Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

petule12
9. apr 2010

kapr - díky 🙂 musím říct, že ve skutečnosti vypadá lépe než jsme čekala 🙂 takže spokojenost 🙂

petule12
9. apr 2010

oliver - vidíš tak to jsem netušila
tak to okouknu - holt když tak budu mít dvě

kapr
9. apr 2010

No já teda nevím, ale mě zase říkali že na každé je pláštěnka zvlášť 😒

petule12
9. apr 2010

tak až obě rozbalím, tak uvídíme 🙂
i když z logiky věci by sporťák měl mít větší a jinak tvarovanou tu pláštěnku než korba
no bude to překvápko - teď to už vybalovat nebudu 🙂

katy1979
9. apr 2010

baby dilema. stylon, utopia ci meteorit? ktorý je krasny?

johnatanka
9. apr 2010

já se rozmejšlím utopia, amazon a stylon 😀 😀 😀 , až se dozvím pohlaví, tak na holčičku bych chtěla stylon a dovnitř vše růžový a na kluka se mi líbí asi ten amazon a do toho zas ladit vše limetkový 😉

kapr
9. apr 2010

katy z tvých tří bych já volila utopia 😉
Johnatanka z tvých jednoznačně amazon 😉 ten byl i můj favorit 😀
Mě holky ty tmavé připadají tak nějak smutné..... 🙂 ale dlouho jsem pokukovala po meteoritu.

katy1979
9. apr 2010

vidim ze viacej nas je nerozhodných. ja som utopiu nevidela nazivo a ani meteorit to je ten problem.

carrie84
9. apr 2010

Ja uz mam doma amazon + vajicko vo farbe bohemian a amazon vyzera nazivo perfektne. Paci sa mi viac ako na obrazku. A aj bohemian vyzera nazivo dobre 😉

kapr
9. apr 2010

katy já viděla naživo všechny mimo bohemian.
Upřímně nejméně se mi líbí stylon. meteorit je lepší, ale v porovnání s ostatními opravdu takový smutný. Ale přišel mi nejuniverzálnější tak jsem ho opravdu dlouho chtěla.
No a když jsem viděla naživo amazoňana tak mě hned oslovil. 🙂
ale víš jak. je to na tobě 😀

kapr
9. apr 2010

carri chválím 😉

petule12
9. apr 2010

po amazonu jsem také koukala, ale manželovi se moc nelíbil, že je spíš do žluta než do zelena
takže nakonec vyhrál bohemian - mám ho reál vyvocený v albu - opravdu tak vypadá
líbí se mi ve skutečnosti více než na obrázku 🙂

petule12
9. apr 2010

dotaz na ty, které už kočárek používají
jak je ta hluboká korbička a tam jsou ty pásy na uchycení mimča - mám pocit, že ne vždy se mi ho bude chtít mít mimíse připásaného a pak mi přijde, že tam ty pásy překáží. Vyndat nejdou.
Používáte na to nějako celkovou vložku do kočárku přes to a pásy jen do auta nebo kurtujete pokaždé?
když to nechám jen tak nepřivázané, tak mi přijde že to mimíse bude tlačit jak se tam bude rozvalovat.
nevím jestli dobře vysvětluju co mám na mysli 🙂

katy1979
9. apr 2010

petule podla mna to je system ako som mala ja na casuali. jednoducho som to dala pod matrac tak aby ho to netlacilo

johnatanka
9. apr 2010

já viděla všechny barvy i lagoon a taky je to pěkná barva, já už měla 2 kočáry do červena, takže Bohemian mně neoslovil, mám sporťák pro po synovi - Urban 08 a chci dokoupit jen korbu a autosedačku 😉 , právě se rozmýšlím, jestli 08 nebo 09, ještě mám dost času, ale Jané je moje láska 🙂 🙂 🙂

johnatanka
9. apr 2010

asi to vyhraje amazon, páč se mi ty barvičky líbí v současný době moc 😉 , ve stylonu vypadaj super holčičky,hlavně na sporťákách, jak jsou v růžovým, tak krásně zářej na tom tmavším pokladu 😉

petule12
9. apr 2010

ten bohemian je fakt oranžovej - sytě 🙂

kapr
9. apr 2010

Peti mě teda do žluta vůbec nepřišel🙂
krásná zelenkavá 😀

petule12
9. apr 2010

no mně se taky líbil amazon 🙂 manželovi moc ne 🙂
ale teď jsem ráda, že jsme nakonec vzali ten bohemian

simounah
9. apr 2010

My máme Meteorite a je to prostě černo-šedá klasika - vždy elegantní a můžu obměnit třeba barevnou vložkou. Záleží co každému padne do oka. Tak ať dobře vyberete. 😉 🙂

renabr
11. apr 2010

petule ja som tie pásy v hlbokej vaničke normálne vybrala, do auta používame vajíčko tak mi to tam zavadzalo...a tie dierky mi odspodu oco prelepil takou čiernou páskou aby tam akože nefúkalo 🙂

zuzu_z
12. apr 2010

Peti ty pásy jdou normálně vytáhnout... rozepneš ten sucháč, co je spojuje na bříšku, přehneš je jakoby na půlku, aby šly protáhnout a vytáhneš 😉
jinak k debatě o barvičkách - máme korbičku Lagoon, do té jsem se zamilovala hned jak jsem viděla první obrázek,sice jsme ji teda asi půl roku sháněli 😀 ale nakonec se povedlo, protože se bohužel nedělá sporťák v té barvě (a je to škoda, ten materiál nemá chybu), máme sporťák Utopia...taky pěkný. Sice jsem byla proti černo+něco, ale nakonec to není tak zlé 😉 koukám, že u vás vítězí zelená 😉 jediné, co měmrzí je,že ty dětičky tak strašně rychle rostou a z korbičky už jsme venku a čeká na jiné miminko a sporťák to bude hned... ale to je do jiné diskuse 😀
jinak ještě jsem dávala do korbičky prostěradlo, normální univerzál, velikost jako do kolébky, nebo Aesthetic přímo do korbičky... pak jsem musela vytáhnout tu omyvatelnou vložku navrch - pod tím jsem právě měla ty pásy, takže nebyla šance, že by miminko tlačily - a až úplně vespod ten potah, co byl původně navrchu. Prostěradlo jsem měla přes tu vložku... dost mi to ušetřilo praní korbičky, páč Jakub byl hrozně blindivé mimino....😉

kapr
12. apr 2010

...tak o tom jsem zrovna včera přemýšlela. Kočárek máme u známých tak jsme tam včera byli a zkoušela jsem jak se mi tam vejde peřinka s polštářkem kterou jsme dostali. No a v tu chvíli mě napadlo, co dospodu? přeci to mimčo neleží přímo na té podložce, ne? takže zuzu prostěradélko? nebo plínka? a mám vůbec dávat polštářek, když tam je ta vypolsrovaná hlavička? (máme 2008)

zuzu_z
12. apr 2010

kapr vidíš, ten polštářek jsem tam já vůbec neměla...nějak jsem k tomu neměla důvěru, miminko má ležet na rovném... plínka taky postačí 😉 úplně v pohodě... nebo někdo dával froté ručník... takový ten soft froté...měli jsme i korbičku 2008 na chvíli.... jako záložní,no a tam to bylo celý ten potah korbičky malinko jinak řešené, ale princip je stejný 😉 Koukám že čekáš taky Kubíka a taky v červenci... to tak strašně utíká 😉

kapr
12. apr 2010

jojo Kubíka a v červenci 😉 letí to strašně. Ale s tím jsem tak nějak počítala.
no právě že je tam vlastně jen ta podložka. Tak asi uvidím. Zase si říkám, že bude stejně léto, ale zas nemůžu asi novorozeně nechat nepřikryté, že? tak asi jen tak něco lehoučkého.
No jsem zvědavá jak si s tím poradím. 🙂

zuzu_z
12. apr 2010

na ručníku nebo prostěradle se mu bude myslím lépe spinkat... my jsme jezdili a přikrytí plenkou v největších vedrech - jen v bodynku a ponožkách a čepičce... to prostěradlo mají kolem 100 myslím skoro v každém obchodě s kojeneckým zbožím. AEsthetic je na objednávku, ale zase mají mix barviček a materiálů...že si vybere opravdu každý... jsou hodně příjemné na dotek 😉 tak to už záleží na tobě, jak si vybereš...
teď jsem s údivem zjistila,že na 2010 nejde stupátko... to je teda velké mínus ne 😉

kapr
12. apr 2010

No určo pod něj něco dám. Asi by mi to přišlo divné položit ho tam jen tak.
jen se tedy musím po něčem ještě podívat 😉
Jinak já 2010 vcelku hned zavrhla ikdyž pak se mi líbila ta jedna kombinace...... spíš byl můj favorit amazňák 2009 🙂

petule12
12. apr 2010

ahoj holky, díky za rady jak s korbičkou 🙂

kapr
12. apr 2010

Jo Peti já to včera studovala jak blázen🙂)))))
a přišla jsem na to, co tu holky píšou 😉

petule12
13. apr 2010

kapr - a jsme zase o něco chytřejší 🙂