Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

zuzu_z
8. feb 2010

sen: určitě napíšu, zatím čekám na odpověď ☹

aktakk
8. feb 2010

AHojte, chcela som sa spytat kociek co objednavali kocik z o-baby: Kolko vychadza postovne? dakujem

mmmk
8. feb 2010

Aktakk, vychazi to na 9,50€ 😉

aktakk
8. feb 2010

Dakujem, tak to je ozaj za facku 🙂 , cakala som teda viacej.

bondy1
8. feb 2010

Aktakk,pri nákupe nad 100 Euro by malo byť poštovné zdarma, okolo 10 euro ti môžu stiahnuť v banke za cezhraničný prevod, cez paypal je to zdarma 🙂

aktakk
8. feb 2010

Bondy, dakujem 😉 . Este som neni rozhodnuta...Cena je super, ked sa bojim tych reklamacii. No som zvedava ako zuzu dopadne, ako rychlo sa to da riesit atd...

mmmk
8. feb 2010

Bondy, to teda nevim, ale rekla bych, ze hvezdicka je jen u zasilani po Nemecku http://www.o-baby.de/index.asp?pid=shop|faqversand Oni ted menili i vseobecne obchodni podminky, takze treba to zmenili, ja to teda zadarmo v Nemecku mela. 😅

bondy1
9. feb 2010

mmmk, máš pravdu - potešila som sa, že nad 100 Euro zdarma, a * som veru prehliadla,takže poštovné 9,50 Euro, 🙂 veru tak

aktakk
9. feb 2010

Kocky, este by som sa chcela spytat, ze tie sety (3kombinacia), tam kde je napisane ze 2009 to je kolekcia 2009 a tam kde nie je, to su tie starsie, tzn. :Konkretne toto ma zaujima:
http://www.o-baby.de/katalog/jane/jane-slalom-p...

aktakk
9. feb 2010

Chcela som este napisat, ci to su 2008?

stanny
9. feb 2010

aktakk - to je kolekce 2008 ...tu mám já 😉

ivek
9. feb 2010

Ahoj, holky potřebovala bych poradit. Dnes jsem objednala kočár přes o-baby de,na meil mi přišla faktura v němčině. Chtěla jsem platit přes paypal-účet jsem si už zřídila, ale nechce mě to na stránkách o-baby na paypal přesměrovat. Neporadili byste mi, jak jste to platili vy. Díky moc.

mmmk
9. feb 2010

Ivek, mne tam paypal normalne fungoval. Jak jsou tam zpusoby platby, normalne jsem tam paypal zaklikla a vsecko mi fungovalo 😕 To musis hned udelat pri tom objednavani. Kdyz uz mas fakturu, tak to asi budes muset platit prevodem nebo nevim. Zkus jim napsat mail a zeptat se.

zuzu_z
9. feb 2010

ivek napiš jim, oni ti pošlou buď nové navedení přes Paypal nebo ti pošlou údaje, které v Paypalu nacvakáš ručně a pošleš to 😉 neboj, není to složité, jen jim tonapiš.

ivek
9. feb 2010

Holky díky moc. Už jsem se na ten paypal dostala. Ta platba se vám v historii paypal účtu objevila hned?
Já se asi fakt picnu. Nerada bych to zaplatila dvakrát.

veverka84
10. feb 2010

Ahojte maminy je tu nejaka co ma jane slalom pro a bola by ochotna mi poradit?nonstop na novom kociku sucha ten brzdovy kotuc na prednom kolesi, kocik som kupovala cez net z CZ takze posielat sa mi to nechce...ja mam pocit ze mi tam chyba nejaka suciastka alebo co????bola som pozerat aj unas v kocikovych obchodoch len slalom akurat nikde nemaju :( Otazka teda znie:
Ked date dole to predne koleso a ten dierkovany kotuc-platnicka da sa vam vytiahnut von?a kyve sa zo strany na stranu ked je tam?dufam ze som to ako tak pochopitelne napisala...dakujem pekne za kazdu radu...

kajca50
10. feb 2010

ahojte kočky
dnes som tu prvý krát a veľmi ma zaujala vaša debata o kočíku jane slalom pro. Mám termín až v júni ale takej ponuke sa asi nedá odolať.
atakk tam hodila stránku z nemecka. Prosím Vás ak som dobre pochopila tak celý komplet stojí 449 eur (vanička, sportak, sedacka)? Neviem po nemecky tak som si tak myslela. Lebo dnes som bola v jednom obchode u nás v TN a taká sada stoji 830 eur. A ešte neviete aký model to je 08,09? A ako je to s tou objednávkou? Či nie je problém si objednať napr. tento šedo zelený , pretože do toho som už dosť dávno zamilovaná. Prosím poradte mi

ivika18
10. feb 2010

veverka, když sundám to přední kolo, tak ten dírkovaný kotouč sundat nejde, brání tam tomu taková packa, ale je tam dost navolno a kýve se, když nasadím kolo, tak je pevný. A co že ti to dělá jinak? Nerozumím tomu, že ti to "sucha" 😒

mmmk
10. feb 2010

Veverka, mrkni sem http://www.janecz.cz/odstraneni-vibrace-prednih...

Kajca, ano, to, co tu bylo je cely set, je to kolekce 2008, ale pohni, uz je tam znacka, ze je jich malo. Objednas si to tam normalne kliknutim na In den Warenkorb. Na boku vidis Einkaufskorb (blede modre pole), tam se ti zobrazuje, co si kupujes. Kdyz chces zaplatit, das Zur Kasse. Tam pak vyplnis adresu, kam to ma byt doruceno, dal je pak myslim zpusob platby (prevod nebo paypal).

veverka84
10. feb 2010

ivika no mne ten kotuc ide normalne vybrat bezevseho a kyva sa i ked nasadim koleso a tym padom to tak zaskiera alebo ako to napisat o to cervene vlastne ked stlacis brzdu co to pricvakne neviem ti to dobre opisat neviem ci ma chapes...mam model 2008 predtym som mala 2007 model a tam mi to nerobilo ale ten som predala ale tam to bolo tusim cierne a tu je to cervene..

ivika18
10. feb 2010

veverka, asi už chápu, tak jsem se byla podívat na náš slalom (taky mám 2008), tak trošku se mi to kolečko s dírkama taky kýve, ale nedělá to problémy, no asi ti neporadím, protože jsem právě zjistila, že mi nebrzdí ta ruční brzda, tak to nemůžu ani zkusit 😒

veverka84
10. feb 2010

aj tak dakujem ivika 🙂

aktakk
11. feb 2010

Ahojte...dakujem za info, este by ma zaujimalo, ci su velke rozdiely v roku 2008 a 2009. Ja som nasla akurat ten, ze striecka na 2009 sportaku nie je z toho "igelitu" ale je cely vlastne latkovy. Su tam este nejake podstatnejsie rozdiely? Vcera som bola v jednom obchode, tak tam spominal dotycny predajca,zevraj by mala byt velmi zaujimava cena na tie nove modely roku 2010. Ale ci to tak aj bude??

Kajca, v akom obchode si bola v TN? Ja som bola tiez v TN starom Laugu a tam bola presne tato 2008 za 727€ ale bez prislusenstva. Cize cisto vanicka, sportak a vajicko.

weirdo
11. feb 2010

aktakk - mne predajca hovoril, ze cena na modely 2010 by mala stupnut o 10-15%, tak ale ze cakaju na ceny, to bolo len neoficialne ...

aktakk
11. feb 2010

No prave som pozerala na malvik.sk a cena 2010 za komplet je 868€.... 😒

kajca50
11. feb 2010

mmmk
dakujem ti za odpoved ale dufam ,ze do vecera to vydrži lebo manžel je v praci a este to musim s nim predebatovat
a ten kocik som videla v starom laugu to cenu neviem ale ako si hovorila, ale maju ho za 830 v novom laugu v alltoyse

kajca50
11. feb 2010

co vlastne obsahuje este prislusenstvo ja som myslela že len vanicka sedacka a sportak aostatne si musis este dokupit

veverka84
11. feb 2010

no prislusenstvo v cene je taska na kocik,pumpa a plastenka.Nanoznik na sportovu verziu sa dokupuje zvlast.

renabr
11. feb 2010

k tej brzde čo sucha, ja si myslím že to treba imbusákom povoliť a nebude to suchať, aj mne to trochu sucha, ale este som sa k tomu nedostala, ked to omrknem dám vedieť... 😉 nebála by som sa, nie je to podla mna nejaký nevyriešitelný problém...

bondy1
11. feb 2010

Ahojte kočky, Jane Slalom Pro Buggy Style Line- Formula Set 2009 - trojkombinácia 2009 spolu so sedačkou, ešte pred dvoma dňami stál na o-baby.de 599 euro + poštovné a dnes je tam cena 679,00 € - 😅 http://www.o-baby.de/katalog/jane/jane-slalom-p...
to už sa skôr oplatí dvojkombinácia a autosedačku zvlášť... namiesto zlacnenia zvýšenie 😕