Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

skybaby
13. júl 2009

ja som bola v babylande v sobotu a mali ho tam vo farbe utopia 😉

sisa32
13. júl 2009

Ahoj Unka, to by bylo dobrý, kdyby se k nám někdo přidal, to už by to poštovné nebylo tak hrozný.

kukenzi
13. júl 2009

babenky, prosim vas, co mate slalom 2008 ako sa pripevnuje sietka na korbu? mam na nej len nejake gumene usi a neviem, kde ich pripevnit, ci mi tam nieco nechyba... davam ich zatial za cvoky na korbe, no ale to je len dufam docasne riesenie, lebo na to, aky je kocik prespekulovany, tak toto je ozaj biedne riesenie

majka79
15. júl 2009

Ahoj ráda bych se zeptala jaká je ve skutečnosti barva Utopia někdě je nafocená modro šedá a někde dozelena bohužel nemám možnost vidět ji naživo moooc díky za odpověď.

skybaby
15. júl 2009

majka ta utopia je tyrkysova ale tej tyrkysovej je tam dost malo a zvysok kocika je sivy 😉 ja budem hladat nieco kde je tej tyrkysovej alebo modrej viac alebo kupime cerveny 😉

majka79
15. júl 2009

Chci si koupit Jané nomad tam je modré víc ale právě mě zarazilo že v některých odchodech je zelenkavá a někde tyrkys modrá a protože jsem nenašla diskusi Nomád 2009 zkusila jsem se zeptat tu, díky moc.

majka79
15. júl 2009

Zatím jezdíme v Concordu a ten máme celý tyrkysový barvička se mi moc líbí chceme ho prodat a koupit Jané protože potřebujeme nafukovací kolečka tady u nás jsou kostky a dost to drncá.

pavcik
17. júl 2009

ahoj,mám dotaz..můj bráška bude mít možná taky mimčo. Chtěla bych aby po mě podědil kočárek...mám jané slalom pro...ale za rok ten můj prdola bude ještě používat sporták...ale korbu a autosedačku ne. Myslíte si že je možné dokoupit jen podvozek s koly?????? Hodně by to ušetřilo penízků...

Díky za odpověď

grettka
17. júl 2009

pavcik, tak kupia iba sportak 😉 a korbu a autosedacku budu mat od teba

pavcik
17. júl 2009

To je fakt,ale časem by mohli mít i sporťák od nás..takže bych byla úplně nejradši,kdyby si musel kupovat jen podvozek.

mondulinka
19. júl 2009

ahoj holky, nevite, kde by se dal obhlidnout tenhle kocarek v Banskobystrickem kraji? diky

ladida.l
19. júl 2009

Pavcik, asi by bylo nejlépe zeptata se u dovozce do ČR. http://www.handypraha.cz/kontakt.html
Já jsem přesvědčená, že to nepůjde, ale zkus to 🙂

eviiik
20. júl 2009

tak konecne som cez vikend videla kocik na zivo, ja krasny, uz ho mozeme s cistym svedomim objednat, a vybrali sme si farbu oranzovo-sivu, uz sa tesim ked bude doma 🙂 a ete viac ked v nom bude nasa bambulka 😵

nelka24
20. júl 2009

caute baby,
riesim otazku ci kupit jane slalom pro,alebo quinny speedy
ktory by ste odporucali a preco?
dakujem

janina77
20. júl 2009

Ahojte,
existuje k tomuto kociku nieco ako prenosna taska pre novorodenca? Alebo len hlboka korbicka? Ja mam kupeny jazdeny dvojickovsky jane powertwin, a do neho by som potrebovala cosi pre drobca, ale nechcem hlboku korbu. Pordte, dakujem.

petruci6
24. júl 2009

baby potrebujem surne poradit
prisiel mi kocik a mam problem s prednym kolesom ako to zaistit???

marion
27. júl 2009

Ahoj Eviiik, ak som dobre pochopila bola si pozerat nove modely Jane 2009? Ak ano, chcem sa opytat, na hlbokej vanicke je ta strieska uzsia. A zapinanie nanoznika na vanicku ma zvonka po bokoch. Na fotkach na nete sa mi zda, ze tie gumicky na uchytenie o striesku sa pretlacaju do vnutra a nevyzera to pekne. Je to tak alebo sa mi to iba zda na foto. Je ta strecha pevna , alebo makka. DAkujem krasne vopred. 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu_z
29. júl 2009

marion je úplně měkká... ta stříška. s těma gumičkama nevím přesně, jak to myslíš...
petruci podle toho co máš za problém...?
jani: existuje přenosná taška Jané, ještě nedávno ji mělo Handy v nabídce, teď už tam není. Dá se sehnat na bazaru atd... párkrát jsem ji tam už viděla

marion
31. júl 2009

Ahoj zuzu ja som myslela ze na tomto novom modeli sa nanoznik na vanicku pripina zvonka gumickami,a ked to vidim na fotke tak tym ze je makka strecha tak tie gumicky tlacia do vnutra striesky. Ak sa uz chapeme. 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu_z
31. júl 2009

marion už vím,co myslíš... no trochu to tlačí... dá se to sice posouvat, jak moc ta gumička bude "přiškrcená"-blbě se to popisuje. Dám fotku do alba, tak mrkni... osobně mi to v ničem nevadí,nepřekáží

marion
31. júl 2009

Ahoj zuzu, dakujem ti krasne za ochotu a foto. Nie je to az take. Pojdem konecne omrknut do obchodu. Mas krasne deticky a ten najmensi ako sa hrdo drzi v novom kociku. Prajeme vsetko dobre. 🙂

zuzu_z
3. aug 2009

marion děkuji 😉 a nemáš zač 😉 omrkni to na vlastní oči, to je nejlepší -) a dobře vyber, abyste byli všichni spokojeni -)

eviiik
4. aug 2009

prepac Marion, ale bola som na dovolenke, ale Zuzu, Ti uz zodpovedala na otazky, nanoznik som veru velmi neskumala, a strieska na korbe je makka, ale my sme si vybrali sivo oranzovu kompinaciu, preto, lebo je z takeho pevnejsieho materialu, mala som pocit, ze viac drzi.
Ale lepsie je vidiet na vlastne oci, nieje to mala polozka, tak aby si si potom nieco nevycitala, aj ja som sa uplne rozhodla, az pot om co som ho videla
dufam, ze sa spravne rozhodnes 😉

lovacka
4. aug 2009

ahojte
chcem sa vas opytat mame tento kocik a ako sa sklada podvozok tak kabel na tej rucnej brzde sa ohyba az praskol ten cierny obal kde je kablik.a dalsia vec je ze mi vrzga v spoji ako to premazujete kedze su tam nityt a neda sa to rozobrat

f.miracle
6. aug 2009

Nechce se mi dočítat, takže se omlouvám, pokud už jste tady tenhle problém náhodou řešily... Před dvěma dny jsme koupili nový kočárek - Jané Slalom Pro a včera jsme vyjeli na testovací jízdu 🙂 Všechno bylo v pořádku, ale při zpáteční cestě začalo jakoby vrzat pravé zadní kolo, je to takový zváštní (a hlavně nepříjemný) zvuk, jako by něco o sebe zachytávalo (nejvíc mi to připomíná scénu z Obecné školy s namontovanými plíšky mezi špice kola 😀) nebo někde vrzala nějaká pružinka. Nejdřív jsem myslela, že se nám někde dostal třeba kamínek nebo se do kola něco zachytilo, takže jsme doma s manželem všechno prohlíželi, ale nic jsme neobjevili. Napadlo mně kola promazat, ale v návodu píšou, že se kola promazávat nemají, tak nevím co s tím, jestli je to normální (to by byl teda zlý sen) nebo máme jít kočárek reklamovat... 😒

macek82
6. aug 2009

Ahoj maminky a těhulky.Chci Vás poprosit o radu.Máme korbičku matrix,ale bohužel nemůžeme přijít na to,kde se vyměnují baterky na hraní melodií.V krámě jsme se zapomněli zeptat.

petruci6
9. aug 2009

caute baby,
tak ja mam tento kocik 3tyzdne a uz mi vrzga a strasne pisti,vyzera to na zadne koleso,ze nie je ok
uz sme to namazali ale nepomohlo
stalo sa to uz niektorej z vas?
asi musi na reklamaciu
nechapem po 3t ☹

vachovka
9. aug 2009

caute baby.Mam rovnyky problem.Pisti mi zadne kolecko.Uz sme to aj namazali a nic.Ale vsimla som si ze ked zamacknem ten cierny plast asi 3x rychlo za sebou tak to na chvilu prestane.Tak tam bude ta chyba.
A neviem zapnut tu hudbu na korbicke.Ten strojcek je tam zasity aj z vnutornej strany a nechcem to trhat.Tak ako ho mam zapnut?

petruci6
9. aug 2009

ja mam len sportak s tym ti nepomozem
ale ako je to mozne,ze to vsetkym robi?
to nebude nejaka zla pasova vyroba? to ste ziadna nedali reklamovat?
ja sa chystam,len neviem co mi odpisu

lovacka
9. aug 2009

aj mne piska to koliesko a kocik ide na reklamaciu.lebo mne piska koliesko ale aj vrzga ten spoj co som pisala a taktiez kablik na brzde je prelomeny ako sa sklada kociar 😝 takze som trosku sklamana 😖