Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

petule12
11. dec 2010

@miminkopodruhe - takovou barvičku jsem tady v čr neviděla, ale podle typu korbičky mi to přijde na kolekci 2008 nebo 2007. Ale nevím, můžu se mílit. 2009 a 2010 to není určitě a 2011 ještě vůbec není co vím.
Ale líbí se mi :o)

ivika18
11. dec 2010

@miminkopodruhe, takové korbičky měly 2008, podle mě ale u nás nebyly 😉

pani_haf
12. dec 2010

@miminkopodruhe ahojky, tahle kombinace se u nás určitě neprodává, ale je moc hezká, opravdu. Já mám jak slalom pro, tak i jané solo, ten solo podvozek nic moc ☹

bbn
14. dec 2010

@miminkopodruhe ta korbička je verze 2008, pravděpodobně z anglie, u nás ji neseženeš. Paní ji taky mohla koupit zvlášť a pak dokoupit podvozek Solo, proto ji má třeba vyfocenou na Solo. A co třeba zkusit se s paní domluvit, že bys ji koupila později, třeba v lednu/únoru?

kacka.l
14. dec 2010

Nevím zda to nemá přešité od maminky na MMB- přešívá vše, korbička se mi zdá ta barva plata-nakombinovaná oranžovou, ale třeba je to fakt origoš z Anglie.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=40156206&tab=1

zuzu_z
16. dec 2010

Není to přešité, je to limitovaná edice tuším r.08... prodávalo se to na eBayi 😉 byla ještě motýlková a travičková, co jsem zahlédla...

kacka.l
16. dec 2010

Travičkovou jsem viděla, prodává se i u nás, celý komplet i s korbou tuším kolem 2500,- ale tuto jsem neviděla. 😉

miminkopodruhe
16. dec 2010

Holky děkuji za postřehy. No prý to takhle dostala jako komplet-ona má totiž v této serii i sedačku na solo a autosedačku a vše nové, že to prý dostali darem...mě se nezdá, že by to byl rok 2007-8, je fakt, že ten střih korby odpovídá, ale to by přeci zas neměli i autosedačku a hlavně komplet celé solo v té barvě. No, nám se druhé mimi ted zatím nedaří a máme výdajů víc než dost, takže koupit ted korbu za 4 tisíce mi rozhodně neprojde...když ještě nejsem těhu, ale myslela sem, že třeba časem, kdyby se dala sehnat... ☹

zuzu_z
20. dec 2010

@miminkopodruhe je to starší kolekce... poznáš to podle autosedačky, je to totiž Rebel Pro a ne Strata, Rebel se vyráběl a prodával do r.2008, kdy už poprvé byla Strata - zřejmě to byl výprodej skladových zásob... darem to mohli dostat...neříkám, že ne...ale 4tis. za min. 2roky starou korbičku i když nepoužitou bych nedala - limitka nelimitka. Záleží na tobě... Strata je bezpečnější... plast pracuje, takže i když ta sedačka někde 2roky ležela nedotknutá - na skladě atd...je už mírně opotřebená. Ale záleží na každém 😉

travičková: http://www.gumtree.com/london/56/68221056.html ta je hodně oblíbená, fialovou korbičku s motýlekm už jsem nenašla a tuhle bohužel taky ne...

kaninka2
20. dec 2010

Ahoj maminky, tak jdu s informací o stavu zadního kolečka. Chvilku kolečko necvakalo, ale teď už zase trošku lupe, ale jen někdy a o poznání méně 😀 Přemýšlím, zda to ještě jednou rozebrat a osičku trošku potočit a nebo kolečko raději vyreklamovat 😒 Kočárek je není ani 2 měsíce starý, tak že přehlížet to asi nechci, vždyť stál tolik peněz 😖 Asi to vyřeším až na jaře, až půjde naše Kačka do sporťáku (ty mám 2) a Slaloma prostě vyreklamuji 😝

standa82
20. dec 2010

Ahojte, viete mi povedať niektorá ako odstránim šúchanie kotúčovej brzdy na prednom kolese?
Ďakujem

alenka83
21. dec 2010

ahoj, prosím o radu. Chtěla bych se zeptat, zda nevíte, jestli je možné nacvaknout autosedačku Matrix na kontrukci Jané slalom pro 2007? Děkuji moc.

miminkopodruhe
21. dec 2010

@zuzu_z děkuji moc. Jo jo, to souhlasím, nemáme teď na to 4 tis. a stejně jsme chtěli korbičku spíš koupit starší, po jednom dítěti. Na první jsme měli starší korbičku a byla jako nová, takže 4 tis. za novou se mi také moc dávat nechce. Navíc sem koukala, že rok 2007 - korbička Plata a ta tm.modrá se dá nová sehnat kolem 2000 kč z obchodu nová a i se zárukou...Ty 4 tis. jsou pro nás prozatím finančně nezajímavé. Navíc za celý set (Solo sporták, autosedačka i korba, vše udajně zcela nové) paní prodává za 7700 a samotnou korbu by dala za 4000 😖 . No, mě to jen zajímalo, že se mi kombinace žluté moc líbí a moc na kočárcích vidět není... (jen snad Dreami na Quinny, ta Gold...ale to se mi nezamlouvají zas ty sportáky ani trochu).Ale díky 🙂

petule12
21. dec 2010

@alenka83 - to už by měla být bezadaptérová verze a mělo by to jít. 🙂 Tam se ujistit, že to je to bezadaptérové.

standa82
22. dec 2010

@petule12 ...Ďakujem, mm musí vyskúšať

hobit
26. dec 2010

ahojte...vrzga nam predne koliesko, viete mi poradit, co s tym? dakujem

hanka111
26. dec 2010

@miminkopodruhe
Tato barva je Land vyrobená v roce 2008.
Je stále dostupná v zahraničí.
Je to bezadaptérová verze (od roku 2006 jsou všechny bezadaptérové)
Autosedačka je rebel pro. Vyrábí se také stále i v kolekcích 2010.
Straty se sice vyrábějí od roku 2008, ale rebelky také. Neskončila jejich výroba.
Být váma, tak počkám na novou limitovanou kolekci, která má vyjet teď v lednu 2011.
Bude mít podvozky 2009 - neotočné, široké, ale barvy už budou z kolekce 2011, nepromokavé.
V každé kolekci je barva Stylon, která je vyráběná pro severské a jižní země, která má speciální zdvojenou vrstvu látky, takže je opravdu pevnější a nepropustnější.
Podle mě se šisují všechny barvy ve všech kolekcích. Jen některá méně, jiná více.
Vyzkoušela jsem snad všechny kočárky Jane, ale na slaloma nedám dopustit.
Sama mám barvu Utopia a Fuchsia (i slalom i carrery)...

hanka111
26. dec 2010

@hobit
lovelybaby.cz má na stránkách návody jak slalomy udržovat.

miminkopodruhe
26. dec 2010

@hanka111 děkuji moc za informace 😉

kajca50
2. jan 2011

ahojt, neviete mi niektorá poradiť? Kolegyňa si kúpila šporťák jane slalom 2007 farba h 99, bežovo tmavo modrá v kombinácii s bledomodrou a zháňa nánožník, ja som niekde mala adresu na pani ktorá šila na jane doplnky ale nikde ju nemôžem nájsť.

katy1979
3. jan 2011

@kajca50 taky sity nanoznik kupi aj v babylande

kajca50
3. jan 2011

@katy1979 dakujem a nevieš prosím ťa vyzerá ako originál?

katy1979
3. jan 2011

@kajca50 nema zipsy po stranach ale je sity podla originalu na jane

kajca50
3. jan 2011

@katy1979 a nevies nahodou v akych cenach sa pohybuje

katy1979
3. jan 2011

ajaj mam ho sice doma ale cenu by som ti fakt hodila od brucha. skus im zavolat cenu ti urcite povedia.

kajca50
4. jan 2011

@katy1979 a ešte by som sa chcela spýtať či je vyzerá ako originál až na tie zipsy, ďakujem

theevfka
4. jan 2011

Maminky, mám dotaz ohledně Jané 2009. Moc nevídám maminy s konstrukcí v černém provedení, velice se mi líbí, ale bojím se, aby se ta černá barva neodírala na stříbrnou. Nemáte některá s tímto podvozkem zkušenosti??? dě­kuji

standa82
4. jan 2011

@theevfka ..ja mám čiernu konštrukciu a vôbec sa nezodiera na striebornú - aspoň zatiaľ nie. 🙂

theevfka
4. jan 2011

@standa82 jéé, děkuju za rychlou odpověd, mě se právě moc líbí, ale ještě jsem jí u žádné maminky neviděla... 😒