Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

mmmk
21. feb 2010

Myslim, ze ten bankovni poplatek za prevod je zcela normalni. I v CR se plati neco pred 200 Kc. S paypalem je to samozrejme daleko jednodussi, mame ho uz hodne dlouho a zatim stale spokojenost 😵

Jinak jsem zjistila, ze o-baby prestali prodavat nanozniky na amazon 😠

vladkaz1
21. feb 2010

ak budete mat cas tak mi prosim odvovedzte na otazku ,dakujem 🙂

mmmk
21. feb 2010

Vladkaz, zkus proklikat toto tema od zacatku, protoze nekde vpredu byl odkaz na nejake stranky, kde bylo srovnani 08 a 09 na fotkach - tusim se to lisilo zipama, zapinanim atd.

vladkaz1
21. feb 2010

MMMK velmi pekne dakujem hladala som uz po temach a nic som nenasla, takze asi vo funkcnosti ,rozdiel nebude ,len vo farbe konstrukcie a tej strieske si myslim

renabr
21. feb 2010

konštrukcia je taká istá, akurát tá strieška je iná, no a kamoška raz bola obzerať staršiu verziu a povedala, že napríklad hlboká vanička je menej vystlaná alebo také niečo...a tá hudba bola v 08 kolekcii myslím...ja som brala 09 práve kvoli tej strieške na športáku...

vladkaz1
21. feb 2010

ano uz som to tu nasla v teme ,no mala som moznost si obhliadnut to vajicko z novsej kolekcie a pri mi hrozne male, oproti tomu, ake je to pre 08 sem kolekcia .
v podstate len polemizujem ,nasla som ze vlastne ten novsi model Jane ma nejaky lepsi material nepriepustny ,vcera prsalo a ani nas nam neprepustil .
manzel musi dostelovat len brzdu ,je moc na tvrdo mi vravel
na tu striesku ja asi kupim ten krit ,alebo dam usit .
V podstate som prisla na to ,ze mozem byt spokojna ,ten rozdiel je u mna zanedbatelny 🙂

vladkaz1
21. feb 2010

ja ma 2 vyhrady na kocik ,jedine na strieske to plastove okienko ,ktore dam jednoznacne prerobit to je malickost a lepsi pristup na nakupny kosik zo zadu by mohol byt ,no inak nemam vyhradu absolutne ziadnu a to mam 6 ty kocik 🙂
jazdne vlastnosti ,su skvele ,plne splna moje poziadavky som spokojna ,muzovi sa nepacil ,nechcel aby som ho kupovala a teraz len chodi obkukat a chvali 🙂 ,pretoze vidi ,ze nasa Lucka ma 2,5roka a je v nom este stratena a dobre sa ovlada aj ked ma mala 14 kilo .
Tak s maly babom to bude super

ivika18
21. feb 2010

vladka, taky máme a na tu stříšku jsem zevnitř našila obyčejnou černou sluneční clonu na zadní sklo auta - nejlevnější varianta - asi 80 Kč a hodina práce a co hlavně - nemění to vzhled a funguje to. Tak jenom pro inspiraci 😉

vladkaz1
21. feb 2010

Ivka no vidis to ma nenapadlo 🙂

kajca50
22. feb 2010

sariana
ahoj tak už mám kočík doma . Prišiel mi dnes ráno o 8.05 hod. kuriérom. Hneď som ho s dcérou vybalila a som super spokojná. Už tam síce tróni šušu ale nevadí. Ak by sa niekto na mňa amoju dcéru pozeral tak to by bola šou.Ale zvládli sme to , tak to je super.

sariana
22. feb 2010

ahoj kajca, tak som rada, ze kocik dorazil a si spokojna...

ja zatial iba cakam...platila som ho o den neskor nez ty...ozaj, aj sa ti kurier ozval predtym, ci rovno sa zjavil? ja byvam v panelaku, tak dufam, ze bude ochotny pomoct s vynaskou, kedze budem sama doma... 😉

blazinekk
23. feb 2010

ahoj holky, prosím na kolik v přepočtu vyjde zakoupit kočárek - samostatný sporťák + nánožník v barvě stylon kolekce 2009, když by se to objednalo přes to jak to zde kupujete? měla jsem ho mít od paní, ale hraje mrtvého brouka, takže mě zřejmě vypekla :o((( a to svůj starý už mám prodaný :o( na golfky v tomhle počasí to moc není a pak čekáme taky druhého prcka - korbičku mám schovanou ..... docela mám dneska zkaženou náladu z toho, už jsem ho měla mít doma :o(

marfic
23. feb 2010
tono_babymarket
23. feb 2010

....len pre info...na Slovensku začali akcie na Jané kolekciu 2009 a pokračujú na 2008...

tono_babymarket
23. feb 2010

marfic
stylon je z kvalitnejšej látky....

kajca50
23. feb 2010

sariana
Kurier sa mi neozval, len zrazu bol pred dverami. A bol ochotny mi ho vyniest, sam sa ponukol. Takze moze sa stat ked ho nemas dnes tak urcite do konca tyzdna. V stredu im nabehla platba a v pondelok som ho mala doma.

jetokuko
23. feb 2010

ahojte ja by som sa iba chcela opytat ,ked mate skusenosti s objednavanim z o-baby.de,kolko by ma vyslo zaslanie pozadovaneho tovaru na slovensko? chcela by som cely set Jane pro slalom,pripadne zvazujeme vanicku matrix mate s nou nejake skusenosti?velmi pekne vam vopred dakujem .

sariana
23. feb 2010

ahojte, takze kocik dnes priviezli, ochotne vyniesli, tiez sa neozval kurier, iba mi rovno zazvonil... 😅
prave sa tu pasujem so skladanim 😀

jetokuko
23. feb 2010

dievcata este by som sa chcela spytat,ci vam niekomu nepopraskala ta strieska trochu mam z toho strach.

jetokuko
23. feb 2010

na tej sportovej casti

vladkaz1
23. feb 2010

jetokuko
ja ju tak mam a obavam sa ze moze popraskat ,no ja si ju dam presit u brasnara ,lebo sme sa to nepaci take plastove ,bude ovela krajsia z latky 🙂

ivika18
23. feb 2010

jekotuko, nám ta průhledná stříška přežila 2 zimy úplně v pohodě, no, zbytečně jsem venku v mrazu se střechou nijak nehýbala, pro jistotu. Až pak jsem chtěla potah vyprat a tele ho strčila do pračky - sice ruční praní, ale už je na kraji v jednom místě milimetrová dírečka, zatím to není vidět, tak snad to nebude horší.

jetokuko
23. feb 2010

no dievcata s tou latkou to je celkom dobry napad ,len si to neviem predstavit ale ak sa mi nieco stane tak to urcite vyskusam,zdalo by sa mi zbytocne reklamovat taku vadu zaberie to kopec casu atd.dakujem pekne pozrela som aj stranky dozadu a nasla som tie poplatky pri kupe vyrobku z o-baby.de tak uz len vybrat farbu paci sa mi ta sivo zelena ale ja by som chcela aj nanoznik na sportovu cast a zevraj ich uz nemaju tak zvazujem aj ciernu farbu.trochu sa bojim vyblednutia.

olisfera
23. feb 2010

ja idem kupit tiez Amazon /sivo-zelena/ a nanoznik budem zhanat na Slovensku ....

kajca50
24. feb 2010

JETOKUKU, OLISFERA
žiaden problém objednania z o.baby.de. Ja som objednala bez nánožníka a nemám z toho strach , pretože som videla niekde na českej stránke , nejaká pani šije všeličo možné a na rôzne duhy značiek- nánožníky apod. Ja mám tiež ten šedo zele. a je super. Nie je smutný ale veselý. Kto bol teraz u nás tak sa každému páčil.

vladkaz1
24. feb 2010
carrie84
24. feb 2010

Caute baby,
mam otazku (absolutne sa zatial neorientujem v kocikoch 😒 ) -tento model je 2009 alebo 2008? Zatial sa mi celkom pozdava:
http://www.o-baby.de/katalog/jane/jane-slalom-p...

Dakujeeeem 🙂

simounah
24. feb 2010

řekla bych , že je to model 2008. 2009 to není určitě-ty mají malé okýnka z boku na sporťáku a jinou hl. korbu

olisfera
24. feb 2010

no ked preratam libru, tak stoji cca 12000 Sk, co je drahsie ako na o-baby

kajca50: bola som u nas na predajni kuknut, ako vyzera Amazon - farba, je uplne fantasticka, urcite si niekde zozeniem nanoznik, kvoli tomu, ze nie je na o-baby, by som inu farbu nevolila. Som rada, ze aj tebe sa ta farba paci ....

vladkaz1
24. feb 2010

carrie84 to je O8 se ja ho ma asi tyzden ax. spokojnost ....
Vanicka ale caka na babenko pripravena ,juj tesim sa 🙂 ,sportak testujem s malou ,je fakt super moj 6 ty myslim 😅