor: my sme kupili fusak emitex combi, maju ho na babetkovo.sk 😉

mmacko
2. okt 2009

ahojte,
pozrela som si tu novu kolekciu a uplne som sa zamilovala. Vyzera skvele. Este som zvedava, ake budu vsetky farby. Skoda, ze uz kocik mam ☹

wanda1
2. okt 2009

Prosím, prosím ještě o jednu radu. Máme autosedačku od Jané Strata a koupila jsem zimní fusak od Emitexu Combi. Měl by jít i do autosedačky. Ale já jsem vůbec nepochopila jak se tam přidělává. Na fusaku jsou díry jakoby pro 5-ti bodové upínání, ale nechápu jak tam ty pásy provlíknout, když nejdou oddělat od autosedačky. Máte s tím někdo zkušenost nebo foto?

ivanapor
3. okt 2009

a aké máte skúsenosti s fusakmi z ovčieho rúna?

ivanapor
3. okt 2009

Poradte mi prosím ešte kde predávajú Emitex fusak predávajú v kamennom obchode v BA, išla by som ho kuknúť.

llllucka
4. okt 2009

wanda:ten fusak ti tam nepůjde,protože autosedačka má 5 bodové pásy.Většina sedaček má tříbodové a proto to tam jde.A pokud bys to tam připevnila,tak se ti tam podle mě už nevejde ani to dítě.Já to řešila dekou a žádný problém s tím nebyl.

wanda:někdo mi říkal,že pláštěnku ze sporťáku dával i na korbičku,ale osobně jsem to nezkoušela.Já jsem si koupila neorigoš a spokojenost.Já mám kolekci 2008 a korbička mi nikdy neprotekla.Pravda je,že v dešti jsem dávala pláštěnku,protože by mu tam pršelo zepředu,ale jezdili jsme i dost ve sněhu a v poho.

wanda1
4. okt 2009

Lucko díky za informace. Je pravda, že ta autosedačka je dost malá a ten fusak tam zabírá hodně místa. Ono i ta rychlozavinovačka do autosedačky od Emitexu je veliká a narvat tam ještě dítě... Tak budu muset dávat jen deku.

llllucka
5. okt 2009

wanda:Já jsem vždycky prcka rychle přendala do auta,přikryla ho dekou a až se auto vytopilo,tak jsem tu deku stáhla a bylo.Jak byl časem větší,tak jsem mu musela dávat i míň vrstev,aby se mi tam vešel,takže fusak nepřicházal ani v úvahu.Ale v kočárku ho užiješ dost😉

annei
13. okt 2009

Mohla bych poprosit zda někdo víte, kdy začnou být na trhu v prodeji kočárky 2010 (myslím i ostatní značky, ne jen Jané)? Nutně potřebuji sporťák, chtěla bych sed po i proti směru jízdy, třeba to zas s Jané reverse nebude taková hrůza... Kupovat teď...fakt nevím, třeba na trhu něco najdu.
Zatím vím jen o Mutsy, MC Mura - tu mám a docela nic moc... ☹
Vyhlídla jsem Peg perego GT3 a Jané Slalom, jen ten sed po směru mě trochu odrazuje.
Jinak k fusakům, ještě je Aesthetic, ale docela drahý...skvělé je, že si barvy nakombinuješ sama....taky zvažuju.

kvetik
13. okt 2009

ahoj, počítej s Jane, tak nejdřív v lednu, ale dyžtak kontaktuj dovozce - handypraha.

annei
14. okt 2009

Ahoj, díky za info, zkusím jim napsat...

kamussa
16. okt 2009

Holky mám dotaz.... Máme 2009 utopii a na předním kolečku mi odstává ten plast..... Nevíte čím by to mohlo býtt ? Dělá vám to taky někomu?

frankie
17. okt 2009

Já mám Jané Nomad 2009 a jezdím s ním od dubna a nemůžu si ho vynachválit. Materiál je super a fakt nepromoká, doporučuju novou kolekci. 🙂

simounah
18. okt 2009

Ahoj...před 3 dny jsme koupili nový sporťák - Jane Slalom 2009 - jezdí se s ním dobře, ale měli jsme stejný problém jako hodně z vás tady - vrzající zadní kolečko. Hned při první jízdě - no byla jsem naštvaná...nový kočár a hned vrže a píská,ale děsně. Tak jsem pročetla tuhle diskuzi a jak jste poradili odkaz na Handy stránky - kde je popsané co s kolama udělat - promazali jsme a konečně jedeme tiše. Zkoušeli jsme mazat na kočárku, ale to nepomohlo.Opravdu je třeba kola sundat dolů a rozebrat. Před tím jsme měli teutonii Spirit - ta teda líp pružila, ale Slalom je zase prostornější 😉

maryem
28. okt 2009

Ahojte. Prosim vas, neviete, kde sa da okrem BA urobit servis na JANE Slalom? Kupili sme uz ojazdeny a predne koleso, asi uz aj nasim pouzivanim, akoby sa kolisalo do stran, neviem to popisat presne..Vysledkom je, ze mi ho trasie..hlavne, ked idem rychlo..Mozno mate s tym skusenosti, ci sa to vobec opravit da. Nerobi to, ak ho zaaretujem. Ale lepsie sa mi jazdi s odaretovanym..A tiez trosku klepka, asi pada brzda..? Inak som s nim spokojna, len keby sa dalo este toot vyriesit..Viete mi poradit? Dik.

laskonka
3. nov 2009

Ahojte, prosim Vas neviete kedy prezentuje Jane nove farby?
Kolekcia roku 2009 sa mi nepaci, chcem ten kocik velmi, ale farebne je to pre mna des.
Dakujem krasne

llllucka
3. nov 2009

Holky,chci se zeptat,když jsem si kupovala loni kočár,tak jsem zadarmo dostala nánožník od emitexu.Co máte Jančko,je mezi nima nějaký rozdíl.Mě se totiž nezdá moc teplej a klidně bych si koupila origoš,ale aby to nebyly vyhozný peníze.Díky.

noricka
3. nov 2009

ahoj lllluska,ja ti neviem porovnat nanožnik od emitexu,ale mi mame original jane a som s nim zatial spokojna,je natiahnuty až skoro po tvaičku dietatka,tak mu tam vobec nenafuka a myslím si že je aj teply,samozrejme mu davam ešte do toho hrubu deku. My sme tiež rozmyslali nad univerzálnym,ale radšej sme investovali do rigoš, aj to lepšie vyzerá 🙂

llllucka
4. nov 2009

noricka:já jsem si taky chtěla kupovat origoš,ale tenhle jsem k tomu dostala.Paní od Janéčka mi na veletrhu říkala,že ten od emitexu je lepší na golfky,protože originál je na ně moc velikej.Asi se skočím někam mrknout.

renabr
6. nov 2009

Ahojte, prosím vás neviete mi poradiť, rozmýšlam o slalome 2009, teda som viac menej rozhodnutá, ale ešte rozmýšlam o autosedačke, píšete že strata je dosť malá, a ak si dobre pamatám tak na tento kočík pasuje aj concord? chcela by som sa spýtať či neviete aj o nejakej inej sedačke ktorá ide na tento kočík a uplne ideálne by bolo keby mala aj tu základnu do auta, že stačí do auta len nakliknuť...myslím že strata ani concord ju nemá...viem že chicco takú má, ale tá asi nepasuje na jané...

kvetik
10. nov 2009

ahojte, muzu se zeptat, jak se dava do autosedacky strata fusak?? pasuje do toho jen nejaky? me pripada, ze se neda to protahnout, kdyz jsou tam pasy jen na protazeni rucicek, nebo jdou nejak vytahnout??

lucie777
11. nov 2009

Kveti, jde tam toto http://www.detskezbozi.com/inshop/nanozniky-fus..., tam je poměrně velká díra, že se tím prostrčí pásy a ručičky, ale já nakonec koupila jen fusak, co budu dávat do kočárku, v autosedačce přes ní dám deku, když budu přenášet z/do auta, jinak v autě je teplo a na velký procházky s autosedačkou rozhodně chodit nebudeme.. Ale teď koukám, že ty už asi máš jiný fusak, ale jestli máš original strata fusak, tak ten tam přece musí jít.. 😕

mmmk
12. nov 2009

Ahojte, zajimalo by me, od zkusenych maminek, jake konkretni zavady uz samy resily. Jestli to byla jen prace pro sikovnyho tatku nebo na servis nebo rovnou reklamacka. My se na tento kocarek byli podivat v obchode a prodavac nas od nej dost zrazoval, ze je pry extremne poruchovy a neprakticky (pry nejde pridelat zezadu ke sportaku skejtik). Misto toho nam cpal Teutonii, o ktere jsme teda taky uvazovali, ale odradilo nas, jak uz nova teutonie spirit "rachta." 😅 Jako nejaky stary kocar po trech deckach (bohuzel zkusenost ze 3 jinych obchodu) ☹ A kdyz se nam tento nelibil, cpal nam Urban Jungle, coz mi prijde uplne hrozny kocar (muj pocit), tezky, nehezky a ten sportak je strasne plytky.
Proto jsme se rozhodli asi zustat u Jane (korbicka, sportak, bez autosedacky). Prosim, napiste vase konkretni zkusenosti s poruchami a opravou. Dik.