Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

johnatanka
11. feb 2010

Hele holky, která autosedačka je lepší Rebel nebo Strata???? Rebel je větší??? Ale Strata má ten hrací strojek? Využili jste ho??? A v korbičkách 2009 je taky nějaká melodie??? Nebo jen v těch 2008??? díky, díky, díky, díky za info 🙂

bondy1
11. feb 2010

Netuším Johnatanka, na podvozok Jané slalom pasujú Straty a concordy - dajú sa priamo nakliknúť, hracie melódie v korbičke majú modely 2008, tuším aj vajíčko - model autosedačky 2009 by mala byť priestranejší (?) ale vlastnú skúsenosť zatiaľ nemám 🙂

ivika18
11. feb 2010

johnatanka, rebel je větší, strata je fakt maličká. A taky jde na Jané autosedačka Concord Ion, ta je taky větší než strata

renabr
11. feb 2010

bondy, všetky čo boli zlacnené, aj bohemian, zdraželi naspať, sila toto, asi sa im rýchlo vypredávaju 😕

bondy1
11. feb 2010

no pekne, faktúru mám ešte s pred dvoch dní, na pôvodnú cenu, skúsim zaplatiť a uvidíme... Asi fakt reakcia na úspešnosť predaja 😒

renabr
12. feb 2010

ale ak máš fakturu na zlavnenu cenu tak to budeš mať za zlacnenu cenu, to máš riadne šťastie 😉

bondy1
12. feb 2010

🙂 uvidíme, peniaze šli cez pay pal, snáď to uznajú...

bondy1
12. feb 2010

prišiel mi potvrdzujúci mail 🙂 🙂 🙂 myslím, že ceny zase klesnú, keď nahodia kolekciu 2010, ale veru prekvapilo

kajca50
12. feb 2010

HOJTE KOčKY
práve dnes som si objednala jane slalom pro buggy coche set a som rada , že sa mi to podarilo. Objednávala som to s kamoškou, ktorá má iný kočík ale tiež z nemeckej stránky ale z inej . Pozerala som tam aj 2009 a tam stála dvojkombinácia 679eur.Sedačku zoženiem aj potom alebo ju dostanem ako darček . Ja som videla aj 2010 ale tá sa mi zdá trocha divná aj tá šporová časť.

bondy1
13. feb 2010

Kajca50 🙂 , zdá sa mi, že autosedačku 2009 trochu vynovili - pôsobí priestrannejšie, obzerali sme ju v obchode, referencie budem môcť dať až po lete 🙂 Teším sa, že kočík sme už vyriešili. Ten model 2010 vyzerá naozaj robustne - možno naživo to bude lepšie, 🙂

kajca50
13. feb 2010

práve som zistila, že môj kočík sa už vypredal. Ja som ho stihla ešte objednať ešte včera na večer adnes ho už nemajú.Dúfam, že keď mi prišiel potvrdzujúci email tak ho budem mať.Ale ceny sa hýbu.

boobinka
14. feb 2010

maminky jane slalomu... jak pak se vam jezdi ve snehu a v horsich terenech? Planujem koupi jane slalom 2010, akorat mam strach ze trikolky na vesnici ☹ je kocarek opravdu stabilni? a zda vam kocarky nevrzou. dekuji 😉

ivika18
14. feb 2010

boobinka i letošní sněhovou nadílku jsme zatím vždycky projeli, jsme taky na vesnici, terén slalom zvládá úpně v pohodě i v lese. Při nejhorším se dá zaaretovat to přední kolo a pak už projede fakt úplně všude. A vrzal, ale po namazání už rok dobrý. My jsme s ním maximálně spokojení (a není to náš první kočár, takže mám srovnání) a určitě doporučuju

boobinka
15. feb 2010

ivika18: dekuji... no my jsme praveze taky meli radu kocarku, ale az na nakupni britax verve, nemel zadny kocarek 3 kola. Takze mam z toho obavy aby zvladal ty nase tereny na vesnici.
Jeste se zeptam.. zda-li se do janecka vleze i 3-lete ditko?

ivika18
15. feb 2010

boobinka, já myslím, že jo, my sice máme teprve necelý 2 roky, ale malý je dlouhán - asi 95 cm, to mají některý tříletý děcka taky, a v pohodě, když sedí, tak stříška nad hlavou má ještě rezervu a spí v něm dodnes ve fusaku.

boobinka
15. feb 2010

ivika18: dekuji, ted uz jsem se definitivne rozhodla 😉

sariana
15. feb 2010

ahojte,

tiez som si objednala jane slalom pro na o-baby.de. prisiel mi mail s udajmi na uhradu a potom som nasla na stranke, ze kocik je uz vypredany. myslite, ze ho mam zaplatit a poslu mi ho? teda myslim aj napriek tomu, ze na stranke uz pisu, ze je vypredany? nemate niektora skusenost? bola by som nerada, ak by som im ja uhradila a oni by mi potom napisali, ze tovar nemaju...dik ☹

katy1979
15. feb 2010

sariana ak ti prisli udaje na platbu tak zaplat. popripade im napis mail ze ci ho maju na sklade alebo je nejaka cakacia lehota

viem ze ste sa tu bavili aj co v pripade reklamacii. my sme reklamovali cez o-baby sice buggster a v pohode. najprv som mailom vysvetlila aky mame problem a potom poslala. platili sme naklady na postovne cestou tam. do mesiaca bol kocik naspat doruceny GLS na ich naklady.

sariana
15. feb 2010

dik katy, mail som im poslala, ale zatial ziadna odozva, tak dufam, ze pochopili moju nemcinu 😀
neviem, dokedy treba uhradit, bola by som nerada, keby som to nahodou nejako presvihla 😒

kajca50
15. feb 2010

sarina
a kedy si objednavala ten kocik ja som ho objednala 12.2.2010 a tusim som to stihla a este tam nebolo napisane , ze je vypredany. Teda som v rozpakoch a dnes sme ho zaplatili. Tak čakam na email , že to tam maju.

kajca50
15. feb 2010

prepac sariana pomylila som tvoje meno

sariana
15. feb 2010

kajca, objednavala som trinasteho, ale este vtedy mali pisane, ze maju a potom, co mi prisiel od nich mail, ze kolko a kam uhradit, tak uz tam mali napisane, ze je vypredany...ja cakam, ci mi odpisu na mail...tiez neviem, co urobit...

renabr
15. feb 2010

ja by som zaplatila, podla mna ti ho odložili ked ti poslali mail s udajmi k platbe...

sariana
15. feb 2010

ja tiez predpokladam, ze by mi ho mali po uhrade zaslat, takze ak neodpovedia do zajtra, zrejme ho zaplatim a budem v napati cakat, co bude... 😀

sariana
15. feb 2010

tak som sa dockala odpovede a teda aj pre kajcu na ukludnenie, napisali mi, ze kocik maju pre mna rezervovany a hned po uhrade mi ho zaslu... 😉

kajca50
15. feb 2010

sariana
Ty si ma potešila, a ktorý si si objednala? Ja Jané Slalom Pro Buggy Urban H62 - Coche Set.

sariana
15. feb 2010

tiez ten...

bondy1
17. feb 2010

Ahoj maminky, dodanie je bleskovka 🙂 Dnes mám dovolenku a akurát volal kuriér, dva balíky už máme v obývačke 🙂 večer ho pozrieme, či má všetko - ak by bolo treba reklamovať - teším sa 🙂 🙂 🙂

zuzu_z
17. feb 2010

ahoj holky,
tak reklamace proběhla naprosto v pořádku.. O víkendu jsem psala mail, v úterý mi přišla odpověď, ve středu balíček ráno poslali, doručení teda naprosto dlouhé, ale az to nemůže O-baby, nýbrž ČESKÁ strana GLS. Nejvíc mě štve to, že ani nezavolají, když mají něco doručit. Takže sedět celý den doma...
koukám, že na Slovensku to mají lepší 😉 takže tichá závist...
doufám, že nebudu už další reklamaci potřebovat...

užívejte si Slalomářky, čas tak strašně rychle letí 😉 já bych ho nejradši nikdy neprodala, ale věčně ho doma mít nemůžu 😀

kajca50
17. feb 2010

bondy1
Prišla Ti aj odpoveď z nemecka keď tam prešla platba z banky? Manžel to platil v pondelok a čakám , či pošlú , že evidujú moju platbu. Neviem sa preto zariadiť, či to bude zrazu len telefonát, že už je to naceste.