Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

veqa
14. okt 2010

@apollo11 ja som mala asi fakt šťastie, že som mala ako hlboký kočík jané slalom 2005 to bola tak veliká vanička...úplne super 🙂 kľudne keď vám bude malá daj ju do športového, však bude mať fusak, ten kočík je takmer v ľahu, nič sa neboj, niektoré deti napr. musia byť vyvýšené kvôli refluexu a je to ok

veqa
14. okt 2010

@standa82 krásna farba

katy1979
14. okt 2010

@apollo11 ak das sportak do lahu tak kludne aj v 4 mesiacoch tam moze ist. starsi syn isiel do sportaku v 5 mesiacoch a tento no uvidime. mesiac este urcite vydrzi vo vanicke.

standa82
14. okt 2010

@veqa ...ˇďakujem

bbn
19. okt 2010
samson
19. okt 2010

zdar holky chtěla jsem se zeptat jak jsou na tom vaše boudičky od hluboké korby - mi jí máme dost propadlou a nevypadá to moc pěkně

petule12
19. okt 2010

@samson - taky mi moc nedrží. To u té kolekce 09 moc nevychytali bohužel ☹ Ale už jsem viděla, že někomu drží a někomu ne.

standa82
20. okt 2010

@petule12
@samson ...ja som hneď ako nám kočík prišiel, ho poskladala aby tá korbička bola pekná. Drží.

petule12
20. okt 2010

@standa82 - takt to závidím 🙂

nostek
autor
22. okt 2010

baby, mam na predaj vajicko Jane Strata 2009
https://www.modrykonik.sk/bazar/autosedacky/vj2...

standa82
22. okt 2010

@nostek ....dá sa aj jednať s cenou?

luckyhoney
22. okt 2010

Pokud by někdo měl zájem,mám na prodej také autosedačku Jané Strata, barva Active, v záruce, používaná 7 měsíců v nekuřáckém autě, nebouraná, opečovávaná, bez chybičky, top stav. Cena k jednání 🙂

vorllinka
27. okt 2010

@samson mně taky nedrží. Nejhorší je to, když je složená, tak pak chvíli trvá, než se aspoň trošku vrátí tvar 😒

Holky, prosím Vás, vy co máte Jané Strata 10 - dá se nějak vyndat ta bílá vložka? Se mi zdá, že se mi tam Šimon s tou vložkou dlouho nevejde 😕

petra.happyday
28. okt 2010

Ahojky holky! Má prosím někdo z vás Jané Slalom Active 2009? Uvažuji o koupi tohoto kočárku, jen nemám možnost vidět tuhle barvu kočárku v reálu....tak by mě zajímalo, jestli je barvička stejná jako jí mají nafocenou prodejci na netu?? A také bych ráda věděla, zda jste s kočárkem spokojené???

apollo11
28. okt 2010

@petra.happyday máme 🙂 teda jestli myslíš tu červenou, mám pocit že jsem na netu viděla i takovou růžovou.. (?) Je to taková jasně červená, asi víceméně stejná jako na netu. Mohla bych to zkusit nafotit, ale zas nevím jak by mi to vzal foťák a pak každý monitor je rochu jiný.. Jinak já jsem spokojená 😉

kaculeena
3. nov 2010

ahojk ,chtela bych se zeptat jak jsou na tom barvy u kolekce 2009,nesisuji ? ..jedna se mi hlavne o barvu meteorit diky

yravas
5. nov 2010

maminky, viete o niekom, kto šije tie kapsy na pláštenku, čo sa pripínajú pod kočík??? 😉 Ďakujem. Najlepšie na SK.

zuzana39
5. nov 2010

@yravas skús www.lilinka.com ona posiela aj na sk.tuším tam som také videla,ale nie som si istá.

yravas
5. nov 2010

zuzana39 ďakujem 😉

miminkopodruhe
6. nov 2010

Ahojky. Někde jsem četla, že korbičky Proton od Concordu by měly jít nasadit i na podvozky Jané. Nemáte některá zkušennost? Uvažuji o pořízení na podvozek Slalom Pro... Pokud je to možné, je to snadné, jako s korbičkami přímo na Jané, nebo je třeaba nějaký zvlášť adaptér? A dále, zda jde autosedačka Concord nasadit na podvozek Jané? promiňte, že nestíhám pročíst diskusi.

kaninka2
7. nov 2010

@miminkopodruhe jj concord je kompatibilní s Jané 😉

miminkopodruhe
7. nov 2010

Děkuji 🙂 , je tady některá maminka, která korbičku Concordu používá přímo na Slalom? Že by mi poslala prosím fotečku? Zajímalo by mne, jak na podvozku korbička vypadá. Ty moderní korbičky (transporter) nás nijak neoslovily a ty straší kolekce jsou docela rozebrané (líbí se nám ty staré rok 2008, 2009 už tolik ne). Děkuji

katy1979
8. nov 2010

keby mal niekto zaujem mame na predaj hlboku vanicku vo farbe utopia. kupovana na konci juna

petule12
10. nov 2010

holky, co jim padají boudičky na hlubokém kočárku - musí se to pořádně utáhnout, jsou tam nýtky, ale šikovný manžel si poradí 🙂

johnatanka
10. nov 2010

@miminkopodruhe concord a jané je jeden výrobce, měly by jít nasadit i autosedačky a korbičky, taky jsem uvažovala o autosedajdě od concordu, ale nakonec mám Stratu 2010, je rozměrově největší a super se upíná do auta 😵

miminkopodruhe
10. nov 2010

@johnatanka díky 😉 , tak to s autosedačkou zůstanu u Straty 2010. Viděla sem včera u dr.maminku, co měla mimi ve stratě 2010 a vypadala hodně prostorná, až mě to překvapilo. Rozhodně je větší, jak starší model, co má kamarádka.

johnatanka
11. nov 2010

@miminkopodruhe mně právě taky letos překvapily, chtěla jsem původně Matrixe 2010, ale je kupodivu menší než Strata, na webu ondalek jsou rozměry a je to tam dobře popsaný 😉
já mám sporťák 2008 po synovi a letos jsem dokoupila korbu 2009 a Stratu 2010 a nakonec i Matrixe, ale 2007 od kámošky, používám to jako menší korbičku, když syn jede na skejtíku a když pro něj chodím do školky, tak je to menší do ruky a přitom je to super zazimovaný 😉 . Kámoška měla Matrixe právě zas na podzim, když ji malá začla sedět v 6měs a chtěla ji mít připoutanou, tak ten Matrix je na to lepší než korbička, ještě ji nechtěla dávat do sporťáku...
a i 2010 mají krásný barvy 😉

johnatanka
11. nov 2010

@miminkopodruhe jo a dokonce tento týden jsem ji poprvé sama poutala do auta a jde to super, až jsem se divila 😅 😵

lucinka13
11. nov 2010

Ahojte prosím neviete kde sa da kupit original nanožník v najlepšej cene?
dakujem

petule12
12. nov 2010

@lucinka13 - já jsem koupila na o-baby.de ale jak jsem tak koukala, tak ty ceny jsou téměř stejné všude
když jsem hledala, tak jsem nikde nenašla žádný výrazně levnější
možná v polsku, ale tam nenakupuju, ale třeba někdo poradí