Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

zuzu_z
3. jún 2009

holky jen v rychlosti...dneska přiletěl balíček s novou pumpičkou a tím černým středovým špuntem do kolečka... všechno naprosto v pořádku 😉

ad vyblednutí: uvidíme, jak budou blednout 2008 a 2009...zatím jsem neviděla vyšisovanou ani 2008 😉

bibi78
3. jún 2009

vdaka baby za rady, co sa tyka tej nepreklapatelnej rucky! zuzu, viem, ze rocne dieta, ktore uz pekne sedi a vnima veci okolo nemusi vidiet mamu non-stop, ale ak dieta presuniem v 6. mesiaci do sportoveho kocika, lebo do vanicky (korbicky) sa uz nezmesti, pripada mi to velmi skoro, ze ma nebude vidiet a nebudem moct s nim komunikovat... 😒 ...

zuzu_z
3. jún 2009

bibi: já jsem měla na Terku v jejích 7m sporťák s přehazovací sedačkou,jinou značku. Ona ale na mě absolutně vidět nechtěla... chtěla se koukat ven...
ale souhlasím s tím, že každé miminko je jiné! Teutonia jsou taky super kočárky... teď na ně slyším jen samou chválu...

bibi78
3. jún 2009

To je cela veda vybrat kocik, ktory aj tak nebude 100 %-ny. Teutonia je fajn, zuzu, ale ten dizajn, taka hranata skatula. 😝 ... 😀

mailinka
3. jún 2009

ahojte baby 🙂 .ja sa chcem opytat ci niektora nemate problem s vrzganim konstrukcie.mame doma jane slalom pro 2008.pouzivame ho necele 4 mesiace a na lavej strane vrzga.priznam sa,ze mi to ide na nervy.neviete mi poradit,da sa s tym nieco robit alebo to mam reklamovat?

zuzu_z
3. jún 2009

Bibi: no je to těžké, vybrat, že 😉 já právě design Slaloma neobětuju ničemu 😀
mailinka: nastříkat sprejem silikonovým WD teď nevím číslo, proti korozi... mělo by pomoci...když ne, tak do servisu, aby mrkli a utáhli 😉

mailinka
3. jún 2009

zuzu_z ,dakujem skusim ten sprej,dufam ze to pomoze,lebo ak nie budeme musite utekat 100 km za predajcom ☹

denisab32
3. jún 2009

mailinka
...ak máš pocit, že to vŕzga v koliesku, najskôr ho vyber, vyčisti a potom premaž....

mailinka
3. jún 2009

denisab32-nevrzga to v koliesku,ale niekde v tej casti ako sa pripevnuje sportova cast,tam kde sa nasuva strieska,niekde v tych miestach je to spojene a tam to vrzga

denisab32
3. jún 2009

mailinka
...tak skús vybrať striešku, poťah tiež odopni a skús tam trošku streknúť silikónu...malo by to pomôcť...

anezena
3. jún 2009

zuzu - WD 40 - ide na vse 😉 😉

bibi78
5. jún 2009

viete mi poradit, aka je sirka sedu pri sportovej sedacke? 🙂

anezena
7. jún 2009

bibi, mam cerstve miery Jane Slalom Pro 2008 sportak
sirka - v tom najuzsom bode je 35 cm
dlzka chrbtovej opierky: 58 - 59 cm
dlzka priestoru na zadok az po konecn opierky na nozicky je 43 cm
takze ked dieta lezi, ma k dispozicii vyse 100cm dlzky 😉 😉

zuzka83
7. jún 2009

Ahoj baby, ja som si objednala JANE NOMAD O9, trojkombináciu. Len ako si tu čítam diskusiu, neviem či som spravila dobre. To s tou labilnou strieškou platí aj pre NOMAD alebo len pre SLALOM? Ja som nechcela trojkolku, nejak im neviem prísť na chuť. Malinké sa mi má narodiť v septembri, tak by som nerada v zime naháňala striešku niekde po ulici. Vďaka

bibi78
7. jún 2009

anazena, vdaka za odpoved. po vsetkych moznych konzultaciach sme sa nakoniec rozhodli pre teutonku, aj ked ma o 5 cm uzsi sedak, ale zase ine vyhody.
zuzka, co sa tyka tych labilnych stresiek, slalom kolekcia 2009 ich take ma, ale bat sa, ze ti odleti sa nemusis, iba to nie je taka pevna strieska, resp. nie je pripevnena na "madle"- ten drziak ako v kolekcii 2008. 😉

zuzi26
9. jún 2009

ahojte, vraj ste tu rozoberali aj kocik bumbleride indie - videli ste ho niektora? mate skusenosti? vazne nad nim rozmyslam ako sportovy kocik na zimu - je super lahky a maju pekne farby🙂

bibi78
9. jún 2009

zuzi26, este som o tomto kociku nepocula, ale pozrela som si teraz tie kombinacie farieb a su fakt uzasne!

ladida.l
12. jún 2009

Ahoj, tak jsem si po sálodlouhém vybírám objednala jane pro slalom 2009 komplet v zelené. Teď řeším jaký do toho fusak - ten originální mi přijde hrozně drahý, nemáte někdo nějaký tip?

meliska
12. jún 2009

ladida: skus fusak emitex, my budeme asi tiez kupovat Jane slalom a pozerala som fusaky emitex a tie by tam asi celkom sli 😉

lennis
12. jún 2009

http://www.kocarkov.cz/katalog.php?kategorie=18481
holky, mně se vždycky líbil tento
když už je pak dítě chodící, tak je super oddělávací spodní část - špinavé botky do kočáru = nic moc 🙄 , moje zkušenost!!! I cena myslím přijatelná 🙂
Na druhý dítko si ho asi pořídím, měla jsem na prcka s beránkem, klasický - starší, ale tenhle se mi fakt líbí a když je prcek sedící a chodící, tak se stejně do toho může zapnout, nebo to má aspoň kolem sebe a nemusíte ho balit do deky v zimě apod...

nostek
autor
13. jún 2009

ladida, aj my sme rozmyslali nad zelenou kombinacoiu Slalomu. Nakoniec sme sa rozhodli pre oranzovu, lebo sa mi podarilo zohnat fusak emitex za super cenu. Je velmi prakticky a super rieseny aj do autosedacky aj do vanicky a aj do sportovej casti. Spodna cast je potiahnuta umyvatelnym niecim, takze kludne moze don sit aj babo s botickami.

lillie
14. jún 2009

ahojte,
ten kto ma uz 2009 ako sa Vam pozdava Strata autosedacka. 😒
stale rozmyslam, no pomaly by som to uz mala ist objednat... a neviem ci 3 komb. alebo bez autosedacky. som velmi nerozhodna.
ma niekto z Vas konkretne vnutorne rozmery autosedacky Strata 2009?
dik 😉

moko123
14. jún 2009

ladida.l neviem kde si objednavala kočik ale my cez o-baby a tam sme objednali aj fusak bol o niečo lacnejši ako u nás ale itak si myslim že všetky fusaky si v podobnej cenovej relácii aspon čo som pozerala cez net lacny som ešte nevidela

ladida.l
14. jún 2009

moko123 - objednala jsem ho na e-shopu lovelybaby
http://www.lovelybaby.cz/produkty/jane-slalom-p....
Fusak tam k tomu mají za 1700,-
http://www.lovelybaby.cz/produkty/fusak-jane-0-...
Koukala jsem na ten Emitex a ten se dá sehnat za 900,-, což se mi zdá už přijatelnější.

nsoci
18. jún 2009

Holky, ak by bol zaujem predam vanicku a autosedacku k Janom, kupena 10/2008, v zaruke za dobru cenu, aj osobitne. Staci dokupit sportiak a mate trojkombinaciu. 😉

sisa32
12. júl 2009

Ahoj holky, nebude některá z vás objednávat kočárek, nebo něco jiného z o-baby.de ? Malá mi ulomila slunečník a oni mají náhradní adaptér orig. Jané) za 9,90 Euro. Tak jestli by jste mi ho některá nepřidala ke své objednávce, abych nemusela platit tu jejich dopravu? To už by mě vyšel moc draho. Díky, díky. 🙂 🙂

unka7
13. júl 2009

sis já přemýšlím o skate ke kočárku, ale bylo by lepší, kdyby někdo objednával kočárek a o poštovné by jsme se podělily

mayka
13. júl 2009

ahojte kocky, tiez uvazujem nad jane slalom pro 2009 a pozerala som ze v Polsku su omnoho lacnejsie. Nemate skusenost s objednavanim odtial cez internet? A tie co objednavate zo zahranicia ako to je s reklamaciou v pripade ze sa kocik pokazi?

eviiik
13. júl 2009

kocky viete mi poradit tento vikend sa chystame do Ba, kde je mozne vidiet model 2009?
v babylande ho asi maju, nie?
ja sa chystam objednavat cez o-baby, ale to vam asi nepomoze, kedze som zo SR, tu boli popisane dobre skusenosti s nemeckou strankou, ale co som citali "kociky z polska", ci ako sa ta tema vola, tak s jednou internetovou spolocnostou nemali najlepsie skusenosti, preto som sa rozhodla, ze radsej dam trochu viac, ale nebudu problemy, aspon dufam

mayka
13. júl 2009

eviik skus pozriet www stranky babymarket na nete ho maju v ponuke tak skus zavolat ci ho tam maju aj vylozeny. A daj vediet aj ja sa chystam . Ale az o tyzden.
babymarket sa teraz prestahovali do novych priestorov na Vajnorskej ulici.