Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

ladida.l
12. nov 2009

mmmk:
Poruchu máme jednu - hned od začátku nám nefungoval profix (odepínání od podvozku) na autosedačce -s tím jsme v servisu, opraveno za chvilku, možná by to i manžel zvládl. Víc se nám toho ještě za dva měsíce neporouchalo, jen jsme jednou mazali kola...
Jo ještě mě napadá jedno negativu slaloma (v návaznosti na IP cca před dvěma týdny)- dost blbě dostupný košík dole - když si chci dovést něco objemnější, odepínám korbu a dám to horem dovnitř. A pak ta jejich přebalovací taška taky není žádný šlágr. Přemýšlím, že si asi pořídím jinou - ona ta taška nemá zapínání, jen zdrhovadlo a když ji odepnu z kočárku- třeba u doktorky a tak, tak je najednou hrozně neforemná a nepřehledná...
Ale jízdní vlastnosti slaloma jsou skvělé, taky oceňuju, že je opravdu lehounký, protože s ním často pochoduju do schodů.

kvetik:
Dávám Marka do autosedčky do takového silnějšího overalu a než ho donesu do auta, tak je přikrytý dekou. V autě je za chvíli teplo, tak to podle mě stačí.

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

cazadora
12. nov 2009

mmm na jané jde normálně přidělat skejt jen mají svůj vlastní nepasuje na to kdejaký jen ten jejich. my ho máme od dubna a jsme spokojeni, doted jezdil sporťák za chvíli začnem s korbou

llllucka
12. nov 2009

No,tak to mě se taška u Janéčka líbí.Co jsem viděla u kamarádek,tak má jednoznačně nejvíc kapsiček a to já potřebuju.Jen ji teď budu reklamovat,protože se mi rozbil zip.Jinak za rok používání jsme mazali kolečko a to zvládnul manžel sám a pak se nám podařilo strhnout boudičku,ale to udělala moje mamka,protože na sundávání a nandávání boudičky je potřeba trochu cviku a ona to rvala přes sílu,takže to strhla.Je sice funkční,ale stejně si ji necháme opravit (bude to ovšem na naše náklady).Podle mě je košík blbej skoro u všech kočárků na trhu,ale vždycky jsem tam narvala vše,co jsem potřebovala.

ladida.l
12. nov 2009

llllucka:
lucko, tak to máš asi jinou tašku, ta moje nemá ani kapsičky a ani žádný zip?? Mám kolekci 2009...

mmmk
12. nov 2009

Ladi, dik za info. Mne ten kosik az tak netrapi, pro mne je podstatne, aby do nej vesel nas sestikilovy psik 😀 Nakupy atd. stejne resime i ted autem, nemame pesky dostupne zadne obchody. Na tasku jsem se divala, ze bych si eventuelne poridila jinou, to me az zas tak netrapi. Mne zajimalo to extremni mnozstvi poruch, co to udajne ma. Nicmene mam za to, ze chlapik jako prodavac ma vic provizi z tech jinych kocaru nez z Jane.

Cazadora, mne ten skejt prijde jako zbytecnost. Pri predstave, jak dlouho trvalo, nez se povedlo prvni, nepocitam s dalsimi detmi tak rychle za sebou, aby byl skejt potreba. Ale kdyby na vec prislo, je fajn, ze ho mate a ze to funguje 😉

Luci, tak na boudicku se budu muset zamerit, protoze jestli to chce cvik, nerada bych tomu nejak ublizila 🙂

ladida.l
12. nov 2009

mmmk - košík má nosnost 4 kila, tak to aby se dal pesan na dietu 😀

mmmk
12. nov 2009

Fakt jen 4 kg? V Cechach normalne vidam maminy, jak v tom vozi nakupy vc. piti, takze to urcite uveze vic, ne? 😕 Pripoustim, ze jsem skutecne nosnost kosiku pod kocarkem nezkoumala ani u jane ani u jineho kocaru 😅

ladida.l
12. nov 2009

mmmk:
uveze to víc, ale píšou tam 4 kg - na takový nášivce v košíku (je vpředu zevnitř). Když tam vrznu víc, tak se odepínají ty druky na kterých ten košík visí.

llllucka
13. nov 2009

ladida:jo,tak to bych taky nechtěla.Já mám zip,z venku jsou 3 kapsy jedna je akorát na láhev s pitím) a vevnitř jsou tuším 4.Teď si budu kupovat novou,abych tu svoji mohla nechat reklamovat.Stejně jsem chtěla ještě jednu.

mmmk:chce to cvik,ale stačí to dát párkrát dolů a je to.Nevím,jak nová kolekce,ale u té mé zmáčneš čudl a stříšku musíš trochu nejdřív přitáhnout směrem k sobě (třeba jako když odemykáš některé zámky).Ale mamča to zmáčkla a dávala rovnou dolů,takže to strhla.

kvetik
13. nov 2009

ladida: no to je roztomilý medvídek. já mám fusak do kočárku little angel, ted jsem ho koupila, ale myslela že půjde i třeba do autosedačky, ale to je jedno...ale prostě do té autosedačky jdou jen speciální fusaky, že? od jane, nebo jak luci ukazovala ten od emitexu, jinak jsou ty pasy udelany tak, ze se jima nic neprostrčí - nejsou odpepinaci, ze?

ladida.l
13. nov 2009

kvetiku, pasy nejsou odepinaci...

izabelkak
13. nov 2009

mmmk: my používame slalom už 4 mes. a zatial pohoda, mimo premazania sme nemali žiadny problém a to chodíme do veľmi ťažkých terénov, po chodníkoch chodíme zriedka 😉 možno je tých porúch preto tolko, lebo je to velmi rošírený kočík, a je ich v obehu viac ako tých ostatných značiek kt. predajca ponúkal... ja by som rozhodne nemenila, ked denne vidím čo ten kočík všetko zvláda a najma velmi dobre sa ovláda je lahučky, po zložení sa zmestí skoro všade, zadné kolesá sa dajú vybrat jednuchým stlačením čo je obr.východa pri nedosatku miesta v aute a pod.

renabr
13. nov 2009

inak ja si tiež myslím že tí predavači maju za jané kočíky menšie provízie, lebo ja som šla že ho obzriem a stále mi vysvetloval kadejaké iné, to som ho musela skoro donutiť aby mi predviedol aj jané....napríklad high trek mi nukal ako diví aj ked som mu povedala že sa mi dizajnovo nepáči...potom ma ešte presviedčal na quiny, a napríklad aj od casualu ma odhováral, no chápete to? ale mne sa aj tak najviac páči slalom...už som rozhodnutá 😉

zorkala
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mmmk
13. nov 2009

Zorkala, prosim te, co ma lepsi odpruzeni nez Jane? Teutonia? 😕

petka80
14. nov 2009

mmmk - k těm poruchám. Kočárek používám už dlouho a měla jsem vlastně jen dvě poruchy, pokud se to tak dá nazvat. Rozpáranou kapsu na zadní straně sporťáku a padající dolní brzdu. Ale obojí mi vyřídili v rámci reklamace, zdarma, opravené to bylo do druhého dne (mluvím teda o Praze). Jinak nic.
Sousedka ho má taky a měla to samý - brzdu (obě dvě) a rozpáraný potah na sporťák. Jinak nic.

ladida.l
19. nov 2009

Ahoj, našla jsem jak bude vypadat kolekce 2010 - moc se mi to líbí.
http://www.forum.lovelybaby.cz/index.php?action...

llllucka
19. nov 2009

Mě se na nové kolekci nelíbí kola,vypadají jako plastová a podle mě ztratila konstrukce na odlehčenosti.Jsem zvědavá,jak to bude vypadat ve skutečnosti.

mmmk
19. nov 2009

Ladida, jenze vnitrek korbicky ma byt pry vyrazne mensi nez ted a jedinou vyhodou je to otoceni proti nebo po smeru ☹ A ty barvy jsou taky dost ohavne (dle mne), navic vsecko v kombinaci s cernou. Urcite chci radsi letosni kolekci.

renabr
19. nov 2009

Ja som ho už dávno videla, no vobec sa mi nepáči, tiež si kupim kolekciu 2009... 😉

simounah
19. nov 2009

My máme sporťák slalom 2009 a zatím spokojenost - jen mi vadí, že tím průhledným okýnkem na malého vidím jen když leží - v této kolekci je v zadní části boudy malé okýnko. V sedě ne - protože už má plnou boudu nahoře. Takže myslím, že ty předešlé kolekce třeba 2008 kde je ten průhledný cíp v části boudy jsou možná lepší. Zabývat se tím před koupí asi bych šla do něj. Nová kolekce 2010 se mi taky nelíbí - černé kola vůbec, korba má divný tvar a tím, že je sporťák otočný se jeho prostor zúžil, takže my jsme honem kupovali kvůli prostornosti 2009. Určitě si ho necháme pro druhé a přikoupíme hlubokou korbu.

pajka888
20. nov 2009

tak my zatím používáme korbičku a jsme spokojeni, sporťák snad bude dobrý, chtěla jsem ho hlavně kvůli tomu, že je docela velký
už je nová kolekce, musím se hned mrknout

kamussa
27. nov 2009

Ahoj holky tk mě na 2009 hóoodně vrže ten podvozek, dělá mi to na pravé straně ☹ Nevíte zda by to šlo nějak promazat? Dělá vám to taky někomu?

lucia.298
27. nov 2009

kamussa, presne preto som sa rozhodla že kočík jane kupovať nebudem, aj ked som bola "nalomena". Kamoške to strašne vrzga, a už to mazali aj striekali všetkým možným a vydrži to nevrzgať maximalne 1 den, tiež nevedia čo s tým 😒

ladida.l
27. nov 2009

my jsme to normálně namazali podle návodu, co je na webovkách handy a nevrže to.
http://www.janecz.cz/odstraneni-krupani-kola

kamussa
27. nov 2009

ladida.l-kolečko jsme taky namazali a dobrý ,ale mě vrže ten podvozek tak nevím zkusíme to taky nějak promazat ☹

lamarika
27. nov 2009

kamussa: já mám sice nomada, ale podvozek mi též vrže a též nevím co s tím 😠 Už jsem aji zjistila co a kde vrže, ale tím to asi končí. . . . 😢

lucia.298
28. nov 2009

baby, kamaratka, ktora ma jane slalom necele 2 mesiace (-už som pisala že to vrzganie ma od tohoto kočíka odradilo) mala tiež rovnaky problem, nepomohlo žiadne mazanie ani striekanie, išla priamo do obchodu kde ho kupila a zavada bola niekde inde, odstranili jej to, už je to ok 😉

lovacka
28. nov 2009

ahojte
ja mam 2008 jane a tiez mi vrzgal podvozok tak som to reklamovala a vymenili mi za novy a ten tuk tuk tuk nevrzga

cmulinko
28. nov 2009

Mala som pozicany jane od kamosky na 2 tyzdne a v zivote by som za ten kocik nedala tolko penazi.Absolutne mi nevyhovoval v nicom.