Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

blani81
7. mar 2010

Holky chtěla jsem se zeptat těch které si objednali Janéčko z o- baby.de, jestli je k tomu návod i v češtině, nebo slovenštině. Já německy totiž moc dobře nerozumím!
Za odpověď předem díky moc 🙂

renabr
7. mar 2010

vererka84, no čo mám so zavinovačkou? neviem aké pásy má sedačka concord ion ale jané strata má 5bodové pásy a tá zavinovačka je robená na trojbodové pásy, čiže mi nepasovala, nemala som kade prepchať spodok pásov, tak som to musela rozstrihnúť a poobšívať a našiť suché zipsy aby sa dala vobec nejak používať...

renabr
7. mar 2010

veverka teraz pozerám na nete že aj concord ion má 5 bodové pásy, tak ja si neviem predstaviť ako dieťa zapínaš v autosedačke ak máš takú istu zavinovačku ako ja...možeš mi to opísať? postup a kade to prevliekaš? a ako máš roboné otvory na pásy? možno máš inu, aj ked inu som nevidela este od emitexu...nechápem...

ivika18
7. mar 2010

renabr, díky za tip na ten organizér 🙂 , hned jsem ho objednala, tak snad bude dobrý 😉 . A myslím, že jsem někde četla, že ty zavinovačky jak píšeš jsou dva druhy, novější má právě díry na 5 bodové sedačky. A navíc Concord ion je prostornější než Strata, takže věřím, že se tam pěkně vleze

olisfera
7. mar 2010

blani 81 ..... ja som kupovala kocik na Slovensku, ale ku kocariku som mala knizocku - NAVOD, ktora je v roznych jazykoch a je tam aj navod v jazyku ceskom na str. 34

andzi
7. mar 2010

ahojte kočky, máte už niektorá kolekciu Reverse 2010?

ppppp
7. mar 2010

adzi - na kolekciu 2010 som sa chcela spytat aj ja celkom sa mi paci, farby su krasne len co ten rozmer vanicky??? 😠 ☹ uz som rozmyslala, ze by sme zobrali len samotny sportak a k tomu zvlast vanicku. Budem vdacna za kazdy nazor 😉

veverka84
7. mar 2010

renabr hej ma 5 bodove pasy a emitex mam tuto http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro... zajtra ti to nafotim ako to tam mam.

andzi
8. mar 2010

pppp, vanička je síce mohutná, ale to kvôli bezpečnosti, lebo je vystužená polystyrénom. My chceme kúpiť kolekciu 2010 aj z toho dôvodu, že tak do roka po narodení prvého dieťaťa by sme chceli hneď druhé bábo a to sa kolekcia 2010 bude ešte isto predávať. Preto chceme kočík "obojpohlavný" čo sa týka farieb. Rozhodujeme sa medzi zelenou a žltou. Všetky farby z kolekcie 2010 sú krásne, aj ten modrý je úžasný ale je typický chlapčenský. Výber farieb sa tentokrát dizajnérom podaril.

veverka, aj ja mám presne tú istú zavinovačku do autosedačky Emitex a k tomu fusak Emitex 3v1 combi a to všetko som kúpila nové za vynikajúcu cenu.

renabr
8. mar 2010

veverka, aj ja mám presne tuto, som stasne zvedavá ako to tam máš, lebo fakt si neviem predstaviť ako tam dieťa zapínaš, chýbaju mi tam otvory na spodnu časť tých pásov čo idu popod bruško, či ako to nazvať...

blani81
8. mar 2010

Holky ještě jsem se chtěla zeptat co je to když je někde psané, že korbička je s adaptérem, nebo bez!??????
A na některých fotkách jsou sporťáky s ůplně průhlednou stříškou ( což není vhodné pro spící dítě, aby mu svítilo sluníčko do očí), ale píšou že je tam okýnko zadělávací, ale na fotkách je stříška průsvitná a v popisu nic víc nepíšou!!!!!! Jak to teda je????? Jsou opravdu ty stříšky všechny zakrývací????????

katy1979
8. mar 2010

blani na to okienko existuje taka krytka ta sa predava samostatne

veverka84
8. mar 2010

renabr mam to v albume som ti to nafotila a snazila aj opisat, sorry je to na babike ale mala by mi hrozne hucala keby ju tam davam a vytahujem a atd 😀 😀 😀 😀 keby este nieco chces vedet napis.som zvedava ci to mas inak alebo co...

katy1979
8. mar 2010

veverka no ty mas naozaj pre 5 bodove pasy. tiez mam tu zavinovacku co renabr a tam ta diera na spodne pasy nie je. takze mozem kupit novu 😠

renabr
8. mar 2010

veverka si velmi zlatá že si si dala tú námahu, dakujem krásne, no ako hovorí katy1979 na mojej to chýba, asi mám nejaký starší model, kupovala som ju cez internet, čiže v rukách som ju nemala a žial moja je robená len na trojbodové, no starká mi to urobila tak ako to máš ty, len mne tam našila suché zipsy odhora dole, takže teraz ju už možem používať...
katy1979 tak aj ty si to tak daj opraviť a možeš používať...aj ked to človeka naserie, ked za to vyhodí tolko penazí a ani to nie je funkčné na to, na čo to vlastne kupoval...

veverka84
8. mar 2010

neni zaco 🙂 ja som ju tiez objednavala cez net ale nastastie je dobra...nevedela so mo tom ze by sa rozdelovali na 3 bod a 5 bod vsak vajicka maju vsetky 5 bodove pasy teda aj celkovo autosedky pre male deti vacsinou..to su fakt blbci...idem to popozerat aspon sa mam cim zaoberat na nete 😀 😀 😀
ked ste ju kupoval icez net mohl iste ju vratit aj ked je s tym opletacka...no esteze mas sikovnu starku co ti to urobila.

renabr
8. mar 2010

ja som si tiež myslela že poriadne autosedačky su 5bodové, ale napríklad aj cam má trojbodové vajíčka aj viacero som videla, čo som bola teda dosť prekvapená...
ja som zavinovačku kupovala akože z druhej ruky ale ako novu, takže vracať som ju nechcela, ale aj ked kukám na nete tak na obrázku je všade odfotená ako trojbodová a nikde sa nepíše že ako je robená ani že vlastne existuju vobec také rozne, napríklad jedna pani mi písala mail, že tieto zavinovačky maju predprípravu a musia sa nastrihnuť a tak je to robené na 5 bodové, tvoja veverka je zasa iná, tak ja neviem kolko ich vlastne druhov je, ale su to riadny trkvasi že to nikde nepíšu...

ppppp
8. mar 2010

andzi - my zatial mame favorita zelenu farbu, kedze cakame chlapceka 😉 rozmerom vanicky som myslela vnutorny rozmer, kt. je 66x27 a to mi pride teda dost malo. Ty co na to hovoris? ja sa bojim , ze sa mi cez zimu uz nezmesti 😒

olisfera
8. mar 2010

kocky, ide si niektora z vas objednavat cez o-baby.de kocik r. 2009 JANE Slalom Pro strata /trojkolka/, farba AMAZON, ale len 2-kombinaciu? Ozvite sa mi prosim .....

andzi
9. mar 2010

pppp, my ešte pohlavie bábenka nevieme, ale ja si myslím, že zelená by mohla byť aj pre dievčatko, čo myslíš? Nuž, s tým rozmerom je to ešte v pohode v lete, ale keď si vezmeš, že v zime je bábo naobliekané a ešte vo fusaku, tak mu tá vanička môže byť tesná. To možno Španieli nedomysleli. Mne sa bábo narodí na jeseň, takže celú zimu ho budem voziť v hlbokej vaničke.

ppppp
9. mar 2010

adzi - ja si myslim tiez, ze zelena je taka univerzalna ale aj zlta je krasna.. ale pri tej zltej sa vzdy bojim musiek 😀 mozno sa mylim, ze to neni az take lepidlo na ne 🙂 Inak ten rozmer vanicky je na nasich strankach zle uvedeny je o dost vacsi aspon tak informuju na o-baby. Dnes som sa bola pytat u nas v obchode, ze koncom marca by uz mohli mat kociariky uz sa tesiiim 😉

katy1979
10. mar 2010

ppppp prosim ta kde ti povedali ze budu mat koncom marca?

tono_babymarket
10. mar 2010

katy1979
oficiálne oznámenie od dovozcu Jané...nová kolekcia 2010 bude na Slovensku dostupná - citujem:
....bude dostupný až niekedy v mesiaci apríl až máj 2010....

katy1979
10. mar 2010

tono no v babylande mi povedali to iste a ze treba objednavat cim skor, preto som bola zvedava kde ho budu mat uz v marci. ja chcem tie farby vidiet nazivo a nie kupovat macku vo vreci.

tono_babymarket
10. mar 2010

...katy, babyland je ten najkompetentnejší, pretože je dovozca a komunikuje priamo s výrobcom....tak kto ti bude tvrdiť, že ho bude mať v marci nemá posledné aktuálne info....

ppppp
11. mar 2010

katy1979 - tuto informacia mi dali V TN v laugu, ale je mozne, ze predajca to povedal len tak odhadom 😒 tak uvidime, ale tiez to vidim skor az na ten april.

majula28
11. mar 2010

ja tiež uvažujem o tomto kočíku 😅 JANE SLALOM PRO aj keď sa mi trojkolky vôbec nepáčia, ale jané je jané 😀 asi do akého veku sa dieťa sem vojde? 😨 chcela by som aby som ho využila aj budúcu zimu a to už budeme mať 1,5roka 😉 a čo fusak emitex, vojde? nešpatív trojkolke? Díky za odpovede

veverka84
11. mar 2010

ja mam jane slalom pro 2008 a mala som aj 2007 d otoho sa zemstil aj moj 3 rocny syn a vobec tam nebol naskladany ze kolena na brade 😀 😀 😀 😀 😀 vyzera dobre aj s fusakom ja som mala s eisbärchen a teraz mam emitex ale vo vanicke v sportiaku otestujem az buducu zimu...inak som s kocikom spokojna veeelmi.
kolekcia 2010 je uzsia co som citala...

k1k2k3k4k5
14. mar 2010

Ahojte, ide niekto objednavat z nemeckej stranky o-baby?? Mam doma Nomada kupeneho od nich 🙂 ale banujem za taskou. ☹ Postovne a poplatok banke vychadzaju ale dost draho len kvoli kupe tasky.... Vieme sa nejako dohodnut a objednat spolu? Ozvite sa cez IP. 😉

lennulla
14. mar 2010

Ahojte, mam dotaz. Koupili jsme v lednu jane slalom pro 2009, hrozně jsem se těšila jak s malou vyrazíme na procházky. Jenže tak po 4 procházkách mi začali brutálně vrzat kolečka. Ale takovým způsobem, že s tím vůbec nedá chodit. Člověk by se zbláznil z těch šílenejch zvuků. Známá má ten samý model a rok výroby a taky ty zadní kolečka vržou.
Nemáte s tím někdo nějakou zkušenost? Namazané to bylo hnedka od začátku podle instrukcí ☹. Byla jsem s tím v cykloservis,u aby se na to mrkli, ale na nic nepřišli. Takže jsem z toho dost rozčarovaná takový drahý kočárek a ven mom. pořádně ani nemůžem. ☹